Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »nanemaximus« je muško
  • »nanemaximus« je autor ove teme

Datum registracije: 09.12.2008

• Poruku poslati

1

Utorak, 09. Decembar 2008

PIT BULL -NOVI PAZAR-

JEDAN OD SVEGA TRI KLUBA BORILACKIH SPORTOVA ZA UFC-MMA-BJJ ..treneri kluba ADNAN ALIC NANE - jedini trener za UFC BJJ i GRAPP. ujedno i prvi ulttimate fighting borac sa nasih prostora...jedan od najboljih boraca u drzawi u GRAPPLINGU ..klub treba podrzati u svakom pogledu...i saradjiwati ...

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

2

Srijeda, 10. Decembar 2008

super je to što postoji klub i što je Nane jedan od najboljih boraca u zemlji i što treba klinci da treniraju MMA.
Ne može taj klub biti klub za treniranje UFC jer UFC nije sport nego je to organizacija (američka) koja organizuje MMA (Mixed Martial Arts) borbe i dogadjaje,dakle sport se zove MMA a ne ultimate fight kako to zovu naši ljudi najčešće.Ultimate Fight Championship (skraćeno UFC) je najčuvenija organizacija u tom sport,pa možda zato ljudi nju poistovećuju sa MMA.Inače ja više preferiram japance i njihove organizacije (Pride,koji se raspao,u kojem je inače Mirko Crocop uzeo šampionski pojas i u tom momentu bio jedan od najboljih boraca na svijetu,odmah iza Fjodora) Dream,Sengoku,Affliction i ostale.Nane može da bude samo MMA borac,a UFC borac će postat' kad inša'Allah jednog dana potpiše za tu organizaciju i postane njen borac.

• »nanemaximus« je muško

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 11. Decembar 2008

Hehe..Pozdraw

..Kada se kaze UFC (skracenica od ultimate fighting championship). misli se na tehnike borbe koje se koriste u tom takmicenju, ili bolje receno mixovane tehnike MMA.
BJJ se pokazao kao najbolji borilacki sport na UFC takmicenju,i zato se u PIT BULL-u najvise i forsira. A sto se tice UFC-a ljudi obicno prave greske misleci da je to borilacki sport.
- Nane je prepun tih informacija, jos 2001. prvi je nabavio originalne snimke u nasoj zemlji, koji su mu dolazili iz inostranstva,a on spada medju prvom generacijom boraca u nasoj zemlji,i zato ne treba nimalo sumnjati u njegovo poznavanje ovog sporta..
Pozdrav prijatelju !

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 11. Decembar 2008

nisam ja sumnjao u Nanetovo poznavanje MMA,nego sam ovo reko zbog drugih ljudi,da bi drugi razgranicili da se taj sport ne zove ultimate fight vec MMA (Mixed Martial Arts iliti Mesovite Borilacke Vestine bukvalno prevedeno).Sto se tice tehnika koje se koriste,za borbu u kavezu (koju forsiraju americke organizacije,UFC,Elite/XC i ostale) najbolje sto se po mom misljenju moze i mora poznavati je brazilski jiu jitsu i dzudo.A Japanci uglavnom forsiraju ringove kroz svoje organizacije,PRIDE (bankrotrirao),Dream je sad najvise u modi,ali ni Sengoku i Affliction nisu losi.Ja sam licno vise za ring i za japance.Prosto prave bolje spektakle i bolje promovisu MMA od Amerikanaca koji su nikakvi promoteri niti organizatori,a i plate su im uzasno male.

• »nanemaximus« je muško

• Poruku poslati

5

Petak, 12. Decembar 2008

ok

Sto se tice para..ima tu nesto... u Americi je to vec postao i show biznis.tu se pare zaradjuju kroz medije,reklame,marketing,seminare i razne zajebancije,nije samo u oktagonu.. nesto slicno pokusavaju da naprave i u nemackoj u boxu... box je tamo postao najvece sranje sto je ikad postojavalo.. nemackim borcima dovode se amateri iz drugih zemalja,oni ih kao pobedjuju , i postaju kaobajagi sampioni sveta..tu je cista komercijala... dok je Americki UFC ,zadrzao sve kodekse realne situacije i u oktagonu i van njega.. tome svedoci jos jedna od borbi majstora Randy Couture i Brock-a Lesner-a UFC 91.

