Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

141

Petak, 17. Februar 2006

Postovanje za peh. :D
Najljepsi peh do sada kojeg sam procitao. (o)

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

nparis

Učenik

(10)

• »nparis« je muško

Datum registracije: 22.01.2004

• Poruku poslati

142

Ponedjeljak, 06. Mart 2006

Sta ces spain, baš je peh kad se jedan moderator sam banuje, poslje neg je banovao nekoliko vrijednih forumasa da bi ostavio iza sebe lijep spomen njegovog moderiranja.
Crnom zemljom kada me zaspu ne pomosli da me nema, Sunce, Mjesec zar nestaju sa njihovim zalascima .

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

143

Srijeda, 26. April 2006

Moj danasnji peh: pokusavam da uhvatim tri osobe da bih uradila intervjue sa njima,one nemaju vremena i vec nekoliko puta otkazuju sastanke,danas,kao,imaju, i ja otkazem ispit da bih konacno njih uhvatila a oni meni u posljednjem minutu opet otkazu zbog neodloznih situacija...neko putuje, nekom dosle neke delegacije, neko ovo neko ono....te ja ostanem i bez intervjua i bez ispita. ?(
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

sirri

Početnik

(10)

• »sirri« je muško

Datum registracije: 30.03.2006

• Poruku poslati

144

Srijeda, 26. April 2006

selam

Peh je.... kad odvedes sina na kontrolu a on se popiski doktorici u krilo :D ;)

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

145

Ponedjeljak, 22. Maj 2006

Kad odes s kamermanom u neki susjedni grad da snimis neku reportazu i kad dodjete tamo on primjeti da mu je baterija pri izdisaju ili je zaboravio kasetu za kameru.
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

146

Ponedjeljak, 22. Maj 2006

Peh je kad legnes u pola 3 uvece(ujutru),ustanes u 7,odes na fax koji je udaljen 20 minuta bus-om,stignes u 8 i dodje asistent i kaze ti da nemamo prva 2 casa!!! X( X( X( X( X(
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

147

Utorak, 23. Maj 2006

Citirano

Orginalno od sirri
selam

Peh je.... kad odvedes sina na kontrolu a on se popiski doktorici u krilo :D ;)

Hehehe,simpaticno ;)
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

148

Četvrtak, 25. Maj 2006

Peh je kad odes u studentsku kafeteriju da doruckujes i vidis da nema nista sem neke okamenjene kiflice te se odlucis da uzmes jedan litar mlijeka. Noseci ga kroz kafeteriju spazis gdje te svi posmatraju zacudjeno (sta ce joj litar mlijeka?!) dok ti neko preko ramena ne odvali:" Nije valjda dovela bebu na Univerzitet?!"

:)) :D :))

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

149

Ponedjeljak, 19. Juni 2006

Kad posaljes SMS poruku onom kom nikako nisi smjela da je posaljes jer upravo o njemu pricas (i njemu saljes) ?(

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

150

Ponedjeljak, 19. Juni 2006

Selam

Altuna nije to peh:O. Ako Bog da bice to hair. ;)
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

151

Petak, 07. Juli 2006

Peh je kad izgubite kljuc od stana.

Jos veci pech je kad osim tog kljuca izgubite kljuc od sestrinog stana, kljuc od babove kuce, kljuc od postanskog sanduceta, kljuceve od ormara na poslu i transponder jer ste tolika budala da sve kljuceve nosite na jednom privesku! o|

:(:(:(:(:(:(:( .....
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

152

Petak, 07. Juli 2006

trk u fundbüro ... ;)

153

Petak, 07. Juli 2006

Bila sam vec u sve Fundbüros , ali nista :( tek u ponedeljak opet da pitam... Mislim se sta ce kome moji kljucevi?! Da je novcanik u pitanju razumela bih da neko ima potrebu da ga zadrzi, ali kljuceve?!
I cim vidi da je toliko kljuceva trebalo bi mu bit jasno da su nekome vazni. :(

Ostaje mi da se nadam da ima postenih nalazaca i da ce put kljuceva biti kraci.

Najgori peh od svega je da je petak, a sledi vikend pa ni Hausmeister nije erreichbar. Samo Mailbox :(. Bas me krenulo!
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

154

Petak, 07. Juli 2006

Ne sekiraj se Pinkic akobogda nacice se kljucevi ;)
Sve u zivotu ispadne bolje nego sto covek misli ;)

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

155

Subota, 08. Juli 2006

Sta bi sa kljucevima vilo? Nix sikiriki, svaki gubitak nosi neki dobitak. Rece optimista... :O
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

156

Nedjelja, 09. Juli 2006

Nix vilo. Radila za vikend, spavala kod sestara. Sutra cu kod Hausmajstora uzet novi kljuc. Ajla, hvala, daj boze da ih nadjem...

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

157

Subota, 12. August 2006

Peh je kad odlucis da stari tip telefona koji je inace super radio, zamijenis novim i boljim i to uradis uz doplatu 55 evra,pa ti taj "divni i novi" otkaze poslusnost i crkne nakon nedjelju dana rada. Odneses ga u servis i oni ti kazu da mu nema popravke i da ne mozes da ga vratis jer taman nedjelju dana mu traje "garancija". :rolleyes:

I onda sebi postavis pitanje:"Ko me nagovori da mijenjam telefon kad mi je super radio?!" o|

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

158

Ponedjeljak, 14. August 2006

I...opet peh: Babo dosao s posla umoran i legao da malo odspava uz molbu da ga niko ne uznemirava. Ja sjedim u avliji i citam neku knjigu. Dolazi neki covjek i pita je li babo kuci. Rekoh da nije,otisao je do carsije malo... :rolleyes: U tom trenutku babo otvara vrata (naspavao se) i silazi niza stepenice. ?(

Nekoliko dana kasnije ponovo dolazi isti covjek i pita jel babo tu,ja mu kazem da nije (jer stvarno nije bio tu) a on me pita:"Jel stvarno nije tu ili spava?" :)) :)) :)) o|

siemprae

Zlatna sredina

(10)

• »siemprae« je žensko

Datum registracije: 24.08.2006

• Poruku poslati

159

Ponedjeljak, 18. Septembar 2006

Peh je...

kad krenete za Pazar sa jedinom namerom da overite zdravstvenu knjizicu...
a onda,sutradan posto ste se malo odmorili od puta :D krenete put zavoda i i skontate da je knjizica ustvari ostala u Beogradu...u indexu o|
Da peh bude veci, to je prvi put da odete bez indexa kuci X(
...ne mozesh izgovoriti toliko mudrosti u zivotu koliko mozesh precutati gluposti...

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

160

Ponedjeljak, 16. Juli 2007

Pehova kolko hoces kad radis u firmi koja je obezbijedjena kamerama (iliti video nadzorom) pa se ponekad uhabis te uradis nesto sto ne bi hajao da drugi vide... ?( :))

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks