Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

421

Petak, 15. Septembar 2006

Citirano

Orginalno od Tashke

Citirano

Orginalno od Sandokan
Vech sam vam jednom rekao da je lahko juriti rekorde od mrtvog choveka(koji je mogao da vozi josh najmanje 5 godina kad su ga ubili).

Dobro,ako je lako juriti rekorde mrtvog coveka,iskreno se nadam da Raikonen,Alonso i ostali nece imati sudbinu Sene vec da ce karijeru zavrsiti zivi pa da vidimo hce li stici rekorde zivog coveka.

Citirano

Orginalno od Sandokan
Shumar je dobar vozach,ali je sve svoje rekorde postavio takorechi u momentima kada nije imao konkurenciju ni u drugim timovima a kamoli u svojem!!!

Jeste da 10 puta ponovljena laz mnogima zvuci kao istina,ali i ovo je samo jedna u nizu obmana i lazi.

Citirano

Orginalno od Sandokan
Jedini je shampion na svijetu koji je uslovljavao svoj tim da SVI MORAJU DA VOZE ZA NJEGA!!??
Znachi,Barichelo STANI 10 MET. pred cilj i sachekaj me da prodjem prvi!

Naravno,ni ovo nije tacno.Pa Fizikela u poslednjih 5-6 trka non-stop propusta Alonsa samo na malo suptilniji nacin.Kako uostalom objasniti cinjenicu da se Fizikela na poslednjoj trci u Monzi 13 krugova pre kraja trke zadrzao 10 sekundi za dolivanje goriva,pre ulaska u box bio je ispred Alonsa a Alonso se krug pre Fizikele u boxu zadrzao 6 sekundi.Svi to rade,i Fizikela je izjavio da pomaze i da ce pomoc Alonsu u borbi za titulu.

Citirash i odgovarash bez ikakvih dokaza.Odgovori konkretno sa dokazima i ne nazivaj me lazhovom,vodi malo rachuna,ipak si ti moderator. (o)
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

422

Subota, 16. Septembar 2006

Neznam Sandokane sta ti nije jasno??
Za prvi deo citata sam rekao daj boze da Alonso i kompanija dozivi ziva kraj svojih karijera pa da vidimo da li ce srusit neke ili sve Sumaherove rekorde.Ako ne budu mogli njegove,tek onda ne bi mogli ni Senine.

U drugom delu citata nisam rekao da lazes vec je ta recenica sama po sebi netacna.

U trecem delu sam ti naveo tacan primer pomaganja Fizikele Alonsu i time potvrdjujem da se to nije i nece desavati samo u Ferariju i samo za Sumahera vec je tako uvek kad se jedan vozac tima bori za titulu.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško
  • »annonimus« je autor ove teme

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

423

Subota, 16. Septembar 2006

Citirano

Orginalno od annonimus
[SIZE=4]But with 90 wins, 68 pole positions, 75 fastest laps, 1354 points and those seven world titles, most would say Michael Schumacher will never be forgotten - or beaten! [/SIZE]

MOLIM VAS KAD BUDE NEKO NADMASIO OVO JAVITE SE :D

Morao sam sebe da citiram jer ovde ima 5-rekorda,a ima ih jos 14-15.....najvise podijuma,najvise 1-2 pobeda,13-pobeda u jednoj sezoni :D

Tako decki (alonsovci) pogledajte istini u oci ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

424

Ponedjeljak, 18. Septembar 2006

Koliko je velik govore i sledece informacije.A to je da je Vili Veber Shumaherov Menager uspeo da ugovori reklamiranje od strane Shumahera u vrednosti od 26 miliona $ za iducu sezonu....................mislim sta reci :D ;)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

425

Utorak, 19. Septembar 2006

Čelnici turskog gran prija izbegli su izbacivanje iz kalendara Formule 1, ali su kažnjeni sa 5 miliona dolara zbog politizacije dodele nagrade pobedniku ovogodišnje trke.
Velicina kazne mislim da dovoljno govori o tome koliko je FIA ozbiljno shvatila taj incident i u narednim sezonama Turska ce biti pod posebnim nadzorom,i najamnji incident bi ih iskljucio iz kalendara za naredne sezone.

Organizatori trke su u protokolu predvideli da pobednički pehar Felipeu Masi dodeli lider kiparskih Turaka Mehmet Ali Talat
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

426

Srijeda, 20. Septembar 2006

Ovako:

Imola i dalje ostaje u kalendarima F1 trka

Sada malo o VELIKANU :D

[SIZE=3]Ukupna zarada M.SHUMAHERA iznosi nekih 800-Miliona € wowww

Dok je Donirao nekih 50-miliona € u sledece svrhe:

UNICEF 5.6-MIL €

TCUNAMI 10-MIL €

Bolnicama sirom BOSNE I HERCEGOVINE

Bolnicama u Senegalu

Domovi za Decu bez Roditelja u Peru
[/SIZE]

Da vas cujem sada !!!!!!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

427

Srijeda, 27. Septembar 2006

Sumaher najpopularniji...

Istraživanje koje je širom sveta sprovela nezavisna agencija TNS Sport po nalogu Medjunarodne automoto federacije (FIA), pokazalo je da je zvezda Ferarija, Šumaher, četiri puta popularniji od vozača Renoa, aktuelnog šampiona Alonsa.

[SIZE=3]Agencija je ispitala 91.000 ljudi iz 180 zemalja,[/SIZE] a rezultati su pokazali da je Šumaher, najuspešniji vozač u istoriji Formule jedan sa 90 pobeda, takodje i najpopularniji sa 28 odsto glasova.

Na drugom mestu po popularnosti sa 17 odsto glasova je vozač Meklarena Kimi Raikonen , finski "ledeni čovek", koji će zauzeti Šumeherovo mesto u Ferariju sledeće sezone, pošto će se 37-godišnji Nemac povući na kraju ove sezone.

Britanac Dženson Baton je treći sa osam odsto, a Alonso , najmladji šampion u istoriji, tek je četvrti sa sedam odsto glasova ispitanika.

Najpopularniji tim je Ferari - sa čak 30 odsto g;asova, Meklaren je drugi sa 21. To su jedina dva tima sa dvocifrenim procentom. Treće mesto dele Reno i Vilijams sa po osam odsto glasova.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

428

Nedjelja, 01. Oktobar 2006

Molim lijepo....

Iako ovaj vikend nije slutio na obar ishod,ishod je vise nego dobar!!!

Iako je Alonso krenuo sa pol pozicije a Sumaher sa seste,Sumaher je zavrsio trku ispred Alonsa,pobedio po 91. put u karijeri i konacno preuzeo prvo mesto od "Alonsa.
Iako imaju obojica po 116 bodova,Sumaher je prvi jer ima pobedu vise(7 pobeda).
Alonso je trebao da zavrsi na trecem mestu ali ga je naravno Fiziela propustio.
Ma nije ni bitno,TATA je sustigao prednost pd 27 bodova i na pravom je putu da trijumfalno okonca najbolju karijeru u istoriji F1!!!
Plasman na VN Kine:
1.M.Sumaher (o) (o) (o) (o)
2.Alonso
3.Fizikela
4.Baton

.
.
.
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • Slavlje Ferarija.....jpg

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

429

Nedjelja, 01. Oktobar 2006

Meni je ova Trka bila potpuno nejasna !!!!

1 5 Michael Schumacher Ferrari 1:37:32.747

2 1 Fernando Alonso Renault +3.1 secs

3 2 Giancarlo Fisichella Renault +44.1 secs............pogotovo ovo zakasnjenje Fizikele !

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

430

Ponedjeljak, 02. Oktobar 2006

U nemackoj samo deca i neupuceni navijaju za crvanog ha*vana,iza kojeg (ocigledno stoji sama uprava-Ekelston i Co.).Zbog nega je ubijen Sena-covek koji je vozio formulu onako kako se vozi,i u vreme kada je svakie godine ginuo po jedan vozac.To 91. 92.nije bio rizik za vozace.Njemu treba da se zahvali sto je Formula propala kao sport.U celom svetu je opala popzlarnost-pa se pokusava sa holivuskim scenarijima "doterati" neizvestan kraj.
Ne mogu i necu ,jer nemam toliko vremena da ti sve ispisem o ovom coveku koji to nije,ali evo par opaski pa sam razmisli kakav je to covek i vozac.

1-Kad mu je majka umrla,Ferari mu je dopustio da sam odluci da li ce sutradan voziti trku.-vozio je!

2-Kad je Sena "poginuo" (po meni je to bilo planko ubistvo,po scenariju"Lady Di", i pripremanju terena za ovog tvog pe*era i njegovu karijeru-jer ako ne znas dve trke pre njegove smrti ,posle kvara na svom bolidu,posmatrajuci trku sa strane -Sena je skonto da ovaj tvoj pe*er mnogo brze vozi u krivinama od drugih...sta se dogadja -sena ulaze protest zbog upotrebe trkcione kontrole ,koja je bila zabranjena i zahvaljujuci kojoj je Pe*er i dve prethodne trke pobedio(naravno nakon toga posto je senna ispoa iz trke-jer je samo na taj nacin pederce i moglo(bar u to vreme) da pobedi.Nego ,ono sto sam hteo da kazem-ceo svet place za senom, a ovaj tvoj pe*er skace na podijumu islavi pobedu.Na Preskonferenciji kaze da nije znao da je sena(inace njegov idol) mrtav.-Prica za malu decu ,posto vec znas da je vozio i kad mu je majka umrla.
3.I dan danas nema nikakve odnose sa rodjenim bratom,ne posecuju se i ne pricaju.

Ako pri tome jos znas da je 2000 ili 2001 osvojio titulu samo zavhaljujuci tome sto su ga bezbednjaci u hokenhajmu posle izletanja sa staze i zaglavljivanja u pesku -izgurali na stazu,i tvoj Feder na taj nacin pokupio bodove koji su odlucili.Tim ljudima koji su mu doneli titulu nije ni gajbu piva kupio.

Sledecu titulu je dobio jerga je Barikelo nekoliko puta putio da pobedi-presedan u formuli.

Ni zbog jednog vozaca FIA nije toliko puta menjala pravila kao zbog tvog Federa.

Alonso je u zadnje 4 trke dva puta kaznjavan niko ne zna zbog cega ali se tome ne posvecuje paznja.Feder parkira auto na pol-poziciji tako da mu niko ne ugrozi odvozeno vreme-sve prolazi

Alonsova zadnja izjava:Od danas znam da Formula 1 nije sport"-ti sve govori

A i ova zadnja sabotaza na alonsovoj gumi je posebno smesna.Coveku se dve godine nije nista pokvarilo -sad odjednom -jer reziser tako hoce u pet trka jedan ispad i dva defekta na bolidu-

Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

431

Četvrtak, 05. Oktobar 2006

Sandokane,sve ovo sto si napisao je potez ocajnika,potez iz nemoci da priznas i sagledas realnost.I mislis da ako izneses 10 puta po 10 neistina da ce to bit' istina.Znam ja da to kod vas dole u Np-u pali ali internet i ovaj forum posecuju ljudi koji nisu podlozni ispiranju mozga i verovanju necem ako se to ponovi 10 puta i pritom se dernja i vredja.

Sena ubijen zbog "rukija" Sumahera koji je tad bio niko i nista.HAHAHA,pa nije to Pazar pa ako mu je babo neko i nesto,odmah ce ga progurat na vrh(pritom je Sumaherov tata obican radnik i nije imao "protekciju")

Vozio je dan posle smrti majke-vozio je i Ralf iako se Ralf nije borio za titulu i vozio bi svako da se bori za titulu,to je zapadnjacki profesionalizam koji ti neces shvatit ni za 9 zivota.

Nije u dobrim odnosima sa mladjim bratom koji je ljubomoran na njega i koji zna da ce ga uvek gledati kao na senku VELIKOOG Sumahera.Pa braca se zavade oko jednog sprata kuce ovde u Np-u a da se ne zavade oko tolikih milona dolara,fanova,titula,slave...

I Alonso poceo kao ti,kad je nemocan e onda je neko sa nekim protiv njega,a posto ti navijas za Alonsa onda mi moramo NJEMU DA VERUJEMO jer jedino ON govori istinu.I opet-hahaha.Mozda(sigurno)to negde pali ali ko0d mene ne.

I na kraju,poslednja usmena opomena pred opomenu zbog vredjanja javnih licnosti i nazivanja pogrdnim imenima.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

432

Ralf nije vozio!
!

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

433

Schumi jes hladnokrvan i sebican "*****" al su ga te osobine dovele do toga da je posto ziva legenda F1 i verovatno najbolji vozac svih vremena.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

434

Citirano

Orginalno od PaZaRaC

Schumi jes hladnokrvan i sebican "*****" al su ga te osobine dovele do toga da je posto ziva legenda F1 i verovatno najbolji vozac svih vremena.

Postovanje za post !!!!!

Istina je da trebas da budes sebican i hladnokrvan da bi postigao nesto.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

435

Subota, 07. Oktobar 2006

Ovako stvari stoje :

1 Felipe Massa Ferrari 1:29.599

2 Michael Schumacher Ferrari ( 1:28.954...najbrzi krug ) 1:29.711

3 Ralf Schumacher Toyota 1:29.989

4 Jarno Trulli Toyota 1:30.039

5 Fernando Alonso Renault 1:30.371

6 Giancarlo Fisichella Renault 1:30.599

7 Jenson Button Honda 1:30.992

8 Rubens Barrichello Honda 1:31.478

9 1 Nick Heidfeld Sauber-BMW 1:31:513

10 Nico Rosberg Williams-Cosworth 1:31.856

11 Kimi Räikkönen McLaren-Mercedes 1:30.827

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

436

Nedjelja, 08. Oktobar 2006

8o 8o o| o| X( X(

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

437

Nedjelja, 08. Oktobar 2006

Citirano

Orginalno od PaZaRaC
8o 8o o| o| X( X(

Sta da se radi takav je sport.Kada je najmanje trebalo tada se desio peh koji je mnogo kostao.Ostajemo optimisti :D jos jedna trka u kojoj je sve moguce ;)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

438

Srijeda, 11. Oktobar 2006

Čelnici "Renoa" koristiće na poslednjoj trci sezone na stazi "Interlagos" u Brazilu super pouzdani V8 motor , čime će mogućnost odustajanja Fernanda Alonsa svesti na minimum.

Kako je saopšteno iz francuskog tima, posebna pažnja u pripremi trke za VN Brazila obratiće se na sigurnost i pouzdanost tog motora, a i stil vožnje 25-godišnjeg Španca biće usmeren ka samo jednom cilju – osvojiti bod za odbranu titule

"Jasno je da sa tehničke strane, pristup trci u Brazilu neće biti isti kao i na ostalim trkama. Nećemo juriti za pobedom, iako će je Fernando ugrabiti ako za nju bude bilo prilike. Ali, osnovni cilj je ostati na stazi" rekao je jedan od šefova Renoa Denis Ševrije.

Za sada nije poznato da li će se u francuskom timu odlučiti za povratak na staru verziju V8 motora ili će nešto menjati na novom motoru, ali cilj je samo jedan ,biti osmi u Sao Paolu.
b92

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

439

Petak, 20. Oktobar 2006

Fudbalski velikan Pele odaće u nedelju počast sedmostrukom pobedniku Formule jedan Mihaelu Šumaheru pre početka trke za Veliku nagradu Brazila.
Pele će Šumaheru uručiti trofej u čast njegovih dostignuća. Vozač ferarija završiće svoju 16-godišnju karijeru posle finalne trke ove sezone.

"Za mene je velika čast i sreća što predstavljam sve Brazilce u uručivanju ovog trofeja za oproštaj od najvećeg idola Formule jedan u ovom trenutku. Mihael je veliki primer za mlade generacije i nikada neće biti zaboravljen", rekao je Pele.

On se zahvalio Šumaheru za "svu sreću koju je dao ljudima širom sveta". Uručivanje trofeja će se održati pred početak trke na stazi Interlagos.

Poslednja trka u ovom sampionatu i u karijeri Mihaela Sumahera vozi se u nedelju u Brazilu na stazi Interlagos od 19 h.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

440

Nedjelja, 22. Oktobar 2006

Jedna od najboljih Trka ove godine je finisirila ovako:

1-Filipe Masa

2-Fernando Alonso

3-Dzejson Baton

4-Mihael Shumaher

5-Kimi Raikonen

Vozac Trke: Mihael Shumaher

Potez Trke: Mihael Shumaher

Najbrzi krug Trke: Mihael Shumaher.............BE BACK IN FIVE
:D

2 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

2 Gostiju

Social bookmarks