Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

261

Nedjelja, 28. Maj 2006

Ne sumnjam,samo pitam jer nigde drugde ne pise.
Ova stranica koju ti postavi mi i nije bila od neke pomoci,sve je na nemackom. ?(
Ne sumnjam u izvore,sumnjam u verodostojnost tih izvora.Valjda bi na zvanicnom site-u stavili tu vest da su tako uradili.Videcemo sutra.
Ako se to pokaze kao tacno,oba Ferarija ce startovati iz poslednjeg reda,a to se ne vidja svaki dan(godina,decenija...). :D
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

262

Nedjelja, 28. Maj 2006

Citirano

Komisija je donijela odluku, da se Schumacheru oduzme Pol-pozicija, tako da ce sutra startovati sa zadnje pozicije.

DIVNO,SJAJNO,BAJNO:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

[SIZE=4]FERNANNDO ALONSO[/SIZE]
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

263

Nedjelja, 28. Maj 2006

Prochachkaj malo,vidjalo se to i to skoro....
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

264

Nedjelja, 28. Maj 2006

Vala se to nije vidjalo,barem ne u zadnjih 10 godina. :D
Na zvanicnom site-u jos uvek stoji ovaj redosled:
http://www.formula1.com/race/result/757/24.html
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

265

Nedjelja, 28. Maj 2006

Citirano

Orginalno od Tashke
Ne sumnjam,samo pitam jer nigde drugde ne pise.
Ova stranica koju ti postavi mi i nije bila od neke pomoci,sve je na nemackom. ?(

Evo ti Abfgd... neka ti prevede, ja odoh da spavam. A izvor je RTL, uvijek najbrzi.
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

266

Nedjelja, 28. Maj 2006

Tashke, evo ako more francuski pomoc

http://www.lemonde.fr/web/depeches/0,14-…679@7-37,0.html

il je more bit vec kasno, al eto za one koji ne znaju evo potvrde da ce Dedo sjutra sa zadnjeg mesta.

Kako rekose komisija je posle prglda svih poataka zakljucila da nije imalo nikakvog osnova za ovo kocenje, znaci da se Sumi svesno zaustavio (e vala jes mu i fora).
malo za promenu

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

267

Nedjelja, 28. Maj 2006

Steta sahi,

trebali su ga za cijelu trku diskvalifikovat.

dako se zabije u tunel u zid sa 300kmh.

A evo njegove reakcije nakon kvalifikacije o|
PaZaRaC je dodao/la ovu sliku:
  • schumi.jpg

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

268

Nedjelja, 28. Maj 2006

Taj chovek nikada nije bio PRAVI SPORTISTA!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »annonimus« je muško
  • »annonimus« je autor ove teme

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

269

Nedjelja, 28. Maj 2006

@Sandokane

Tu se gadno varas !!!

Opet je pokazao deci kako se vozi ;)

Fastest Lap: Michael Schumacher 1:15.143 ;)

[SIZE=2]@PaZaRaC

Zalosno je citati tvoj post t.j zeleti nekom sportisti SMRT

Jadan i Bedan post si napisao.......SRAMOTA !!!
[/SIZE]
" Bilen alemlere rahmettir "

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

270

Nedjelja, 28. Maj 2006

Stici u Monte Karlu sa 22. mesta do 5. mogu zaista samo najbolji.Tu covek ne moze da predje ni biciklistu a kamoli da obidje formulu. (o) (o)
Setih se jedne epizode "The Simpsons" pa cu apropo te epizode reci:
U rechnicima ce pored rechi "sreca"stajati Alonsova slika,
pored rechi "maler" Raikonenova slika.
Znam da ce za Sumaherovu sliku biti mnogo onih koji ce naci mnogo razlicitih rechi pored koje bi mogla stajati njegova slika,ali za mene,ta rech je "sampion".

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

271

Nedjelja, 28. Maj 2006

Citirano

Orginalno od Tashke
Stici u Monte Karlu sa 22. mesta do 5. mogu zaista samo najbolji.Tu covek ne moze da predje ni biciklistu a kamoli da obidje formulu. (o) (o)
Setih se jedne epizode "The Simpsons" pa cu apropo te epizode reci:
U rechnicima ce pored rechi "sreca"stajati Alonsova slika,
pored rechi "maler" Raikonenova slika.
Znam da ce za Sumaherovu sliku biti mnogo onih koji ce naci mnogo razlicitih rechi pored koje bi mogla stajati njegova slika,ali za mene,ta rech je [SIZE=4]"sampion"[/SIZE] .

:klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja:

Vazda bio i ostao !!!!!!! :))

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

272

Nedjelja, 28. Maj 2006

Kimi je stizao sa zadnje pozicije i do mjesta broj DVA!!Senna je vishe puta i pobjedjivao sa zachelja!!??
I nije to nishta posebno za vozache formule 1.Velika nadmoch pojedinih motora,manji broj odlaska u BOX, i na kraju STICHI DO CILJA(pola ih ne dodje).

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

273

Nedjelja, 28. Maj 2006

Sve ovo sto si napisao stoji,ali se te stvari nisu desavale u monte Karlu.Kao sto rekoh,nema meta da preteknes ni biciklistu a kamoli formulu a da pritom ne udaris u jednu od jahti sa strane.
Sto se motora,i sam znas da su motori svake godine sve ujednaceniji zbog pravila koje FIA propisuje.
Sto se odlaska u Box tice,pa sta bi ti,da startuje zadnji i da ode 3 puta u box jel?
I Kimi je kad je startovao sa zadnje pozicije bio pun goriva i isao samo jdnom u box(kad je ostvario drugo mesto),ta taktika je logicna kad startujes zadnji.

Neznam jesil cuo,ali komentator pomenu Bruna Senu,Seninog sestrica koji se takmici u nekoj seriji,ne mogu sad da se setim u kojoj.Za par godina i eto ti novog ljubimca. ;)

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

274

Nedjelja, 28. Maj 2006

Da li je jucerasnji "incident" bio stvarno incident, tj. namera, ili slucajnost, to sasvim sigurno zna samo MSC.
U svakom slucaju, danas je jasno pokazao da je, i pored izjednacenih motora, i pored staze na kojoj, kazu, nije tako lako preticati, on, MSC, jos uvek najbolji vozac u sadasnjoj F1.
Kako god da odluci o iducoj sezoni, mislim da ce biti vrlo tesko za nekoga dostici rekorde koje je postavio.
A Kimmi? To stvarno vise nema smisla: za prvo - prati ga jos uvek smolja, a za drugo - trebalo bi da vec opusti Mercedes...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

275

Nedjelja, 28. Maj 2006

Citirano

Orginalno od Tashke
Sve ovo sto si napisao stoji,ali se te stvari nisu desavale u monte Karlu.Kao sto rekoh,nema meta da preteknes ni biciklistu a kamoli formulu a da pritom ne udaris u jednu od jahti sa strane.
Sto se motora,i sam znas da su motori svake godine sve ujednaceniji zbog pravila koje FIA propisuje.
Sto se odlaska u Box tice,pa sta bi ti,da startuje zadnji i da ode 3 puta u box jel?
I Kimi je kad je startovao sa zadnje pozicije bio pun goriva i isao samo jdnom u box(kad je ostvario drugo mesto),ta taktika je logicna kad startujes zadnji.

Neznam jesil cuo,ali komentator pomenu Bruna Senu,Seninog sestrica koji se takmici u nekoj seriji,ne mogu sad da se setim u kojoj.Za par godina i eto ti novog ljubimca. ;)

Sennin sestrich vozi PORSHE super Cup. :D
Shto se tiche toga da nema mjesta u Monte Karlu za preticanje,zamalo nisi u pravu.Pa Fiziko je pokazao danas kako se to struchno radi,a shumar je samo iskorishchavao superiornost Ferarijevog bolida.Ja nikada nisam rekao da On nije dobar vozach,vech da je iskoristio jednu RUPU u formuli 1. koja je nastala SENNINOM smrchu,tako da je ON iskoristio to shto praktichno nije imao konkurencije.A kao chovek je NIKAKAV!!Imao je tisuchu incidenata za koje na moju veliku zhalost ga nisu kazhnjavali (do sinoch),shto bi sada trebalo da znachi da je ON vech BIVSHI za GLAVONJE u F1.
Forza Alonso!
(o)

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

276

Nedjelja, 28. Maj 2006

Od kada je Ferrari motor u ovoj sezoni superiorniji? To nekako nisam zaregistrovao...
Viva Alonso, ali samo kad uradi ono sto je danas (i pre toga vec nekoliko puta) uradio MSC.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

277

Nedjelja, 28. Maj 2006

Citirano

Orginalno od Fahro
Od kada je Ferrari motor u ovoj sezoni superiorniji? To nekako nisam zaregistrovao...
Viva Alonso, ali samo kad uradi ono sto je danas (i pre toga vec nekoliko puta) uradio MSC.

Ma nisu uopste Ferarijevi motori superiorniji,to Sandokan pokusava da umanji podvig Sumahera.FIA je prosle godine i donela oluku da motore sa 10 cilindara zamene sa 8 kako bi smanjili snagu a samim tim pruzili sansu i ostalim timovima da budu konkurentniji.
E moj Fahro,nikad Alonso nece smet i umet da uradi ono.

@Sandokan: Pa kad je Fizikela toliko "strucno"preticao(videlo se koliko strucno,presao je preko ivicnjaka celim bolidom i dobro ga protreso,malo je falilo pa da odustane),kako to da je trku poceo 10 mesta ispred Sumahera a zavrsio iza njega?? :)) :))

Mora da je preticao unazad.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

278

Nedjelja, 28. Maj 2006

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
(o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

:] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :]

`de vam je sad TATA?!

daklem?...tishina?!

[SIZE=4]FERNANDO ALONSO[/SIZE]

Babbha,si vido danas `leba ti... :]

Johhny je dodao/la ovu sliku:
  • alonso.jpg
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

279

Nedjelja, 28. Maj 2006

Mogu ti reci da nije neki lik :D ;)

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

280

Nedjelja, 28. Maj 2006

car,kralj,NOVI TATA;)

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks