Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

61

Ponedjeljak, 20. Novembar 2006

Citirano

Orginalno od Dzeniii
@ef, hvala ti.
Trazila sam na Google-u, ali vrlo malo sam nasla o tome. Ipak treba sastaviti minimum 10 strana, bez slika, sa fontom 10. :)))

Ovaj tekst sam nasao za manje od 1 minuta pretrage, a ima prilicno o 3G mrezama. Jeste da je tebi tema "3G mobilni telefoni", ali ovaj tekst itekako moze da se iskoristi. Na primer, kazes 3G mobilni telefoni mogu da rade: i onda navedes mogucnosti 3G mreze koje su pobrojane u tekstu. Ako nista drugo, nadji neki tekst na engleskom, sigurno toga ima mnogo, pa prevodi. Nemoj da ocekujes da zavrsis seminarski rad, a da se ne pomucis ;)
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Dzeniii

Početnik

(10)

• »Dzeniii« je žensko

Datum registracije: 30.08.2006

• Poruku poslati

62

Citirano

Orginalno od @ef
Nemoj da ocekujes da zavrsis seminarski rad, a da se ne pomucis ;)

HeHe, u pravu si, samo sam malo ljuta na asistenta a i na samu sebe, jer sam dobila najgoru temu... X( :)
Hvala ti jos jednom.
Izgleda da cu morati da prevodim. :( :)
Neka nasa ljubav bude kao prolecna kisa koja sitno pada a preplavi obale....

inaa

Zlatna sredina

(10)

• »inaa« je žensko

Datum registracije: 30.07.2006

• Poruku poslati

63

imam jedan problem..

ovako..

doslo je do promjene frequencije jednog TV programa koji se prati na satelitu.. (sigurno neki znajuu) i sada kad sam ja htjela da ukucam novu frequenciju.. nije htjelo da je primii.. vec se pojavljuje isto ona koja je i prije bila.. onda sam izbrisala taj TV-program i pokusala ponovo da ubacim tu novu frequenciju.. medjutim..taj program prilikom trazenja pojavii kao "pronadjen" alii se ponovo vraca ista frequencija kao sto je i ranije bila (i ako sam ja ubacila novu) ?( ... nekako cudnoo.. ne znam zbog cega.. tako da veceras nisam mogla da pratim mojuu omiljenu serijuu kojuu inace redovno gledam :O :O ..

ako neko mozda zna u cemu je problem ili pak ima slican problem .. neka pisee :)..

hvala unaprijed :)
..mjeri svoj uspjeh po tome cega si se sve trebao odreci da bi to ostvario..

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

64

Ne mogu sad da ti dam podkroviteljski dogovor tj da i ovako iz daleka kazem da moras uraditi to i to da bi resila svoj problem jer ne znam kako izleda tvoj daljinski za resiver zato moras sama pogledati koja je odgovarajuca "tasta" ( ti ogovoris nemacki onda se ndam da ces me razumeti ;-), a za sve druge napomena nisam okrenuo temu u pogresnom pravcu ;-) ) sa kojom ces speicher-ovati novu fequenciju. Na primere kod mene je "tasta" ok, ali kao sto sam napomenu svaki resiver je drugaci.

Ali u svakom slucaju pogresila sto si ovde postavila pitanje nijesi jer ovde imam jedan veoma, meni se cini, merhametli elektro-inzenjer, @ef, pa mislim da kad on dodje da ce ti podobnije objasniti sta trebas raditi jer ako nista zbog drugo a ono barem radi tvoje ominjene serije je selametli da ti se pomogne. ;-) )) Dakle nista se ne brini, ja verujem, vec koliko sutra ces ponovo moci pratit svoju omiljenu seriju. ;)
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

65

Citirano

Orginalno od Abfangjäger
Ne mogu sad da ti dam podkroviteljski dogovor tj da i ovako iz daleka kazem da moras uraditi to i to da bi resila svoj problem jer ne znam kako izleda tvoj daljinski za resiver zato moras sama pogledati koja je odgovarajuca "tasta" ( ti ogovoris nemacki onda se ndam da ces me razumeti ;-), a za sve druge napomena nisam okrenuo temu u pogresnom pravcu ;-) ) sa kojom ces speicher-ovati novu fequenciju. Na primere kod mene je "tasta" ok, ali kao sto sam napomenu svaki resiver je drugaci.

Ali u svakom slucaju pogresila sto si ovde postavila pitanje nijesi jer ovde imam jedan veoma, meni se cini, merhametli elektro-inzenjer, @ef, pa mislim da kad on dodje da ce ti podobnije objasniti sta trebas raditi jer ako nista zbog drugo a ono barem radi tvoje ominjene serije je selametli da ti se pomogne. ;-) )) Dakle nista se ne brini, ja verujem, vec koliko sutra ces ponovo moci pratit svoju omiljenu seriju. ;)

Ne koristim satelitski resiver tako da ne znam sta treba da se radi :)
A i da znam ne bih joj rekao, jer sam ini rekao jos odavno da ova serija moze da prodje i bez nje :D

inaa

Zlatna sredina

(10)

• »inaa« je žensko

• Poruku poslati

66

Utorak, 21. Novembar 2006

@ Abfangjäger

Hahhaha..ada dje nadje @ef-a da mi pomogne..on je jedva cekao da se to poremetii da ja nebih vise mogla da pratim tu seriju :)..i sad je srecan da je konacno nema.. i nece da mi pomogne :( :D..

Ovako: resiver je od Nokie.. a ja idem onda na „manuelle Kanalsuche“ tu onda dolaze polja kao „Frequenz“ .. „Polarisation“.. „Symbolrate“ .. „FEC“.. ja to sve ubacim.. kliknem da trazii.. i on mi nadjee taj programm,, ..kliknem na OK ali automatski promijenii tu novu frequenciju sto sam ja ubacilaa.. u onu sto je bila i prije i takoo mi ne nadje taj programm :S.. nemam pojma sta je u pitanjuu.. jer ja sam i prije takoo nalazila nove programme i uvijek je klappaloo.. a sad nece.. ja nekako mislim da on ovu staru frequenciju ne izbrise skroz.. I ako je ja izbrisem sa liste :S.. ne znam.. ako neko zna nek pomognee :)..

Ps. Mozda mi je @ef ovo ekstra i napravio da ne idee .. ko znaa.. :P :D

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

67

Dobro bi bilo ako bi nekako mogli da imamo uvid u tvoj daljinski upravljač, odnosno ako bi mogla da slikaš daljinski i da sliku postiraš ovdje pa da mi vidimo šta ima od opcija. Tako bismo lakše odgonetnuli.

Ili da nam navedeš precizno o kojem modelu Nokia risivera se radi, pa da potražimo neko uputstvo preko neta i vidimo kako se memorišu kanali.

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

inaa

Zlatna sredina

(10)

• »inaa« je žensko

• Poruku poslati

68

..hvala puno svima koji su htjeli da mi pomognuu :).. samo sam htjela da vam javim da sam veceras uspjela da podesim too.. :).. ne znam kako (jer sam uradila sve isto kao i juce) alii ovaj put je klappaloo :O i mogla sam ponovo da gledam moju omiljenu serijuu :) ..

jos jednom..veliko hvalaa :)

E-B

Zlatna sredina

(10)

• »E-B« je zabranjen

Datum registracije: 17.10.2004

• Poruku poslati

69

Srijeda, 22. Novembar 2006

Pa nije bio toliki kijamet i tolika tutnjava za taj daljinski, kad ti je vec ta tvoja omiljenja serija svako vece.

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

70

Srijeda, 22. Novembar 2006

Citirano

Orginalno od E-B
Pa nije bio toliki kijamet i tolika tutnjava za taj daljinski, kad ti je vec ta tvoja omiljenja serija svako vece.

Hadzja E-B-e, pa kijamet sa vremenom i jeste bas u tome sto je serija svako vece, jer ona u tom ritmu prikazivanja te serije onda ima samo 24 sata da razmisli o svom problemu.
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

71

Četvrtak, 23. Novembar 2006

Znal iko kad je Bajram tacno ??? Ako moze odgovor sto pre , veoma cu biti zahvalan .
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Conception

Početnik

(10)

Datum registracije: 15.05.2006

• Poruku poslati

72

Kurban bajram: prvi dan - 30. decembar 2006. g./10. Zul-hidzdze 1427. h.g.

