Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

101

Utorak, 20. April 2004

Zar peh nema jos kraja? 8o ?(

Da ne ostane samo ovaj gore komentar, da navedem i ja jedan peh. Otisla sam u Bosnu u nadi da ce uspeti pripremanje novog studijskog putovanja, i dok sva srecna stizem u Sarajevo, ustanovim da kisa nesprestano lije. I to ne samo jedan dan :rolleyes: Tako da je pola planova palo bukvalno receno u vodu :( Ali, u svakoj nesreci ima i srece. Na jugo-istoku Bosne su padavine brzo prestale, tako da i nije bilo sve tako crno, kao sto sam na pocetku mislila.
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

102

Utorak, 20. April 2004

@pinky

Und die Moral dieser Geschicht...schlaue Leute fliegen mit JAT und andere nicht :P

Ich hoffe mein Buch ist net abgebrannt:P

salim se, samo da si nam ti i knjiga zivi i zdravi, za ostalo ne brini...:)

103

Utorak, 20. April 2004

Da znas da sam iz ovoga i ja izvukla isto naravoucenije! I nikad vise necu ovako izenada odputovat! Osim ne daj boze da budem morala ?(

Ene ! TebE briga za Buch, pa nemo se sekirat knjiga je zdrava , citava i sto je najvaznije NOVA. A ni meni danas nista ne fali .
Morgen habe ich frei . 8)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

ernad

Zlatna sredina

(10)

• »ernad« je muško

Datum registracije: 01.01.2004

• Poruku poslati

104

Utorak, 27. April 2004

Peh je kad negde neverovatno zuris,pa krenes, pa nesto zaboravis, pa se vratis kuci.Hoces da otkljucas vrata, a imas tri kljuca-[SIZE=4]SVA ISTA[/SIZE]
[SIZE=4]PRVIM OTKLJUCAVAS NIJE, DRUGIM OTKLJUCAVAS NIJE, PA UMESTO DA UZMES TRECI OPET UZMES PRVI ...[/SIZE]
Pravda, ponekad spava, ali nikad ne umire...

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

105

Petak, 30. April 2004

i ovo ti je jedan peh !

Postovao gdje ne treba,pa hajd,da ga nijesam džaba pisao...neka ga ovdje !

[SIZE=4] imadoh '' PEH '' [/SIZE]

Citirano

Citirano

org.od hobbes :

- Bubašvaba može da živi devet dana bez glave, pre nego što će umre od gladi

Imaš pravo hobbes-e,za bubašvabe ,...a i Švabe su poput njih !

Na ulici ih srećem,..po licu i izgledu , bih rekao da su i po 200 godina stari ( [SIZE=1]zato im je penzijska kassa i osiguranje u krizi [/SIZE] ) , samo se razlikuju od bubašvaba ,sto ne mgu da žive bez glave ,ni jedan jedini dan ! ;) ,a i ova država ne dozvoljava da budu gladni !

M.S. ......meSSko...... selam svima
[SIZE=1]Šta god ko čini,..ono sve sebi !!! ;) [/SIZE]

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

106

Nedjelja, 02. Maj 2004

Peh je kad odes kod dajidzica na svadbu koju je on priredio kuci na selu i bas tog dana se potrefi da pada kisa pa umjesto da budes vesela i da djuskas na svadbi, ti pola svadbe provedes peruci prljavu suknju i cipele koje se napune blata poslije svakog odigranog kola, o| a drugu polovinu provedes strecajuci kad ce mom amidzi i ostaloj naoruzanoj ekipi ponovo da "svitne" pa da ispale jos jedan rafal. ?(
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

107

Nedjelja, 02. Maj 2004

Peh je kad imas dvoje dece i jedan kompjuter a oboje hoce da gledaju nesto sasvim drugo. A tebi treba masina da odradis neki posao. o| o|
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

108

Petak, 07. Maj 2004

Kad imate mnogo vise mail adresa nego sto ce vam ikad zatrebati i u pocetku bez problema citate svoju postu jer znate passwd-s od svih ( sto i nije tesko zapamtiti jer se radi o jednoj istoj sifri) Vremenom menjate jedan po jedan passwd i sve vam je teze da se u datom trenutku setite bas onog koji vam treba, pa umesto da vam za proveru poste treba svega par sekundi vi provodite minute i minute ukucavajuci moguce sifre dok ne "potrefite" pravu. Sve cesce koristite opciju "Zaboravili ste sifru?"

