Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

Datum registracije: 09.10.2003

• Poruku poslati

21

Nedjelja, 19. Oktobar 2003

ne palim se na to dal chu bit banovala ili jok ... palim se na komentare mnogo "pametne" hanume ... shto se mesha uza svaku ...

tu je razlika :p

pozdraF
ups :O ... uhvatili ste me na delu 8o ... kako ponovo lupam :)) :))

22

Pitanje za scre_

Devojcice dosla si na forum da se "palis"?! ?(

P.S. U 50 postova ( koje si usput receno napisala za 10 dana) ne procitah nista pametno... ;(
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

23

Zamolio bih ovih nekoliko mladih dama da svaku sledecu diskusiju privatnog karaktera nastave putem privatnih poruka i da nas ostale postede ovakvih komentara i priloga. 8o
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Devon

Početnik

(10)

• »Devon« je muško

Datum registracije: 17.08.2003

• Poruku poslati

24

Ponedjeljak, 20. Oktobar 2003

A i ti Pink, mnogo si pametna, i mnogo pametne postove saljes, nema sta, svaka ti cast.
It's this lyrical piranha- strapped with a grenade, in a pool with yo' mama, attack her by the legs, and pull her to the bottom, twit lettin' up like a condom, slappin' if you fuckas got a problem!

Devon

Početnik

(10)

• »Devon« je muško

Datum registracije: 17.08.2003

• Poruku poslati

25

Ponedjeljak, 20. Oktobar 2003

Ma necu vise ovde ni da dolazim, sto si bolji s ljudima, oni su gori prema tebi, zato bolje prestani da im se obracas, i nece bit' problema.
It's this lyrical piranha- strapped with a grenade, in a pool with yo' mama, attack her by the legs, and pull her to the bottom, twit lettin' up like a condom, slappin' if you fuckas got a problem!

26

Utorak, 04. Novembar 2003

Pitanje?

Funkcionisanje foruma

Ämm... admine, was ist das ?

@ reef : Ti u moderatorskom coshetu :) 8)
pink je dodao/la ovu sliku:
  • rifche_golup_modi.JPG
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

27

Cek, cek, pa kako nisi znala da je on postao moderator? :P :P :P

Sala na stranu, radi se o tome da je u Moderatorskom cosku i Arhiva "Korpe za otpatke". E sad u toj arhivi je poslednji prilog od njega a ujedno je to i najmladji prilog u moderatorskom cosku. Iz tog razloga vidis to sto je prikazano na tvojoj slici.

P.S: Ali evo vise tamo ne stoji njegovo ime ;)
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

28

Citirano

Orginalno od fingersbroken
Ko pita, ne skita :D

:D:D:D

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

29

zahvaljujem na cicenju moderatorskog coseta :) :) :)
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

angel undercover

Zlatna sredina

(10)

• »angel undercover« je žensko

Datum registracije: 30.08.2003

• Poruku poslati

30

Srijeda, 05. Novembar 2003

pitanje

Zboga cega je onemoguceno pisanje uzastopno dva ili vise puta na jednoj temi? Onako razlog me zanima

love
I am a woman above everything else

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

31

Eto vidis, mene svo vreme zanima zasto clanovi uopste pisu nekoliko uzastopnih priloga :D

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

32

U nekim situacijama je to nužda. Ja sam to morao raditi kada sam objavljivao foto-snimke koje sam napravio na Frankfurtskom sajmu automobila. Ili se to možda moglo drugačije odraditi?
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

angel undercover

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

33

eto ed ti je rekao :)

love

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

34

Citirano

Orginalno od ed
U nekim situacijama je to nužda. Ja sam to morao raditi kada sam objavljivao foto-snimke koje sam napravio na Frankfurtskom sajmu automobila. Ili se to možda moglo drugačije odraditi?

To si u pravu, kad postavljas sliku kao attachement onda ide samo jedna slika po prilogu.

Ko hoce da postavi vise slika u jednom prilogu onda te slike moraju biti vec na nekom webserveru pa se odatle mogu ugraditi u prilog putem opcije.

Da li postoji jos neka stvar koja je uvodjenjem pomenutog ogranicenja uskracena clanovima, osim vodjenja monologa i trke u povecavanju broja napisanih priloga?

angel undercover

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

35

hadisi npr.
uzmi u obzir da je jedini Sandzak koji ih pise, hoce li otvarati novi thread ili ce potplatiti nekoga da napise sta izmedju dva hadisa ?:)

ili, sta ako slike nisu na serveru vec u kompjuteru necijem, a taj neko nema pojma sta je server, a kamo li kako te slike na server dici, a ima zelju nesto postirati?
Na stranu sve, mislim da ste malo vise rigorozni nego sto treba

love

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

36

pa da, a da li bi se ova opcija mogla skinuti sa nekih tema, ja sam u globalu za, ali vidis ima tema u kojima to bas ne stima,
na primer teme koje su novosti ili kao hadisi dana ili misli dana, tu treba cekati nedelju dana da bi stavio neki post, mada ima ljudi koji vole to citati ali ne i pistai, zato molio bi ako je to moguce da se na nekim temam moze pistai uzastopno, stavi manje ogranicenje ili ga skini potpuno
malo za promenu

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

37

Ogranicenje o pisanju uzastopnih priloga je smanjeno na 1 dan, sto mislim da je vise nego prihvatljivo.

Citirano

Orginalno od angel undercover

ili, sta ako slike nisu na serveru vec u kompjuteru necijem, a taj neko nema pojma sta je server, a kamo li kako te slike na server dici, a ima zelju nesto postirati?

Ko je uopste rekao da taj neko ne moze da postavi sliku sa racunara na forum? Ta opcija radi besprekorno.
E sad ako neko hoce da pravi Photo Album onda ce morati da nadje neko drugo mesto koje je namenjeno za takve stvari.

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

38

Petak, 07. Novembar 2003

zanima me dali je moguce da se Izbaci opcija Duh na podeshavanja licnog profila nego jednostavno da se vidi ko je on line a ko ne. Jer je to po malo Fukarski izgleda ko da je strah neke osobe da se vide da su on line na forumu pa da ne budem vulgaran nemam nista protiv ali to lichi na [SIZE=4]*[/SIZE]**** .
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

39

Petak, 07. Novembar 2003

Ja često koristim opciju DUH i smatram da je praktična iz nekih mojih ličnih razloga.

Ako ti je baš stalo da vidiš ko je na mreži pogledaj u spisak kad se ko logovao pa ćeš moći da zaključiš ko je na mreži.(na portalu spisak dole desno:) )

A to što tebi korišćenje opcije DUH liči na ***** ja ti tu ne mogu pomoći :(

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

40

Petak, 07. Novembar 2003

Citirano

Orginalno od Dado
ali to lichi na [SIZE=4]*[/SIZE]**** .

pa ete ti jos jedna prilika vise da vidis *****
malo za promenu

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks