Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

yasco

Početnik

(10)

Datum registracije: 11.10.2005

• Poruku poslati

221

Srijeda, 19. Oktobar 2005

Pitanje: zasto se ovde nekim ljudima retroaktivno brisu postovi? Neko polako ide iscitava forum unazad i brise nesto sto mu ne odgovara. Fingersbroken je imao na listi pre nedelju dana tacno 12 priloga vise nego danas. Taj broj je stojao ne promijenjen do otvaranja podforuma religija, kad su lagano poceli da nestaju otud postovi jedan po jedan. Ocigledno je da nekome ne odgovaraju. Samo se pitam dal je to fer sto se radi? Da neko pise, a da neko po zadatku sve ovde brise. Mislim da nije ni malo... a fer je eto da se zna. Vidim da administrator nije puno aktivan na forumu pa ovom prilikom i njega o tome obavestavam.
[SIZE=1]Ono sto edu u potpisu pise izrekao je jadan fingersbroken dok je jos bio opcinjen pogresnim stvarima, te mu je odgovaralo pisanje edovo koji te lose stvari, zarad sebe i zarad tudjih interesa, itekako uvijek bude spreman da brani. Svaki koji brani sebe, tj ono lose u sebi, stane na stranu takvog razmisljanja. Takav je (slep) i jadni fingersbroken bio. Meni ga je stvarno zao. Al srecom momak se promijenio :). [/SIZE]

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

222

Nije to slucaj samo sa fingersbrokenom vec sa svima koji su na top listi (fingersbroken, sans, pink, ed i administrator) i mozda ne samo sa njima. Administrastor je vec obavijesten. Cekamo odgovor.

Usput, prije nego cu napisati ovaj prilog na pocetnoj strani vidim da se kao posljednji javio yasko. Medjutim, kada sam usao na temu posljednji prilog kojeg sam vidio je prilog od Spain-a (prilog prije yaskovog). O cemu se radi?
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

yasco

Početnik

(10)

• Poruku poslati

223

Pa kako znade onda da odgovoris ako ga nisi vidio :D...

To je stari problem koji se javlja.. ima nekakve veze sa brojanjem priloga u bazi i bla bla bla.. neki bug koji admin mora da ispravlja kad se javi..

Elem, o cemu se radi, ja postavih pisanje. Ko nam je brisao priloge, vidim ja da je i kod sansa nestalo, al pitam ko i sto? Sad cujem da si ti, al ne cujem sto? O cemu se radi. Nisi odgovorio na pitanje. A trebao si i clanove obavjestiti.. to sto ovi spomenuti nisu tu ne daje ti za pravo da im brises ono napisano kako ti se svidja.
[SIZE=1]Ono sto edu u potpisu pise izrekao je jadan fingersbroken dok je jos bio opcinjen pogresnim stvarima, te mu je odgovaralo pisanje edovo koji te lose stvari, zarad sebe i zarad tudjih interesa, itekako uvijek bude spreman da brani. Svaki koji brani sebe, tj ono lose u sebi, stane na stranu takvog razmisljanja. Takav je (slep) i jadni fingersbroken bio. Meni ga je stvarno zao. Al srecom momak se promijenio :). [/SIZE]

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

224

Citirano

Orginalno od yasco
Pa kako znade onda da odgovoris ako ga nisi vidio :D...

Napisao sam post u kojem je stajalo samo test. Pretpostavljao sam da cu tako moci da ugledam i tvoj post sto se pokazalo tacnim. Zatim sam izbrisao taj post i ponovo se javio i napisao sta sam napisao.

Postove nisam ja brisao. Pitanje je da li ih je iko brisao. Jutros sam i sam primjetio da broj postova koji stoji pored nasih korisnickih imena ne odgovara onome od ranije. To je najociglednije bilo kod Pink jer ona je prije imala 2021 post, broj koji sam lahko zapamtio. Takodje je administrator imao vise od 1600 postova a sada ima manje. Isto je i sa mnom, sansom i sa fingersbrokenom. Cim sam primjetio (jutros) odmah sam poslao PM Administratoru.

Imas li ti momce malo obraza koji bi mogao ponekad da pocrveni od stida zbog silnih lazi koje prosipas po ovom forumu?

yasco

Početnik

(10)

• Poruku poslati

225

Ja skontah da si ti rekao da jesi, a jok da jesi. Nisi jesi.. isto mu se hvata. Ja sam samo postavio pitanje.

A sto se tice ovog prvog to sam se salio.. jasno je sta je, i jasan je i problem jer se javljao i ranije. Nije valjda da nisam skontao o cemu se radi.. i nisi morao da se pravdas za to. Samo ne znam sto se stalno osecas uvrijedjenim i napadnutim kad te niko ne napada. Nit mi je zelja nit potreba. Ovo sa postovima me zanimalo i eto dobio sam tvojeg odgovora. Budi precizniji ubuduce da ne ostavljas prostora samom sebi da sumnjas.

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

226

Eh što bih i ja voleo da znam napamet koliko sam postova imao, pa da znam dal mi ih neko briše.
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

yasco

Početnik

(10)

• Poruku poslati

227

Da si banovan (ko sto bi trebo da budes) i da ti do imena na listi top 5 stoji broj postova koji ne moze da se menja (dakle fiskan je) onda bi znao vrlo lako koliko imas postova. I ne bi mislio da si nekog nesto krupno nadmudrio... Da si ko sto nisi znanja bi trazio jer nista nije nepromenjljivo ;)

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

228

Citirano

Orginalno od yasco
Da si banovan (ko sto bi trebo da budes) i da ti do imena na listi top 5 stoji broj postova koji ne moze da se menja (dakle fiskan je) onda bi znao vrlo lako koliko imas postova. I ne bi mislio da si nekog nesto krupno nadmudrio... Da si ko sto nisi znanja bi trazio jer nista nije nepromenjljivo ;)

A ti bio banovan???Pa kad prije opet skupi te dvije opomene?Hahahaha...e jesi nestasan ;) :]
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

229

Deo Arhive svih priloga koji su prosli kroz temu "Korpa za otpatke" je izbacen iz baze podataka i pohranjen na drugoj lokaciji.
Samim tim je broj napisanih priloga onih clanova ciji su prilozi prolazili kroz gore spomenutu temu, smanjen kao i ukupan broj priloga na forumu.
Radi se o cifri od nekih 800 priloga.

Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

230

Ponedjeljak, 14. Novembar 2005

Trenutno ne mogu da ubacim niti jednu fotografiju, bez obzira na format ili velicinu. Jos jedan clan foruma mi se pozalio na isto.

Problem ima ili problem nema?

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

231

Citirano

Orginalno od ed
Trenutno ne mogu da ubacim niti jednu fotografiju, bez obzira na format ili velicinu. Jos jedan clan foruma mi se pozalio na isto.

Problem ima ili problem nema?

Ma pokusala sam da promjenim i nazive(posto sam dobila odgovor da je vec mozda postirana slika na forumu istog naziva),ali nista od toga.
Ovo nije prvi put da se ne moze poslati.Desavalo se i ranije.Ne znam sta je u pitanju.
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

232

Citirano

Warning: move_uploaded_file(): Unable to move '/tmp/phpMF7Sb2' to 'attachments/00000000004/winterberg123.jpg' in /homepages/13/d67638089/htdocs/novipazar/Forum/forum/_functions.php on line 1260

galjba neka greska u scriptu ... moramo cekat sef dok dodje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

233

Ni ja ne mogadoh da stavim jednu sliku velicine 10-15 kb???
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

234

Jes. Nece.

Citirano

Prosledjivanje datoteke nije uspelo! Molimo proverite unos!
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

235

Razumljivo je da nece kad je na serveru postalo tijesno:

Webspace:
- Ukupno na raspolaganju: 1000 MB (100%)
- Dosad utroseno: 1035.1 MB (104%)
- Slobodno: -35.1 MB (-4%)

Ovo se moze videti kad se klikne na

Videt cu malo da "raskrcim" ako uspem.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

236

Evo sad je vec bolje:

Webspace:
- Ukupno na raspolaganju: 1000 MB (100%)
- Dosad utroseno: 845.8 MB (85%)
- Slobodno: 154.2 MB (15%)

Administrator je dodao/la ovu sliku:
  • BannerOFNP.jpg

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

237

Utorak, 15. Novembar 2005

Nista moramo pokrenut akciju brisanja nepotrebnih stvari. Recimo iz inboxa :)

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

238

Utorak, 15. Novembar 2005

Inbox kao i prilozi na forumu nisu snimljeni na disku kao sto je to slucaj sa slikama, vec u bazi podataka koja ima dovoljno mesta za jos 3 godine rada foruma :).

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

239

Srijeda, 16. Novembar 2005

Ara

Sve je to lepo samo sto nece da zakaci slicicu koja je od 60 kb,hmmmmmmmm gde je problem?
" Bilen alemlere rahmettir "

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

240

Srijeda, 16. Novembar 2005

Ada Harko....

Ponekad (nevezano od price na ovom forumu i o ovom forumu), ponekad iz desetine razloga
cak i manji fajlovi i zahtevi ne "prodju" od "tacke" do "tacka" brate.

Daklem, probaj vishe puta, deshava se zmt ti :D
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

Social bookmarks