... pre par meseci ste se negde registrovali ( nesto vrlo bitno za vas), ljudi se "ubili" pisuci vam mailove i obavestenja koja nikako nisu dospela do vas jer vi niste proveravali , a svo vreme se cudite sto li ih nema da se jave telefonom? Konacno vas pozovu, a vi niste tu nego na odmoru! :( Vratite se kuci, oni se nakon brojnih bezuspesnih pokusaja konacno late papira i posalju vam pismo postom. Vi dobijete pismo u kome stoji da procitate mail koji sadrzi sve info, sednete za PC-jem otvorite site i HOP vi se uopste ne secate vise ni svog ID-a a kamoli passwd-a o|. Razmisljate malo i setite se ;) bili ste pametni pa ste pri registraciji vodili racuna i uredno zapisali na nekoj ceduljici svoje podatke. Sada trazite ceduljicu, preturate po vasim uredno slozenim policama i fijokama.Odjednom je isparila, a bila je uvek negde tu na stolu, kad vam nije trebala! Ne nalazite je.Kao kroz maglu se setite da ste nedavno pri sredjivanju sobe pokupili masu "nebitnih papirica" i bacili ih. Verovatno je i ona bila negde medju njima ?(

...
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

• Poruku poslati

109

Petak, 07. Maj 2004

Ako tako postupas sa vaznim podacima, uopste ne zelim da znam sta radis sa onim manje vaznim :))
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

110

Petak, 07. Maj 2004

ha ha ha :D:D:D:

Samo se ti meni smej moze to i nekom drugom da se desi. Nego ne rekoh jos i to da sam negde snimila "bitne podatke" samo nemam pojma gde :O.

P.S.One manje vazne postiram na forum :D:D:D.

P.P.S. Telefon me je spasio 8)

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

• Poruku poslati

111

Petak, 07. Maj 2004

Citirano

Orginalno od pink
P.S.One manje vazne postiram na forum :D:D:D.

Mislim da je to svima, manje vise, jasno :D
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

112

Petak, 07. Maj 2004

@Admin: Ti to nemas u ovoj temi nikakav peh da napises? I polako sa tim manje-vise mogla bih se uvredit...

P.S.Neka ne spam-uj forum, nije ti ovo chat. :) ( gde se nadje bas ja ovo da kazem :O ?( )

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

113

Utorak, 29. Juni 2004

Peh je kad odes u market da kupis Colu i umjesto nje, iz frizidera izvuces MB pivo i stavis na tezgu prodavacici...a ja pokrivena... o|
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

114

Utorak, 27. Juli 2004

...nad bezdanom biti 15 sati

ROŽAJE - Merdan Nokić (24), koji je odlazak u ribolov, u Ibarsku klisuru, na putu od grada ka Balotićima, umalo platio glavom, živi drugi život. Zahvaljujući, pre svega sreći, prisebnosti, pripadnicima Specijalne antiterorističke jedinice MUP Crne Gore, svojim drugovima, zatim operaterima mobilne telefonije kompanije “Monet” Merdan je spasen sigurne smrti.
- Svi oni su mi pomogli da pobedim najteže trenutke u svom životu i dobijem bitku koja je ličila na izgubljenu - veli Merdan, koji se od šoka oporavlja u krugu porodice.
Kao i bezbroj puta dosada, krenuo je u ribolov, u vrelo julsko popodne. Slučajno je promašio stazu kojom je obično išao i, odjednom se okliznuo.
- Poleteo sam ka ponoru. Posle nekoliko metara tumbanja, uspeo sam da se uhvatim za dve grane izrasle iz litice. Pokušao sam drugom rukom da se uhvatim za busen. On se iščupao, i ja sam ostao da visim nad rekom, nad bezdanom. Grana je počela da puca, da se lomi - dodaje Merdan. - Na jedvite jade sam uspeo da dohvatim drugu, čvršću granu. Nogama sam se odupro o stenu. I posle nekoliko minuta popeo se malo iznad, na neke jače grane. Tu sam ostao, a tada je bilo oko 16 časova, sve do pet časova izjutra. Dakle, punih 15 sati.
Pošto se bespomoćno okrenuo oko sebe i shvatio da ga niko u tom bespuću neće primetiti, Merdan se setio mobilnog telefona. Međutim, na računu nije bilo kredita.
- Oko 18 časova pozvala me je žena iz “Moneta” i saopštila da mi je brat povređen. On je iskoristio mogućnost slanja besplatnih poruka operaterima mreže “Monet”, koji su ga kasnije zvali i hrabrili. Pozvala sam ga i slučajno dobila vezu, jer se tu signal gubi, kao što se izgubio i tada - priča Edita Nokić, Merdanova sestra, koja je alarmirala policiju, prijatelje, rođake, tako da se u blizini mesta gde se nalazio vrlo brzo okupio veliki broj ljudi.
Pozvana je u pomoć i Služba gorskog spasavanja iz Nikšića, a oko dva časa izjutra stigli su i pripadnici SAJ MUP Crne Gore, koji su uspeli da otkriju Merdana.
- Uspeli su da se, uprkos velikoj opasnosti, do mene spuste Sutko Sutović, Edo fetahović, Kokan Luboder i Neno Hajdarpašić. Celu noć su pričali sa mnom, šalili se, strahujući da me ne izda snaga ili da ne zaspim... Pozive od Edite sam dobijao cele noći, kada god bi “uhvatila” signal. Leđa su mi bila utrnula, snaga me je polako izdavala, ali sam rešio da moram da izdržim.
Oko tri čas posle ponoći, počela je akcija spasavanja mladića iz Rožaja. Specijalci su po mrklom mraku počeli da razvlače planinarsku užad. Oko pet časova, Merdan je dohvatio ruku spasa jednog od specijalaca pristiglih iz Podgorice.
Drama u Ibarskoj klisuri time je bila završena.
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Anita

Početnik

(10)

• »Anita« je žensko

Datum registracije: 06.07.2004

• Poruku poslati

115

Četvrtak, 29. Juli 2004

pech je kad mi se spava a ja moram na posao da idem. o|
Allianz
S.Anita

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

116

Petak, 30. Juli 2004

Peh je kad vozis ljude na aerodrom i saznajes da se avion razbio jer mu je otkazao sistem (sreca bio je prazan), i tak sa ljudima zajedno cekas 20 sati a oni te gadjaju decijim kolicima, psuju, vicu na tebe....
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

117

Petak, 30. Juli 2004

Citirano

Orginalno od Merdan Nokić

Tu sam ostao, a tada je bilo oko 16 časova, sve do pet časova izjutra. Dakle, punih 15 sati.

Poznaje se da je ribolvac- morade malo da "frljne"
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

118

Petak, 20. August 2004

Peh ili sta vec...

Kao i svakog jutra ustanete na vreme, umijete se, spremite se, spakujete stvari koje vam trebaju.Izadjete iz stana sa smeskom na licu, na izlaznim vratima iz zgrade na trenutak nestaje vas osmeh sa lica jer primecujete da vec opet pada kisa. No nista zato, kapica na glavi i vase dobro raspolozenje ostaje. Otvarate vrata od garaze, uzimate svoj bicikl, vozite pevuseci neku pesmicu. Ujutru, u doba kada se vi vozite nema puno guzve jer je vecina zaposlenih ljudi vec ranije otisla na posao. Srecete par automobila, par setaca pasa i macaka. Kisa polako prestaje, vraca se smesak i dalje pevusite onu istu pesmu.
Ulazite u nepreglednu krivinu i naravno vozite oprezno, svojom desnom stranom i ne tako brzo ( mada se bicikl tako i tako ne moze voziti mnogo brzo!). Odjednom ispred sebe ugledate pojavu od preko 120kg, primetite da vozi motor i prvo sto zapazite je da se njegova kaciga svi brze priblizava vama. U trenutku postajete svesni da morate uciniti nesto, skrecete jos vise u desnu stranu kako biste izbegli "kacigu". Ali ne, teska "kaciga" ide pravo na vas, covek svojim motorem vozi levom stranom i da sve bude jos gore on skrece jos ekstremnije u levo. Na motoru je, brzi je, tezi je...Oci vam se sire, samo sto ne iskoce, mozak vam radi neverovatno brzo, vi postajete svesni sta ce se desiti pokusavate ponovo da okrenete volan u levo i nekim cudom se spasite, ali vec sledeceg delica sekunde gledate kako vas motorista "kosi", cujete gromoglasan prasak... Odleteli ste 4 metra, lezite nepokretni na asfaltu...Tu imate black out... razni glasovi oko vas, vracaju vam svest, otvarate oci primecujte sareni kisobran koji neka zena, nagnuta nad vama, drzi u ruci...izgleda da je kisa opet pocela jace da pada... Zeleni policajci vam prilaze, postavljaju pitanja, pomazu da ustanete, cujete sirene, stizu kola hitne-pomoci...

119

Petak, 20. August 2004

Pinki saosecam sa tobom... zao mi je sto se to desilo, znam da je gadno, al opet dobro je da si ti zavrsila dobro... Al opet nije to prijatno iskustvo..

Jedan manji peh, al gnjavaza zesca, desio se i meni... Izadjoh iz stana danas, pred dzumu, cisto onako neobucen samo da bacim nesto u korpu za smece koja je tu ispred vrata... I zakljucah za sobom vrata a pri sebi nista nisam imao... ni kljuca ni telefona... A taman se spremao za dzumu... I nikog kod mene nije bilo, a i svi naokolo vec nisu bili tu.. Srecom sam bio u zgradi, na trecem spratu, ali opet bio sam samo u sorcu nekom.. bez majice i bez obuce... Nisam mogao ni do telefona na dnu zgrade da odem da pozovem nekog... a svejedno nisam ni novicica, ni kartice imao pri sebi.. Tek posle nesto vise od sat vremena pojavio se jedan drug koji zivi na istom spratu kod kojeg sam se smestio.. Od njega sam zvao cimere da donesu kljuc od stana... Al nije bas prijatno cekati ispred vrata onako polunag... A nisam ni na dzumu mogao da odem, a i sa nekim sam trebao da se nadjem posle dzume, cekala me je osoba nisam mogao ni da joj javim da necu moci doci. Da peh bude jos veci misli da sam sve ovo smislio da se opravdam sto se nisam pojavio o|
mogu ja da se potpisem i bolje...

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

120

Petak, 20. August 2004

SVETSKO A NASE

Svaka cast za ovaj:
[SIZE=2]Peh je kad odes u market da kupis Colu i umjesto nje, iz frizidera izvuces MB pivo i stavis na tezgu prodavacici...a ja pokrivena... (Altuna)[/[/SIZE]

Peh je isto kad zaspes popodne i onako sanjiv krenes da klanjas sabah, jer si ubedjen da si dugo spavo, i ne kontas da je 7 navece. Izlazis iz kuce brljiv i cudis se cudom sto li se ova deca igraju ovako rano :))

Postovanje za ovaj Tolumbice:
Peh je, kad raskidas sa devojkom, ona u plac, a ti ne raskines. (o) :)) (o)

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks