Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

141

Utorak, 11. April 2006

Šumaher nastavlja u Ferariju?

Neimenovana osoba na "visokoj funkciji u Ferariju" najavila je da je Mihael Šumaher spreman da produži ugovor na još jednu godinu.

Nemački časopis Velt am zontag objavio je da je će najstariji vozač u Formuli 1 nastaviti da se takmiči za Ferari i u 2007, jer su i Nemac i tim spremni da produže saradnju .

"Izgleda da niko nije shvatao da Mihael ne može da zamisli život bez trka", izjavio je anonimni sagovornik.

Država Singapur počela je da pravi planove za organizaciju trke Formule 1 u 2009.godini, posle objavljivanja odluke FIA u Parizu da će posle 2008. biti moguće da se organizuje više od 20 trka u sezoni.

Ostrvo na jugoistoku Azije već je počelo pripreme za “najbrži cirkus”, a u sklopu priprema detaljno su proučene i kandidature još četiri moguća domaćina trka Formula 1 u 2009.godini. To su: Valensija, Grčka, Rusija i Južna Afrika.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

142

Četvrtak, 13. April 2006

!!!

Francuski tim Reno planira da dovede Mihela Šumahera iz Ferarija – saopštio je Vili Veber, menadžer sedmostrukog prvaka sveta u Formuli 1.

U razgovoru za nemački list Bild Veber je istakao da Šumaher neće razmatrati nikakve ponude dok ne donese definitvnu odluku da li će i naredne sezone učestovati u šampionatu F 1.

"Flaviu sam jasno rekao da ni sa kim neću pregovarati dok mi Mihael to ne dozvoli. Dugo se Flavio i ja znamo i često razgovaramo. Rekao mi je da bi trebalo prvo da pričam sa njim, pre nego što Mihael eventualno potpiše novi ugovor sa Ferarijem. Istina je ipak da ćemo prvo pregovarati sa Ferarijem", rekao je Veber .

37-godišnji Šumaher je osvojio prve dve titule prvaka sveta vozeći za tim Beneton koji je tada predvodio sadašnji prvi čovek Renoa Flavio Brijatore. Reno će na kraju sezone ostati bez prvaka sveta, Španca Fernanda Alonsa koji prelazi u Meklaren, a očekuje se da će Ferari umesto Šumahera dovesti Finca Kimija Raikonena.

Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško
  • »annonimus« je autor ove teme

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

143

Četvrtak, 13. April 2006

Citirano

Orginalno od Tashke

a očekuje se da će Ferari umesto Šumahera dovesti Finca Kimija Raikonena.

Heheheh to je vec gotova stvar.Kimi je jos davno potpisao ugovor sa Ferarijem ( jes zimi ti ).Samo neznam sta ce biti sa Masom ako resi V.Rosi da se prikljuci Ferariju.

@Tashke

Jesi li primetio gde god da pise o F1 uvek mora da se spomene TATA :D
" Bilen alemlere rahmettir "

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

144

Subota, 15. April 2006

Citirano

Orginalno od annonimus

Tashke
Jesi li primetio gde god da pise o F1 uvek mora da se spomene TATA :D

Pa mora se kad su najbolji uvek u zizi javnosti. ;)

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

145

Subota, 15. April 2006

Partner Shumaheru za 2007 ce biti Kimmi Raikonen ;)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

146

Subota, 15. April 2006

Bogami Anny ne mora da znaci,Sumaher voli izazove,te nije iskljuceno da ode u Reno i da u zadnjoj sezoni saradjuje sa covekom sa kojim je saradjivao na pocetku i koji ga je prekticno i vinuo u visine-Flavio Brijatore.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

147

Subota, 15. April 2006

Sve je moguce.Ali ipak su u pitanje pare t.j ko ce vise da ponudi.Mada nesto ne verujem da ce Ferrari tek tako da pusti Shumahera ;)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

148

Subota, 15. April 2006

Sumi je izjavio kako nije do para vec je pitanje da li ce Ferari uspeti da se konsoliduje i bude konkurentan za osvajanje titule jer je ocigledno da poslednja dva bolida nisu na najboljem nivou.Reno s druge strane je trenutno u prednosti(ali verovatno ne zadugo)sto Sumiju i odgovara,jer ce ionako za godinu-dve u zaluzenu penziju.
Videcemo...

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

149

Nedjelja, 16. April 2006

[SIZE=4]FERNANDO ALONSO [/SIZE]

(o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)
Johhny je dodao/la ovu sliku:
  • alonso.JPG
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

150

Nedjelja, 16. April 2006

Šumaher ostaje veran Ferariju

[SIZE=3]Mihael Šumaher potpisao je novi dvogodišnji ugovor sa Ferarijem vredan 60 miliona funti, tvrdi britanski dnevnik News of the World.
[/SIZE]

Ukoliko se informacija ispostavi tačnom bile bi otklonjene sve dileme oko eventualnog prelaska sedmostrukog prvaka sveta u redove Renoa, o čemu se sve više govorilo u poslednje vreme.

Međutim, u novom ugovoru nalazi se klauzala po kojoj Šumaher može već posle godinu dana da napusti tim Ferarija. Italijanski tim nije se oglasio povodom ove informacije i ne očekuje se da će zvaničan stav Ferarija oko evntualnog odlaska ili ostanka Šumahera biti prezentovan javnosti pre leta.

Prema novom ugovoru Šumaher bi zarađivao pet miliona funti više na godišnjem nivou nego što je to do sada bio slučaj.
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • Sumi.jpg

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

151

Nedjelja, 16. April 2006

Citirano

Orginalno od annonimus
Mada nesto ne verujem da ce Ferrari tek tako da pusti Shumahera ;)

A oni povrh toga mu popeli platu :)) :)) :))

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

152

Ponedjeljak, 17. April 2006

Jes vala.Oni izgleda mnogo vise veruju u njega nego mnogi njegovi fanovi koji su mislili da je njegovoj briljantnoj karijeri dosao kraj.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

153

Ponedjeljak, 17. April 2006

Citirano

Orginalno od Tashke
Jes vala.Oni izgleda mnogo vise veruju u njega nego mnogi njegovi fanovi koji su mislili da je njegovoj briljantnoj karijeri dosao kraj.

Naravno Ja i Ti ne spadamo u te Fanove ;)

Josephine

Početnik

(10)

• »Josephine« je žensko

Datum registracije: 11.04.2006

• Poruku poslati

154

Utorak, 18. April 2006

i tako ljudi...ja glasah za Alonsa...nije mi bash drago da to priznam,ali mislim da trenutno on ima najvishe potencijala da pobedi...
a shto se tiche Schumachera...znam da che mi nedostajat njegove pobede...do sad sam navijala za njega,ali sad mi se chini da je njegovoj karijeri doshao kraj...nekako naglo,ali shta je-tu je... ?( a mozhda je i vreme da pusti malo ove mladje... ;)
When empires fall and nightmare crawl,from the cradle to enslave...

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

155

Utorak, 18. April 2006

Citirano

Orginalno od annonimus

Citirano

Orginalno od Tashke

Naravno Ja i Ti ne spadamo u te Fanove ;)

Josephine

Ovo sa crvenim je tvoja grupa !

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

156

Srijeda, 19. April 2006

Reno:Fizikeli jača "mašina" u Imoli

Čelnici Renoa saopštili su da će Djankarlo Fizikela na trci za Veliku nagradu San Marina startovati sa novim jačim motorom koji je spreman.

Italijanu su tako narasle šanse da “napadne” prvo mesto pred svojim navijačima, a ova vest je interesantna i zbog toga što novu jaču “mašinu” neće dobiti i Fernando Alonso pobednik prošlogodišnje trke :( :( .

Fizikela je prve poene u F1 osvojio upravo na ovoj stazi.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

157

Petak, 21. April 2006

@Tashke

Fizikela se nije pokazao bog zna sta na danasnjim treninzima.Ostali su svi u senci Alonsa i Shumahera !!!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

158

Petak, 21. April 2006

@Annonimus
Nadam se da ce svi ostati u senci Sumahera i Alonsa. ;)

Staza Autodrom Enco i Dino Ferari duga je 4.933 kilometra i uglavnom je ista kao i prošle sezone. Samo je šikana Varijante Alta neznatno promenjena. Prošle godine pol poziciju osvojio je Kimi Raikonen, sa najbrže izvezenim krugom, 1 minut i 19,886 sekundi.

Trka traje 62 kruga, ukupno 305.609 km/189.897 milja, i počinje u nedelju u 14 časova uz direktan prenos na televiziji B92.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

159

Subota, 22. April 2006

[SIZE=4]Record pole for Shumacher [/SIZE]

Daljni komentar nije potreban (o) (o) (o) (o) (o)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

160

Subota, 22. April 2006

Ko je pratio trening pre 2 sata,mogao je da prati kako TATA rusi i poslednji rekord koji da tada nije bio u njegovom vlasnistvu!!!

Drugi put ove sezone a[SIZE=3] 66-ti [/SIZE] put u karijeri Mihael Šumaher je osvojio najbolju starnu poziciju. (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)
Sumi je bio najbrži na zvaničnom treningu pred Veliku nagradu San Marina koja se vozi u nedelju od 14 časova.

[SIZE=3]Rezultatom 1.22.795 Šumaher je postao apsolutni rekorder po broju starnih pozicija u istoriji Formule 1. [/SIZE] (o) (o) (o) (o) (o)

Posle vozača Ferarija slede dva člana HOnde, Dženson Baton i Rubens Barikelo . Četvrtu startnu poziciju zauzeo je drugi vozač Ferarija Felipe Mesa.

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks