Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »annonimus« je muško
  • »annonimus« je autor ove teme

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

361

Nedjelja, 25. Juni 2006

Citirano

Orginalno od PaZaRaC

Mislio sam da je alonso u prosloj sezoni imao jednom srecu i mislio sam da ce ove sezone propast

Eto vidis,a ja sam mislio da ce dogodine da propadne.A najverovatnije ce tako i biti.

Ovu trku najvise mi je bilo zao Kimija,ocigledo je da momak ima velikog potencijala ali sreca mu je okrenula ledja.Ali ako napusti ove godine Mclaren,verujem da ce on biti iduci sampion.
" Bilen alemlere rahmettir "

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

362

Ponedjeljak, 26. Juni 2006

[SIZE=4]FERNANDO ALONSO[/SIZE]

(o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

363

Citirano

Orginalno od annonimus

Citirano

Orginalno od PaZaRaC

Mislio sam da je alonso u prosloj sezoni imao jednom srecu i mislio sam da ce ove sezone propast

Eto vidis,a ja sam mislio da ce dogodine da propadne.A najverovatnije ce tako i biti.

glupost godine!!
neshto Vas nemaaaaaaa............. :))
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

364

Vise je bila tvoja glupost,nego moja.Kako mozes da pomislis kad je neko toliko konkurentan da ce ove godine propasti?!Ostalo je sve isto,samo se promenilo pravilo za promenu guma.Nego da je ostao V10 motor i stara pravila PITAJTE SE TADA GDE BI VAM BIO ALONSO ?!!!!!!!!!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

365

Nedjelja, 02. Juli 2006

Na danasnjem kvalifikacijama Mihael Sumaher je osvojio 67.pol poziciju.Drugi je bio Felipe Masa.

1.M.Sumaher
2.Felipe Masa
3.Fizikela
4.R.Barikelo
5.Alonso
.
.
.
.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

366

Nedjelja, 02. Juli 2006

@sandokan

sta misöis ti care ?

dal je ova trka bila prodata ? :D

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

367

Nedjelja, 02. Juli 2006

Pa, treba sad da malo bude interesantno!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

368

Ponedjeljak, 03. Juli 2006

Citirano

Orginalno od Sandokan

U pravu si.Tako je Alonso i postao sampion,da bude interesantnije.I sad ga Sumi pustio malo pa ce sad da ga prestigne,opet radi interesantnosti,osvoji titulu i ode u vozacku penziju.

P.S.Slusas li ti Veljka Petrovica koji komentarise trku?Sta mislis o njegovom znanju,misljenju,prognozama,objasnjenjima?
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • hajdfeld-sad06-1.jpg
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

369

Ponedjeljak, 03. Juli 2006

Citirano

Orginalno od Tashke

Citirano

Orginalno od Sandokan

U pravu si.Tako je Alonso i postao sampion,da bude interesantnije.I sad ga Sumi pustio malo pa ce sad da ga prestigne,opet radi interesantnosti,osvoji titulu i ode u vozacku penziju.

P.S.Slusas li ti Veljka Petrovica koji komentarise trku?Sta mislis o njegovom znanju,misljenju,prognozama,objasnjenjima?

Da se kladimo da che opet Alonso biti shampion?
Inache ,hvala Allahu ima HRT pa ne moram da slusham one bivshe RTS komentatore a sada bLe 92.Ponekad se zaboravim pa pochnem da gledam na bLe 92,al kad ONA MagaraT kazhu "PNEUMATICI" zheludac mi se prevrne i odmah TURBO daljinski!!!!
PNEUMATICI!?? E ufuranih li QRTAZA!!
p.s. a uvjek je Hrvatska TV bila u svemu bolja,pa i u struchnim komentatorima!!
Nego kakvo je tvoje pojashnjenje onog intervjua sa chuvenom gospodjom Slavicom Eklston kad im reche :
VI i Vasha ZEMLJA je chudo shto ste se plasirali,a Ja idem da gledam moju Hrvatsku nochas u Berlinu!!???
100 godina su prichali "nasha " "srpkinja" i tako to.
Lijepo im zhena reche ko je i shta je i koja joj je domovina!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

370

Utorak, 11. Juli 2006

F1 siromasniji za sjajnog vozaca...

Huan Pablo Montoja više nije član ekipe Meklarena sa kojom se rastao posle njegove odluke da se 2007. godine, posle šest sezona u Formuli 1, vrati u NASCAR.

Tridesetogodišnjeg kolumbijskog vozača, koji je ostvario sedam pobeda u "najbržem cirkusu na svetu" ali i samo dva plasmana na podijum u 2006. godini, će u njegovom dosadašnjem timu zameniti test-pilot Pedro de la Rosa.

Iako je tebao da zavrsi sezonu u F1,ljudi u Meklarenu su se ocigledno naljutili sto je Montoja vec sada objavio ovu vest pa su odlucili da ga otpuste i da ga u nastavku sezone zameni Pedro de la Rosa.
Steta zaista,iako je pravio dosta gresaka,te greske su bile i mahom zbog meklarenovog nepouzdanog bolida,ali Montoja ima najvecu petlju u celoj F1.
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • montoja_.jpg

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

371

Srijeda, 12. Juli 2006

Velika shteta.Najvishe che biti oshtecheni gledaoci i ljubimci PRAVE FORMULE 1.Neche imat vishe ko da pravi PRAVI CIRKUS!!

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

372

Srijeda, 12. Juli 2006

Uvek mi je bio odvratan xx(

NIje njemu ni u NasCar mesto ... najpametnije bi mu bilo da ode u Destruction Derby :D

nevidljivi

Zlatna sredina

(10)

• »nevidljivi« je muško

Datum registracije: 10.01.2006

• Poruku poslati

373

Srijeda, 12. Juli 2006

pratio sam montojine trke 2-3 sezone pre nego sto je poceo da vozi za F1 i svidjao mi se njegov stil voznje.sacam se da sam razmisljao da bi bilo interesantno ako ode u F1.on sad hoce da ide ccc

admir pecanin - novi pazar sai baba
shirdi sai baba - sathya sai baba - novi pazar sai baba

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

374

Srijeda, 12. Juli 2006

Bas mi je zao sto nisam video trku u kojoj je Ferrari dominirao.
Ali inace za Montoyu mi nije ni cudo. Kao: vraca se u Nascar. Ma nije nego ga izbacili zato sto je dovoljno agresivan i bezobziran da izbaci glupom voznjom svog vlastitog kolegu (i jos par ljudi pride).

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

375

Četvrtak, 13. Juli 2006

Uprava Formule jedan odlučila je da promeni pravila vezana za treninge, a promene na snagu stupaju već ovog vikenda u Manji-Kuru.

Najvažnija promena sastoji se u skraćivanju poslednjeg bloka u okviru kvalifikacionog treninga za pet minuta.

To znači da će ubuduće sva tri bloka trajati po petnaest minuta, a po novim pravilima vozačima će se računati i vreme koje postignu u krugu tokom kojeg vr eme istekne.

Uprava je saopštila i da timovi od početka sledeće sezone neće moći da na treninzima petkom učestvuju sa po tri automobila.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

376

Subota, 15. Juli 2006

JOS JEDNA POL-POZICIJA ZA SHUMAHERA !!!!

;)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

377

Nedjelja, 16. Juli 2006

A sutra ce biti jos jedna pobeda Mihaela Sumahera...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

378

Nedjelja, 16. Juli 2006

Osim sto je danas pobedio,Sumaher je postavio jos jedan nedostizan rekord.Uspeo je 8 puta da pobedi na istoj stazi sto nikom nije poslo za rukom,niti ce!!

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

379

Nedjelja, 16. Juli 2006

Sve je to lahko kada juri REKORDE MRTVOGA CHOVEKA!!

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

380

Nedjelja, 16. Juli 2006

Pa znas kako je Sandokane, u tom sportu je ponekad tesko ostati ziv...
Nemoj da se hvatas uves za istu slamku, izmisli nesto novo. Naprimer: forza Alonso! o|

Social bookmarks