Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

201

Nedjelja, 07. Maj 2006

Evo sta alonso izjavi na press-u:"Pokusao sam u prva dva kruga(od mogucih 20)da stignem Sumahera,i kad sam video da ne mogu,odustao sam i cuvao drugo mesto".

I to sve iz razloga sto je razlika izmedju rvog i drugog mesta 2 boda! X( o| o| o|
Zbog alonsa bi trebali da se trkaju za drugo mesto a ne za prvo jer on nema hrabrosti(najblaze receno)da se bori za prvo,jedino kad mu padne u ruke odustajanjem Kimija,Montoje ili nekog drugog.

Kakvo glupo bodovanje,prvo mesto i borba za njega je izgubila svaki smisao. xx(
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Chonbey

Zlatna sredina

(10)

• »Chonbey« je muško

Datum registracije: 10.03.2004

• Poruku poslati

202

Nedjelja, 07. Maj 2006

Video je ovog puta bio kooperativan, pa sam ponovo bio u prilici da gledam trku

Dakle, 10 detalja sa GP Europe

1. Mnogo pitanja pre pocetka trke na legendarnom Nurburgring-u. Michael ili Fernando? Michelin ili Bridgestone? Da li je McLaren i dalje kompetitivan? Da li ce Sato zavrsiti trku? Da li su kobasice i pivo i dalje na nivou?

2. Nurburgring je verovatno najcuvenija staza na svetu. Pista koja se koristi za Formulu je zapravo samo deo staze cija je ukupna duzina nesto preko 20 km, i koja predstavlja vrhunski test za sve serijske automobile koji se smatraju iole sportskim. Automobili koji predju stazu ispod 8 minuta se smatraju vrhunskim, a rekord staze drzi Porsche Carrera GT sa 7:32 (detalj za zapamtiti za sve ljubitelje Ferrarija ;) )

3. Verovatno nije bas najprijatniji osecaj da se okrenes i ostanes na sred staze u trci Formule 1, i to tacno iza brze krivine, kao sto se desilo Liuzzi-ju. Sreca pa niko nije naisao iza njega.

4. Raikonen - Button = skolski. Nazalost, jedno od vrlo retkih preticanja, ako ne i jedino. Doduse, poznato je da na brzim stazama ima daleko manje mogucnosti za to.

5. David Coulthard bi definitivno trebao da proba nesto drugo u zivotu. Recimo pecanje na brzim vodama.

6. Mehanicari McLarena izgledaju kao da su izasli sa snimanja Rata Zvezda (vidi se koliko je interesantna trka, zar ne? long live fast forward)

7. Jos jedna trka odlucena u pit-stopovima. Zeeeev ...

8. 32 kruga (and counting ...), Michael iza Alonsa na manje od sekund, nijedan pokusaj preticanja, ama ni blizu. Katayama, vrati se, sve ti je oprosteno!

9. Poceo sam da se radujem reklamama kao zanimljivijem delu trke...

10. Ekstremno dosadna trka. Izuzetno mi fali smajli koji zeva :D
Solve it. Solve it quickly, right or wrong. If you solve it wrong, it will come back and slap you in the face, and then you can solve it right

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

203

Nedjelja, 07. Maj 2006

za ovu trku ima samo jedno da se kaze ...

rosberg :klanja:

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

204

Nedjelja, 07. Maj 2006

Trku (opet) nevidoh, ali zahvaljujuci Top Ten zapazanjima mi nije ni zao a mozda ni toliko dosadno kao drugima. ;) Fino se opet nasmejah, sa rezultatom sam vise nego zadovoljan. Sta ces vise? :D

• »annonimus« je muško
  • »annonimus« je autor ove teme

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

205

Nedjelja, 07. Maj 2006

Pozicija : 1 Michael Schumacher Ferrari 60 1:35:58.765

A i ovo da dodamo : Fastest Lap : Michael Schumacher 1:32 .099
Jos jedan dobri detalj:Nico Rozberg :klanja: :klanja: :klanja: (o) (o) (o) SVAKA CAST !!!
" Bilen alemlere rahmettir "

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

206

Nedjelja, 07. Maj 2006

Nemac trijumfovao u Nirburgringu

Fernando Alonso će posle ishoda Velike nagrade Evrope dobro da razmisli pre nego što ponovo kaže da Mihael Šumaher nije pretnja njegovoj šampionskoj tituli. Šumaher je u stilu sedmostrukog prvaka Formule 1 trijumfovao na stazi Nirburgring za drugu uzastopnu pobedu u sezoni, a 86. u karijeri. Drugi kroz cilj prošao je Alonso, dok je uspeh Ferarija upotpunio Felipe Masa koji se prvi put popeo na pobedničko postolje.

