Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

101

Utorak, 20. April 2004

"Pitanje?

ne mislim da vredjam nikoga ali bih volio da pitam da li ovdje na ovom forumu ima ljudi koji ne dolaze da se isticu kako su oni pametni ili koji ne dolaze da naprave neki imidz kao pametni ili onih kojih pricaju napamet ili samo kopiraju napamet textove sa tudjih strana i bez ikakvog svog komentara bace na ovom forumu?

Ako ima takvih ovdje zelio da diskutujem snjima.

Hvala. "-originalno od Germanikus...

Verujem da si dobio odgovor od Ed-a, koji je zasigurno umereniji od mene, a ja bih na ovo tvoje pitanje samo dodao, da je ovo otvoreni forum, te imaš pravo diskutovati sa kim hoćeš, a ne moraš diskutovati sa onim ko ti se ne sviđa, te na osnovu ovoga, a nismo deca, jel, ovo tvoje pitanje je po meni provokativno i možda uvredljivo, no ostavimo to da razluče one osobe koje se sa tobom upuštaju u dijalog...

Kako reče Ed, moraš steći malo staža na forumu da bi donosio neke zaključke, jer ovde je mnogo pojedinaca koji duže vreme izlizaše tipke na tastaturama, pa zaslužuju naše poštovanje, ako ne nešto više...

Shvati ovo kao savet, a ne kao poziv na neku raspravu i dalje naglabanje u vezi sa ovom tvojom nesmotrenom opaskom...

Pozdrav...

102

Četvrtak, 29. April 2004

Zasto sans-a opet vidim duplo, a hobbes-ov post ne vidim uopste? :rolleyes:

Dopuna : Sve se sredi i sans se ujedini i hobbes-ov post procitah.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

103

Četvrtak, 20. Maj 2004

Admine radil ovaj chat? Ne da popravljaj to inace se forum pretvori u NP-chatroom ?( .
Ono jeste da ja volim da chatam, al' i mene pojedinci nadmasise poslednjih dana.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

104

Četvrtak, 20. Maj 2004

Chat radi ko svicarski sahat :)
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

105

Četvrtak, 20. Maj 2004

E vala radi , no tamo nikoga nema da chata, a na forumu bez pauze ?( .

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

106

Četvrtak, 20. Maj 2004

Mi jos uvek cekamo odgovore na pitanja upucena nasem poslednjem gostu. :(
Hoce li biti uskoro?
Pazi koju igru igras.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

107

Četvrtak, 20. Maj 2004

I ja ih čekam.. i čim dođu do mene, eto ih i do vas :D
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

108

Četvrtak, 20. Maj 2004

Sto se mene tiche gost moze bit dodje odma',mozda za godinu ili 10 godina,gosta ce svakako bit ... a mozda ga i ne bude ....
(obrada TLN)
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

109

Četvrtak, 01. Juli 2004

Jedno kratko pitanjce: Na kojim se sve sites (domenima) nalazi ovaj nas forum?

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

110

Četvrtak, 01. Juli 2004

Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

111

Utorak, 13. Juli 2004

EMERGENCY BRE !!!

Ljudi ... trebalo mi je par linkova koji sadrze filozofska i par psiholoskih dijela ... Ja nisam mogo da se snadjem po ovom bijelom (svijetu) internetu ... :) No trebalo mi je : Ribari ljudskih dusa ... ako mi ko more pomoJ Fala mu vJeliko :)

Peace !!!
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

112

Srijeda, 14. Juli 2004

Jesil pitao ciku Google?
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

113

Subota, 17. Juli 2004

Citirano

Orginalno od xhaki
Mislim da bi administrator trebao da sankcionise ovog "crnogorca" jer ipak ovo nije mesto za lecenje kompleksa,jer uvredama (npr:kopile) nije mesto na ovom forumu.A ako administrator nije online,onda bi trebali barem moderatori,u ovom slucaju fingers da nesto urade povodom toga,pa makar to bila i usmena opomena.
p.s. i bas me cudi (ne)reakcija fingersa

Ne moderiraju svi sve. Zbog toga postoji opcija ''prijavi'' za one koji nalaze da na forumu stoji nešto što smeta. Odgovarajući moderator dobije odgovarajući mejl. Sledi odgovarajuća reakcija...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

114

Utorak, 28. Septembar 2004

Mozda to sam kod tebe :D
kod mene Feljin ban regularno radi, te bas po par puta sa cudjenjem pogledam kako to da je on banovan.

PS. ma desava se to, zavisi za koga si gledo, ne bih ti mogo objasnit sto, al sigurno ima kaka zavera, za ove iz SDA banovane odma se pokaze. Ako ne radi to sto si teo ti videt ete ti mos na Felju kliknut, nije lose, ima dvije opomene i jedan ban, sahi pravo. Kad smo bas kod ovog ja bi na primer voleo da kliknem na obrazlozenje i da me uputi direktno na post zbog kojeg je neko banovan, eto ti za Felju tedo da ostrvarim tu zelji i klikca i klikca da bi ukapiro sto je banovan la ne more. Steta ovako cu ostat u ne znanju, a lijepo je momak poceo.
malo za promenu

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

115

Utorak, 28. Septembar 2004

Esselamu alejkum

Vala jok Bekša, nego mi ne radi na kojeg god da kliknem. Čim tebi radi onda je do mene nešto.

P.S. Reko bih ti ja što je Falja banovan nego je toliko lupeto da se bojim hoće i mene banovat ako ti ponovim.
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

MuShtuluk

Početnik

(10)

• »MuShtuluk« je muško

Datum registracije: 21.03.2004

• Poruku poslati

116

Ponedjeljak, 01. Novembar 2004

Pitam

KaT ce da mi se makne ova opomena?

Pa proslo je vise od po godine kako mi je dadose, i sve zbog onogaK Bananananamena.

Ja sam misLJiJo da se to automatski mice posle nekog vermena kaT ono hoces - jos je tu.

I jos pise vredjanje CLANOVA foruma a ono nisu clanovi no saLJ jedan clan.

I nisam ga ni uvredio no mu reko ... - paaaaa nemogu saT da ponovim da ne dobijem jos jednu.
PokushaH da budem ozbiljan al ne ide 8)

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

117

A sto sam ovo ja ko dupli as ali samo sa jednom zvedicom :D Salim se. Bez komentara molim :D :D

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

118

Citirano

Orginalno od MuShtuluk
Pitam

KaT ce da mi se makne ova opomena?

A jesil se popravio?

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

119

Koliko sam ja primetila ovde postoji jedna nepravilosti Imam jednu vest za mustuluk!!! :D Mustuluku. Znas kako ces vidi nekako zaradi jos dve opomene i onda ces biti banovan za 1 mesec kad protekne to vreme onda ces imati ponovo sva prava.

Ovako ova jedna opomena nikad nece zastarati jer nije ogranicena vremenski ko kad imas tri opomene.

Izvini Aministratore ako sam previse odala a istovremeno se nadam da cu nesto dobiti za mustuluk od Mustuluka :D :D :D :D

MuShtuluk

Početnik

(10)

• »MuShtuluk« je muško

Datum registracije: 21.03.2004

• Poruku poslati

120

Ijo administratore pa kako te popravljanje naslo???
To ti nije pisalo u pravila foruma koja sam ja detaljno proCito. Tamo ti nidje ne veLJi da treba da se popravljas da bi se makla opomena. Ko da saT ja hajem da nesto po menE majstorisem i da se popravljam, suti jadan hoTu se saLJ vise razbataLJit.

No makni ti mene ovu opomenu to bi bilo sahi ljijepo oT tebe.

E ljelje mene ove arhitetkinje. Pa zasta mi ti to trazis muStuluk - ti nijesi u vinklu. Trazis mi mustuluk sto mi se nikaT nece maJ opomena, a sta bi mi tek iskala da mi se hoTe maknut. Pa kozu bi mi sa ledja odrla.

To bi ti bilo isto ka da ja tebe trazim mustuluk za to sto ti se srusila zgrada koju si ti projektovala.
Pa ti jos reknem TEK kat srusis jos tri moJces ponovo da napravis novu. AMAN

ALJ evo da ne bude da si mi trazila mustuluk a nisi nista dobila rekni ocenu koju hoj da ti dam.

Evo od mene 10 a ako ti bidne mlogo javni mi.
PokushaH da budem ozbiljan al ne ide 8)

Social bookmarks