Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško
  • »Giovanni« je autor ove teme

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

21

Ponedjeljak, 22. Mart 2004

Citirano

Orginalno od fingersbroken
Izgubim jedan fotoaparat... Blizi se dogadjaj koji bih zeleo da zabelezim.. kupim novi aparat (digitalni).. Uslikam sta sam zeleo.. i izgubim aparat istog dana.. (21/03/04)

'Oce to kad se covjek zaljubi... 8)

Peh je kad skuzis da na plazi prepunoj raje u boksericama si jedini u speedo kupacim gacicama a nisi ponio ni jedne bokserice i sto je najgore nisi peskir (gay).

Ovo glede US plaza jer se tako na neki nacin raja raslojavaju na ispravne i one koje to nisu - ne znam kakva je situacija s Jevropom...

Zivili
Giovanni
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

22

peh je...

Kad prepjesacim do Univerziteta 4-5 km i kad konacno stignem, kazu mi da je predavanje odlozeno jer je profesor otkazao dolazak. o|

P.S. Prezalila bih nekako ovih 4-5 do dolje, al kako da prezalim jos 4-5 odozdo kad se vracam?! o|
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Selmica

Učenik

(10)

• »Selmica« je žensko

Datum registracije: 24.09.2003

• Poruku poslati

23

Citirano

Orginalno od Giovanni
...kad ti djevojka u koju si ludo zaljubljen kaze da se svidjas njenoj najboljoj drugarici!

U mojoj situaciji, peh je kad se zaljubis u decka koji se svidja tvojoj najboljoj drugarci, i kad povise svega je i on u tebe zaljubljen... ?(

Svesna si da od toga nista nema jer neces srusiti naj vrednije drugarstvo zbog jednog decka...

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

24

Citirano

Orginalno od Selmica

Citirano

Orginalno od Giovanni
...kad ti djevojka u koju si ludo zaljubljen kaze da se svidjas njenoj najboljoj drugarici!

U mojoj situaciji, peh je kad se zaljubis u decka koji se svidja tvojoj najboljoj drugarci, i kad povise svega je i on u tebe zaljubljen... ?(

Svesna si da od toga nista nema jer neces srusiti naj vrednije drugarstvo zbog jednog decka...

Još veći peh je kad ti devojka u koju si ludo zaljubljen kaže da joj se sviđa tvoja najbolja drugarica...

i kad dečko u kojeg ste zaljubljene i ti i tvoja najbolja drugarica- luduje zbog tvog dobrog jarana.
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

25

Utorak, 23. Mart 2004

Citirano

Orginalno od sans
Još veći peh je kad ti devojka u koju si ludo zaljubljen kaže da joj se sviđa tvoja najbolja drugarica...

i kad dečko u kojeg ste zaljubljene i ti i tvoja najbolja drugarica- luduje zbog tvog dobrog jarana.

Ne nego celo vece muvas na zurci neku ribu i ona ti na kraju kaze "Bas si sladak steta sto si musko" :))

A jednu moju dobru prijateljicu je ostavio decko zbog decka. Trebalo joj je godinu dana da povrati samopouzdanje.

Chonbey

Zlatna sredina

(10)

• »Chonbey« je muško

Datum registracije: 10.03.2004

• Poruku poslati

26

Utorak, 23. Mart 2004

Peh je ... kad kupis dve karte za bioskop, i ispostavi se da je izmedju dve stolice prigodno postavljen ogroman betonski stub (Dom Sindikata)
Solve it. Solve it quickly, right or wrong. If you solve it wrong, it will come back and slap you in the face, and then you can solve it right

Tulumba4All

Profesionalac

(10)

• »Tulumba4All« je muško

Datum registracije: 04.09.2002

• Poruku poslati

27

Utorak, 23. Mart 2004

Peh je ....
Kad se naostris da gledas neki film i onda ti neko ko je gledao taj film kaze: "Ne volim ti ja te filmove gde glavni glumac gine na kraju".

Peh je ....
Kad si student i katastrofa gladan. Das sve para za picu u restoranu i onda ti padne tanjir sa istom na pod.

Peh je ...
Kad raskidas sa devojkom, ona u plac, a ti ne raskines.

Peh je ...
Kad je otac od tvoje devojke mnogo jaci od tebe, a vi se nadjete sami na livadu ...
... And Tulumba for all
[SIZE=1]If you can't convince them, confuse them.

A fanatic is one who can't change his mind and won't change the subject

[/SIZE]

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

28

Utorak, 23. Mart 2004

Peh je kad Xio hoce da slika Ajfelovu kulu koja je specijalno osvetljena u crveno u cast kineske nove godine, poslednji dan, dogadjaj koji se desava mozda jednom u zivotu, gasi se oko 19h, mi pozurimo onako zadihani stizemo, ostaje nam nekih 5 min, nalazimo finu poziciju odakle se moze najmepsa fotka napraviti, Xio stavlja aparat, ukljucuje ga a on samo trepce i hop ugasi se, nema vise baterije :D
sta ces sem da se covek slatko nasmeje, mi ostasmo onako ka po****ni i gledasmo polako kako se ugasi, he he he
malo za promenu

Tulumba4All

Profesionalac

(10)

• »Tulumba4All« je muško

• Poruku poslati

29

Utorak, 23. Mart 2004

Peh je ...
Kad kupis LP plocu i skontas da najbolja pesma preskace kod tebe na gramofon

Peh je ....
Kad ostanes bez vode u pola tusiranja.

Peh je ...
Kad polomis levu ruku prijatelju (slucajno ili namerno) a on levak.

Peh je ...
Kad igras neku video igru, a ono svi bolji od tebe.
... And Tulumba for all

[/SIZE]

Chonbey

Zlatna sredina

(10)

• »Chonbey« je muško

Datum registracije: 10.03.2004

• Poruku poslati

30

Utorak, 23. Mart 2004

Skolski pehovi:

... kad covek koji je po abecedi direktno ispred tebe ima izrazitu tendenciju da se javlja kao dobrovoljac

... kad dodjes na ispit iz matematike 2 u nedelju ujutro u 8, radis dva sata i onda zakljucis da radis ispit za smer elektroniku, iako si smer racunarstvo

... kad dobijes temu iz s-h "Neki ljudi imaju samo datum rodjenja" i pises pet strana o tome kako su neki ljudi procerdali zivot na glupe stvari i nista znacajno osim datuma rodjenja nije ostalo iza njih, da bi na sledecem casu video da je tema bila o ljudima koji su toliko zaduzili covecanstvo da su postali besmrtni (nemaju datum smrti, je li), i sa zaljem konstatovao da si jedini u razredu totalno promasio temu.

... kad ti se razlomci ne pokrate

... kad na pitanje "Sta je to bionika?" mozes samo da se setis "Bionika je mlada nauka"

... kad, iz bilo kog razloga, moras da odes na studentsku sluzbu ETF. Spanska inkvizicija
je humanitarna organizacija prema tetkicama koje rade tamo.
Solve it. Solve it quickly, right or wrong. If you solve it wrong, it will come back and slap you in the face, and then you can solve it right

biribenda

Početnik

(10)

• »biribenda« je muško

Datum registracije: 19.01.2004

• Poruku poslati

31

Utorak, 23. Mart 2004

kad kupis nov fudbal, a on ti se ispuha posle pola sata.

Kad se pobijes sa Alijom, a zaboravis da on ima burazera.
uci ti, uci ti i samo uci ti ...

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

• Poruku poslati

32

Utorak, 23. Mart 2004

Citirano

Orginalno od Chonbey

... kad dodjes na ispit iz matematike 2 u nedelju ujutro u 8, radis dva sata i onda zakljucis da radis ispit za smer elektroniku, iako si smer racunarstvo

I to nakon svadbe koja se zavrsila u 6 ujutro.
Molicu da se drzimo pehova koje iskusismo sami a ne koji drugi iskusise i to na nagovor fol iskusnijih u citanju oglasne table hehehee. Priznajem kriv sam :D

Odgovor na ovaj peh je da je veci peh

...kad radis pogresan ispit u pogresno vrijeme na pogresnom mjestu i uradis ga odlicno (siguran prolaz) a profesor ga ponisti pravdajuc' se da ne mogu se polagati ispiti unaprijed...

Jos jedan skolski

Peh je kad ucis engleski ko blesav i pride neces da das jaranima da prepisu na ispitu (koji opravdano nisu imali vremena da uce 8) ) pa oni primorani da igraju pogadjanja (a, b, c, d pitalice) dobiju bolju ocjenu od tebe. (Empire stike back hehehe)

Sljedeci peh je da kad na usmenom iz engleskog jezika, skromno kazes da si zadovoljan sa 9-kom a poslije tebe na red dolazi Tarzan (koji je by the way ucio samo francuski jezik kroz skolovanje) i suvereno kaze da nije zadovoljan 9-kom i da hoce da odgovara za 10 i dobije je na kraju...

Citirano

Orginalno od hobbes

Ne nego celo vece muvas na zurci neku ribu i ona ti na kraju kaze "Bas si sladak steta sto si musko"

...kad cijelo vece baris trebu i na kraju skuzis da je treba zapravo frajer 8o

Peh je kad te priroda obdari ekstremitetima raznim i treba da se skockas za maturu (sulja, pele, odijelo) i sa zaljenjem konstatujes da sve ono sto bih kupio je pravljeno za one gradjene po JUS-u...

Citirano

Orginalno od Tulumba4All

Kad kupis LP plocu i skontas da najbolja pesma preskace kod tebe na gramofon

Kad das jaranu (ekscentriku za zvuk) plocu (od drugog jarana) da presnimi na kasetu a ovaj je da nekoj djeci koja se igraju u dvoristu da je razbiju u paramparcad jer mu je cijelo vrijeme preskakala...

Zivili
Giovanni

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

33

Srijeda, 24. Mart 2004

Peh je kad SMS poruku namenjenu jednoj osobi greškom pošalješ drugoj.
Što je sadržaj poruke delikatniji peh je veći. :D

• »josef borg« je muško

Datum registracije: 16.11.2003

• Poruku poslati

34

Srijeda, 24. Mart 2004

Peh je...

Kad ponesem cigara iz Pazara,
a u Oslo me zaustave i sve mi uzmu,
osim jedne steke na koju imam pravo!
Prosla sam dobro kad nisam zaradila
kaznu jos po vrhu! :D

Ili kad prodjem sve granice a na nasoj
me zaustave i kazu vadi sve iz torbe!
Pa pretresaju, ispitivaju a ja zazalim sto
sam uopste i dolazila!

Allahselamet :klanja:
" Ko Priznaje, Pola Mu Se Prasta"

35

Četvrtak, 25. Mart 2004

Citirano

Orginalno od hobbes
Peh je kad SMS poruku namenjenu jednoj osobi greškom pošalješ drugoj.
Što je sadržaj poruke delikatniji peh je veći. :D

Kad saljem sms poruku odavde dole (nekom iz Pazara) mala je sansa da ako je posaljem je nekom u Maleziji (osim ako nije Bosanac :D) da ce da je skonta... ALI peh je uvek moguc :).. i zna biti trostruki.. ovako:
Peh1: Od svih ljudi ovde, poruku koju sam hteo da posaljem najboljem drugu dole, posaljem jednoj Chehinji....
Peh2: chehinja zajedno sa jednom Slovakinjom uspesno desifrovala Poruku... (zsbog toga je peh br1 peh :D)
Peh 3 (sto je peh u pehu i nigde srece u njemu :D) Poruka je govorila upravo o njoj (chehinji :D)... (a zato je peh br2 peh :D)

Valjda sam je podsvesno poslao njoj posto sam o njoj pisao, a to sam tek saznao kad mi je ona odgovorila na poruku umesto moj najbolji drug (o) :D (o)
mogu ja da se potpisem i bolje...

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

36

Četvrtak, 25. Mart 2004

Peh je kad ulozis silan trud da uredis treff sa tebi vrlo simpaticnom osobom, a na dan samog sastanka se strasno razbolis...
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Tulumba4All

Profesionalac

(10)

• »Tulumba4All« je muško

• Poruku poslati

37

Četvrtak, 25. Mart 2004

Peh u kartama (remi)

Peh je ...

Kad dobijes vise od dve duple ...

Kad se otvori onaj posle tebe...

Kad te skinu sa donje ...

Kad spil nije kompletan a ti ne primetis odma' ...

Kad propustis ćišću ...

Kad ne vidis hand ...

Kad popijes dvesta, a hteo si da se otpises ...

Kad popijes dvesta, a imas tri dzokera ...

Kad popijes dvesta ...

Kad predelis ...

Kad te profesor hemije ufati kako igras remija u kafecajnicu ...

Kad zategnes a svi ti se otpisu ...
... And Tulumba for all

[/SIZE]

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

• Poruku poslati

38

Četvrtak, 25. Mart 2004

...kad taman napises neku fol pametnu na forumu, kliknes posalji dugme i izadje server not found (ili slicna greskica) a ti probas back naivno kontajuc' da ces povratiti tekst koji si napisao...

...kad cijelo vece baris koku, na sekundu si da uspijes u svojoj nakani, i onda se ispostavi da ti je ona rodjaka

Ovo za remi

Peh je kad imas za ciscu vec nekoliko krugova a nigdje 51 na vidiku (sve sitno da ne more sitnije) a tip do tebe vuce kartu za hand a pride igras u lovu

Zivili
Giovanni

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

39

Četvrtak, 25. Mart 2004

Citirano

Orginalno od Giovanni
...kad taman napises neku fol pametnu na forumu, kliknes posalji dugme i izadje server not found (ili slicna greskica) a ti probas back naivno kontajuc' da ces povratiti tekst koji si napisao...

Najveći peh je pri tom što nisi koristio Opera Browser ;)
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

40

Četvrtak, 25. Mart 2004

peh ,...i na posjedak zna da se desi !!!

.

[SIZE=4]PEH,....[/SIZE] je takođe,kad se nađeš negdje na posjedak,.....puna soba društva,sve filozof do filozofa,...
[SIZE=4]
pa ih cijeli posjedak ama baš ništa ne razumiješ!!!
[/SIZE]

[SIZE=7]??? [/SIZE]

:D :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :D

M.S. ......meSSko...... selam svima
[SIZE=1]Šta god ko čini,..ono sve sebi !!! ;) [/SIZE]

Social bookmarks