Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

1

Nedjelja, 07. Septembar 2003

Samo pitanje ustvari: otkud u forumu za web i internet tema o zanimljivostima iz sveta kompijutera koja se ranije nalazila u forumu za hardware (jer tamo vise pripada), i gde je tema o zanimljivostima sa weba koja je bila tamo gde treba. Sad mi recimo zanimljivo o webu, bas zanimljivo, to sto je sansovom omiljenom pretrazivacu danas peti rodjendan, i ne preostaje mi drugo nego da mu cetitam rodjendan tamo u temi za rodjendane, jer mu je izgleda tema kojoj bi pripadao, po nekom kriterijumu, otklonjena.
mogu ja da se potpisem i bolje...

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

Par tema o kojima pricas o novostima o hardware-u, software-u i uopste o novostima u svetu kompjuterima su spojene u jednu temu pod nazivom "Novosti i zanimljivosti iz sveta kompjutera".
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

3

Ko pita, ne skita :D

4

Subota, 27. Septembar 2003

pitanje

Sto sad ne mozemo mi, 'obicni smrtnici', da komentarisemo u 'korpi za otpatke'? Greska ili nova regulativa??? Ako je ovo drugo, onda mislim da se 'kleshira' sa ciljem otvaranje te teme, koji je cini mi se bio da se postovi kojima nije mesto tamo gde su postovani izloze 'ocima i sudu javnosti' pre nego li budu izbrisani u potpunosti. A za ovaj 'sud' je potrebno i da mozemo da pisemo, tj da sudimo... Ja postavih pitanje, i dadoh komentar, da ne bude da pitam bez smisla i cilja :).

5

@ fingersbroken : Ovo tvoje pitanje je na mestu! Samo sto dati svoj odgovor u "korpi za odpatke" nije moguce jos od poodavno ...samo nisam pisala o tome, rekoh da se ne bunim, odma ce pocet % da mi padaju... :D
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

6

Pisanje priloga u forumu 'Najave Administratora' za clanove foruma nije dozvoljeno. Iz tog razloga sam temu 'Korpa za otpatke' prebacio u forum 'Pomoc, zelje, komentari...' te se sad tamo moze i komentarisati.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Devon

Početnik

(10)

• »Devon« je muško

Datum registracije: 17.08.2003

• Poruku poslati

7

Petak, 17. Oktobar 2003

Pitanje

[SIZE=4]Sto ne mogu da postavljam teme na ovom forumu?[/SIZE]
It's this lyrical piranha- strapped with a grenade, in a pool with yo' mama, attack her by the legs, and pull her to the bottom, twit lettin' up like a condom, slappin' if you fuckas got a problem!

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

Datum registracije: 09.10.2003

• Poruku poslati

8

Petak, 17. Oktobar 2003

zato shto veverice kao i ja imash opomenu i sve dok budesh imao opomenu nechesh moch da postavljash teme ... vech samo da odgovarash ;)
ups :O ... uhvatili ste me na delu 8o ... kako ponovo lupam :)) :))

Devon

Početnik

(10)

• »Devon« je muško

• Poruku poslati

9

Petak, 17. Oktobar 2003

E onda je8em ti ja ovaj forum i pravila foruma... Ko njima dade forum da vode...
It's this lyrical piranha- strapped with a grenade, in a pool with yo' mama, attack her by the legs, and pull her to the bottom, twit lettin' up like a condom, slappin' if you fuckas got a problem!

Devon

Početnik

(10)

• »Devon« je muško

• Poruku poslati

10

Petak, 17. Oktobar 2003

Bolje onda da me banuju, koji cu qrac ovde kad ne mogu da postavljam teme. Za sta drugo forum sluzi??! Jerks.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

11

Petak, 17. Oktobar 2003

Pravila postoje u svakoj sferi zivota pa tako i na ovom forumu.
Pravila su tu da bi se postovala, a oni koji ih krse budu uvek sankcionisani.

Ljutnja zbog sankcija ne pomaze njihovom skidanju, zato nema razloga za psovanjem.

12

Petak, 17. Oktobar 2003

Mozda devon ne zna ni kako da ga banuju :D Za ono <b>Jerks</b> bi trebao da dobije (zbog vredjanja moderatora (a mozda i clanova) foruma i drugu opomenu (a ne znam ni sto zbog izrazavanja (psovanja) nije dobio istu), a posle se samo malo treba 'potruditi' i za trecu i onda je banovanje tu :))

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

13

Petak, 17. Oktobar 2003

ada neka ga on je jos dijete, one sem toga, kako rece qurc, i nema sta drugo u glavi, porast ce pa ce svatit, a dotat more bit banovan, il sutet i citat, a bas me interesuje sta bi to on mogo pokretat, haj reci bratu, pa ako ti je toliko stalo ja cu je za tebe pokrenut, veverice, a ti posle odgovori tom mishu
malo za promenu

14

Petak, 17. Oktobar 2003

Hä?! Da nisam kojim slucajem zalutala? :O Posla sam na forum, a cini mi se kao da se nalazim zooloskom vrtu :D

@ hadalj: Sta hoce ova decica ovuda? :)

Citirano

Originalno od Devon
E onda j... m ti ja ovaj forum i pravila foruma... Ko njima dade forum da vode...

Sreca te nisam modi inace bi dobio opomenu za ovakve uvrede. 8)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

15

Petak, 17. Oktobar 2003

Pitam se sta ovo sve znaci i zelja mi je da Devon i Srce_ budu banovani sa foruma. Ako sam ovom izjavom prekrsila neko pravilo foruma, insistiram da mi se da opomena.
EŠ-HEDU EN L&#256; IL&#256;HE ILLELL&#256;H, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUH&#362; VE RES&#362;LUH&#362;

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

• Poruku poslati

16

Subota, 18. Oktobar 2003

a ja se pitam shto ti vech jednom ne ukapish 8o 8o 8o nego se meshash tamo dje ti mesto nije ...

jesmo li u bilo chemu tebe povredili ... NE !!

prema tome pls : UCHUTI JEDNOM ...

administratori i moderatori ako budu hteli nas banovaT ili josh 2, 3 opomenu daT dache nam, a tvoje mishljene nas savrsheno ne interesuje !!

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

17

Subota, 18. Oktobar 2003

Citirano

originalno od Srce_
....a tvoje mishljene nas savrsheno ne interesuje !!

Veruj mi, ni mene tvoje (vase) ;)
EŠ-HEDU EN L&#256; IL&#256;HE ILLELL&#256;H, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUH&#362; VE RES&#362;LUH&#362;

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

18

Subota, 18. Oktobar 2003

Evo da presijecem ove razmimimirice jednim konkretnim pitanjem za Vrhovnog komadanta (moglo bi se ovo uvesti kao titula za recimo 10000 post).

Prvo da se zahvalim za ponovno uvodjenje opcije Dopuni a onda korisna sugestija da samo, a zarad zenskog dijela populacije, dodas o/la na kraju jer ne ide bas Ovaj prilog je obradio Lejla...Ne bi trebalo uzeti vise od sekunde za ispravku. (btw nisam u medjuvremenu promijenio spol)

Kao sto rekoh jednom, ako je pojeO onda je musko a ako je pojeLA zensko.

I hvala na ponovnoj dobroslici, lijepo Vas je sve vidjeti ponovo.

Srecan rad zelim
Giovanni

[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

• Poruku poslati

19

Subota, 18. Oktobar 2003

pa onda shta se meshash u moje komentare i devon-ove ...

i u odluchi ban ili joK administratora ... ako te savrsheno ne interesujemo ... onda predji preko nashi komentara i ne komentarishi

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

20

Subota, 18. Oktobar 2003

Kuku ova je Srce ljuta ko ris...

Evega i ja poce sa nakim zivotinjama... ;) o| o|

PS Srce i Devon ako vas ne interesuje dali cete biti banovani ili ne sto se palite toliko... ;)
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

2 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

2 Gostiju

Social bookmarks