Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

241

Subota, 20. Maj 2006

Ako MSC odluci da ode, onda ce verovatno otici u "penziju". Ne verujem da bi isao voziti za neki drugi tim.
Samo... pitam se, da li ce za mene F1 biti interesantna bez MSC? Ne znam tacno, ali verovatno ne bih pratio F1 toliko kao sad.

• »annonimus« je muško
  • »annonimus« je autor ove teme

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

242

Nedjelja, 21. Maj 2006

@Fahro

Nesto ne verujem da se TATA jos u penziju.Ali ako nam on ode,stvaro nemamo za koga navijat.Ali Valentino Rosi ako potpise za Ferrari odmah sam za njega ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

243

Nedjelja, 21. Maj 2006

Neznam,mislim da ima istine u onoj prici po kojoj bi Sumaher otisao ako osvoji titulu a ostace ako je ne osvoji.
A za naslednika,mislim da Ferari ipak nece rizikovati i dovoditi Rosija vec ce angazovati Raikonena,proverenog vozaca,sa petlljom,dostojan da zameni TATU.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

244

Nedjelja, 21. Maj 2006

Tashke

A sta ti mislis,dali Rosi ima petlje? :D :D :D

P.S

Djabe nema nadimak DOKTOR ;)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

245

Nedjelja, 21. Maj 2006

Nisam mislio na to da Rossi nema petlju,naravno da je ima,ali bi ipak bio pocetnik u F1,a Ferari nije ekipa u kojoj on treba da stice iskustvo prvih par godina pa tek onda da dodju rezultati.
Zbog toga mi je realnije da dovedu Kimija a da Rosi dodje u neku slabiju ekipu(pod Ferarijevim patronatom)i da prvih par sezona skupi malo iskustva,upozna staze i sl.a da se onda pridruzi Kimiju u Ferariju.
Idealno zar ne? :]
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

246

Nedjelja, 21. Maj 2006

paZI

Sve je stvar Tate,kad ce on u penziju i kad ce moci Rosi doci u Ferrari.Jer je ocigledno da ce Masa postati test vozac,bez razlika dali ce to biti Kimi ili kasnije ROSI.A ja mislim da je Rosi dobio licencu za F1 takmicenja.Znas i sam kakav je sport ima jedan trilion kombinacija ;)

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

247

Nedjelja, 21. Maj 2006

Pravo da vam kazem, vise bi se mi svideo Raikkonnen u Ferrari, nego Rossi, iako bi i samo ime Rossi bilo veoma odgovarajuce sa Ferrari. :D

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

248

Nedjelja, 21. Maj 2006

@Fahro

Ada kad ne pise MIHAEL SHUMAHER,onda mi je svejedno dali ce biti Kimi ili Rosi,mislim da se razumemo :D ;)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

249

Srijeda, 24. Maj 2006

Mihael Sumaher je pred nedeljnu trku u Monaku izjavio da ce taktika vise odlucivati o pobedniku nego li pozicija na startu.
Mihael ce u nedelju pokusati da ostvari pobedu i tako stigne rekord Sene po broju pobeda u Monte Karlu.

Fia je objavila konkurs za novog proizvodjaca guma koji ce pored Bridzstoun-a snabdevati timove gumama jer se Mislen povlaci od ove godine tako da ce naredne godine jedini snabdevac gumama biti Japanska firma.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

250

Petak, 26. Maj 2006

Jedan zaista prelep text o predtojecoj trci za VN Monaka mozete procitati na sledecoj stranici,text je malo poduzi pa da ga ne prebacujem ovde bez potrebe.
http://www.b92.net/sport/dnevnici.php?na…mm=05&yyyy=2006

Sutra kvalifikacije.Ceka se jos jedan poll Sumija.

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

251

Subota, 27. Maj 2006

Jos manje vise sat vremena, pa ce poceti kvalifikacija u Monacu. Pravila su malo modifikovana, tako da ce kvalifikacija biti veoma zanimljiva - svi ce morati u vremenu 15 minuta odvoziti svoj najbrzi krug. Bice gusto na stazi.
U danasnjem treningu je Alonso bio 2 desetinke ispred MSC.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

252

Subota, 27. Maj 2006

Hahahahah X( X( X(

eh, ja jest da od uvek navijam za sumahera, al za ovo sto je sad uradio ga treba dozivotno diskvalifikovat o| o|

Deo priloga izbrisan.Pazarcu usmena opomena da ne vredja i ne naziva pogrdnim imenima.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

253

Subota, 27. Maj 2006

Hehehe

Jeli to sto je osvojio POL poziciju? :D

Ili da bi zadovoljio vasim strastima,trebao je da udari i da polomi bolid !!!

Ima komisija koja ce resit,dali da ga kazni ili ne.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

254

Subota, 27. Maj 2006

Citirano

Orginalno od PaZaRaC
Hahahahah X( X( X(

eh, ja jest da od uvek navijam za sumahera, al za ovo sto je sad uradio ga treba dozivotno diskvalifikovat o| o|

Deo priloga izbrisan.Pazarcu usmena opomena da ne vredja i ne naziva pogrdnim imenima.

Upravo zato JA ne navijam za tog drvosechu jer to on radi cijeli svoj zhivot!!
-------------------------------------
Šumiju pol pozicija uz skandal

AP

Vozač Ferarija Mihael Šumaher počeće trku Formule 1 za Veliku nagradu Monaka sa pol-pozicije, pošto je bio najbolji na kvalifikacionom treningu.

Šumaher je osvojio 67. pol poziciju u karijeri, a iz prvog reda startovaće i aktuelni svetski šampion, Španac Fernando Alonso u Renou.

Nemac je na kraju takmičenja napravio skandal, parkiravši bolid u pretposlednjoj krivini, dok su ostali vozači vozili poslednji kvalifikacioni krug.

"Jednostavno je parkirao auto. Tako radi Ferari", rekao je šef Renoa Flavio Brijatore televiziji ITV. Brijatore odlično poznaje Šumahera, sa kojim je 90-ih osvojio dve titule u ekipi Benetona, uz mnogo kontroverznih situacija. Nemac sada ima priliku da izjednačio rekord Ajrtona Sene – šest pobeda u Monte Karlu.

Trku će sa trećeg mesta početi Mark Veber iz Vilijamsa, dok je prošlogodišnji pobednik Kimi Rajkonen iz Meklarena zauzeo četvrto mesto.

Đankarlo Fizikela iz Renoa osvojio je peto mesto, a u trećem redu pored njega voziće i pobednik Velike nagrade Monaka 2003. godine Huan Pablo Montoja iz Meklarena, koji je bio šesti.

Drugi vozač Ferarija Felipe Masa doživeo je udes u prvom delu kvalifikacija, pa će trku početi iz poslednjeg reda.
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

255

Subota, 27. Maj 2006

Bivshi i sadashnji vozachi koji komentarishu za TV stanice, Brundle, Lauda, Burti, Davidson, Wurz, se svi slazhu da je:
1. putanja koju je MS uzeo na ulasku u krivinu vrlo neobichna;
2. da je MS korigovao bolid dovoljno da ipak prodje kroz krivinu;
3. da je krivina Rascasse takva da ne prashta greshke i da MS nije namerno i isplanirano uradio to shto je uradio zavrshio bi zalepljen za zid. .

Toliko o nameri.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

256

Nedjelja, 28. Maj 2006

Namjera je jasna,i namjera mu je uspjela!!
samo mi krivo shto ga ne kaznishe.Da je to uradio MONTOYA sad bi ilo drvlje i kamenje!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

257

Nedjelja, 28. Maj 2006

Da malo odahhnete

Komisija je donijela odluku, da se Schumacheru oduzme Pol-pozicija, tako da ce sutra startovati sa zadnje pozicije.
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

258

Nedjelja, 28. Maj 2006

Jaeger,jel bo mogao da navedes odakle ti ta vest?Na zvanicnom site-u ne pise nista a sumnjam da su tu odluku doneli pre par minuta.Ako su je doneli,znalo bi se vec par sati po zavrsetku treninga.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

259

Nedjelja, 28. Maj 2006

Tako i treba!! :D

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

260

Nedjelja, 28. Maj 2006

Citirano

Orginalno od Tashke
Jaeger,jel bo mogao da navedes odakle ti ta vest?Na zvanicnom site-u ne pise nista a sumnjam da su tu odluku doneli pre par minuta.Ako su je doneli,znalo bi se vec par sati po zavrsetku treninga.

Zar sumnjash u moje izvore :D http://sport.rtl.de/formel-1

p.s. Zaboravih da vam trazim mushtuluk :]
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

Social bookmarks