Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

121

Srijeda, 28. Septembar 2005

Chovjek koji vidi ptice u vodi,vidi i ribe na grani...

And_U_Price brate...

valjal fotka:D

Johhny je dodao/la ovu sliku:
  • mala.JPG
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

122

Dobra je brate. Ja sam bio malo nize i lijevo od vas po sredini gola, ap gledam jesam li uleteo u kadar :)
Sit Hungry Doesn't Believe

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

123

A moze li se znat ko su momci sa poslednje slike i jesu li iz Pazara? Niko mi nije poznat od njih osim Johnny-ja (znam ga sa pretposlednje slike ;))

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

124

Četvrtak, 29. Septembar 2005

Chovjek koji vidi ptice u vodi,vidi i ribe na grani...

S` leva na desno...

Kiza,Gagi,Sead,ja...

ovog ispred mene ne znam kako se zove...

nek` je zdravo...:D
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Datum registracije: 25.05.2005

• Poruku poslati

125

Nedjelja, 02. Oktobar 2005

E.

neka nam je Partizan ziv i zdrav i neka nastavi ovako da me uveseljava jer ako ista mrzim je da se nerviram zbog grobara . Ziveo Partizan jos dugo, dugo.Partizan : Hajduk Kula [SIZE=4]0:0[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

126

Utorak, 04. Oktobar 2005

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Ruzna secanja koja hvala Bogu polako blede. :)

U cetvrtaak revans protiv Makabija za plasman u Ligu Kupa UEFA, bice to mehlem za rane, kakav takav :)

Shta na ovo reci,osim :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Partizana "pokondiri"tikva!!! :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Salu na stranu,odavno nisam video vecu,sramniju,ocigledniju namestaljku utakmice od ove!!!!
(o) (o) (o) (o)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

127

Utorak, 04. Oktobar 2005

Polako Tashke braticu,docice 1.decembar!
Vec ste to proglasili za derbi... ?( :))
Halo Bing? Kako brat?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

128

Srijeda, 05. Oktobar 2005

Citirano

Orginalno od SPAWN

Koji to mi??? :]
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• Poruku poslati

129

HEJ

1. decembra je CRVENA ZVEZDA : ROMA a to sto pricate je malo ranije vec sledece subote.

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

130

Citirano

Orginalno od Tashke

Citirano

Orginalno od SPAWN

Koji to mi??? :]

Pa ovi tvoji zvezdasi,kako god da im je ime :D
Halo Bing? Kako brat?

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

131

Ja bojkotujem derbi poslije one namestaljke sa Makabijem. Mogu da me kupe jedino ako osvoje prvenstgvo i udju u LIGU SAMPIOA! Sad mi je bar lakse da odlucim, idem na koncert Zdravka Colica u Areni... koji je istopg dana kao i derbi na Toyota areni (popularna rupa) :)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

132

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Ja bojkotujem derbi poslije one namestaljke sa Makabijem. Mogu da me kupe jedino ako osvoje prvenstgvo i udju u LIGU SAMPIOA!

Ovom recenicom pokazujes da si pravi Grobar!!I nemoj mi molim te ponavljat onu tvoju cuvenu:"ja nisam grobar,ja sam navijac Partizana".Ti si mnogo veci grobar od mnogih grobara,jer mnogi grobari pre nego sto su grobari su Srbi a potvrda toga su ti komentari na b92.net gde su grobari navijali za Cz protiv hrvatskog Intera.Zasto???pa zato sto igraju protiv Hrvata.a ti?da nisi mozda navijao za Zvezdu???Nisi jer si zadrti g r o b a r !!!!
Kao fol,bojkutujem klub,a meni licno si reko da si prestao da navijas za Partizan!pa sta je sad od to dvoje?

• Poruku poslati

133

Četvrtak, 06. Oktobar 2005

Partizani

samo ako Vas Nemac JURGEN ne izvadi. Suvise je smesno da bi bilo ozbiljno. Dobar je strucnjak ali sumnjam da ce sta uraditi sa ovako losim sastavom.Srecno na derbiju.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

134

Četvrtak, 06. Oktobar 2005

U svako slucaju,dobro je sto se angazuju stranci za trenere,jer problem fudbala u Scg(pored korupcije i kriminala)je nestrucnost trenera da rade sa mladim fudbalerima.Zaostali su u svakom pogledu za svojim kolegama sirom Evrope i sto je najgore,cim zavrse osrednju igracku karijeru,odmah krenu u trenere bez neke skole!
A mozda i najveci problem domacih trenera je autoritet a to strancima ne manjka!!!
Naravno,ima domacih trenera koji znaju svoj posao i imaju autotritet ali oni rade u Evropi(Bajevic,Antic,Milutinovic,...) a kod nas sve sama boranija.

• Poruku poslati

135

Petak, 07. Oktobar 2005

Prvi

put u istoriji ekipe u derbiju ce voditi dva strana trenera.Plasim se samo da ce i derbi izgubiti draz.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

136

Petak, 07. Oktobar 2005

Znas li ti Tashke sta pricas? Ja naravno da uvjek navijam PROTIV Severine ma sa kim da igra. Ustvari, taj klub me uopste ne interesuje. Ne zbog toga sto je to Severina nego zbog toga sto me ne interesuje nijedan drugi klub osim Pazara i Partizana. To sto bojkotujem derbi je zbog toga sto sam ih do sad gledao milion i iskreno dosadili su mi , a posle namestaljke necu da idem. Kazem kad udju u Ligu sampiona i ja se vracam na stadion. Nema to veze sa odlukom Grobara da ga bojkotuju. Ja opet kazem da nisam Grobar nego navijac Partizana a ti shvati ako mozes, a ako ne mozes tvoj problem. Sta te boli uvo da li ja bojkotujem utakmicu ili ne bojkotujem i da li se osecam kao Goribar ili ne. Moja stvar. Eto ti Severina sad igra sa Romom pa imas priliku da gledas neku evropsku utakmicu.

I jos nesto. Partizan je igrao Ligu sampiona i grao Ligu Kupa UEFA i to je za Partizan sad samo jedno takmicenje a za Severinu nedosanjani san. Sada i uvijek...

Eh da, Jirgen Reber novi trener. Da mu pozelim srecu.

Pozdrav za povampirene cigose... buhahahah :)) :)) :)) :))

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

137

Nedjelja, 23. Oktobar 2005

SAMO ZA BOSHJACKE GROBARE

Evo kako BGD gospoda zamishlja FK PArtizan,nekadashnje JSD!!!
23/10/2005 | Izvor: B92, Beta
Protesti "grobara" uz govor mržnje

Navijači Partizana protestovali su i ove subote ispred klupskog stadiona, za vreme utakmice tog kluba protiv Voždovca u 10. kolu fudbalske Meridijan Superlige Srbije i Crne Gore.

Više od 1.000 "grobara" ponovo je tražilo ostavke sadašnjeg rukovodstva kluba, i za finansijske malverzacije optužilo članove uprave, pre svega predsednika Ivana Ćurkovića, generalnog sekretara Žarka Zečevića i sportskog direktora Nenada Bjekovića.

Navijači su se okupili ispred južne tribine stadiona, a onda otisli do severne, na kojoj se nalaze prostorije uprave, pevajući pesmu "Lopovi, lopovi, sede nam u upravi, crno-bela zastava za njih nije svetinja".

Pristalice Partizana su najavile da će zatražiti prijem kod predsednika Srbije Borisa Tadića, premijera Vojisava Koštunice i predsednika republičke Skupštine Predraga Markovića, kako bi pronašli rešenje za "loše stanje fudbala u zemlji".

"Grobari" su najoštriji bili prema Ivanu Ćurkoviću koga su nazvali ustašom, i pozvali ga da napusti Partizan, koji je [SIZE=3]"srpski klub u kome nema mesta za pripadnike nacionalnih manjina". [/SIZE]
Navijači Partizana su objavili i da je Žarko Zečević pod pretnjom ispisnice primorao sve članove mlađih kategorija kluba da prisustvuju utakmici protiv Voždovca.

Oni su negirali da ikome zabranjuju dolazak na utakmice Partizana, što su potvrdili i predstavnici navijačkih grupa iz cele Srbije.

Protest je protekao bez incidenata, uz prisustvo jakih policijskih snaga.
Gdje li su ONI NASHI Jugosloveni!!???
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

138

Mislim da ova tema zasluzuje da se sad pise o njoj jer Partizan prozivljava nesto sto se cak ni najstariji ljubitelji fudbala ne secaju da se desavalo u tom klubu.Oni(na ovom forumu)koji su najglasniji kad Partizanu cvetaju ruze,ne progovaraju nista,misleci verovatno da time sakriju bruku,sramotu i agoniju u kojoj se klub nalazi.Ta agonija je pocela jos od poraza u Ligi Uefa od Makabi Petah Tikve,i ja cekah i cekah da vidim dal ce se sad javljat da kazu nesto povodom ovih zbivanja,ali nista.svi cute i negledajuci u svoje dvoriste,napadaju njima najmrzniji klub a ne zele da prvo dovedu stvari u red u svom dvoristu pa tek onda da se okrenu drugima i da pricaju sta kod njih ne valja.Uostalm,zar to nije politika Pratizana-uvek gledati u svoje dvoriste ne gledati sta sedesava kod komsija?No,da se vratim zbivanjima u Partizanu:

