Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

401

Utorak, 14. Novembar 2006

Citirano

Orginalno od Administrator

Citirano

Orginalno od Spain
Gledah sad podatke koje daje opcija članovi na ovom Forumu i vidjeh da Sandokan ima 3 opomene, odnosno ban, pa se zapitah koliko dugo je već taj ban aktivan tom članu Foruma i kada kliknuh ispod nicka tog člana otvori mi se prozor gdje nađoh ovu rečenicu:

Korisnik Sandokan je od 6.10.2006 do 19.1.2038 banovan

Svakako začuđen "istjekom" bana kojeg sam ja imao zapitah se pa koliko to ban traje? Admin mi u jednom provociranju mene i pokazivanju lijepog odgoja objasni kako je meni ban istjekao po Statutu Foruma, pa me sada ovaj slučaj Sandokanov navodi na ovo pitanje koje postavih.

Dakle, Admine, ko određuje, odnosno šta određuje dužinu trajanja bana na ovom Forumu?

Statut, kako ti reče jednom prilikom u injaćenju samnom? ili ti lično , kako ti se ćefne?

Hvala.

Odgovori na sva postavljena pitanja nalaze se upravo u statutu foruma, inace pisanog citkim bosanskim jezikom.

P.S:
A kod tog tipa kojeg si pomenuo se radi o greski u sistemu. Greska je naravno ispravljena. Izvinjavam se zbog eventualnih neprijatnosti.

Ja sad pogledah i vidjeh da još uvijek ista rečenica piše kod ovog člana Foruma (tipa?), znači li to da je greška ispravljena, ali da se to ne vidi?

I nisam nigdje našao u Statutu odgovor na pitanje koliko traje Ban ili Opomena?

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

402

Citirano

Ja sad pogledah i vidjeh da još uvijek ista rečenica piše kod ovog člana Foruma (tipa?), znači li to da je greška ispravljena, ali da se to ne vidi?

Nemoguce da nisi primetio. Stoji lepo tamo. A tip nije clan Foruma. Ipak forum bira svoje clanstvo.

Citirano

I nisam nigdje našao u Statutu odgovor na pitanje koliko traje Ban ili Opomena?

Pa ti procitaj statut foruma, ne tamo ko zna koji statut.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

403

U svakom slučaju hvala na trudu.

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Vox

Početnik

(10)

• »Vox« je zabranjen

Datum registracije: 10.10.2006

• Poruku poslati

404

šta je španac

nešto ti nije jasno

lijepo ti ćovek veli

Sve je ovo samo igra!

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

405

Nedjelja, 19. Novembar 2006

Posto na onoj prvoj temi izgleda nisam bio jasan, sada cu da ga pojasnim. Mislim da moderatori na ovom forumu ne rade svoj posao. Ovu svoju tezu ne temeljim na tome sto ne ucestvuju u diskusijama, jer to ni nije njihov prevashodni posao, vec na to da je Admnistrator gotovo jedini koji brise postove i deli opomene. Ono, nije da covek nije azuran. Naprotiv, bas je agilan, ali sta dok on nije tu? Evo ja sad mogu ovde da pisem do mile volje sta god hocu, a siguran sam u to da dok se Administrator ne pojavi, da ce to ostati na forumu. Ili recimo opomene. 99% opomena u poslednje vreme je podelio Admnistrator. Ne znam, mozda moderatori ne zele da se zameraju ljudima, ali ako nije to u pitanju, onda... Tashke, manje vise radi ono sto je do njega, dok ove ostale ne primecujem.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

406

@ef-e

Pa sta ti ocekujes, da ima lom moderatora koji po citav dan vise po forumu i na to cekaju da neko pise gluposti (sto se u zadnje vreme cesce desava od kako je forumom zavladala deckurlija) ?

Sto se opomena tice, opomene daje Moderator samo u onim delovima Foruma u kojim on fungira ko moderator, naprimer meni je Tashke dao opomenu u Forumu "sport" zbog mojeg loseg ponasanja itd, svako ima svoj deo o kojem mora da se prine i da ga cisti, a Admin ko sto samo ime kaze nije Moderator vec Administrator i zbog toga moze a i mora da se brine o citavom Forumu.

P.S i smiri se, nije strasna ta opomena sto si dobijo, i ja sam ih imo pa se nisam bunio, evo i Spejin non stop ima opomene al se nikad ne buni :))

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

407

Pazarac, ne ocekujem lom moderatora koji po ceo dan vise po forumu, ali ocekujem da da dodju s vremena na vreme i vide sta se radi po forumu. Ako je neko moderator on nosi i veci nivo odgovornosti za funkcionisanje foruma. Taske kao sto sam rekao radi svoj posao, ali on moderira deo foruma koji je najmanje "rizican" za gluposti i bljuvotine. Kako to da za ostale podforume jedino Administrator brise postove, daje opomene itd? Gde su moderatori? Eto bas pre neki dan sam sa grupom svojih fanova citav dan svasta pisao po forumu i tek kada se Admnistrator pojavio neki postovi su izbirisani i mi dobili opomene :)) A da on nije dosao, to bi i dan danas tako stajalo ;)
Moja kritika je bila upucena na to da uredjivanje foruma (brisanje postova, deljenje opomena, zatvaranja tema i slicno) ne treba uvek da ceka Admnistratora.
I Allaha mi nije uopste poenta u mojoj opomeni, boli me uvo za nju ;) Draza mi je ova opomena, nego da cutim kao mutav ;) Ovakvu opomenu cu uvek rado da zaradim :)

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

408

@ef posto kritikujes kako nema dovoljno moderatora koji bi trebali voditi racuna o uredjivanju foruma ja predlazem Administratoru da tebi dodeli pocasnu titulu moderatora ;) naravno ako se on slaze? ;)
@EF-a za Moderatora ;)

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

409

Citirano

Orginalno od ajla
@ef posto kritikujes kako nema dovoljno moderatora koji bi trebali voditi racuna o uredjivanju foruma ja predlazem Administratoru da tebi dodeli pocasnu titulu moderatora ;) naravno ako se on slaze? ;)
@EF-a za Moderatora ;)

Ja sam takodjer za ! Jer mislim da bi @ef to dobro radio. Bravo ajlo sto si se dosetila ovog predloga. ;)
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

410

Citirano

Orginalno od Abfangjäger

Citirano

Orginalno od ajla
@EF-a za Moderatora ;)

Ja sam takodjer za ! Jer mislim da bi @ef to dobro radio. Bravo ajlo sto si se dosetila ovog predloga. ;)

Da vam odma kazem pisite propalo.
" Bilen alemlere rahmettir "

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

411

Citirano

Orginalno od ajla
@EF-a za Moderatora ;)

Hvala na predlogu, ali ipak ja to ne bih radio ;) Pre svega zbog toga sto na forumu nisam uvek aktivan. Naidje period kada jesam, ali naidje i period kada nisam. A smatram da moderatori ipak moraju da budu prisutni (u nekoj meri) na forumu tokom cele godine, tako da ja nisam prava osoba za to ;) I znam da bih bio isti onakav moderator kao i oni koje sada kritikujem, a to nije u redu.

I da dodam da ne mislim da moderatora na forumu ima malo. Naprotiv, mislim da je broj prilicno dobar, ali da vecina moderatora nije azurna u onoj meri u kojoj bi trebali da budu.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

412

@Ef-e,znam da ne moram da ti crtam ali pokusacu ponovo da ti objasnim:
To sto Admin daje opomene i sto brise postove u mnoogim temama je zato sto je on u tim temama/pod forumima nadlezan.Ali to ne znaci da on sve to cita i opominje/brise vec mu ostali moderatori pomazu koristecu besplatnu opciju "Prijavi" koja se nalazi u gornjem desnom uglu svakog priloga.
I evo ti link pa pogledaj koje su teme u cijoj nadleznosti i sve ce ti biti jasno(nadam se).Pazljivo procitaj sledeci sadrzaj.
http://www.sandzakcafe.com/showmods.php?boardid=60
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

413

Četvrtak, 23. Novembar 2006

Na shta se odnosi opcija "Lista nepozeljnih chlanova"?
Postoji li opcija kojom bi se automatski blokiralo pristizanje privatnih poruka od strane nekog od chlanova?

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

• Poruku poslati

414

Četvrtak, 23. Novembar 2006

"Lista nepozeljnih clanova" upravo sluzi tome, da vam osobe sa te liste ne mogu slati privatne poruke.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

415

Petak, 24. Novembar 2006

Ne polazi mi za rukom da stavim neku svoju slicicu za avatar. Smanjila sam na 130*130, ali uvek me vrati na stranicu da izaberem avatar. :S Kako resiti situaciju?
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

416

Petak, 24. Novembar 2006

Citirano

Orginalno od Karakterna
Ne polazi mi za rukom da stavim neku svoju slicicu za avatar. Smanjila sam na 130*130, ali uvek me vrati na stranicu da izaberem avatar. :S Kako resiti situaciju?

Pored toga sto avatar moze da bude maksimalne velicine 130x130 ima i ogranicenje velicine memorije koju zauzimaju. Avatari smeju imati maksimalno 30480 Bytes (29,765625 KB). Proveri da nije u ovome problem ;)

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

417

Petak, 24. Novembar 2006

Da, to je to. :O Hvala! :)
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

418

Četvrtak, 30. Novembar 2006

Zbog cega ne mogu otvoriti novu temu u podforumu "muzika"? A koliko sam sad primetio i na ostalim podforumima je onemoguceno otvaranje novih teme.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

419

Nisam Admin, al ipak da ti odgovorim : zbog toga sto imas opomenu ;)

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

420

Hvala na brzom odgovoru :)

Social bookmarks