Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

81

Utorak, 16. August 2005

I dalje Vam je partizan prechi od FK NOVI PAZAR!!
Ukljuchite mozak.
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

82

Srijeda, 17. August 2005

Citirano

Orginalno od Abfangjäger
Po mojem svacanju ovo tvoje pisanje mi lici na politicara koji " supljira" sve vise i vise koristeci rijeci koje se mogu dvojako svatiti i uzima sebi za pravo da znacenje rijeci prekraja kako to njemu odgovara a sve u cilju mazanje ociju raji kako bi se pribavila sebi korist.

Ne znam na osnovu cega si doneo ovakav zakljucak. Ja sam govorio vrlo konkretno i eksplicitno kako mi se cini.

Citirano

Koliko ja vidim devojka u pisanju nije osporila niti je cak uobste napisala tvoju tvrdnju da onaj koji pije je veci musliman od onog koji navija za klub koji vode ljudi sto nedavno spalise dzamiju.

Tacno. Nije pominjala ljude koji piju alkohol. To je iz nekih drugih rasprava koje se mogu podvesti i pod ovu temu, ali iako nije konkretno pomenuto, to je trebala biti neka vrsta poredjenja. Ako onaj koji pije alkohol sebe naziva muslimanom ( a i drugi ga tako smatraju jer recimo nosi muslimansko ime) onda onaj ko navija za Partizan ne moze sigurno biti nemusliman. Ja sam siguran da se ti slazes da je piti alkohol veci grijeh od navijanja za neki nemuslimanski klub!!!

Citirano

Nesvidja mi se ni nepropitano svacenje necega cime se otkriva dobro uocljiva predrasuda koja nosi stav da a priori treba odbaciti sve sto dolazi od zena u temi za sport. Lose je nadizlaziti nekog a da se pre toga nisu spoznale njene sposobnosti. Sta ako devojka studira sport? onda je sigurno dobro upuceno u ono sto govori!

Ni u jednom dijelu svog prethodnog posta nisam pomenuo ovo ocemu pricas. Ne razumijem odakle ti takav zakljucak. Ako mislis na moju odluku da vise ne raspravljam o ovoj temi, to se nije odnosilo samo na nju, vec na sve one koji traze da im se pravdam zbog necega sto je stvar mojih afiniteta - u ovom slucaju navijanje za jedan klub.

Ovo su bili samo odgovori na citiranje mog prethodnog posta a koji se nisu odnosili konkretno na Partizan tako da ne smatram da sam prekrsio svoju odluku izrecenu u prethodnom postu. :)

Sto se tice revansh meca sa Artmedijom, karte su pustene u prodaju danas po cijeni 400 din (sever i jug) i 1000 din (istok i zapad). Za mene je vec kupljena karta i to za sever. Johhny???

Sit Hungry Doesn't Believe

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

83

Četvrtak, 18. August 2005

Chovjek koji vidi ptice u vodi,vidi i ribe na grani...

brate nemo da mi se nervirash mnogo oko toga,pusti ti njih..

nego ja imam tri karte vishak,ako si za da ti dobacim ovu jednu hajde...

da navijamo ``zednako``:D
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

84

Petak, 19. August 2005

Citirano

Orginalno od And_U_Price

Citirano

Orginalno od Abfangjäger
Po mojem svacanju ovo tvoje pisanje mi lici na politicara koji " supljira" sve vise i vise koristeci rijeci koje se mogu dvojako svatiti i uzima sebi za pravo da znacenje rijeci prekraja kako to njemu odgovara a sve u cilju mazanje ociju raji kako bi se pribavila sebi korist.

Citirano

Orginalno od And_U_Price

Ne znam na osnovu cega si doneo ovakav zakljucak. Ja sam govorio vrlo konkretno i eksplicitno kako mi se cini.

Ovo je par-excellance ubiranja sifisantne kritike iliti dostignuca najviseg stepena perjorativa za kritiku na sobsvenom racunu ili opet veoma providan pokusaj devalvacije jasnih cinjenica sa argumentima koji su strani realitetu.
Sa ovakvom izjavom vidi se da si se dugo bavio delima Schopenhauer jer ja sebi drugacije ne mogu da objasnim tvoje cudjenje.Po njemu (schopiju) :-) odbacivanje realiteta potice od toga sto zelja za vidjenjem stvari po svobsvenom ukusu istiskuje pravilnu spoznaju a razlog tome je slepa peokupacija- kod tebe konkertno navijanjem za Partizan.
Ti ili imas cudan pojmovnik kad govoris ekciplitno pa te ja ne razumem, sto nije nikako tvoja krivica ili pokusavas da dirigiras po svom ukusu analizu svog predhodnog posta. Dali si u zaru borbe za odbanu nesvestan svojih stavova ili nemaran za njihove posledice to ja sa poslednjom sigurnoscu neznam a nerad sam i nebih da proricem. Sve jedno mi je. Zbog toga bez kritike ili osude samo primecujem nepravilnost zbog haira precutivanja :-) ! Za mene je navijanje cudna sfera nikad nisam imao osecaj privrzenosti jednom timu i zbog toga nebih da pronicem u karakter tebe kao navijaca. Afiniteti prema navijanju su tvoja licna stvar i mislim da nije fer sugerisati suprotno. Ja sam usao , nepotrebno, u raspravu zgnusen time sto si se lose poneo prema devojci. Dole cu odgovoriti zbog cega !

Citirano

Orginalno od Abfangjäger

Citirano

Koliko ja vidim devojka u pisanju nije osporila niti je cak uobste napisala tvoju tvrdnju da onaj koji pije je veci musliman od onog koji navija za klub koji vode ljudi sto nedavno spalise dzamiju.

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Tacno. Nije pominjala ljude koji piju alkohol. To je iz nekih drugih rasprava koje se mogu podvesti i pod ovu temu, ali iako nije konkretno pomenuto, to je trebala biti neka vrsta poredjenja. Ako onaj koji pije alkohol sebe naziva muslimanom ( a i drugi ga tako smatraju jer recimo nosi muslimansko ime) onda onaj ko navija za Partizan ne moze sigurno biti nemusliman. Ja sam siguran da se ti slazes da je piti alkohol veci grijeh od navijanja za neki nemuslimanski klub!!!

Ako cemo hipoteticki razmatrati onda bismo mogli napraviti dosta potecijalnih varijatnih od koji slozices se samnom mnoge nebi imale veze. Hajde zbog toga da prestavimo stvari u realnom vidu kako su se desile. Sam kazes da devojka nije ucinjela usporedbu pijanac navijac.Znaci nije ona rekla! To ti je ujedno , brate, odakle potice moja prva recenica a ti nerazumes zbog cega tvrdnja i poredjenje sa politicarem.

Citirano

Orginalno od Abfangjäger

Citirano

Nesvidja mi se ni nepropitano svacenje necega cime se otkriva dobro uocljiva predrasuda koja nosi stav da a priori treba odbaciti sve sto dolazi od zena u temi za sport. Lose je nadizlaziti nekog a da se pre toga nisu spoznale njene sposobnosti. Sta ako devojka studira sport? onda je sigurno dobro upuceno u ono sto govori!

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Ni u jednom dijelu svog prethodnog posta nisam pomenuo ovo ocemu pricas. Ne razumijem odakle ti takav zakljucak. Ako mislis na moju odluku da vise ne raspravljam o ovoj temi, to se nije odnosilo samo na nju, vec na sve one koji traze da im se pravdam zbog necega sto je stvar mojih afiniteta - u ovom slucaju navijanje za jedan klub.

Prvo pises, sto me veoma cudi, da ti nije jasno ali mi odjednom sa drugom recenicom gde mi upucujes dobro pitanje "da nije to zbog tvoje odluke da vise ne raspavljas sa njom" dajes do znanja da sam jasno esponirao svoj stav to jest da smo se odlicno razumeli i tebi je jasna poenta mojeg javljanja. Trebao si biti neposredan da bismo se diretno razumeli, bez pezurativnosti ako je moguce. Ali nema veze za to vazno je da samo se ti i ja razumeli.
Mislim da sam bio jasan tvoje je dobro pravo da navijas za koga zelis ali si se lose poneo sa devojkom, mozda nesvesno, kad kvalifikujes njene komentare kao dosad neslusane "gluposti" sto direktno me navodi da pomislim na predrasudu o kojoj sam govorio. Eto i to ima razloga zbog cega sam spomenuo !

Srecno Partizanu protiv Slovaka a tebi zelim puno zabave i nadam se tvojem veselju.

Selam, brate. Nemoj zameriti ovo se odnosilo samo na ovaj tvoj post.

Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

85

Ponedjeljak, 22. August 2005

FK Partizan sutra igra revansh mech sa Petrzhalkom...

jedan gol vishka za Partizan ,vodi ga u Ligu Shampiona...

sretno...
Johhny je dodao/la ovu sliku:
  • PARTIZAN1.JPG
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

86

Kazhem shteta je shto uopshte jedan od ova dva tima MORA da ide u ligu shampiona :rolleyes:
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

87

ada kome je vazhno to shto ti mislish i shta kazhesh...

vazhno je da zvezda ne mozhe ni u Kup UEFA ljudski da se takmichi,a ne kamoli u ligi shampiona...i da o tome mozhe samo da sanja..:D

[SIZE=4]PARTIZAN[/SIZE]

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

88

Utorak, 23. August 2005

Citirano

Orginalno od Johhny
ada kome je vazhno to shto ti mislish i shta kazhesh...

vazhno je da zvezda ne mozhe ni u Kup UEFA ljudski da se takmichi,a ne kamoli u ligi shampiona...i da o tome mozhe samo da sanja..:D

[SIZE=4]PARTIZAN[/SIZE]

Vjerovatno je BITNIJE nego shto Ti mislish,a KO JE OVDJE POMENUO DRUGE BEOGRADSKE PESHKIRE!!?? ?(

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

89

Utorak, 23. August 2005

Jos 10 sati do pocetka utakmice. Karte su obezbedjene, Johhny ce na jug, ja ovaj put idem na sever. Neko ce biti na zapadu ili istoku, nije to ni bitno. Bitno je da Partizan veceras da gol vise i overi plasman u evropski fudbalski krem i ponovi uspeh od prije dvije godine. Na ulicama Beograda vec sam jutros u 8 sati video ljude sa obelezjima Partizana. Samo da ne bude kise posto je oblacno, ali na kraju krajeva ni to nije bitno.

'Ajmo crno-beli o o o o oooo

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

90

Utorak, 23. August 2005

Ciao grobari! ;( o| xx(
:)) :)) :)) :)) :))

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

91

Srijeda, 24. August 2005

Nije uspelo. Hairli bilo. Zivot ide dalje... Osvajamo kup UEFA ;)

Nazalost, ne pobedjuje uvek bolji tim, a Partizan je sinoc bio mnoooogo bolji od Artmedie, medjutim onakve sanse propustiti a nadati se prolazu na penale je ipak previse. Partizan je uputio 31 sut prema golu protivnika, imao najmanje 5-6 stopostotnih prilika, ali ni Boya ni Tomic ni Simon ni Grubjesic (precka sa 4 metra!) nisu uspeli da uguraju tu prokletu loptu u mrezu, a onda na penal lutriji se svasta desava pa i to da ispadnemo od onakvog sugavog tima koji za 210 minuta sutne predje 5 puta centar. Ali i to je fudbal.

Inace, atmosfera nikad bolja, stadion nikad puniji, vremenski uslovi za pozeleti, ali...

Navijanje je bilo stvarno odlicno. To se mora priznati iako me to vise i ne interesuje mnogo. Ipak, detalj iz drugog produzetka kada je svih 30 hiljada pevalo na na na na napred Partizan gde se nisu mogle videti dvije opruzene ruke koje ne tapsu u ritmu ove poznate melodije, zaista fascinira. Ipak, ni to nije bilo dovoljno da se pogodi mreza sinoc odlicnog golmana Petrzalke. Nazalost...

Uprava Partizana morala bi da stvai prst na celo i da se zamisli, zasto nisu dovedena bolja pojacanja. Zasto Partizan NEMA pravog napadaca i golgetera? Zasto je za Sasu Ilica doveden Nisa Savaljeic i zasto Partizan u prethodne tri-cetiri sezone prodao sve sto se prodati moze a pojacava se samo odbrana. To je ipak pitanje za lopuze iz uprave.

Zao mi je sto Partizan nije usao u Ligu sampiona, zao mi je zbog igraca i zbog toga sto cemo biti uskraceni za fudbalske spektakle slicne onima od prije dvije sezone, kada su oni najglasniji u osudi nas koji navijamo za Partizan molili da im se nabave karte za Ligu sampiona. Jer ne igra se Liga sampiona uvek tako blizu.

E, da zaboravih da kazem da se prijatno iznenadih kad na severu Partizanovog stadiona ugledah Johhny-ja , jer sam mislio da ce on na jug. Covek je prevalio toliki put a opet ustao uskracen za pobedu. Nema veze Johhny buraz, gledacemo mi Ligu sampiona. Postiraj onu nasu sliku sa stadiona.

Opet kazem, zivot ide dalje... Bice jos prilika, ako Bog da Sta reci na kraju, osim zapevati jednu pesmicu koja kaze:

I KADA NE BUDES PRVI TI
I KADA SE CUJU ZVIZDUCI
I TADA CU PARTIZANE ZNAJ
DA TE VOLIM JA...

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

92

Srijeda, 24. August 2005

E stvarno bruka! Ada nije toliko zbog Partizana,koliko zbog cinjenice da je tamo neka Petr-sta li je vec,otislo dalje! Ada cim oni imaju po 5000 ljudi na utakmicama,i ime ko neka agencija za marketing,odmah ti je sve jasno!
A vala i Partizan! Cim on ne moze onako jednu kukavnu ekipu da rutinski prebrise sa recimo 2-0 jos u Bratislavi ne zasluzuje da ide dalje! X(
Halo Bing? Kako brat?

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

93

Srijeda, 24. August 2005

Da smo zdravo And u Price:D

bio je bolji...nije im`o sreche...shta chemo sad!?:(

nejse...hojse...nejse...:D:D:D:D

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

94

Srijeda, 24. August 2005

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Nije uspelo. Hairli bilo. Zivot ide dalje... Osvajamo kup UEFA ;)

Nazalost, ne pobedjuje uvek bolji tim, a Partizan je sinoc bio mnoooogo bolji od Artmedie, medjutim onakve sanse propustiti a nadati se prolazu na penale je ipak previse. Partizan je uputio 31 sut prema golu protivnika, imao najmanje 5-6 stopostotnih prilika, ali ni Boya ni Tomic ni Simon ni Grubjesic (precka sa 4 metra!) nisu uspeli da uguraju tu prokletu loptu u mrezu, a onda na penal lutriji se svasta desava pa i to da ispadnemo od onakvog sugavog tima koji za 210 minuta sutne predje 5 puta centar. Ali i to je fudbal.

Inace, atmosfera nikad bolja, stadion nikad puniji, vremenski uslovi za pozeleti, ali...

Navijanje je bilo stvarno odlicno. To se mora priznati iako me to vise i ne interesuje mnogo. Ipak, detalj iz drugog produzetka kada je svih 30 hiljada pevalo na na na na napred Partizan gde se nisu mogle videti dvije opruzene ruke koje ne tapsu u ritmu ove poznate melodije, zaista fascinira. Ipak, ni to nije bilo dovoljno da se pogodi mreza sinoc odlicnog golmana Petrzalke. Nazalost...

Uprava Partizana morala bi da stvai prst na celo i da se zamisli, zasto nisu dovedena bolja pojacanja. Zasto Partizan NEMA pravog napadaca i golgetera? Zasto je za Sasu Ilica doveden Nisa Savaljeic i zasto Partizan u prethodne tri-cetiri sezone prodao sve sto se prodati moze a pojacava se samo odbrana. To je ipak pitanje za lopuze iz uprave.

Zao mi je sto Partizan nije usao u Ligu sampiona, zao mi je zbog igraca i zbog toga sto cemo biti uskraceni za fudbalske spektakle slicne onima od prije dvije sezone, kada su oni najglasniji u osudi nas koji navijamo za Partizan molili da im se nabave karte za Ligu sampiona. Jer ne igra se Liga sampiona uvek tako blizu.

E, da zaboravih da kazem da se prijatno iznenadih kad na severu Partizanovog stadiona ugledah Johhny-ja , jer sam mislio da ce on na jug. Covek je prevalio toliki put a opet ustao uskracen za pobedu. Nema veze Johhny buraz, gledacemo mi Ligu sampiona. Postiraj onu nasu sliku sa stadiona.

Opet kazem, zivot ide dalje... Bice jos prilika, ako Bog da Sta reci na kraju, osim zapevati jednu pesmicu koja kaze:

I KADA NE BUDES PRVI TI
I KADA SE CUJU ZVIZDUCI
I TADA CU PARTIZANE ZNAJ
DA TE VOLIM JA...

Pa barem potpishi tekst sa pravim PISCEM
BY VLADA CHUJICH!!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

95

Srijeda, 24. August 2005

Citirano

Orginalno od And_U_Price
'Ajmo crno-beli o o o o oooo

Jel im ovo pevas za kup Uefa??? :)) :)) :))
Bas mi je drago sto su nasi uvazeni clanovi foruma(neki)licno prisustvovali sinocnoj komediji,blamiranju,sekiraciji,...a moglo je bolje... :)) :)) :)) pa ne moze to Bjekovic pun para a u napadu mu igraju Africki napadaci za hranu umesto plate.
Dosao je i taj dan,umro je partizan... :)) :))
Ajmo crniiii beliiii oooouuuut from LS! (o) (o)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

96

Četvrtak, 25. August 2005

Citirano

Orginalno od Sandokan
Pa barem potpishi tekst sa pravim PISCEM
BY VLADA CHUJICH!!

Ti Sandokan ili ne znas da citas ili namerno neces!!!Sta ovo pises? Kakav Vlada Cujic??? Tekst koji sam otkucao je licno moj, ali jos uvijek forum nije u toj fazi da bih trebao ici i zastiti autorska prava!!! Jedino sto je isto u njegovom tekstu (sa sajta Partizana za one koji ne znaju o cemu se radi), jesu stihovi na kraju. A navijacka pesma ne moze biti nicije autorsko pravo, nju znaju svi koji navijaju za Partizan a to sto smo je i on i ja otkucali je zbog toga sto se ta pesma peva u teskim trenucima kakav je bio u utorak. A ti si procitao na PARTIZANOVOM SAJTU (koji vidim redovno posecujes) samo deo tog teksta a pricas da sam ja to od nekog kopirao. Zaista ne mogu da verujem. Pa da si procitao prvu recenicu mog posta ne bi ovo pricao, jer taj Vlada sigurno ne bi rekao "hairli bilo" i tome slicno. A ja u svom postu pominjem i Joohhny-ja... Ne secam se da on zna tog tamo Vladu Chujica. Bas si me lijepo nasmijao sa tvojom opaskom.

Ako jos uvijek ne verujes evo ti njegovog teksta u celini a moj imas u temi pa uporedi. I za dalje, ako hoces nesto da kritikujes ili hvalis prvo PROCITAJ. PROCITAJ!!!

Dakle evo teksta za koji Sandokan rece da sam ja kopirao:

Citirano

Kako srce i duša mogu ALI BAŠ ONO da zabole...Sinoć se uverih u to. Prvo pomislih da je u pitanju jetra, slezina, bubreg, ne znam ni ja šta. Na kraju konstatovah – BOLE ME BRE DUŠA I SRCE, „otkidaju“ me „samo“ to dvoje!

U šoku smo. Svi smo u šoku. Trebaće nam vremena da se oporavimo. A moramo se oporaviti. Što pre...

Gledam sinoć na konferenciji Vladu Vermezovića. Čovek onako istovremeno i bled, i crn u licu. Vermez, čovek koji je inače izuzetno elokventan, koji itekako ume da se izrazi – krenuo čovek da muca, ne moža da izgovori ni prvu rečenicu kako treba. Čovek koji je, kada je njegov deo posla u pitanju, sinoć uradio APSOLUTNO SVE ISPRAVNO, SVE KAKO TREBA! To će vam potvrditi svi koji se iole razumeju u fudbal. Čovek koji zauzvrat nije dobio ni „N“ od nagrade za sjajno postavljenu igru i taktiku. Čovek koji nažalost sinoć nije imao pravo da i lično pretvara u gol neku od „male milijarde“ naših stopostotnih i ostalih propuštenih šansi. Čovek koji sinoć nije imao pravo ni da izabere sam sebe u one koji će šutirati penale za Partizan.

Gledam sinoć, odmah nakon onako tužnog i NEZASLUŽENOG epiloga, i tu našu publiku...Sinoć nije postojao „kop“ u Humskoj, sinoć su sve 4 strane tribina našeg Hrama bili „kopovi“...Onakvo navijanje kao sinoć – to NIKADA na ovim prostorima nije zabeleženo, u istoriji našeg sporta nije! Majko moja, čak su se i lože (na „istoku“ i „zapadu“) u tih 120 i „kusur“ minuta bile pretvorile u crno-beli navijački osinjak, sa uzdignutim rukama i non-stop pljeskom i pesmom...Gledam 30.000 ljudi u masovnom šoku...Neko gleda u nebo i priča nešto, proklinje valjda...Neko pak sedi i plače...I ja sam među takvima – suza mi suzu stiže, plačem kao dete, plačem bre i ne mogu da se zaustavim...Neko pak zuri u daljinu, valjda u mislima „slika“ Boju koji ipak daje gol iz penala jer se lopta od stative ipak odbija u mrežu...

Gledam naše igrače i stručni štab, onako slomljene na terenu. Koliko li je samo tuge bilo skoncentrisano u tih 25 ljudi...Mogla se bukvalno „napipati“ i na vrhu tribina.

Odigrasmo sjajnu utakmicu u kojoj je protivnik iskoristio bukvalno „nijednu“ šansu koju je imao! Znam, nije gramatički ispravno ovako reći ali...tako je. Pozadi smo bili sigurni, pouzdani (sa izuzetkom jednog kiksa našeg odbrambenog igrača kojeg je Ivica „ispeglao“). U sredini terena i borbeni, i preduzimljivi, i agresivni...Ali, eto, dođosmo i do tog napada Partizana. Ne mogu da „načnem“ ovo poslednje, boli me da i pokušam neko slovo da otkucam na temu naše realizacije...

Sve ovo mnogo boli, mnogo...Pomislih sinoć: „Koji će nam ikada ubuduće neko zrnce sportske sreće kada ga sad nismo imali?“ Ja zaista ne znam kad ćemo tu sreću zaslužiti ako je sinoć nismo zaslužili. Zaslužili su je igrači Partizana, zaslužio ju je i naš stručni štab, zaslužio ju je naravno i veličanstveni „kop“ od 30.000 duša, najveći navijački „kop“ koji je IKADA „nastupio“ u ovom delu Evrope i sveta...Zaslužio ju je vala i oficijelni spiker koji je sjajno odradio svoj posao, koji je puštao samo one melodije koje su u datim trenucima „pogađale“ „kop“ od 30.000 ljudi, koji je sve odradio u pravom „tajmingu“, koji se i sam „ubacivao“ i „dizao“ publiku ali i naše igrače svojim pokličima...Svi smo zaslužili tu sreću i to „u totalu“...A ona ne da nam se nije dala „u totalu“, nego nam je i ono najsitnije svoje „zrnce“ okrutno, najokrutnije uzela...

Treba preživeti današnji (sredu), treba preživeti sutrašnji (četvrtak) dan...Danas i sutra će biti još teže nego sinoć. Sinoć je ono udarno dejstvo masovnog šoka bilo prejako, nije dalo da se „na miru“ pati...Patićemo danas i sutra mnogo intezivnije i zato...izdržite nekako, svi vi koji volite Partizan i naše crno-bele boje, izdržite molim vas...

