Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »annonimus« je muško
  • »annonimus« je autor ove teme

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

1

Petak, 23. Decembar 2005

Pit Stop

Redno je bilo da se otvori nova Tema vezana za F1 zbivanja.Ima dosta novih novina koje mozete pisat ovde.Anketa je sa 4-opcije pa glasajte za vaseg Favorita.

Srecno
" Bilen alemlere rahmettir "

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

2

Petak, 23. Decembar 2005

Ja sam glasala za Schumahera :]
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

3

Petak, 23. Decembar 2005

Citirano

Orginalno od galaksija
Ja sam glasala za Schumahera :]

Hmmmmmm to mi nesto poznato :)

Redosled Trka je po ovom redosledu:

Bahrain 12 March

Malaysia 19 March

Australia 2 April

San Marino 23 April

Europe 7 May

Spain 14 May

Monaco 28 May

Great Britain 11 June

Canada 25 June

United States 2 July

France 16 July

Germany 30 July

Hungary 6 August

Turkey 27 August

Italy 10 September

Belgium 17 September

China 1 October

Japan 8 October

Brazil* 22 October

Timovi i njihovi Piloti:

Renault:
Fernando Alonso
Giancarlo Fisichella

McLaren:
Kimi Raikkonen
Juan Pablo Montoya

Ferrari:
Michael Schumacher
Felipe Massa

Toyota:
Ralf Schumacher
Jarno Trulli

Williams:
Mark Webber
Nico Rosberg

Honda:
Rubens Barrichello
Jenson Button

Red Bull:
David Coulthard
Christian Klien

BMW Sauber:
Nick Heidfeld
Jacques Villeneuve

MF1:
Tiago Monteiro
Christijan Albers

Toro Rosso:
Vitantonio Liuzzi
Scott Speed

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

4

Petak, 23. Decembar 2005

Fernando Alonso, naravno. :)

Hvala, dakako.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

5

Petak, 23. Decembar 2005

Samo da napomenem da je raspored trka izmenjen zbog SP u Nemackoj,znaci,tokom Sp-a trke ce se voziti na Americkom tlu obzirom da Amerikancima nije na prvom mestu fudbal(barem ne ovaj Evropski).

ored ovih timova,jos jedan tim je dobio dozvolu za takmicenje u F1,a pod patronatom Honde.Ime ekipe kao i vozaci jos uvek nisu saopsteni ali i to ce se desiti u narednim danima.

I glavna vest:::::::
Fernando Alonso ce od 2007-e godine voziti za Meklaren!!!!!!
Inace,ovaj transfer se povezuje sa prelaskom Vodafone-a u Meklaren iz Ferarija jer je sa ovim sponzorom Meklaren dobio "finansijsku injekciju" pa je mogao da priusti basnoslovan ugovor Alonsu.Alonso se zahvalio Renou i rekao da nije lako odlucio ali da misli da ce biti uspesniji sa Meklarenom i ce tako nastaviti dobro zapocetu karijeru.

Naravno,postavlja se pitanje ko ce iz Meklarena morati da ode,Montoja ili Raikonen,a to je opet povezano sa cinjenicom da se suska da ce Kimi u Ferari.

Nadam se da ce i ova tema biti onoliko uspesna koliko i prethodna i da cemo i u ovoj sezoni razmenjivati misljenja,navijati za nase miljenike,biti subjektivni,objektivni,al pre svega,biti fer prema onome ko ne misli isto i da cemo odrzati onaj nivo postova i drzati se teme kao i u prethodnoj temi F1.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

6

Petak, 23. Decembar 2005

Plasim se da ce ovogodisnji spektakl biti samo jedan uvod za sljedecu godinu. :rolleyes:

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

7

Subota, 24. Decembar 2005

Ja se ne plasim vec se radujem. :D
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

8

Nedjelja, 25. Decembar 2005

Čelnici Tojote žele da angažuju za 2007. godinu Kimija Raikonena prenosi nemački “Bild”.

Šef ekipe Cutomo Tomita ponudio je Fincu petogodišnji ugovor vredan 100 miliona eura.
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ovogodišnjem vicešampionu ugovor sa MekLarenom ističe na kraju ove sezone, a italijanski i britanski mediji mesecima prenose da je Raikonen već potpisao predugovor sa Ferarijem.

Sa više od 400 miliona eura Tojota ima najveći budžet u F1.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

9

Petak, 30. Decembar 2005

Sto je mirno :D

Ostalo je jos (samo da vidim ) :D

72 dana 12 sati 00 minita 00 sekundi ;)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

10

Subota, 07. Januar 2006

Najuspešniji vozač u istoriji Formule 1 Mihael Šumaher najavio je da će sredinom ove godine odlučiti o svojoj budućnosti u Formuli 1.

Sedmostruki šampion sveta zatražio je od ekipe Ferarija da pojača stručni rad i zaposli novi kadrove.

„Ukoliko ne budem mogao da se borim za pobede i titule neću biti zainteresovan da produžim karijeru“, rekao je 37-godišnji Nemac.

Celnici Toyote demantovali su pricu po kojoj su ponudili Kimiju Raikonenu ugovor od 2007-e godine.Skoro je sigurn da ce Kimi napustiti Meklaren jer je Alonso potpisao za isti pa su sve ucestalije price o tome gde ce Raikonen nastaviti karijeru.

Sto se Alonsovog prelaska u Meklaren tice,mnogi iz sveta F1 su prokomentarisali taj potez kao izdaja Reno-a od Alonsa i smatraju da Alonso nece mnogo napedovati u Meklarenu,sto je Alonso naveo kao glavni razlog prelaska.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

11

Subota, 07. Januar 2006

Vise je nego jasno gde ce Kimi da produzi svoju karijeru,Ferari naravno :D

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

12

Subota, 07. Januar 2006

E samo me zanima sta cemo mi, ako MSC odluci da "ne produzi" karieru...

Glasao zam zna se za koga. Vidimo se u novoj sezoni.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

13

Nedjelja, 08. Januar 2006

Sta mozemo mi tu Fahro,ne moze covek da vozi ceo zivot.On je toliko vozio da ima dovoljno godina staza kao da je radio u nekoj fabrici.
Inace,TATA je izjavio da ne bi voleo da mu sin ide ocevim stopama,jer bi ga uvek pratila poredjenja sa ocem i to breme bi tesko mogao da podnese.Kao primere je naveo Vilneva i hila koji su imali slavnije oceve.A zamisli kako bik Sumaheru Junioru bilo,cale mu(trenutno)sedmostruki prvak i drzi sve moguce rekorde u F1.
Sumi je takodje rekao,da ako njegov sin ipak odluci da ide tim putem,on ce ga svakako podrzati.
Eto nama novog Sumi Juniora za koga cemo navijat.Taman nek mu cale vozi dok mu sin ne stashe za F1. :D

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

14

Petak, 13. Januar 2006

Bivši vlasnik Minardija Pol Stodart kritikovao je Formulu 1, tvrdeći da će taj sport u ovoj godini biti na gubitku od 2 milijarde i 250 miliona evra.

On je prošle glodine prodao Minardi Red Bulu jer nije mogao da se nosi sa velikim budžetima ekipa koje podržavaju velike firme iz autoindustrije.

Među 10 timova Formule 1 nalazi se šest multinacionalnih proizvođača automobila koji svojim velikim mogućnostima povećavaju cene u takmičenju.

„Došli smo u fazu da ako nemate 100 miliona dolara u zadnjem džepu, ne bi ni trebalo da počenete da se takmičite. Novac u Formuli 1 je ogroman. Mislim da 19 trka ove sezone košta četiri i po milijarde dolara“.

„Kada bolje razmislite, za te pare možete da vodite manju državu. To je previše novca“. :)) (o) (o)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

15

Utorak, 17. Januar 2006

Mihael Šumaher je u ponedeljak testirao novi bolid Ferarija na test stazi tima u Fjoranu.

Sedmostruki šampion sveta izvezao je četiri kruga i vežbao start na novom bolidu koji će zvanično biti predstavljen 24. januara.

Šumaher je kasnije izvezao još 51 krug u neimenovanom vozilu pri blagoj susnežici i postavio je samo četiri sekunde slabije vreme od svog rekorda staze.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

16

Utorak, 17. Januar 2006

Sto mi to zgodno DELUJE :) .........................Sta mislis ti TASHKE? :D

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

17

Ponedjeljak, 23. Januar 2006

Ralf Sumaher je izjavio kako mu se "javlja" da ce ove sezone da bude medju najboljima(prva tri)a mozda i prvi!!!
Ono,ako cemo pravo,Toyota je tek pre godinu-dve usla u najbrzi cirkus i oni tek ocekuju dobre rezultate a podlogu za to zasigurno imaju,jer,pored najveceg budzeta u F1,oni su jedan veliki gigant u automobilizmu i kad oni nesto naume,to i ostvare.Zato i jesu tu gde jesu,medju najboljima.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

18

Utorak, 24. Januar 2006

Citirano

Orginalno od Tashke
Mihael Šumaher je u ponedeljak testirao novi bolid Ferarija na test stazi tima u Fjoranu.

Sedmostruki šampion sveta izvezao je četiri kruga i vežbao start na novom bolidu koji će zvanično biti predstavljen 24. januara.

Šumaher je kasnije izvezao još 51 krug u neimenovanom vozilu pri blagoj susnežici i postavio je samo četiri sekunde slabije vreme od svog rekorda staze.

Model nosi broj 657 ali u Cetvrtak ce se znati kako ce zvati novi bolid.

Shumi je vozio sa zakasnjenjem od 4-sek u odnosu a njegov licni rekord,a Massi je trebalo 2-sekunde da srusi rekord staze. :D

@Tashke

Ne brini za Ralfa nema on bratovog potencijala ;)

p.s

VERUJ MI :D

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

19

Srijeda, 25. Januar 2006

Novi bolid Ferarija, 248 F1, predstavljen je medijima i javnosti na autodromu ’Muđelo’ u Italiji.

Vozilo za koje se veruje da bi moglo da vrati titulu prvaka Formule 1 vozio je Mihael Šumaher. Ime novog bolida je izvedeno iz osnovnih tehničkih karakteristika vozila, motor kapaciteta 2,4 litra i osam cilindara.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

20

Petak, 27. Januar 2006

Šampionat Formule jedan imaće ove sezone 11 timova, pošto je Svetska automobilska federacija (FIA) odobrila učešće japanskom timu Super Aguri. Tim će voziti sa Hondinim motorima, a šampionat će prvi put posle 2002. godine imati na startu 22 automobila.

"Posle dobijanja neophodnih finansijskih garancija i jednoglasne podrške ostalih timova, FIA je prihvatila učešće Super Agurija u šampionatu 2006. godine", navodi se u saopštenju federacije. Osnivač i šef tima Aguri Suzuki bio je zadovoljan vestima.

Super Aguri je preuzeo staru fabriku Erouza u Engleskoj. Tim do sada nije imenovao nijednog vozača, ali se pretpostavlja da će jedan od njih sigurno biti Japanac Takuma Sato, koji je ostao bez posla prošle godine u BAR-u, preimenovanom u Honda rejsing F1.

Social bookmarks