Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

81

Petak, 20. Februar 2004

@ Admin: Ili ja vidim duplo ili na forumu zaista postoji i moja dvojnica?!! A mozda je i neka greska? Ako je greska, kako je doslo do nje?
Da ne pricam u prazno, evo slike :

Dopuna : E tek sad nista ne kapiram :rolleyes: dva posta zaredom a ja postirala samo jedan? Ovo mi mirise na problem i to na mom PC-u . Help? ;(

Dopuna dopune : Ja dopunih jedan post, ovaj se druga sam dopuni. Dve muve jednim udarcem! 8)

pink je dodao/la ovu sliku:
  • pink_pink.JPG
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

82

Petak, 20. Februar 2004

Pink, uspela si da "zbunis" forum da te tretira kao podeljenu licnost :D
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

83

Petak, 20. Februar 2004

Filozofija me kao nauka veoma zanima, ali se ovde ostavi filozofiranja i fino mi prostim recima objasni o cemu se radilo :) ?

Pijana bila nisam, nadam se nisi ni ti, a oboje smo me videli duplo? :D Kako to?

Da nije forum "osamucen"? ?(

P.S. Ostav' se ti sabiranja, oduzimanja, mnozenja i deljenja,. :D
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

84

Petak, 20. Februar 2004

Upravo posmatram kako je i adminu poslo za rukom da zbuni forum da ga posmatra kao podeljenu licnost... ima ga X dva :).
mogu ja da se potpisem i bolje...

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

85

Petak, 20. Februar 2004

Evo da ne mislis samo da si unikatna :P
Administrator je dodao/la ovu sliku:
  • double bubble.jpg
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

86

Petak, 20. Februar 2004

A evo i jos malo vise :)) :D
  • triple_bubble.jpg

87

Petak, 20. Februar 2004

Nije triple... eno te cetiri put :D.. ti si ko onaj iz matrixa.. prosuo se na sve strane da izbegne metak :D..
mogu ja da se potpisem i bolje...

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

88

Petak, 20. Februar 2004

Dobro ne rece ko Saddam Husein i njegovi dvojnici :))

89

Petak, 20. Februar 2004

Hahaha :D:D:D:D

... e vala mi dobro rekoste, eto nisam citavu noc mogla spavat bi mi na brigu sta se sa forumom desava, a ono nista samo "neverovatna promena" 8) .

@ Admin : Neka sad vise, smanji dozu zbunjivanja :P

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

90

Ponedjeljak, 22. Mart 2004

Evo i Sans je uspeo da ostvari fenomen 'dvojnika'

• Sans2.jpg

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

91

Ponedjeljak, 22. Mart 2004

Ma , za mene mi i nije.. mene i onako mnogi vide duplo :D
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

92

Utorak, 23. Mart 2004

to se mora preispitati !!!

.

Postoji mogućnost,da je to naletio njegov CLONN ,...
negdje je,davno, clonniran,pa hajd... sad mu ga znadi !!! 8)

'' SANS-e ,molim te...IZJASNI SE JASNO, PO OVOM PITANJU ''

M.S. ......meSSko...... selam svima
[SIZE=1]Šta god ko čini,..ono sve sebi !!! ;) [/SIZE]

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

93

Utorak, 23. Mart 2004

ja bi se hajo videt u duplo, sam neznam kako, a i pitam se dal je moguce da ova iz foruma izadje u stvarno, pa da se sretnu, il jos bolje da se izgubis u forumu, pa da neznas koji si ti, udjes ka jedan a izadjes ka drugi, il jos bolje za ove moderatore (mislim da je to za njih i napravljeno) da udju jednom i da ostave jednog sebe tamo tako da ih ima stalno i uvek spremni da moderisu.
To bi se trebalo preispitat, more bit bi i radilo, a ja bi hajo znat kako da me izdupliram i posle izvadim otle tako da me ima u rezervi kad zatreba, pa ako more tako bi i drugima uradili, il da po jednog od nas ostavimo sam za forum i onda da stalno po nesto pisemo i diskutujemo, pa da nam bude najbolji forum na svijetu dje stalno ljudi nesto pisu.
Hajde nek se to izbistri more bit bide nesto.
malo za promenu

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

94

Utorak, 23. Mart 2004

Citirano

Orginalno od hadalj
Hajde nek se to izbistri more bit bide nesto.

More bit bidne a more bit i ne bidne... 8)

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

95

Utorak, 23. Mart 2004

znaci ispada, Hodi mu ga znadi, kolko ja skonta
malo za promenu

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

96

Petak, 02. April 2004

Pokusavam vec par puta traziti neke teme na forumu a nisam uspesna u tome. Moram sve manuelno. Objasni mi Amdine molim te kako se pravilno radi pretraga?

Na primer za temu "Malo o kuhanju"

Hvala :]
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

97

Petak, 02. April 2004

Vrlo lako, ukucaj izraz "Malo o kuhanju" u polje Pretraga po pojmu. Ukoliko trazis temu koja se tako zove onda markiraj samo polje Trazenje u naslovu i pritisni dugme "Trazi". Dobit ces upravo ono sto zelis.

Ukoliko zelis naci sve priloge u kojima se nalaze reci trazenog izraza, onda markiraj opciju Trazenje u prilozima.

Ujedno prostudiraj i ostale opcije prilikom trazenja koji same sebe objasnjavaju.

Germanicus

Početnik

(10)

• »Germanicus« je muško

Datum registracije: 17.04.2004

• Poruku poslati

98

Ponedjeljak, 19. April 2004

Pitanje?

ne mislim da vredjam nikoga ali bih volio da pitam da li ovdje na ovom forumu ima ljudi koji ne dolaze da se isticu kako su oni pametni ili koji ne dolaze da naprave neki imidz kao pametni ili onih kojih pricaju napamet ili samo kopiraju napamet textove sa tudjih strana i bez ikakvog svog komentara bace na ovom forumu?

Ako ima takvih ovdje zelio da diskutujem snjima.

Hvala.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

99

Ponedjeljak, 19. April 2004

Citirano

Orginalno od Germanicus
Ako ima takvih ovdje zelio da diskutujem snjima.

Recimo da ima takvih na ovom forumu :) . E sad pitanje tebi: Ispunjavas li ti uslove koje postavljas svojim sagovornicima? Vjerovatno ces reci da ispunjavas. Kako da znamo. Jedostavan nacin je da sacekamo dok ti pored korisnickog imena umjesto sadasnjih 5 postova bude stajalo makar 55. Za to vrijeme ces diskutujuci sa ostalima dobiti odgovor na svoje pitanje. A i ja na moje upuceno tebi :) .
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Germanicus

Početnik

(10)

• »Germanicus« je muško

Datum registracije: 17.04.2004

• Poruku poslati

100

Utorak, 20. April 2004

ovo pitanje ja nisam postavio iz zle namjere, nebih zelio da me neko pogresno razumije. prije registracije sam naravno pratio malo diskusije na ovom forumu i posto mi je odvratan taj arogantni, ruzni stil diskusije kod nekih clanova ovdje, htio sam da izrazim samo zelju ili namjeru da diskutujem samo sa ljudim koji objektivno, produktivno diskutuju.

Social bookmarks