Kažu da vreme leči sve, čak i najdublje rane...Nadam se iz petnih žila da je tako jer...ova rana od sinoć je duboka, ona je prava pravcata BRAZDA...

Kad prođu sreda i četvrtak (a proći će, evo „već“ je sreda, 06:00 ujutro) – doći će valjda red i na osećaj ponosa što voliš taj klub, što voliš tu crno-belu boju, što navijaš za tim i klub koji je i u porazu (tj. remiju koji boli više od bilo kakve rezultatske katastrofe) veliki jer...jer se NEĆE DATI, NEĆE SE PREDATI, NEĆE POSUSTATI, bez obzira na trenutno stanje masovnog šoka u našim redovima. Naći će naš Partizan snage da i iz jedne ovakve bolne noći kakva je bila ona sinoć izađe još jači, uspravniji, bolji i uspešniji.

Grobari, sapatnici moji...Zapevajmo još jednom tužnu pesmu od sinoć, pobedimo tugu pesmom! Moramo, nema nam druge. Sve nas (igrače i trenere Partizana, rukovodstvo kluba i onu vernu, onu NAJVERNIJU publiku na svetu) čeka u narednim mesecima puno posla u „ispravljanju“ ove NEPRAVDE od sinoć, u vraćanju PRAVDE BOŽIJE onome koji ju je TAAAAAKO sinoć zaslužio a ostao je uskraćen za nju...

“I KAD DOĐE DAN, TAJ SUDNJI DAN, KAD IZGUBI, NAŠ PARTIZAN... I KADA NE BUDEŠ PRVI TI, I KADA SE ČUJU ZVIŽDUCI, I TADA ĆU PARTIZANE ZNAJ, DA TE VOLIM JA...“

Vratiće se naš Partizan u Ligu šampiona, vratiće se naš Partizan tamo brže nego što mnogi dušmani sada misle...

VLADA CUJIC www.partizan.co.yu (op. aut.)

E, da zaboravih:

@Tashke : Mi koji smo bili na utakmici uzivali smo u lijepom fudbalu i atmosferi kakvu ti sigurno nikad neces dozivet, jer severina za koju navijas, nikada vise nece ni biti u prilici da se bori za LS. A za Partizan ima vremena ako Bog da. Jedino si u pravu za Bjekovica. Da je lopov - lopov je!!!

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

97

Četvrtak, 25. August 2005

Pa sve si ti to lijepo malo prekrojio....
A i nekako mogu shvatiti Muslimana da navija za PArtizan(mada to vazhi za proshla vrijemena) ali ovaj Tashke je izgleda zvezdash....E TO JE VECH BOLESNO!!!!!
Taashke, videl nochas koreo zvezdinih navijacha:
CHETNICHKA LOBANJA(sa zastave)i tekst
SPREMTE SE CHETNICI........!!
Zabi glavu u pijesak ..... :O

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

98

Petak, 26. August 2005

Ja sam nekad stvarno navijao za taj Partizan,groznica me je fatala kad bi gubili! Sad vec,pogotovu od prosle godine,slabo! Al opet,nije da sam skroz ravnodusan,ipak je za ta Partizan igralo i puno muslimana i puno ljudi odavde. Doktor Partizana je rodjeni Pazarac,Sead Miralemovic...
Halo Bing? Kako brat?

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

99

Petak, 26. August 2005

Dr. SEAD MALICHEVICH!!!! :D
NECHETE VALJDA DA NAVIJATE JOSH ZA TE SMRDOGRADSKE EKIPE?
Evo sad za ove Muslimanske cigane:

A biche i grobarskih ,samo polahko.....za pochetak sjetite se da je od 19 uhapshenih palioca dzamije u Nishu njih 17 bilo navijacha partizana. ?(

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

100

Petak, 26. August 2005

Citirano

Orginalno od Sandokan
Dr. SEAD MALICHEVICH!!!! :D

e bravo sandokan,taj je,ja pobrkah :O :P !
Halo Bing? Kako brat?

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks