Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

61

Ponedjeljak, 01. Decembar 2003

Kratko i jasno: Nije moguce.
Sve sto je napisano na forumu i ne kosi se sa njegovim pravilnikom ostat ce tu sve dokle isti postoji.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Prolazzznica

Zlatna sredina

(10)

• »Prolazzznica« je žensko

Datum registracije: 16.10.2003

• Poruku poslati

62

Utorak, 02. Decembar 2003

Dali je moguce ovdje na forumu i dali postoji uopste bilo kakva funkcija, gdje bih naprimer mogla vidjeti sve komentare jedne osobe koje je do sada pisala???

Jer nemam vremena da citam cijo forum ?( 8o ?(

63

Utorak, 02. Decembar 2003

@ Prolazzznica : Potrebno je samo da u profilu odredjenog clana foruma kliknes na opciju : i dobices sve postove servirane na jednom mestu. :)

Ili u bilo kom postu nekog clana klikni na gore pomenutu opciju, dobices isti rezultat, dakle sve postove jednog clana na forumu.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Prolazzznica

Zlatna sredina

(10)

• »Prolazzznica« je žensko

Datum registracije: 16.10.2003

• Poruku poslati

64

Srijeda, 03. Decembar 2003

Hvala Pink! :rolleyes: da se nemucim vise

65

Utorak, 09. Decembar 2003

Citirano

Orginalno od Administrator
Koju verziju Konqueror-a si koristila?

Konqueror 3.0.4 (upravo koristim)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

66

Ponedjeljak, 29. Decembar 2003

Problem! Ne mogu da je odjavim sa foruma :rolleyes: Upomoc!
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

67

Da si rekla da ne mozes da se prijavis ne bi me iznenadilo kao ovo da ne mozes da se odjavis :D 8o :)) .
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

68

Izbrisi cookies hanuma... mozes u temporary internet files (preko tools->internet options->settings->view files pa select all delete all (ako je puno mozda steknes utisak da se komp zakovo dok pobrise to (a brisaces dosta vise od 'kukija')).. ili idi na my computer/C:\/documents and settings/PREPOZNAJ SVOJ NALOG/cookies pa brisi sve sem indexa :). Ovako te mozda izloguje i sam :). A sad sto sam zakasnio nema veze mozda pomogne i sutra :).
mogu ja da se potpisem i bolje...

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

69

Thanks Fingers, I appreciate it a lot :]
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

biribenda

Početnik

(10)

• »biribenda« je muško

Datum registracije: 19.01.2004

• Poruku poslati

70

Utorak, 20. Januar 2004

poeni i korisnicki nivoi

Pitanje za administratora :
Kako se izracunavaju poeni i koji su korisnicki nivoi moguci ?

Da li prosecan broj poruka ulazi u formulu za izracunavanje poena ?
uci ti, uci ti i samo uci ti ...

71

Utorak, 20. Januar 2004

@ biribenda: Vala bas biribenda, bilo bi zanimljivo da nam admin objasni po kom algoritmu se to sve racuna :)

P.S. Uci TI, ali bogami i nauci TI a manje NET-om lutaTI ;)!!!

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

72

Srijeda, 21. Januar 2004

Citirano

Orginalno od biribenda
Pitanje za administratora :
Kako se izracunavaju poeni i koji su korisnicki nivoi moguci ?

Da li prosecan broj poruka ulazi u formulu za izracunavanje poena ?

Odgovor na ovo pitanje se dobija klikom na znak pitanja (?) pored korisnickog nivoa.

Citirano

Sta je to 'korisnicki nivo'?
Clan foruma skuplja korisnicke poene svakim danom nakon registracije kao i svakim napisanim prilogom. Iz ovih poena izracunava se nivo korisnika na forumu.

Jedan kompleksniji algoritam, koji uzima u obzir vise faktora, daje svoje rezultate na strani koja se dobija klikom na .

biribenda

Početnik

(10)

• »biribenda« je muško

• Poruku poslati

73

Srijeda, 21. Januar 2004

Ja kliknuh na ? i dobih ovo:

Citirano

Clan foruma skuplja korisnicke poene svakim danom nakon registracije kao i svakim napisanim prilogom. Iz ovih poena izracunava se nivo korisnika na forumu.

Cini mi se da me nisi dobro shvatio:
1. Koji su moguci korisnicki nivoi ? Primer: Ako sam 'Novajlija' kako se zove moj sledeci nivo ? Koliko ima nivoa ?

2. Kako se izracunavaju korisnicki poeni ? Npr: fingersbroken ima 1686 priloga, 794510 poena i nivo mu je 35. Kako se iz 1686 dolazi do 794510 ?

74

Srijeda, 21. Januar 2004

Citirano

Orginalno od biribenda

2. Kako se izracunavaju korisnicki poeni ? Npr: fingersbroken ima 1686 priloga, 794510 poena i nivo mu je 35. Kako se iz 1686 dolazi do 794510 ?

Nek me admin ispravi ako gresim, al kako skontah broj koji u mom slucaju predstavlja (tj prije ovog posta je predstavljao :D) 794510 dobija se tako sto se broj postova pomnozi sa brojem dana "radnog staza" na forumu (tj broj dana od registrovanja) :). Ponovo kazem ako gresim nek me admin ispravi :). A nivo 35.. ubi me ako znam :d

A za titule... sledeca ce ti biti (ako se ne varam) cool novajlija.. mozes da vidis ko ima koju sa koliko priloga, ali zanimljivije je da 'osetis na svojoj kozi' tj da gledas kako se menjaju dok redjas postove ;).
mogu ja da se potpisem i bolje...

biribenda

Početnik

(10)

• »biribenda« je muško

• Poruku poslati

75

Srijeda, 21. Januar 2004

Citirano

Orginalno od fingersbroken

Nek me admin ispravi ako gresim, al kako skontah broj koji u mom slucaju predstavlja (tj prije ovog posta je predstavljao :D) 794510 dobija se tako sto se broj postova pomnozi sa brojem dana "radnog staza" na forumu (tj broj dana od registrovanja) :).

Jel to znaci da ako ja danas posaljem 100 poruka i nista ne radim sledecih godinu dana ja imam 36500 poena ?

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

76

Srijeda, 21. Januar 2004

To sto ti nazivas nivoom, na ovom forumu se zove rang.
Na pitanje sta je rang i kako se on menja imas odgovor u sekciji FAQ (najcesce postavljana pitanja).
Predlazem da se odgovor na pitanja najpre potrazi u gore navedenoj sekciji pa da se tek onda pita na forumu.

Izracunavanje poena iskustva je vec objasnjeno u citatu iz FAQ koji sam naveo, a Fingersbroken je to jos jednom ponovio na prakticnom primeru.

Formula za izracunavanje nivoa neka ostane zasad mala tajna :P ;)

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

77

Srijeda, 21. Januar 2004

ja se sam pitam kako to da niko do sad ne rece fingeru

"bate, holji i ta drugi da ti se slomi?"
malo za promenu

78

Ponedjeljak, 09. Februar 2004

@ Admin : WinXPSilver--->upadljiva plava boja fonta ( u naslovima i podnaslovima) je namerno postavljena? Ako jeste, onda bih Vas ljubazno zamolila da ponovo vratite crnu boju? :O

P.S. Taman mi se oci navikle na onakav stil, a vi menjate... ;(

Dopuna: @ admin : Hvala.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

79

Menjano nije nista u WinXPSilver skin-u. Kod mene se ne pojavljuje plava boja o kojoj pricas.

P.S: Da ti se nije pokvario monitor? :D

80

Hmm... o tome nisam razmisljala :O U svakom slusaju od malopre je sve opet u redu, onako kako je i pre bilo te se ja zahvalih zato (mislila da je moja molba uslisena. :D)

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks