Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

inaa

Zlatna sredina

(10)

• »inaa« je žensko
  • »inaa« je autor ove teme

Datum registracije: 30.07.2006

• Poruku poslati

1

Srijeda, 04. Oktobar 2006

Petak 13.

Sta vi mislite o pricama kako je petak 13. baksuzan dan?? Da li po vama to ima nekakve vezee ili su to samo prazne price??

Pade mi napamet.. jer sljedeceg petka (a ono jos 13. po datumu :D ) imam neki vazniji termin.. pa rekoh da vas pitam dal' da idem ili da ipak odlozim :D ??

ps. slicnu temu nisam nidje nasla.. a ako ipak postoji, nego ja promasila.. onda se puno izvinjavam.. i neka se zatvori.. samo dajte link postojece :)

Selam svima
..mjeri svoj uspjeh po tome cega si se sve trebao odreci da bi to ostvario..

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

2

Gledano sa religioznog stanovista, to sto je "petak pa jos trinaesti" je samo sujevjerje kome nema mjesta u islamu.

Ukoliko tome pridajes neki znacaj, mozda ti se bas desi nesto sto ti se nece dopasti, dok ukoliko ne, bez brige! Dan ko i svaki drugi...samo sto ga mi pogresno registrujemo u nasim glavama.

Ne obracaj paznju na to...narodske gluposti. :)
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

3

Za to je sve Hollywood kriv xx(

http://de.wikipedia.org/wiki/Freitag%2C_der_13. :]

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

4

Citirano

Orginalno od PaZaRaC
Za to je sve Hollywood kriv xx(

Mozda i nije :D

Jer je 1307 godine Petka 13-tog u Parizu,po zapovovesti FILIPA LEPOG naredjeno da se ubiju svi VITEZI TEMPLARI,naravno trazio se Sveti Gral i bogatstvo koji su posedovali Templari.I od tada je Petak 13-ti prikazan kao baksuzni dan.Tvorevina Pravoslavaca !!!

Dok kod nas Muslimana 13 nema takav znacaj ( baksuzni) ko poznaje dobro Kur'an moze vam to dokazat.
" Bilen alemlere rahmettir "

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

5

Četvrtak, 05. Oktobar 2006

Ma znam za 1307 godinu ... al pre onog filma niko nikad ni zno nije za taj 13 Petak :] Ipak je Hollywood kriv :D il da nisu bre Jevreji ? :D oni su uvek za sve krivi.

sahih

Učenik

(10)

• »sahih« je muško
  • »sahih« je zabranjen

Datum registracije: 07.06.2006

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 05. Oktobar 2006

„ŠEJTAN JE, UISTINU, VAŠ NEPRIJATELJ, PA GA TAKVIM I SMATRAJTE ! ON PRIZIVA PRISTAŠE SVOJE DA BUDU STANOVNICI U VATRI.“

„Uzdržavanje od grijeha je lakše od kajanja naknadnog.“

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

7

Petak, 13. Oktobar 2006

Citirano

Orginalno od inaa
Sta vi mislite o pricama kako je petak 13. baksuzan dan?? Da li po vama to ima nekakve vezee ili su to samo prazne price??

Evo, danas će ti se samo kasti :D
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

inaa

Zlatna sredina

(10)

• »inaa« je žensko

• Poruku poslati

8

Petak, 13. Oktobar 2006

Citirano

Orginalno od ed
Evo, danas će ti se samo kasti :D

:D :D

sta znaci "kasti"?? ?( :O

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

9

Petak, 13. Oktobar 2006

Samo ti zezaj, 13. petak je tek poceo. Ima jos dosta do kraja dana.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

10

Petak, 13. Oktobar 2006

Ma bez brige Inaa za petak 13 ma to su samo babske price covece :rolleyes:

Ma kakvi ne verujem ni u petak 13, ni ako ti crna macka predje put onda nesreca, ako razbijes ogledalo 7 god. nesrece..... ma samo dokona praznoverja ;)

Koliko mi je samo crnih macaka preslo put pa da je to istina ko zna sta bi bilo :)) a tek ogledala koliko sam slomila kuku da sam racunala sedam po sedam godina ceo zivot bi mi bio nesrecan ;(

Ma covece ne mogu da verujem da sada u 21 veku neko veruje u takve stvari o|

inaa

Zlatna sredina

(10)

• »inaa« je žensko

• Poruku poslati

11

Petak, 13. Oktobar 2006

jaoo bas ti hvala ajlicee.. sad me manje strah od kako mi ti ovo napisaa :))

ma da vjerujem nebi postavila temu da uopste pitam sta vi mislite o tome.. vec bih bila ubijedjena da je to tako i ne treba mi nicije misljenje ;).. pitanje je vise iz salee .. al etoo.. :)

ajla

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

12

Petak, 13. Oktobar 2006

Izgleda da si uvazena damo zaboravila sta si napisala u prvom postu kazes kao sledece nedelje je petak13 imam neki termin dal da idem ili ne
Znaci ipak delimicno verujes u to cim pitas i navela si razlog zasto pitas

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

13

Petak, 13. Oktobar 2006

Ja evo sedim kuci, uzo sam danas slobodan dan jer izbegavam da izadjem is stana, navuko sam kacigu od motora na glavu, kozno odelo i rukavice i nidje ne mrdam ... ;( ;( ;(

uh da je da prodje ovaj dan :(

Sad neznam, procitah da ajla kaze da su to ipak babsk price i da covek ne treba da se plasi ... nekako sam sasvim zbunjen.

:(

inaa

Zlatna sredina

(10)

• »inaa« je žensko

• Poruku poslati

14

Petak, 13. Oktobar 2006

lutkice :D ... ako ista vidis onda si pored moga posta vidjela smijesak :D .. tema je postavljena iz radoznalosti ;)

a i da nije.. mislim da nemas pravo da postavljas provokativne komentaree.. kad izneses svoje misljenje .. molim bez uvredee.. ;).. ok??? hvalaa :)

ps. nemam namjeru da se prepirem sa tobom.. nadam se da razumijes ;)

ajla

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

15

Petak, 13. Oktobar 2006

:)) jok ja sam plavusa pa slabo kontam :))

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

16

Petak, 13. Oktobar 2006

ajla, ja mislim da je ova inaaa bila sa nekim deckom u vezi. I da je taj decko dosao u Svedsku i da se ona plasi da ce on sada na nju da zaboravi zbog tebe, jer mu se ti svidjas. I ona je ljubomorna na tebe. Vidim ja to. To je bio slucaj i sa onom EG, a evo sad opet i sa inom o|
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

17

Petak, 13. Oktobar 2006

Citirano

Orginalno od @ef
ajla, ja mislim da je ova inaaa bila sa nekim deckom u vezi. I da je taj decko dosao u Svedsku i da se ona plasi da ce on sada na nju da zaboravi zbog tebe, jer mu se ti svidjas. I ona je ljubomorna na tebe. Vidim ja to. To je bio slucaj i sa onom EG, a evo sad opet i sa inom o|

:)) :)) :))

ajla

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

18

Petak, 13. Oktobar 2006

@ef pobrkao si malo loncice nije bila u pitanju EG vec ona Emnid sto je banovana.
A zisto ti jednom prilikom rece da ja nisam tvoj tip a na pm mi saljes poruke i pitas gde zivim u Svedskoj :)) ovo ono, eh sto ne volim te takve osobe koje na forum prosipaju jednu tafru a na pm drugu zar ne @ef? ;) :O

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

19

Petak, 13. Oktobar 2006

Citirano

Orginalno od ajla
@ef pobrkao si malo loncice nije bila u pitanju EG vec ona Emnid sto je banovana.
A zisto ti jednom prilikom rece da ja nisam tvoj tip a na pm mi saljes poruke i pitas gde zivim u Svedskoj :)) eheeeeheh sto ja ne volim te takve osobe na forum jednu tafru prosipaju a na pm drugu ;)

Izvini, jeste bila u pitanju Emenid, moja greska. Ali verovatno nisam mnogo pogresio, jer sam siguran da i decko od EG gaji simpatije prema tebe. A kako i ne bi, ko bi ostao ravnodusat prema takvoj devojci kao sto si ti :))
Na forumu sam ti rekao da nisi moj tip i pri tome ostajem. Jednom prilikom si rekla da bezis na kilometar od muskaraca koji te jure i to je jedini tvoj stav sa kojim se slazem. Cim si im se ti svidela i treba da bezis od njih, jer su odlicno zapazila da sa njima ocigledno nesto nije u redu ;)
Na PP sam ti obijasnio zbog cega sam te pitao gde zivis u Svedskoj. Da sam imao nekih simpatija prema tebi onda bih nastavio dopisivanje sa tobom kada si mi nekoliko puta slala PP (pre ovog mog pitanja gde zivis u Svedskoj).
Ne znam zbog cega si protumacila moje pitanje gde zivis u Svedskoj (uz objasnjenje zbog cega sam te to pitao) kao cin izjavljivljanja ljubavi. Kad si to tako protumacila, nije ni cudo sto mislis da se svidjas svakom muskarcu :)) :)) :))
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

siemprae

Zlatna sredina

(10)

• »siemprae« je žensko

Datum registracije: 24.08.2006

• Poruku poslati

20

Petak, 13. Oktobar 2006

Zhizhak je bacen :D :D :D

Sto se petka 13. tice...
Zamislite one koji su rodjeni na danasnji dan...da li je njima svejedno? :D
...ne mozesh izgovoriti toliko mudrosti u zivotu koliko mozesh precutati gluposti...

Social bookmarks