Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Che

Početnik

(10)

• »Che« je autor ove teme

Datum registracije: 20.05.2009

• Poruku poslati

1

Srijeda, 20. Maj 2009

Pazarni dan u Novom Pazaru?

Moze li mi neko reci kad je pazarni dan u Novom Pazaru, jer neke jade niko ne zna... pa reko koga da pitam nego zitelje Novog Pazara :]

Fotograf

Zlatna sredina

(10)

• »Fotograf« je muško

Datum registracije: 27.03.2007

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 21. Maj 2009

Utorak i Nedelja
Univerzum se još uvek širi a ja nemam mesta da parkiram auto.

943

Početnik

(10)

Datum registracije: 03.08.2009

• Poruku poslati

3

Ponedjeljak, 03. August 2009

Pozdrav svima na forumu!

Htela bih da posetim Novi Pazar pa ako bi neko mogao da mi da neke informacije vezane za shopping.
Videh da su pazarni dani utorak i nedelja, ali me jos zanima da li butici rade subotom i nedeljom? Ima te li nesto da preporucite?

Tnx!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

4

Ponedjeljak, 03. August 2009

Pozdrav i tebi, 934
Kao sto fotograf vec reche,pazarni dani su Utorak i Nedelja ali butici rade i subotom i nedeljom,kao i ostalim danima naravno.
Ja bih ti preporucio jedino da ne ides kod Kineza,jer ih sigurno imas i u svom mestu a roba im je ista ;)

Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Social bookmarks