Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško
  • »hadalj« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

1

Petak, 14. Novembar 2003

Pederske pesme

nesto slusam jednu pesmu, to mu dodje obrade jedne francuske pesme iz 80, ono ide
"volim da gledam devojke dok hodaju po pesku", lici na onu nasu "devojke u letnjim majcama volem", e ova pederska, se vrati na radiju, i kaze, "volim da gledam muskarce dok setaju po pesku" i neki je peskir peva.
Posto je ova francuska zemlja pedera nista posebno, niko se ne uzbudjuje (sem pedera)
meni pade ne pamet, reko steta sto ih nema kod nas, pa mos zamislit te obrade ka naprimer neki peskir peva, al ono da ima i spot da se vrtai na tv

"okuj me care znas da ga volim, za njega bi daaaaaaooooooo sve, jace od gromova teze od lanaca oci su njegoooovveeeee"
ha ha ha
il onu

"ne trazi ga sine rece majka njegova, ne donosi jesen, njegoooovooooom prolecu"

ha ha ha

da te vi koju obradu, al ono pravo jaku, a ja cu se trutit sam da ih zamislim
malo za promenu

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

2

Petak, 14. Novembar 2003

sinoc mi je ruza Procvetala :)):)):)):))
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

3

Petak, 14. Novembar 2003

Ljubomoran jesam,
vidim da ti laska,
il' ćeš samnom ili sa njom
neću da ti budem maska...

Peva muški izvođač. E sad, tu je neko gej ili on ili ona, u zavisnosti da li se autor obraća muškarcu ili ženi!
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Social bookmarks