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

73

nevidljivi, hvala hvala. Medjutim, Chonbey je adekvatno odgovor i nema potrebe da se javljam.

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

74

Petak, 24. Novembar 2006

Je l neko čuo za neke programe za učenje brzog kucanja ili zna kako da nabavim neki na CDu ili sl?
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

75

Petak, 24. Novembar 2006

Evo ja na google-u kucah riječ typing i on mi izbaci neke sajtove ja izabrah ovaj:

http://www.typingtest.com/

Pogledaj, a i posluži se Google-om slobodno. :)

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

76

Petak, 24. Novembar 2006

Citirano

Orginalno od zuti cvijet
Je l neko čuo za neke programe za učenje brzog kucanja ili zna kako da nabavim neki na CDu ili sl?

Evo ovde skini program za slepo kucanje, a kada ga skines i instaliras, javi se da ti kazem kako da ga registrujes i dobijes full verziju ;)

http://downloads.theregister.co.uk/Windo…typershark.html

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

77

Nedjelja, 26. Novembar 2006

Trazio sam slucajno neka Islamska predavanja na nasem jeziku (na internetu). Slucajno sam naleteo na jedan klip

http://video.google.com/videoplay?docid=…&q=dzemat&hl=en

Primjetio sam da mi je osoba s ovog klipa nesto poznata (hmmm....sjetih se odma da sam video njegovu sliku na ovom forumu). Mislim da je to bio 'harunh' kojeg licno ne poznajem ali sam ga prepozno na slici (s manifestacije sandzacku misli lete). Dakle, harunhe, javi se!!!!!

Njegovo predavanje pocinje na 20'-toj minuti.

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

78

Nedjelja, 26. Novembar 2006

Citirano

Orginalno od Spain
Pogledaj, a i posluži se Google-om slobodno. :)

Spaine :D :D :D
Ada kad god dowloadujem nešto, pa makar bio i tako manji fajl, sto puta mi puca veza i jedva ga skinem,pa rekoh da nema neko nešto na disku.

E te efe, dobar ovaj program :) Kuku, dok ne probah ovo ni ne znadoh kako sporo kucam 8o Bruka! E haj sad mi rekni kako se to registruje. More l to džabe?
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

Pravnica

Zlatna sredina

(10)

• »Pravnica« je žensko
  • »Pravnica« je zabranjen

Datum registracije: 17.03.2005

• Poruku poslati

79

Ponedjeljak, 27. Novembar 2006

Zna li neko internet stranicu gde se moze za DZ :D procitati novi ustav Srbije ?

• »dzerakin« je muško

Datum registracije: 27.08.2005

• Poruku poslati

80

Ponedjeljak, 27. Novembar 2006

Ne znam da li je resen problem sa gipsom ali to se inace radi na sledeci nacin.
Prvo izduvas prasinu iz tog udubljenja, pa okvasis, osim ako nije od nekog materijala koji bi se tom prilikom raspao tipa karton ili nesto slicno. E sad posto smo pripremili radnu povrsinu idemo dalje. Zamesas gips prema uputstvima proizvodjaca :D Ako je redji lakse ces da napunis tu posudu ali ces vise da se isvlekas. :] i obrnuto. Gurnes gips, izravnas spaklicom toliko koliko moze, gurnes taj predmet koji treba da se ocrta, ponovo izravnas u granicama mogucnosti :rolleyes: i cekas da se gips stegne. Kad se gips stegne uzmes parce fine smirgle stavis na dascicu i presmirglas. Zoves velikog zlog vuka da oduva kucu tj prasinu. I kao finale uzmes jos finiju vodenu smirglu (to ti je u stvari smirgla od papira ali se zove vodena, da ne pomislis da je od vode) okvasis je malo i opet smirglas. Kad se sve zavrsi osusis i jedes ili cemu to vec sluzi. I naravno pre svega ovoga moras da znas da treba da stavis malo vise gipsa a smirglanjem ga dovodis na nivo koji ti treba. I samo polako i bez naglih pokreta znas ti kako je gips cupava stvar kad se mnogo drnda. (o)
BUTUM DUNJA FUKARA SCUCURLUK
PROLETERI SVIH ZEMALJA UJEDINITE SE

Social bookmarks