Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

281

Nedjelja, 28. Maj 2006

Necu mnogo prichati

Mogu ti rechi, Harko, da sam max pazljivo pratio kako
je Alonso vozio od samog pocetka do samog kraja.
Momak je odvozio najzajebaniju traku skoro pa idealno
i bez greshaka. Prvi put ove godine, mi se chini, lik je bio
100% uz Team i Team uz i sa njim, u svemu, sve u sec
zimi Ti.

Svaka mu chast a Shoomi polako stvarno treba da
razmislja o otkazu ili penziji, dosta je palamudio i
pravio sranja i podvale na stazama.

Usput, Ferrarijevi bolidi idu na test za par dana jer
"postoji" osnovana sumnja da: koriste drugacije od
propisanih: balansiranje bolida na patosu, zadnja
zakrilca, "novotarije" u upravljachu i GORIVU?

Ipak je Fabio baja, ipak... zna chicha shta i kako da kaze
a da valja.

i Josh jednom

VIVA ALONSO !
(o)
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

282

Ponedjeljak, 29. Maj 2006

Citirano

Orginalno od Tashke

Citirano

Orginalno od Fahro
Od kada je Ferrari motor u ovoj sezoni superiorniji? To nekako nisam zaregistrovao...
Viva Alonso, ali samo kad uradi ono sto je danas (i pre toga vec nekoliko puta) uradio MSC.

Ma nisu uopste Ferarijevi motori superiorniji,to Sandokan pokusava da umanji podvig Sumahera.FIA je prosle godine i donela oluku da motore sa 10 cilindara zamene sa 8 kako bi smanjili snagu a samim tim pruzili sansu i ostalim timovima da budu konkurentniji.
E moj Fahro,nikad Alonso nece smet i umet da uradi ono.

@Sandokan: Pa kad je Fizikela toliko "strucno"preticao(videlo se koliko strucno,presao je preko ivicnjaka celim bolidom i dobro ga protreso,malo je falilo pa da odustane),kako to da je trku poceo 10 mesta ispred Sumahera a zavrsio iza njega?? :)) :))

Mora da je preticao unazad.

Nisu u svakom timu cilindri smanjeni kad tako dobro pratish!!??Ima josh na stazi V10 motora,samo su limitirane konj.snage.
Inache to za fizika ti i nije bash neki pametan odgovor jer da si pratijo trku(mozhda si spavo,bilo dosadno Alonso NON-STOP prvi) vidjeo bi da je Fiziko ishao 2. put u Box a shumar JEDNOM!!
Ciao dedo,NEMA VISHE NIKAD!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

283

Citirano

Orginalno od Sandokan
Nisu u svakom timu cilindri smanjeni kad tako dobro pratish!!??Ima josh na stazi V10 motora,samo su limitirane konj.snage.
Inache to za fizika ti i nije bash neki pametan odgovor jer da si pratijo trku(mozhda si spavo,bilo dosadno Alonso NON-STOP prvi) vidjeo bi da je Fiziko ishao 2. put u Box a shumar JEDNOM!!
Ciao dedo,NEMA VISHE NIKAD!!

Znam da nisu u svim timovima smanjeni cilindri(broj cilindara,da se tacnije izrazim posto vidim da cepidlacis)ali su limitirani te im to dodje na isto.a i to su timovi iz druuge lige pa ih nisam uzimao u obzir.

A ovo za Fizikelu,e stvarno me mozes lepo nasmijat.Ti bi da kazes i da je Fizikela odlican i da je Sumi los a to sto je Sumi zavrsio trku ispred njega iako je poceo 12 mesta iza njega opravdavas time sto je Fizikela bio dvaput u boxu!P jel ga neko bio po usima da ide dvaput u box?Ili je ekipa Renoa toliko losa da ne ume da izabere taktiku? :)) :)) :))
Hej kuku,pa i Alonso je bio dvaput,i Kim je bio pa ih Sumi nije preteko.
Fizikela je imao prednost 12 pozicija,solidan je vozac,ali je Sumi bolji od Fizikele jer je sa zadnjeg stigao do 5-og a Fizikela sa 9-og do 6-og mesta.

Ti si izgleda brojao Fizikelina preticanja onih koje je zaobilazio za ceo krug,al oni su ga pustali,moraju. ;)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

284

he he he he ... E stvarno si dijete.PLUS slabo poznajesh F1.
Ostavi se toga ,nije to za tebe.
Pa ko ti je rekao da mozhesh ikada da uporedish PRVOG vozacha jednog tima sa DRUGIM vozachem istog tima!!??
To je postojalo samo nekada davno kada je Formula JEDAN bila ONO shto nije danas, JEDNA PRAVA VITESHKA KORIDA!!To je bilo onih godina kada su vladali SENNA i PROST a bili u istom timu,Mclaren -HONDA, i tada se "KLALI" za svaki bod i za svaku pobjedu!!
Tada nije bilo naloga kao ovih Barikelu da sacheka 10 metara pred cilj dok shumar ne prodje prvi!!??
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

285

Nisam znao da je Fizikela "drugi"vozac u Renou.Vi svi pricate kako to samo postoji u Ferariju a u svim ostalim timovima vozaci su podjednaki i tim ne favorizuje jedno.
A stvarnost je da to postoji u svim timovima samo sto to u Ferariju ne kriju nego lijepo i otvoreno kazu.

Ipak si izbego da mi das odgovor.Ja te pitah jel ko kriv Fizikeli sto je isao 2 puta u boxu?I drugi su bili pa ih Sumi nije prestig'o(nije mogao sve da ih prestigne),a ispred Fizikele je zavrsio sa prednoscu od 10 sekundi.
Budi jednom realan i reci da to jeste podvig,prestic sa zadnjeg mesta jednog ozbiljnog vozaca iz sampionskog tima koji je bio 10 mesta ispred tebe.
Slazem se sa tobom da je ranije bilo bolje,da su se Sena i Prost klali(ja sam preferirao Prost-a,valjda jer nisam mnogo zapamtio Senu),ali mislim da to nije do vozaca vec zbog mnogih drugih razloga.
Evo,sad su tu Alonso,Kimi,Baton,Rozberg,jos nek im se prikljuci Bruno Sena i Valentino Rossi,pa cemo videt.Ali po ovome sto sad prikazuju,jedino Kimi i Rozberg obecavaju,ovi ostali idu na siguricu.
Bolje vrabac u ruci nego ptica na grani.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

286

Utorak, 30. Maj 2006

Ti me stvarno zabrinjavash .Preferirao si Prosta jer SENNU nisi upamtio,a ovaj(Prost) napustio F 1. prije nego shto je SENNA nastradao!!??
A shto se tiche Fizika ovako:
Jedan odlazak u box vozachu oduzme najmanje 20-tak sekundi(ulazak-stajanje-izlazak),Fiziko je tamo bio dva puta u M.Karlu a shumar JEDNOM.Shumar je na kraju trke bio oko 9 sec. ispred Fizika,a po ovome je znachi trebao minimum 20!!??

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

287

Utorak, 30. Maj 2006

Citirano

Orginalno od Sandokan
Ti me stvarno zabrinjavash .Preferirao si Prosta jer SENNU nisi upamtio,a ovaj(Prost) napustio F 1. prije nego shto je SENNA nastradao!!??
A shto se tiche Fizika ovako:
Jedan odlazak u box vozachu oduzme najmanje 20-tak sekundi(ulazak-stajanje-izlazak),Fiziko je tamo bio dva puta u M.Karlu a shumar JEDNOM.Shumar je na kraju trke bio oko 9 sec. ispred Fizika,a po ovome je znachi trebao minimum 20!!??

Prost-a sam upamtio jer u ono malo trka sto se u tim vremenima dalo videt je on pobedjivao,eto,potrefilo se.

Sto se Fizike tice,ova tvoja matematika bi bila tacna da su oni krenuli jedan pored drugog ali Sumaher je startovao 12 pozicija iza njega!!!!!
Fizikela je vec u startu imao 10-ak sekundi zbog pozicija i tu prednost je uvecavao sve dotle dok Sumi nije obisao nekoliko bolida i dok nije dosao iza Batona.
A i Baton ga je usporavao dobrih 10-ak krugova.
Kad je presao Batona,Fizikela je vec imao prednost 20-ak sekundi,ako je Fizikeli trebalo 20 sekundi za jedan stop extra,kako onda zavrsi 10 sekundi iza Sumahera?
Pa lako,Sumaher je u svakom krugu bio brzi od njega, i na kraju ga prestigao,bez obzira sto je bio k'o tuch tezak zbog punog rezervoara goriva.A to dalje implicira da je on nedorastao za TATU i da je Sumi bolji od njega za klasu(dve).

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

288

Utorak, 30. Maj 2006

i da je baba imala mOOda.....

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

289

Utorak, 30. Maj 2006

...onda bi bila deda. Jeste, jeste... Znamo to. Culi smo.
Fakat je, da je MSC krenuo sa poslednjeg a Fisico daleko ispred njega.
Kad Fisico, ili Alonso urade to isto sto MSC u nedelju, neka se jave. (Ovo smo takodje vec culi, ali kad ponavljamo, da ponovimo.)

Bas bih voleo da cujem (procitam) poznatih "top ten" zapazanja, ali autor je izgleda prestao da gleda trke na TV i poceo je da se potpuno posvecuje live trkama negde u nekoj dalekoj, suncanoj zemlji... ;)

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

290

Utorak, 30. Maj 2006

Radili su to mnogi prije njega,pa chak i Ti shto si ih pomenuo.
Samo Vi treba malo da porastete.....