Mladi Španac je iskoristio pol-poziciju da povede Gran pri Evrope, ispred Mihaela Šumahera, Mase, Batona i Raikonena. Vozači su bez previše rizika čuvali plasman do prvog odlaska u boks, posle kojeg je Alonso zadržao vođstvo sa sekundom ipo ispred 37-godišnjeg Nemca koji je imao podršku više od 120 hiljada gledalaca u Nirburgringu.

Bilo je očigledno da Ferari ima snage da napadne neprikosnoveni Reno, a trenutak odluke dogodio se između 38. i 41. kruga. Mihael Šumaher je na stazi ostao duže od Alonsa, koji je na promenu pneumatika i dolivanje goriva otišao u 38. krug. Nemac je u naredna tri kruga napravio dovoljnu prednost da, po odrađenom pit-stopu, ostane na prvom mestu.

- Trebalo je da obiđem Alonsa posle prvog odlaska u boks, ali smo za sekundu bili sporiji. Odlučio sam da ga pratim po svaku cenu i da sačekam drugu priliku. Zato sam i ostao na stazi dodatna tri kruga i rizik se isplatio. Drago mi je što sam potvrdio da pobeda u Imoli nije slučajna - rekao je Šumaher.

Alonso je do kraja VN Evrope morao da odbrani drugo mesto jer je malo nedostajalo da ga prestigne i Masa.

Jedan od junaka Nirburgringa je i mladi Niko Rozberg, koji se sa poslednje, 22. pozicije na startu, probio do sedmog mesta i dva boda. Šesta trka šampionata Formule 1 vozi se već naredne nedelje u Barseloni za Veliku nagradu Španije, gde će svih 130 hiljada navijača biti uz Alonsa.

Rezultati VN Evrope: M. Šumaher (Ferari) 1:35:58.765, Alonso (Reno) + 3.736, Masa (Ferari) + 4.400, Raikonen (Meklaren) + 4.821, Barikelo (Honda) + 1:12.520, Fizikela (Reno) + 1:14:151, Rozberg (Vilijams) + 1:14:596, Vilnev (BMW) + 1:29.333, Truli (Tojota) + 1 krug, Hajdfeld (BMW) + 1, Spid (Toro Roso) + 1, Monteiro (Midlend) + 1, Albers (Midlend) + 1.

o|
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

207

Ponedjeljak, 08. Maj 2006

Citirano

Orginalno od Johhny

o|

Johny tebra,navikni se na ovo( o| ) jer ces u narednim trkama imati razloga za to. :] :D 8)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Josephine

Početnik

(10)

• »Josephine« je žensko

Datum registracije: 11.04.2006

• Poruku poslati

208

sorry Johnny ali moram rechi da se slazhem s Tashketom... :D

ipak je Schumacher the best... a Alonso ima josh mnogo da uchi... ;) :D 8)

Schumi, svaka chast! (o) :D
When empires fall and nightmare crawl,from the cradle to enslave...

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

209

Citirano

Orginalno od Tashke

Citirano

Orginalno od Johhny

o|

Johny tebra,navikni se na ovo( o| ) jer ces u narednim trkama imati razloga za to. :] :D 8)

Potpuno se slazem sa tobom TASHKE.Iki moj brat ali verujem da i Alonso radi ovo o| o| o| :D ;)

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

210

YBO trku bez preticanja.
Polahko momci shumar pobjedi 2 i VI GA SVI POSTAVISTE ZA SHAMPIONA,
ALONSO che opet biti PRVAK ,kao i proshle sezone. :D
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Chonbey

Zlatna sredina

(10)

• »Chonbey« je muško

Datum registracije: 10.03.2004

• Poruku poslati

211

Samo za ljubitelje dede

Prosle nedelje sam sasvim slucajno saznao da je jedan od mojih kolega na poslu radio 6 godina za nekadasnji Minardi kao inzinjer. Kao pravi Talijan, lud je za Ferarijem, te nam je trebalo okruglo 2 minuta da se pohvatamo za vratove, na sami pomen imena Fernando Alonso pocinje da mu se crveni desno uvo :D

Naravno, prva stvar koju sam jutros zatekao na poslu je e-mail sa slikom Sumahera koji proslavlja pobedu od juce (koju mu je inace poslao njegov poznanik koji radi u Ferariju). Ta ce slika svakako biti izbrisana, a razmisljam i o tome da preformatiram disk, ali posto znam da ovde ima vas nekoliko ljubitelja istog, ako neko hoce da mu je posaljem neka mi ostavi e-mail na PM (slika je poveca, 3,800x2,500 pixela, kompresovano na oko 800Kb). Poprilicno sam siguran da ce naci mesto na par desktopova. ;)
Solve it. Solve it quickly, right or wrong. If you solve it wrong, it will come back and slap you in the face, and then you can solve it right

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

212

Pre nego pocnem moj post moram da kazem da me sans zarazi mogucnostima o nekakvim teorijama zavere. :D
Zanimljivo je da je Reno(alonso)osvojio titulu bas u sezoni u kojoj im je Reno postavio uslov-Ili titula ili povlacenje iz F1. :( 8o

VN Spanije je vec u nedelju.Nece se imat vremena za neka dodatna testiranja vec pravac Barselona.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

213

Utorak, 09. Maj 2006

Citirano

Orginalno od Chonbey
prva stvar koju sam jutros zatekao na poslu je e-mail sa slikom Sumahera koji proslavlja pobedu od juce (koju mu je inace poslao njegov poznanik koji radi u Ferariju).

Moraces da se naviknes na ovu sliku,koja ce se iz nedelje u nedelju menjat malo.
Naime,Sumi sada pokazuje 2 prsta,sledec nedelje 3 pa 4 ...Slace tebi friend dosta takvih slika. ;)
A ovu sto si mi poslao,steta da se ne stavi ovde,da bi znali ljudi o cemu pricamo. :D 8)
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • Schumi_winning_Nurbr.jpg

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

214

Utorak, 09. Maj 2006

Zgodna slika nema sta :)

Nego skoci do ovde "Kako izgleda vas desktop" da vidis nesto ;)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

215

Utorak, 09. Maj 2006

Budućnost Huana Pabla Pontoje u Meklaren Mercedesu skoro da potpuno zavisi od njegovog klupskog kolege Kimija Raikonena.

Naime izvršni direktor Martin Vitmarš je izjavio da bi tim više voleo da sledeće sezone u ekipi, pored Fernanda Alonsa, imaju finskog vozača. Međutim, tu nije kraj, jer se ne zna da li će Raikonen ostati.

“Daćemo Kimiju maksimum vremena da odluči šta želi, hoće li da ostane sa nama ili napušta ekipu.”

Raikonen nije ubeđen u sposobnosti Meklarena jer tim, za raziliku od prethodne sezone kada su pobedili na deset trka, nije ove godine konkurisao za trijumf.

Priča se da je Ferari Raikonenovim menadžerima već platio 5 miliona dolara za pravo prve kupovine.

Montoja je već ranije najavio da želi sigurnost u ekipi u kojoj bude vozio. On će tražiti dugoročniji ugovor. Kolumbijcu je takođe dojadilo da bude drugi vozač ekipe.

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

216

Četvrtak, 11. Maj 2006

Iako ne gotivim Schumachera, pokazalo se i na zadnjoj trci, da je josh uvijek bez premca. (Ko bi smio i da ne navija za Schumachera, kada su okolo mene bili sve njegovi fanovi :D )

Uzgred napravih nekoliko fotografija na zadnjoj trci.
Jaeger je dodao/la ovu sliku:
  • Formel 1 018.jpg
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

217

Četvrtak, 11. Maj 2006

Ros Braun, "mozak" trijumfa u Nemackoj, pobedu na Nirgburgringu je objasnio ovako:

"Najvažniji je bio krug pre Šumaherovog prvog pit-stopa. Tada je u boks ušao Reno i mogli smo da vidimo koliko je to kod njih trajalo, pa da dolijemo nešto više benzina kada je bio naš red" . Ta količina omogućila je kasniji odlazak na drugi servis, ali je presudilo to što je Šumaher, iako teži, uspeo da održi priključak sa Alonsom. "Trku smo dobili u toj fazi", završio je Englez.
Jedan lep izvestaj i najavu pred trku u Spaniji na stazi Katalunja mozete procitati na sledecoj adresi:
http://www.b92.net/sport/dnevnici.php?na…mm=05&yyyy=2006

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

218

Četvrtak, 11. Maj 2006

Da nastavim tamo gde je Tashke stao,da vam docaram ovaj detalj :D

Evo koliko Mihael Šumaher ima pobeda u Spaniji.......

1995, '96, 2001, '02, '03 i '04 ........nadajmo se da ce i ovu pobediti ;)

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

219

Petak, 12. Maj 2006

Kako ko... ;)
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

220

Petak, 12. Maj 2006

s`m se nadaj:D

pazi...lijepo je kad se chovek nada...

ali Alonso pobedjuje u Shpaniji;)
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks