Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

41

Petak, 07. Novembar 2003

Opciju duh koristim jer mi se nekako odjednom pocela svidjat. A imam pravo da se opredelim da li hocu da mi stoji ime u listi prijavljenih ili ne (ukoliko vec postoji opcija da moze da se bira). U svakom slucaju, kako to vec hobbes rece, moze da se vidi je li neko online ili ne. Ja bih postavio kontra pitanje: jel moze da se i to ukloni tako da bas niko ne zna da sam tu. Ako zelim da me niko ne vidi (a to je moguce) onda bi bilo lijepo da bude tako. Sta me briga kako ce nekom to izgledati.. uostalom nije chat u pitanju pa da me treba videti online, vec forum gde je valjda sustina pisati odgovore bez obzira na to da li je neki drugi clan prisutan u datom momentu ili ne.
A onda kad zelim da budem vidjen lako mogu po izboru to i uciniti.

mogu ja da se potpisem i bolje...

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

42

Petak, 07. Novembar 2003

ja rekoh jednom to mi lichi zenski pa bi malo vulgaran upotrebih chovekohu karakternu osobinu a jok polni organ pa ga jedan od moderatora izbrisa...
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

• Poruku poslati

43

Srijeda, 12. Novembar 2003

Administratore sto je kod mene na baner iznad Foruma pishe www. novipazar.org

a pre nije bilo tako no ista boja ???

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

44

Kod svakog je tako Daka, promenili su to. Ne znam zbog cega, meni je lepse ono k'o sto je bilo ;)
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

45

Napisah post i odnese ga vetar! o| :(
Zato cu sada samo kratko.

Malopre htedoh da "primetim" da statistika bas ne stimma. U tom cilju potrazih temu "STATISTIKA" i naravno nadjoh je u podforumu "Najave Administratora" . Medjutim, pri pokusaju da "ovekovecim" svoje zapazanje udarih o| .

Citirano

"...prijavljeni ste kao pink..."

Znam, a o tome svedoce i brojni postovi u toj i ostalim temama ovog podforuma da je ranije bilo moguce komentarisati i na ovom mestu , pa se pitam zasto sada nije?

Ustvari sve ovo pisem jer sam zelela da priupitam nakon kog vremenskog perioda statistika (Browser Statistika) foruma biva aktualizovana?

Ja sam npr. koristila Konqueror ( Browser ) a u statistici i dalje stoji "0" ? Je li to u redu?

@ Dado : Meni se dopada i ovako sareno :) .

Pozdrav
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

46

Mislim da je bolje da i ovo "www" i "org" budu zelene boje. Nesto mi crvena tuhaf. :D
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

47

Četvrtak, 13. Novembar 2003

hmmm ovo je vise problem nego pitanje

...Zdravo admine,
ja se izvinjavam, ali moram opet nesto da “primetim”. Naime jedan od korisnika je u odredjenoj temi postirao nesto. Iako na portalu fino stoji da je on to uradio u samoj temi nigde nema njegovog posta. U cemu je problem?

Evo slicice :
pink je dodao/la ovu sliku:
  • Problemcic.JPG
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

48

Isti problem vidim i ja. Samo da se zna da nije lokalnog karaktera, tj. nije do Pinkicine mašine...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

49

Popravljeno!
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

50

Samo da kazem da se to vec desvalo, il kao ono na portal pise jedna tema sa novim postom, ja kliknem na to a on me baci na nesto sasvim drugo

Jos jedno pitanje, zasto ja ne mogu da vidim potpise ljudi, ni jedan jedini a cak ni moj. u isto vreme ostali ih mogu videti. Da li je moguce da je neki od moderatora carko tamo nesto i pokvario mi. Takodje me interesuje kakvu zastitu privatnosti mi imamo na ovom forumu, ko sve ima pristup pasforima i mozeli neki od moderatora promeniti licne podatke nekog od clanova.
Unapred hvala. kiki al nije riki
Pazi koju igru igras.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

51

Da bi podesila prikazivanje potpisa potrebno je da sledis sledece opcije:
Profil-Uredjivanje opcija-Prikazivanje potpisa ?

Citirano

Da li je moguce da je neki od moderatora carko tamo nesto i pokvario mi.

Nije moguce, jer moderatori nemaju tehnickih mogucnosti da menjaju bilo sta u korisnickom profilu. Jedina informacija o korisnicima koju moderatori mogu da vide a ostali ne je IP Adresa clanova.

Citirano

Takodje me interesuje kakvu zastitu privatnosti mi imamo na ovom forumu, ko sve ima pristup pasforima i mozeli neki od moderatora promeniti licne podatke nekog od clanova.

Zastita privatnosti je upravo onolika koliko se podesi u licnom profilu. NIKO nema pravo citanja ili menjanja tudje lozinke.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

52

Citirano

Orginalno od Administrator

Citirano

Da li je moguce da je neki od moderatora carko tamo nesto i pokvario mi.

Nije moguce, jer moderatori nemaju tehnickih mogucnosti da menjaju bilo sta u korisnickom profilu. Jedina informacija o korisnicima koju moderatori mogu da vide a ostali ne je IP Adresa clanova.

Nemoj tako Admine, gdje se onda dede moje prezime? :D . Asocijacija "Prohujalo s Vihorom". Povezati...

Za Kikija: Lave, sve se moze kad se hoce, a ovo za privatnost (govoreci uopsteno) si me slatko nasmijao. Internet - privatnost zdraaavoooo...Ma zdraaaavooo 8)

Samo na kratko da se javnem i pozdravim raju s foruma.

Zivili
Giovanni
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

53

Citirano

Nemoj tako Admine, gdje se onda dede moje prezime? . Asocijacija "Prohujalo s Vihorom". Povezati...

Pa ja rekoh, moderator ne moze da menja, a Admin-a nisam pominjao. :D ;) :D

E sad ni Admin ne moze sve, na primer da vidi password jer je isti kriptovan MD5 code-om koji koristi RSA Data Security, Inc. MD5 Message-Digest Algorithm.

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

54

Petak, 14. Novembar 2003

Postujem...

Nego moze li jedna sugestivna kritika? Ove animirane gifove mogu nekako da svarim a i zamrznem (kuzim da to raja isce i voli) no nikako mi nije jasno kako si dozvolio da se razni skrolovi pojave (cini mi se da je bilo nekavih cestitanja rodjendana a vidim ih i u potpisu nekih clanova). :D

Uh, tako mi cukunede vraca, to ne da nervira nego baca u ocaj - tacno me podsjetilo kad je prije jedno 6 godina bilo moderno staviti neki midi (bilo je raje pa i waw-ove stavljala) na home page. Vidis, sad mi pade na pamet da bi hladno mogao i to da raji omogucis kao neakav "zvucni potpis", ne zvuci lose ideja nikako... 8o

Demokratija da, ali i malo cenzure nije na odmet. :rolleyes:

Ono o ukusima (i okusima) ne valja raspravljat' ali meni se cini da mi ta cuda odvlace paznju od onoga sto je bitno (a ono sto jest - jeste bit (sustina) nikako bitak...) pa ako i drugima smeta (a vjerujem da kad poprimi maha ce sve da leti po ekranu u 16) fino i demokratski da se ukine.

Aj zivili i nemoj ko da bi se naljutio na starinu Giovanni-ja zbog ovih destruktivnih prijedloga

[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

55

Petak, 14. Novembar 2003

[SIZE=4]Predlog istog momenta akceptiran.
Pravljenje pokretnog teksta u potpisu od sad vise nije dozvoljeno. (HTML u potpisu deaktiviran)
[/SIZE]

Prolazzznica

Zlatna sredina

(10)

• »Prolazzznica« je žensko

Datum registracije: 16.10.2003

• Poruku poslati

56

Petak, 14. Novembar 2003

Sta? Cuj, odkud Adminu pravo da menja ista? :D :D :D :D :D :D

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

57

Petak, 14. Novembar 2003

Citirano

Orginalno od Giovanni

Uh, tako mi cukunede vraca, to ne da nervira nego baca u ocaj

Ma kad je mene nerviralo a imo sam ga u potpisu kako je tek tebi bilo mogu mislit :D . Ozbiljan sam ne salim se, ja konto da iskljucim al' eto Admin bio brzi.

p.s. Ovo moje me podsjeti na jednog prijatelja koji je stalno govorio: Ako ti djevojka da 'korpu' odmah je otjeraj :D . Benvenuto Giovanni :) .
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

58

Utorak, 18. Novembar 2003

Citirano

Orginalno od pink

Malopre htedoh da "primetim" da statistika bas ne stimma.

Ustvari sve ovo pisem jer sam zelela da priupitam nakon kog vremenskog perioda statistika (Browser Statistika) foruma biva aktualizovana?

Ja sam npr. koristila Konqueror ( Browser ) a u statistici i dalje stoji "0" ? Je li to u redu?

Bojim se da ovo sa statistikom jos uvek nije u redu.:O
Nema odgovora... :(

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

59

Utorak, 18. Novembar 2003

Koju verziju Konqueror-a si koristila?

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

• Poruku poslati

60

Ponedjeljak, 01. Decembar 2003

nekom selam alejkum senokm zdravo.. Zanima me dali je meni ko korisniku foruma moguce od strane administratora da se bukvalno svi moji postovi izbrishu odavde ??? sa ovoga foruma tako da nema ni jedan dokaz da sam ja ikad tu bio ??
Kratko i jasno pojavile su se velike zene u figurativnom smislu (bla bla bla bla)
PS: nekad beshe lepshe...

Social bookmarks