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

291

Utorak, 30. Maj 2006

Pa hajde, veliki Sandokane, reci nama decici, kad je Fisico i Alonso startovao sa poslednje pozicije i stigao do bodovanja (da ne kazem do petog mesta, ili sekundu iza cetvrtog i dve, tri sekunde iza treceg).

Chonbey

Zlatna sredina

(10)

• »Chonbey« je muško

Datum registracije: 10.03.2004

• Poruku poslati

292

Srijeda, 31. Maj 2006

Ono sto je g-din deda uradio mu ne treba uzeti za ozbiljno. Ipak je to covek u godinama, zaboravio je gde treba tacno da se parkira, desi se to svakome. ;)

Sa ozbiljne strane, zalosno je da jedan sportista koji je ipak idol mnogima (sto se vidi i po ovom forumu) nema dovoljno mozga da shvati da ima ogroman uticaj na decu, koja ce sutra poucena njegovim primerom smatrati da je sasvim ispravno varati, praviti budalama sve oko sebe i pobedjivati na sve moguce nacine, ukljucujuci i izbacivanje protivnika sa staze ako treba (ako pogine, sta da mu ja radim). Ovo je jos samo jedan u nizu incidenata koji se, ni uz najbolju volju, ne mogu vise nazivati slucajnim. Upravo suprotno, incident je samo jos jednom pokazao da cak ni postavljanje svih mogucih rekorda nije dovoljno da zadovolji njegov ogromni ego, nego je kao malo dete rekao "necu vise da se igram sa vama" i otisao. Pravi sampioni moraju da imaju snage da pruze ruku kada izgube i kazu "bolji si, cestitam". Michael Schumaher to nema u sebi i zato ce uvek ostati pojam anti-sportiste za mene, sa svim svojim titulama i peharima.
Solve it. Solve it quickly, right or wrong. If you solve it wrong, it will come back and slap you in the face, and then you can solve it right

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

293

Srijeda, 31. Maj 2006

Predsednik Svetske automobilske federacije Maks Mozli izjavio je da incident sa zvaničnog treninga na Velikoj nagradi Monaka, kada je Mihael Šumaher zaustavio bolid u poslednjoj krivini i time sprečio ostale vozače da ostvare bolja vremena, neće ni na koji način uticati na kredibilitet Formule 1.

"Mislim da je sve to deo sporta. Ovo može da pogodi Formulu 1 kao da je dosuđen penal u fudbalu. To se jednostavno događa. Jednoga dana kada se bude pisala istorija Formule 1 Mihael Šumaher će se verovatno naći u njoj kao najbolji vozač svih vremena. Svako nekada uradi ono što ne bi trebalo, pogotovu kada se nalazi pod takvim pritiskom", rekao je Mozli.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

294

Srijeda, 31. Maj 2006

na ovo mogu samo rechi
ZHALOSNO!!

• »annonimus« je muško
  • »annonimus« je autor ove teme

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

295

Četvrtak, 01. Juni 2006

@Fahro

Autor je uvek tu (ponekad kao gost) ali je opet tu !!! :D

Citam neke Ankete sto se rade po Zapadnim zemljama,gde je Kultura i Razmisljanje na mnogo vecem nivou,za razliku od naseg !!!

I rezultati tih anketa glase: Da je negde oko 75 do 80% glasaca glasalo u Shumijevu korist.Sa obrazlozenjem da je to ipak bolid,i da moze svasta da mu se desi.

Dok je imalo i onih 20-tak % koji misle sasvim drugacije.

Misim sta vise reci...................ah da,ali ovo ide u p.c

P.C

Baba nemoze da ima mooooda zato sto je BABA !!! A DEDA ima MOOODA,kao sto je pokazao na samoj trci :)) :)) :D ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

296

Četvrtak, 01. Juni 2006

Pa ako vishe vjerujesh zapadnoj kulturi mozhesh slobodno da ozhenish mushkarca,poshto je to u TRENDU!!
p.s. i usvojish dijete..... :D :))

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

297

Četvrtak, 01. Juni 2006

Hehehehe

Ziv mi bio sto me slatko nasmeja !!!

Nego dali ste znali da je glavni Stjuard na trci u Monte Karlu bio Spanac?!!!

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

298

Četvrtak, 01. Juni 2006

Jeste, cuo sam to takodje na radiu... To ali stvarno nije fer. :D
Gde bas nadjose Spanjelca da presudjuje Schumachera... E svasta.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

299

Četvrtak, 01. Juni 2006

Ada Sumi bre nije nista kriv nego ga sabotiraju Spanci. :D
FIA donela odluku da od 2008.godine ne mogu svi da odllucuju vec samo odredjeni.Vise o tome na:
http://www.formula1.com/news/4447.html

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

300

Nedjelja, 04. Juni 2006

ziPA

Ovaj lik i dalje rusi rekorde !!!

Novi rekord na stazi u Katalunji : 1m 13.469s FLY BABY FLYYYYYYYYYYYYYYY
annonimus je dodao/la ovu sliku:
  • Niko kao ja.jpg