Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

81

Ponedjeljak, 13. Mart 2006

Alonso beshe jel ?!

Ne da mi je
godra
nego se drzim
da ne pucam kroz
prozor !

:D

Viva Alonso!

(o) (o) (o) (o) (o)
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

• »annonimus« je muško
  • »annonimus« je autor ove teme

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

82

Ada pucaj Babbha ko ga .... ti znas sta :D ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

Chonbey

Zlatna sredina

(10)

• »Chonbey« je muško

Datum registracije: 10.03.2004

• Poruku poslati

83

Citirano

Orginalno od annonimus
Ti kazes Shumaher nije moga da prestigne Alonsa.Hajde onda reci zasto Alonso nije prestigao Shumahera?Nije mogao ni on njega a ni ovaj njega ista snaga bolida pa ga je nemoguce preci !!!

Razlog,obojica su isli na pit-stop strategiju,gde su se Renoevi mehanicari pokazi brzim.

Alonso nije imao potrebe da ga pretice jer je znao je brzi. Mirno je cekao da deda Michael ode u box, nakon toga napravio 2-3 brza kruga, sto je bilo dovoljno da ostvari dovoljnu prednost pre nego on ode u boks. Bas to me je i podsetilo na Prosta, i on je imao obicaj da apsolutno ne rizikuje nista, sto mi pomalo ide i na zivce.

Nego da ne bude nikakve zabune, ne navijam ni za jednog ni za drugog, vec za Kimija. Evo i malo podsecanje kako se gosn veteran obicno provodi u duelima sa Fincima :D

Samo je jedan Mikka
Solve it. Solve it quickly, right or wrong. If you solve it wrong, it will come back and slap you in the face, and then you can solve it right

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

84

Chombey, čini mi se da je te godine bila još jedna jako slična situacija kada je recku napravio Kultard?
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

85

Citirano

Orginalno od annonimus
Ti kazes Shumaher nije moga da prestigne Alonsa.Hajde onda reci zasto Alonso nije prestigao Shumahera?Nije mogao ni on njega a ni ovaj njega ista snaga bolida pa ga je nemoguce preci !!!

E pazi sad ovo, znaciu isti im bolidi, e pa onda znaci sve je do vozaca.

Videce mo kako ces komentarisat za par trka, kad cico bude uvek pozadi, sigurno ces rec slab mu bolid.
malo za promenu

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

86

Uvek "ostali" nemaju potrebe da prestignu Shumahera u svemu su oni bolji.Ada zeznuli ste i vi i oni.Nego ces taj "deda" ove godine da ponese Titulu prvaka,pa vama i ostalimo bilo milo ili ne :D

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

87

Go, Deda, Go! :D
Dace deda unucicima. (o) (o) (o)

moivre

Učenik

(10)

• »moivre« je muško

Datum registracije: 10.07.2005

• Poruku poslati

88

Imamo...

... istog favorita i drago mi je da ima jos nekog da bodri coveka koga definitivno nenormalno prati maler.

Citirano

Orginalno od Chonbey

Hm, nisam bas siguran. Covek je uspeo da se okrene nasred pravca, sto bas i nije uobicajena pojava u F1. Doduse, pri istom manevru je umalo pocistio Alonsa sa staze, moguce je da je to deo nove taktike tima Ferari. :D

Moracu da te podsetim da se Masa nije okrenuo na stazi zbog nesposobnosti. Ako si upratio posle toga usporeni snimak video si da mu je zadnji tocak na ravnini blokirao i izbacio ga iz pravca, sto je pri onoj brzini moralo da rezultuje okretanjem.
Tu se videla prisebnost Alonsa. Reagovao je fantasticno i nastavio je istim tempom kao da nista nije bilo.

U svakom slucaju:

Long live Laponia! (o) (o) (o)
Mens sana in corpore sano!

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

89

Ne brinite vi za vaseg Laponca.Jos malo pa ce on u Ferrari i nece biti tako malerozan ;)

moivre

Učenik

(10)

• »moivre« je muško

Datum registracije: 10.07.2005

• Poruku poslati

90

Hvala...

... na zeljama.

I Schumi ce verovatno uskoro dobiti Oskara za zivotno delo. ;)
Mens sana in corpore sano!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

91

Svi vozaci se slazu da je konkurencija ujednacena i da ce ova sezona zaista biti jedna od najuzbudljivijih.Kimi ja je i dalje nastavio da prati maler,i pravo da vam kazem,mislim da bi bez problema mogao da osvoji titulu.Ovako,sa brojnim pehovima koji ga prate,mislim da ce imat istu sudbinu kao i prosle godine. :(
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

92

Citirano

Orginalno od moivre
... na zeljama.

Hehehehe

Pa ko ce drugi da nasledi Shumahera?!Alonso u Mclaren a gde li ce otic Kimi ?! Hmmmmm

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

93

Petak, 17. Mart 2006

Momcadi KULJIRATE JELJ ?!

Evo danaske imaju nekih treninga :D pa cemo videt kakav lji ce bit ovaj weekend :D

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

• Poruku poslati

94

Petak, 17. Mart 2006

Citirano

Orginalno od Tashke
Svi vozaci se slazu da je konkurencija ujednacena i da ce ova sezona zaista biti jedna od najuzbudljivijih.Kimi ja je i dalje nastavio da prati maler,i pravo da vam kazem,mislim da bi bez problema mogao da osvoji titulu.Ovako,sa brojnim pehovima koji ga prate,mislim da ce imat istu sudbinu kao i prosle godine. :(

Kimi je pravi šampion, i svaka priča o pehovima ima svoj kraj. Ne očekujem da prihvati mesto druge violine u Ferariju i nadam se da će imati titulu kada bude napuštao Meklaren...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

95

Petak, 17. Mart 2006

Citirano

Orginalno od DjordjeRd

Citirano

Orginalno od Tashke

Kimi je pravi šampion, i svaka priča o pehovima ima svoj kraj. Ne očekujem da prihvati mesto druge violine u Ferariju i nadam se da će imati titulu kada bude napuštao Meklaren...

Djordje

Nece biti druga violina vec ce biti PRVA.TATA ide u penziju a on ce preuzeti kormilo Ferrarija ;)

Jeste culi da je Alonsova pobeda sumnjiva ?! Razlog je zadnji spojler,nije bio po standardima F1.Hmmmm svasta moze da se desi ;)

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

96

Nedjelja, 19. Mart 2006

Zavrsila je i velika nagrada Malezije.Sa ovim redosledom :

1 2 Giancarlo Fisichella Renault 56 1:30:40.529

2 1 Fernando Alonso Renault 56 +4.5 secs

3 12 Jenson Button Honda 56 +9.6 secs

4 4 Juan Pablo Montoya McLaren-Mercedes 56 +39.3 secs

5 6 Felipe Massa Ferrari 56 +43.2 secs

6 5 Michael Schumacher Ferrari 56 +43.8 secs

7 17 Jacques Villeneuve Sauber-BMW 56 +80.4 secs

8 7 Ralf Schumacher Toyota 56 +81.2 secs

9 8 Jarno Trulli Toyota 55 +1 Lap 9

10 11 Rubens Barrichello Honda 55 +1 Lap 20

11 20 Vitantonio Liuzzi STR-Cosworth 54 +2 Laps

12 19 Christijan Albers MF1-Toyota 54 +2 Laps

13 18 Tiago Monteiro MF1-Toyota 54 +2 Laps

14 22 Takuma Sato Super Aguri-Honda 53 +3 Laps

Ret 16 Nick Heidfeld Sauber-BMW Engine

Ret 21 Scott Speed STR-Cosworth Clutch

Ret 23 Yuji Ide Super Aguri-Honda Mechanical

Ret 15 Christian Klien RBR-Ferrari Hydraulics

Ret 9 Mark Webber Williams-Cosworth Hydraulics

Ret 14 David Coulthard RBR-Ferrari Hydraulics

Ret 10 Nico Rosberg Williams-Cosworth Engine

Ret 3 Kimi Räikkönen McLaren-Mercedes Accident

Fastest Lap: Fernando Alonso 1:34.803

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

97

Nedjelja, 19. Mart 2006

Citirano

Orginalno od DjordjeRd
Kimi je pravi šampion, i svaka priča o pehovima ima svoj kraj.

Slazem se,naravno,samo,pitanje je hoce li taj kraj pehova doci na vreme kako bi eventualno mogao da stigne i pretigne Alonsa.
A pogotovu ce to biti tesko jer,kao i prosle godine,Alonso vozi skolski i osvaja bodove,sto je bilo dovoljno da prosle godine bude prvi iako je Kimi imao isti broj pobeda kao i on,ali nebrojeno pehova,kao i na pocetku ove sezone.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Chonbey

Zlatna sredina

(10)

• »Chonbey« je muško

Datum registracije: 10.03.2004

• Poruku poslati

98

Nedjelja, 19. Mart 2006

10 detalja sa GP Malesia

1. Ne mogu da verujem da se ponavlja prosla godina. Neverovatno, tacno cu da pocnem da brojim pehove Kimija, broj 2 za ovu godinu ...

2. Neko iz McLarena pod hitno treba da mazne program za startovanje iz Renaulta :)

3. Hm, da li moguce da je Rosberg promasio stepen prenosa? Motor mu je eksplodirao pred krivinu, gde je sigurno setao kroz menjac, deluje mi kao da se malo preracunao.

4. Schumacher iza Villeneuve-a 10-tak krugova, to mi je mirisalo na belaj. Deda je dobro prosao, ocekivao sam da ih mesje Zak zajednicki zakuca u ogradu.

5. Interesantno, Massa nije propustio dedu. Usput, da cestitam Ferariju na 1-2, oops, 5-6 :D

6. Prvi poeni za BMW, bice interesantno videti ih za par godina, motor je vec tu snagom, ali motor je u F1 mozda trecina price. Aerodinamika je mnogo bitnija, a BMW jos uvek nije na top nivou u tom segmentu.

7. Sato je zavrsio vec drugu trku za redom (doduse u prvoj je imao cudnu taktiku sa 6 pitstopova). Ocekuje sa da padne sneg u Maleziji svakog trenutka.

8. Da li je jos neko imao osecaj kao da ce Fisichella da izleti svakog trenutka? Jednostavno, covek ne deluje sigurno. U svakom slucaju, cestitke Renault-u na dobrim rezultatima.

9. Pravilo o zameni motora je totalno besmisleno, nadam se da ce ga izbaciti, bas kao sto su uradili sa gumama

10. Ovo ce biti zaista interesantna sezona F1 !!
Solve it. Solve it quickly, right or wrong. If you solve it wrong, it will come back and slap you in the face, and then you can solve it right

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

99

Nedjelja, 19. Mart 2006

Chonbey, bas sam se fino nasmejao! Hvala. :D

Kimija mi je strasno zao. Vec par godina mu ruzni faktori (tehnicki i ljudski) ne dozvoljavaju da pokaze da je jedan od najboljih vozaca u danasnjoj F1. Nadam se da ce se mu sreca ubrzo okrenuti. Iskreno receno obdivljujem cinjenicu da jos uvek nije rezignovao. :)

Mesje Zak je dobar for, stvarno! (o)

Bojao sam se do poslednjeg kruga, videci kako Ross Brown i Jean Todt imaju nervozne prste na team-radiu, da ce neka "nesrecna slucajnost" da natera Massu da prikoci i da ce MSC imati peto mesto. Srecom se to nije dogodilo - bilo bi to a) nefer uoci Massi i b) bruka za Ferrari.

Takodje se nadam, da ce pravilo sa motorima biti izbaceno - inace ce Toro Rosso, Midland i ostali (izvinjavam se) B-teamovi cuvati svoj motor i biti sigurni da ce se plasirati u prvih deset na kvalifikaciji. :D

Fisichella je fin decko, pa neka ga nek pobedi, sto ne bi? Rosberg je bio u prosloj trci veoma veliko iznenadjenje i da nije bilo kvara motora (ne verujem da je promasio brzinu - videli smo kako ispada i drugi Cosworth) bio bi na dobroj poziciji i danas. Ali u svakom slucaju bi trebalo da poslusa tatu i mnogo razmislja o tome, kako udrzati stabilne rezultate. Slava na pocetku moze ponekad da "udje u glavu".

Zaista, interesantna sezona od pocetka.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

100

Nedjelja, 19. Mart 2006

Citirano

Orginalno od Chonbey

5. Interesantno, Massa nije propustio dedu. Usput, da cestitam Ferariju na 1-2, oops, 5-6 :D

Heheheh,dobro je i to.Kad pogledas sa kojih pozicija su startali odlicno su profitirali.

Kimiju izgleda nisu promenuli proslogodisnju skriptu,pa i dalje je sa istim scenarijem.........zalosno tako dobar pilot da nemoze da pokaze svoje kvalitete!!!

Social bookmarks