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

6

Petak, 12. Decembar 2008

vala ako je Brock Lesnar borac....Couture je ostario,meni je simpatican zbog godina,a Brock ima tri metra i 16000 kg i ne znam ko ga moze pobijedit,mozda "Minotauro",tj sigurno pobednik meca Frank Mir vs Antonio Rodrigo Nogueira (iliti Minotauro),covek kojeg je sa 6 godina zgazio kamion,doktori rekli da ce jedva prezivet,a ako prezivi da ce cijeli zivot provesti u kolicima,on se oporavio i kasnije postao sampion UFC u teskoj kategoriji.Nog vraca pojas u 2009,videces da ce on zaustavit Lesnara.A ove stvari oko amerikanaca i promocije i ostalog,pa bas je UFC 91 pokazao da su nikakvi promoteri.Zatajili su potpuno sa organizacijom.Krasni japanci bate...Boks ne pratim i ne bih ga poredio sa MMA nikako,cak ni u tom poslovnom smislu se oni ne mogu meriti.Japanci i FEG (Fight Entetertainment Group),organizacija koja stoji iza cijele korporacije K-1 i MMA organizacije DREAM,isti ljudi su nekad vodili PRIDE pa se sad vodi sudski spor oko toga,jer je PRIDE bankrotirao.Inace borba Frank Mir vs Minotauro je za 15 dana.UFC 92.

• »nanemaximus« je muško

• Poruku poslati

7

Petak, 12. Decembar 2008

znam za UFC 92

.a sto se tice Lesnera..njega moze i Nane pobedit.. :)
prvi ozbiljniji borac sto naidje on je gotow... Couture je vec presta za owo,i zbog toga je izgubio... a sto se tice UFC-a 92. bit ce dobre borbe ako Bog da.. ja imam na diskove od 1 - 91 svaki ufc sto je dosada bio sa HD rezolucijom snimka i dvd omotima... to nema ni sport klub ni UFC.tv ... : )

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

8

Petak, 12. Decembar 2008

e ja ti ne pratim UFC toliko,osim kad su dobre borbe,sad za 92 ce bit Frank Mir,Nog,Mustapha Al-Turk,Cheick Kongo,pa u poluteskoj Rashad Evans,Forest Griffin,Quinton Jackson,Wanderlei Silva,Dean Lister (Mirkov sparing partner)...Uzhas.

• »nanemaximus« je muško

• Poruku poslati

9

Petak, 12. Decembar 2008

mozes da se uclanis

mozes da se uclanis znas na UFC.tv i da ti salju poruke za sve najave i novinne sa UFC-a..

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

10

Petak, 12. Decembar 2008

Citirano

Orginalno od nanemaximus
jedan od najboljih boraca u drzawi u GRAPPLINGU

8o E jebi ga nije najbolji :)) :)) :))

Da je bio najbolji mozda bi ga neko podrzao ( cisto sumnjam )
" Bilen alemlere rahmettir "

• »nanemaximus« je muško

• Poruku poslati

11

Petak, 12. Decembar 2008

Ovakav je redosled

1.Bojan Mihajlovic - 2.Ilija Loncar - 3.Adnan Alic

A ova zemlja koliko je u pravu u svom rasudjivanju govori samo njeno stanje,zato i propada...
Kod nas se finansira fudbalski klub koji nikad video nije prvu ligu,niti je sta uradio pozitivno u fudbalu, i neki drugi pederski sportovi... a jedini nas prvoligas (Adnan Alic)koji je pri vrhu..mora sa svojim privatnim sponzorima da se snalazi...Bruka za ovaj BEDNI grad..
..al glupo je i raspravljati o tome..idemo nesto drugo..

Social bookmarks