Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

441

Ponedjeljak, 23. Oktobar 2006

:D

NO COMMENT

osim

[SIZE=4]FERNANDO ALONSO[/SIZE]

bravo ! (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

442

Ponedjeljak, 23. Oktobar 2006

Mislim da je sumi sa ovom trkom konacno dokazo da je najbolji vozac i uspeo je da vrati simpatije puno navijaca koji su ga u poslednje mesece kritikovali.

I ako mi je zao sto sumi od sledece sezone nece vise da vozi, ipak jedva cekam da pocne prva trka sezone 07, moj favorit i vozac kome cu drzat palceve sledecoj sezoni je : Kimi Reikkonen.

• »annonimus« je muško
  • »annonimus« je autor ove teme

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

443

Utorak, 24. Oktobar 2006

[SIZE=4]SHUMI :klanja: :klanja: :klanja:

MAJSTOR NAD MAJSTORIMA !!!!!!!!
[/SIZE]

Pokazao je omladini kako se vozi t.j odrzao je TATA CAS VOZNJE !!!!!!!
" Bilen alemlere rahmettir "

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

444

Utorak, 24. Oktobar 2006

@annonimus: imas pravo! majstor je pokazao da je majstor, i to najveci majstor u istoriji F1!

Nije bila titula sampiona, nije bilo ni prvo mesto, ali bez sumnje veliki uspeh i dostojan odlazak.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

445

Utorak, 24. Oktobar 2006

samo se vi teshite:D

ne da je sjajno chuti ovakve komentare,nego je predivno:D

dosh`o novi chale da objasni ostalima shta,gde,kad i kako treba da se vozi! FERNANDO ALONSO

zhivio nam Alonso! (o)
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

446

Srijeda, 25. Oktobar 2006

Citirano

Orginalno od Johhny

dosh`o novi chale

:)) :)) :))

Daleko je on od caleta !!!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

447

Četvrtak, 26. Oktobar 2006

Citirano

Orginalno od PaZaRaC
Mislim da je sumi sa ovom trkom konacno dokazo da je najbolji vozac i uspeo je da vrati simpatije puno navijaca koji su ga u poslednje mesece kritikovali.

U potpunosti se slazem.Sumi je dao sve od sebe i pokazao kako se posle serija nesreca na poslednje dve trke(a koje ga nisu zadesile punih 6 godina,kvar motora,menjaca,pucanje gume)ipak borio i pokazao kako se vozi,stize i prestize.
Iako se posle pehova Alonsu odmah pocelo govorit o "zaveri",mislim da su upravo Sumaherovi kvaroci dokaz koiko se sve moze okrenuti posle samo jedne trke.

Sumaher svakako najbolji vozac ikada ide u zasluzenu penziju,a Alonso ce iskoristit "prazninu"jer nema nekih konkurenata,sve neki golobradi mladici,nigde nekog ozbiljnijeg vozaca,stabilnog,a i oni koji su dobri su na zalasku karijera u nekim slabim timovima.(sto bi neko rek'o) :)

Za sledecu sezonu ima vremena za analize,kao i za zavrsetak ove,ovo samo onako,na brzinu.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

448

Nedjelja, 29. Oktobar 2006

Velike promene u Ferariju

Ferarijev tim snova počeo je da se rasipa odlaskom Mihalea Šumahera u penziju. Prvi pokazatelj ozbiljnih promena unutar tima predstavlja imenovanje Franuza Žana Toda na mesto prvog čoveka Ferarija, umesto Luke di Montecemola.

Tod je do sada obavljao ulogu šefa ekipe i bio je zadužen isključivo za sportski aspekt Ferarijevog učešća u šampionatu sveta Formule 1.

Pretpostavljalo se da će posle Šumaherovog povlačenja doći do promena u grupi koju su činili prvi čovek tima Tod, tehnički direktor Ros Bron, dizajner šasije Rori Brn i dizajner motora Paolo Martineli. One su usledile odmah po završetku šampionata sveta i Velike nagrade Brazila, kada je Bron odlučio da uzme godinu dana pauze, a Brn se penzioniše. Umesto njega je angažovan Aldo Kosta.

Očekuje se da bi Bron mogao da se vrati u "Skuderiju" i zauzme višu poziciju od dosadašnje, ali to ne bi trebalo da se desi pre 2008. godine. U međuvremenu Luka di Montecemolo će se u potpunosti posvetiti nadgledanju razvoja kompanije Fiat.

Posle ovakvih promena,ogromnih za jednu ekipu,postaje jasno da Ferari nece biti glavni konkurent Meklarenu i Renou.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

449

Nedjelja, 29. Oktobar 2006

Sedmostruki svetski šampionu u Formuli 1, Mihael Šumaher, ostaće u Ferariju i posle povlačenja sa staze. Šumaheru je ponuđeno da bude superasistent Žana Toda, koji je nedavno preuzeo funkciju izvršnog direktora Ferarija.

Nemački as ipak nije mogao da precizira šta će biti njegova konkretna zaduženja:

- Ne mogu da kažem ništa konkretno o tome šta ću raditi u budućnosti, još uvek nisam definisao moju ulogu u Ferariju. Narednih meseci ću uzeti predah i posle toga ću jasnije znati šta želim da radim, izjavio je Šumaher.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

450

Srijeda, 01. Novembar 2006

Foto finish

Krenuh da napisem zavrsni post za F1 zbivanja ,ali ostah bez texta :O

Drugom prilikom 8)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

451

Četvrtak, 02. Novembar 2006

Šumaher i emocije pred penziju

Mihael Šumaher, legendarni vozač Formule 1 zvanično se oprostio od vozačke karijere. Nakon provezenog poslednjeg kruga na stazi u Monci, Šumaher je zaustavio moćni crveni bolid, izašao iz kokpita i poljubio svog "crnog konja".

„Šta dalje? Interesantno pitanje koje često postavljam samom sebi i ne nalazim pravi odgovor. Za sada je samo sigurno da ne želim da definišem svoju ulogu u karavanu i da odlazim na poduži odmor. Ferari mi je dao dovoljno vremena da razmislim koju bih ulogu prihvatio u timu. Sva vrata su još uvek otvorena, sve opcije su u igri.", bio je iskren "Šumi" obraćajući se novinarima sa suzama u očima.

Prema rečima sedmostrukog šampiona F1, postoji mogućnost eventualnog povratka na stazu. Međutim, u ovom trenutku jedino je izvesno da Mihael Šumaher započinje nov život u Ferariju.

Nedavno imenovan direktor Ferarija, Žan Tod je siguran da će Šumaher ostati u Ferariju, ali s druge strane staze: „On nam je izuzetno dragocen. Njegovo znanje i iskustvo su nam neophodni u našem pohodu ka povratku na tron. Kako i na koji način, ostaje da se vidimo. Ja mu neću dopustiti da nas napusti i tačka!“.

Na stazi u domovini Ferarija, Šumaherov oproštaj posmatralo je oko 45.000 obožavalaca, dok je ekipa Ferarija priredila žurku na asfaltu uz poruku "Zauvek u našim srcima". (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

452

Četvrtak, 16. Novembar 2006

Ugledah stazu u Hockenheimu te rekoh da postiram.

ed je dodao/la ovu sliku:
  • hockenheim.jpg
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

453

Citirano

Orginalno od ed
Ugledah stazu u Hockenheimu te rekoh da postiram.

Hvala (o) (o) (o)

Mislim da ti je ovo prvo javljanje u ovoj temi?

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

454

@ed: a dje ti ovo bi ovako visoko? :D

BlueBerry

Početnik

(10)

• »BlueBerry« je muško
  • »BlueBerry« je zabranjen

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

455

Petak, 17. Novembar 2006

Hvala Bogu da i taj Sumaher zavrsi vec jednom njegovu karieru! Nije bilo interesantno gledat F1 kad znas vec unapred ko ce da pobedi! :( Sad pocinju tek zanimljive trke jer je sve otvoreno 8)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

456

Petak, 17. Novembar 2006

Sezona za nezaborav...

Bila je ovo sezona za nezaborav,po mnogo cemu.
Poslednja sezona najtrofejnijeg vozaca u istoriji,Mihaela Sumahera,kraj jedne ere dominacije njega i Ferarija,borba sa mladim narastajima do poslednjeg kruga,intrige,pehovi,pobede,porazi.
Vise nego obicno(da ne ikada)sezona je bila dramaticna,puna preokreta,uspona i padova,prijatnih i neprijatnih iznenadjenja.
Bila je ovo sezona u kojoj je otisao u istoriji njen najbolji pojedinac ikada,sezona prekretnica,sezona posle kje mnogo sta nece biti kao pre.
Kao sto mi rece And_You_Price u jednom telefonskom razgovoru za vreme jedne od poslednjih trka:"Brate,ne mogu da verujem,svi po gradu u kaficima gledaju F1 kao da je Sp u fudbalu." To samo dokazuje koliko je ova sezona bila uzbudljiva i neizvesna do kraja.

Pocetkom proleca pocinju novi dueli Kimija,Alonsa,Mase,Fizikele i ostalih,Ferarija,Meklarena i Reno-a,a do tada cemo i mi odmarat od ove teme.
Nova sezona,nova tema.

P.S.Sve je isto samo najboljega nema. :] :)

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks