Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

501

Srijeda, 05. Mart 2008

Kad ce vec jednom da mi se makne ova opomena?! :(

Pocela je da mi ide na nerve.
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

502

Četvrtak, 06. Mart 2008

Buduci da nije prvi put da dobijas opomene mislim da ce ostati onoliko dugo, dok nam ne dokazes da je opomena zaista delovala ;)
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Junus

Profesionalac

(10)

• »Junus« je muško
  • »Junus« je zabranjen

Datum registracije: 10.07.2007

• Poruku poslati

503

Četvrtak, 06. Mart 2008

Ja sam postirao jednu vijest sa Sandžaknews portala i postavio sam link na kojem se je mogao preuzeti Bilten Rijaseta Islamske zajednice Srbije, ali je očigledno Administracija to izbrisala.

1)Znači li to da se na ovom Forumu ne mogu postirati vijesti za Sandžaknews portala i da se ne mogu postavljati linkovi koji vode ka sajtu i sadržaju sajta Islamske zajednice Srbije?

2) Dobio sam Opomenu u kojoj piše da sam je dobio zbog širenja propagande, ali ja ne znam na koji se to post odnosi, pa bih volio kada bi mi Administracija navela u kojem se je to postu nalazila ta "propaganda"?

3) I još jednom da pitam, eto, reda radi, koji je razlog za brisanje teme "Demagogija" koju sam pokrenuo?

Hvala.

P.S. Zamolio bih politički ostrašćene članove da se ne nadovezuju na ovaj post, jer su ova pitanja postavljena Administraciji, tačnije Administratoru Foruma.
[SIZE=3]Ako u ogledalu vidiš ružnoću svoga lica, razbijanjem ogledala ružnoću otjerati nećeš.[/SIZE]

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

504

Četvrtak, 06. Mart 2008

1) Da.

2) Uglavnom u svakom prilogu, u nekom vise a u ponekom manje.

3) Sta ce nam taj belaj, da nam demagog prica o demagogiji?
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

• »diskutant08« je muško

Datum registracije: 26.02.2008

• Poruku poslati

505

Četvrtak, 06. Mart 2008

(o) ,Administratore zasto meni niste ovako odgovorili fino kao Junus-u ;( :)) ,salim se malo,a u sali ima istine,ima ima
Ovaj potpis je gramaticki ispravan i orginalan.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

506

Četvrtak, 06. Mart 2008

Pa veratno nisi ovako lepo postavio pitanje kao on.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

507

Petak, 07. Mart 2008

Citirano

Orginalno od Administrator
Buduci da nije prvi put da dobijas opomene mislim da ce ostati onoliko dugo, dok nam ne dokazes da je opomena zaista delovala ;)

Pa vidis kako sam mirna, deset dana se ni sa kim nisam posvadila! :O
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

• »diskutant08« je muško

• Poruku poslati

508

Utorak, 11. Mart 2008

Zelim da obavijestim administraciju da sam nasao na jednom drugom forumu puno smileova!Zanima me da li bi to moglo da se nekako ubaci i na ovaj forum?

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

Datum registracije: 22.10.2007

• Poruku poslati

509

Utorak, 11. Mart 2008

Moguli na ovom forumu da se postavljaju ankete,ako mogu kako?

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

510

Utorak, 11. Mart 2008

Procitaj F.A.Q

Citirano

Orginalno od diskutant08
Zelim da obavijestim administraciju da sam nasao na jednom drugom forumu puno smileova!Zanima me da li bi to moglo da se nekako ubaci i na ovaj forum?

Hoces reci da ovi postojeci smajliji nisu dovoljni?

Lista smajlija:
http://forum.novipazar.org/misc2.php?act…lies&boardid=60

• »diskutant08« je muško

• Poruku poslati

511

Utorak, 11. Mart 2008

Nekako mi siromasan izbor u odnosu na ex Yu forum.Krivo mi da oni imaju puno vise,otprilike makar 5 puta(a mozda i vise) ;(

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

512

Utorak, 11. Mart 2008

Sto se tice smajlija, misljenja sam da je mnogo bolje bogatstvom recnika izraziti emocije, nego to ciniti nekim predefinisanim slicicama.

Junus

Profesionalac

(10)

• »Junus« je muško
  • »Junus« je zabranjen

Datum registracije: 10.07.2007

• Poruku poslati

513

Četvrtak, 13. Mart 2008

Pošto me je Administrator zamolio da se ne miješam u temu "Pokušaj prevazilaženja problema u IZ" odlučio sam da se ne miješam, upravo iz razloga što bih volio da tema uspije. Ne bih volio da ja budem nekom razlog zbog kojeg će temu minirati, a ustvari su razlozi drugi i drugačiji.

Zamolio bih ga da mi navede valjan razlog zbog čega ne treba da se miješam u onu temu?

Meni se čini da je u diskusiji poželjno da se čuje što više različitih mišljenja, a nepoželjno je da se neko ponaša izvan okvira lijepe diskusije. Da vrijeđa sugovornike i da se neprikladno ponaša.

Maksimalno se trudim da u svojem pisanju ne uvrijedim nekoga i da kada govorim o neistomišljenicima govorim sa punim poštovanjem i uvažavanjem istog.
U slučaju da sam nekog uvrijedio ili se prema nekom neprikladno ponio volio bih da mi ukažeš na moje nepristojno ponašanje.

A argumenti tipa, ti si demagog i tvoja priča je demagogija, nije nikakav argument. Vjerujem da i ti sam ovo shvataš i bilo bi lijepo, zarad Božijeg zadovoljstva, da to više ne navodiš kao argument kada moje postove brišeš ili ih koriguješ.

Ako eliminišemo ovaj "argument" (a ja zaista smatram da moje pisanje nije demagogija, već moj stav, vjerovanje i način razmišljanja) onda stvarno ne vidim razloga zašto ne bih učestvovao u diskusiji "Pokušaj prevazilaženja problema u IZ".

A ako ti ipak ostaneš čvrsto pri stavu da sam ja demagog i da je moje mišljenje i stav demagogija, onda mi barem dozvoli da pokrenem temu sa naslovom "Demagogija?" u kojoj bih pokušao da skinema sa sebe tu etiketu.

Hvala.
[SIZE=3]Ako u ogledalu vidiš ružnoću svoga lica, razbijanjem ogledala ružnoću otjerati nećeš.[/SIZE]

Zulfikar

Zlatna sredina

(10)

• »Zulfikar« je muško

Datum registracije: 06.02.2008

• Poruku poslati

514

Nedjelja, 23. Mart 2008

Primjetih danas sledece i isto uslikah.Moje pitanje bi bilo kako to da su dva clana online,a pise samo "Jastreb" :rolleyes: ?(
Zulfikar je dodao/la ovu sliku:
  • jpg.jpg
La fata illa Ali, la saif illa Zülfiqâr

"...Za ljubav ne treba pitati..."

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

515

Nedjelja, 23. Mart 2008

Taj drugi clan koristi DUH modus koji mozes da aktiviras u opcijama profila :)

Zulfikar

Zlatna sredina

(10)

• »Zulfikar« je muško

Datum registracije: 06.02.2008

• Poruku poslati

516

Nedjelja, 23. Mart 2008

Hehehe,ko li je bio taj duh da nam je znati,duse javi se :))

Hvala na odgovoru Pazarac,moram to nedje da isprobam :P

PS.Isprobao sam,evo sad sam duh,hajt vidi ako mi ne vjerujes :)) ;),ovaj forum je ekstra,puno nekih opcija (o) (o)
La fata illa Ali, la saif illa Zülfiqâr

"...Za ljubav ne treba pitati..."

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

517

Utorak, 25. Mart 2008

Zamolio bih da neko od clanova foruma, posto ja nisam u mogucnosti, pokrene novu temu "Putopisi clanova foruma". Tema je osmisljenja kao mesto gde ce clanovi foruma postavljati svoje putopise o mestima koje su obisli. Bilo bi pozeljno da tekst bude propracen slikama i snimcima koji su napraviljeni na tim mestima. Cini mi se da je dosta clanova foruma bilo na zanimljivim mestima, pa bi bilo interesantno procitati utiske iz prve ruke. Tema bi mogla da posluzi i za putnicke Tips and Tricks, gde bi svako od nas mogao da podeli ili zatrazi savet u vezi destinacija koje su neki od clanova foruma vec obisli. To ne moraju biti neke daleke i egzoticne destinacije, vec su pozeljni i opisi mesta na kojima ste bili na izlet, u setnju, grad u kome zivite i uopste svakog mesta koje vam se ucinelo vrednim za obici.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

• Poruku poslati

518

Petak, 28. Mart 2008

Citirano

Orginalno od rime
Moguli na ovom forumu da se postavljaju ankete,ako mogu kako?

na moje pitnje admin. mi je odgovorio da procitam F.A.Q ali meni i dalje nije jasno pa bih zamolio nekoga da mi objasni.hvala

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

519

Petak, 28. Mart 2008

Pa jesi li procitao F.A.Q?

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

• Poruku poslati

520

Petak, 28. Mart 2008

Citirano

Orginalno od Administrator
Pa jesi li procitao F.A.Q?

naravno,ali mi i dalje nije jasno evo sta se kaze u F.A.Q-u
Kada zapocnete novu diskusiju, ispod tekstualnog polja cete pronaci jednan kvadratic, koji mozete markirati ako zelite da postavite anketu.

Ovo Vam omogucava da odredite moguce odgovore, tako da ostali korisnici mogu da izaberu neki od njih. Rezultati ankete se prikazuju u dijagramu.

Posto ste napisali poruku i markirali box za anketu, kliknite na dugme POSALJI. Onda cete biti sprovedeni do stranice na kojoj mozete upisati moguce odgovore, tj. postaviti anketu.

Osim toga sami mozete odluciti koliko dugo ce neka anketa biti postavljena
Ucesce na postavljenoj anketi

Jednostavno izaberite zeljeni odgovor i glasajte. Rezultate mozete pogledati ako kliknete na REZULTATE ANKETE.

Na jednoj anketi mozete uzeti ucesce samo 1 (jedan) put
ne znam na sta mislite kada kazete novu diskusiju

Social bookmarks