Partizan je izgubio od Artmedije,koju su svi lako otpisali i radovali se sto im je pala u trecem kolu LS,sto je okarakterisano kao veliki neuspeh,ali zivot ide dalje.Tu je Liga Uefe koja ce koliko-toliko ublaziti taj neuspeh.Cil Partizana,naravno,plasman u Ligu Uefa i ostajanje u istoj sto duze.Opet im pada najlaksa ekipa koja je mogla da im padne-Makabi p.Tikva.Svi radosni,srecni,sto ce bez vecih problema u Ligu Uefa.Tako je i bilo u prvom mecu u Tel Avivu gde je Partizan sa pola snage(ali bukvalno sa pola)pobedio kao gost sa 2:0 a celnici Partizanai njihovi simpatizeri vec su razmisljali sa kim ce se sastati u toj Ligi.
Revans mec su svi opusteno docekali,jedini je trener Partizana(bivsi,kojeg sada prozivajui pricaju da je nestrucan,pa kad je nestrucan,kako moze da vodi jedan tako ozbiljan klub godinu dana???)govorio da “ipak treba prvo skociti pa tek onda reci hop”.Dolazi do revansa,u kom Partizan gubi sa 2:5 kao domacin i ispada iz vec vidjene Lige Uefa.Partizan gubi od nizerazrednog tima(koji je vec pobedio rutinski) koji nikad nisu ni videli Evropu a kamoli da igraju sirom nje.Partizan prima “petardu” od ekipe koja nije mogla da im se priblizi golu u Izraelu i pored pomoci navijaca i zelje da pred svojim navijacima daju barem jedan gol!Da skratim:Partizan (po ogromnoj vecini navijaca,kladionica,a kasnije se to moze zakljuciti i po izjavi Zecevica)namesta tekmu i ispada!
Navijacima(koji su licemerni jer su se tek sad setili da pitaju kako se to Zecevic,Bjekovic I Curkovic obogatise tokom najvece krize u ovoj zemlji,a setili su se jer vodje tih nisu vise delile taj isti “plen”sa upravom,nisu vise mogli besplatno da idu na izlete po Evropi,…)je to kao sve prekipelo i resise da smene upravu!Tj.da traze smenu uprave,uprave kojoj su pomogli da se obogati i da pusti toliko jake korene da je nebi pomerio ni najrazorniji uragan koji cupa kuce iz temelja.Uprava je svoje mesto zacemetirala,posula betona i celika i duboko se ugradila u “podzemlje”.
Da su navijaci ipak u pravu sto traze njihovu smenu govore i smusene i ne dobro razadjene izjave kojima su sami sebe hvatali u laz.
Trener je smenjen(zrtveni jarac),doveden je stranac koji treba svima da zamagli oci I da ih umiri,kao kada psu bacite kosku da im zaokupirate paznju(ovim poredjenjem ne poredim navijace sa psom vec situaciju).Zeka izjavljuje da cuvenu recenicu:”Da smo se plasirali u Ligu Uefa,vise bi izgubili novca nego sto bi zaradili”! zar je posle ove recenice potreban bilo kakav komentar???Zar posle ovog nije sve kristalno jasno???
Takodje rekose da su utrosili “one pare” koje dobise od Kezmanove prodaje za tekuce roskove u klubu! A za vec cuvene reflektore i semafor koji je trebao FILIPS da odradi,rekose da su i to potrosili!pa kako potroslili kad je dogovor bio da se polovina kezmanovog transfera isplati u novcu a da drugu poovinu Filips(kao glavni sponsor Psv-a)ugradi nove reflektore I najsavremeniji semafor???!Kad vidose da nemaju kud,celnici Partizana ostro uzvratise da vise nece odgovarati gde su pare od tih reflektora!
Rekose,da ovi sto protestuju nisu naijaci vec da ih neko “nagovara u necije ime”da protestuju!kakva budalastina!pa zar nije normalno da kad pocnes da gubis,sam podneses ostavku?pa ako oni nemaju obraza,skupe se ti navijaci pa oni traze ostavke,a oni ni tad nemaju nameru da odu!
Dodje derbi.Partizan izgubi sa 2:0.dobro,derbi je to,Partizan nije pobedio dugo Zvezdu,ta tekma I nije tekma zbog koje bi se davale ostavke.
Ali sta je sa Hajdukom(0:0 kuci),i najnovije, Partizan-Vozdovac 2 : 3,(2:0 poluvreme)!!!!
Od koga Partizan sve treba da izgubi,sa koliko razlike i koliko tekmi da bi se oni povukli i rekli da su oni krivi za to???Uvek je neko drugi kriv!
Dajica su nekako uspeli da skinu,ali ovi su ocigledno naucili na njegovom primeru,videli sta se i njima moze desiti pa su se dobro pripremili da odbiju sve napade o njihovoj smeni.Sve dok oni ne odu,fudbal se nece oporaviti,jer oni imaju filijale,ljude,infrastrukturu koja radi kako oni sviraju.DOKLE??!!

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

139

jesil Ti prochitao OVO shto sam ti obelezhio CRVENOM BOJOM!!??
[SIZE=4]"srpski klub u kome nema mesta za pripadnike nacionalnih manjina". [/SIZE]
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

140

Ponedjeljak, 24. Oktobar 2005

Citirano

Orginalno od Sandokan
jesil Ti prochitao OVO shto sam ti obelezhio CRVENOM BOJOM!!??

Jesam,a jesil TI procitao MOJ post??Da jesi nebi me ni pitao jesam li ja procitao to sto si ti naznacio.
Ja sam samo opisao situaciju u ovom klubu i moja zapazanja i misljenja o celoj toj situaciji,a ti ona "crvena slova"pokazi svom "kolegi" ;)

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks