Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

141

Četvrtak, 23. Decembar 2004

prvo i ja pomisli da se preteralo, no uz ovo obrazlozenje posta mi jasno da sans ima pravo. Ustvari da je od pocetka reko ovo mozda se niko ne bi ni bunio, znaci nije problem vest vec sadrzina, i ako ta vest skodi Bosnjackom Jedinstvu onda sam za to da se ne objavljuje ode, e sad ce neko rec da bi onda forum licio na Kocku Kocku Kockicu, a Sans na Branka Kockicu (a Hadzi sam na Kockicu, :D ).

malo za promenu

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

142

Citirano

Orginalno od sans
Dakle, prihvatam sve kritike na moj račun i spreman sam ih istrpeti, ali i dalje mislim da nije trenutak da se blatimo i da zalijevamo mržnju.
Dok god sam u mogućnosti, i imam pravo da ovo svoje mišljenje koristim da bih sprečavao ove i slične pojave - ja ću to i raditi, a opet podvlačim da se slažem da ja mogu imati mišljenje i bez toga da pri tom imam mogućnost da to moje bude na uštrb vašeg mišljenja o "slobodi masmedija"...
Dakle dok se "moja pije", molim vas da se pridržavate pravila foruma koja sam vam naveo, a ukoliko se "moja ne bude pila".. e onda radite kako vam volja.

Sans, definiste jednom pravila i pridrzavajte se njih. Ovdje smo dosli dobrovoljno privuceni nazivom OTVORENI Forum - Novi Pazar. Ako nije tako onda lijepo promijenite naziv u Forum - Klub dijaspore, Forum finih Bosnjaka, Forum lijepo-ponasajucih, itd...

Nemojte sami sebe skakat u trbuh. Ti se sekiras za bosnjacko jedinstvo. Mozda nemamo svi isto misljenje o tome? Ne sumnjam da nam je cilj isti, ali ovo, na kraju, nije Forum Bosnjackog Jedinstva.

Cinjenica je da se u nasem narodu djesavaju razna previranja i normalno je da se to stanje oslikava ovdje. Ti to ne mozes promijeniti tako sto ces non-stop banovati i brisati. Slika o nama ide u svijet bez ovoga foruma.

U svakom slucaju, nije meni tesko (a znam jos neke koji to isto kazu) da ne dolazim ovdje ako je ovo privatni klub. Vi samo recite, ili banujte - kako god vam volja.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

143

Citirano

Orginalno od Root
Slika o nama ide u svijet bez ovoga foruma.

Slažem se, ali pri tom imam u vidu da na tu sliku koja ide drugim putevima manje utičem i manje sam odgovoran jer na svim tim drugim putevima nisam supermoderator.

Citirano

Orginalno od Root
..ali ovo, na kraju, nije Forum Bosnjackog Jedinstva.

I da ne zaboravim... ovo između ostalog, a i pre svega ( a ne na kraju) jeste upravo i Forum bošnjačkog jedinstva

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

144

a sta ce oni koji nisu Bosnjaci
malo za promenu

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

145

Citirano

Orginalno od sans
I da ne zaboravim... ovo između ostalog, a i pre svega ( a ne na kraju) jeste upravo i Forum bošnjačkog jedinstva

Ok, tako rekni. Onda trebamo postaviti neka pravila koja ce uci u statut po tom pitanju. I ti onda djeluj po tim pravilima.
Ova ti je na mjestu.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

146

Citirano

Orginalno od hadalj
a sta ce oni koji nisu Bosnjaci

Ovo je između ostalog , a i pre svega ( a ne posle svega) i Forum njihovog jedinstva

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

147

pa znaci ukratko Ovo je između ostalog , a i pre svega ( a ne posle svega) i Forum Brastva i Jedinstva

malo za promenu

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

148

Srijeda, 12. Januar 2005

Kuzim da dosta raje se buni protivu opomena kao nuznog zla i to sto ne mogu otvarati nove teme pa rekoh da kazem i ja koju na tu temu a u korist onih s jednom i dvije opomene:

Ovoga, individua popije tri opomene i nakon toga odlezi mjesec dana, vrati se na forum i opomena vise logicno neima. Sad ovi sto su je popili jednom ili dva puta mogu bit' dobri skroz dugi niz dana, mjeseci i godina i opet ko sta zna niko nista ne zna, ne znam ni ja da li se mora cekati Dan Republike (tj foruma) da bi uslijedila naka pomilovanja (abolicije vulgarno) da bi im se ista(e) skinula(e).

Sad ja pitam, da li je moguce uvesti neku vremenski limit kazne kao takve, tako da opomena koja je udijeljena nestane nakon mjesec dana ili slicno drito, namah, avtomatski?

Aj ako moze neka upravnik i rukovodstvo razmisli o ovome.

Zivili
Giovanni

[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

149

Srijeda, 12. Januar 2005

Automatsko brisanje opomena nije nikakav problem, ali cemo ipak ostavit ovako stanje kakvo jeste.

E sad, ako se neko ko ima opomenu popravio, pa se na forumu fino ponasa, njemu ce se vec naci neko da istu skine.
Ukoliko se pak bas niko ne seti da mu skine opomenu, a on nek se javi meni ja cu to sa zadovoljstvom uraditi.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

150

Četvrtak, 13. Januar 2005

Jel' može neko da mi kaže kako stavljate slike i kako navodite citate drugih u svoje priloge. Jednom mi je uspjelo ono oko ubacivanja citata, ni sama neznam kako, a sliku nemogu pa nemogu???
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

151

Četvrtak, 13. Januar 2005

Citirano

Orginalno od iMan-a
Jel' može neko da mi kaže kako stavljate slike i kako navodite citate drugih u svoje priloge. Jednom mi je uspjelo ono oko ubacivanja citata, ni sama neznam kako, a sliku nemogu pa nemogu???

Vozdra iMan-a!

Citat ces jednostavno dobiti ako si ulogovana i kliknes na dugme citat iznad priloga koji hoces da citiras ;onda se on pojavi uokviren i pocinje i svrsava sa

Citirano

- savjet ne brisi ovo vec samo ispod nastavi da pises sta zelis.

Ovo za slike, pocetnicka greska raje je da kad izaberu sliku s svoga kompjutera (Browse dugme locirano ispod poruke koju pises kao ja sada) pritisnu puce "Proveri kako ce izgledati" i to cini da se izabrana slika mora ponovo izabrati inace se nece postirati.

Zivila
G.
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

E-B

Zlatna sredina

(10)

• »E-B« je zabranjen

Datum registracije: 17.10.2004

• Poruku poslati

152

Petak, 14. Januar 2005

Kako post iz jedne teme linkovati na nekoj drugoj temi na kojoj se zelim pozvati na taj post

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

153

Nedjelja, 16. Januar 2005

Nije dozvoljeno odgovaranje na sopstveni prilog u toku 24 casa od njegovog pisanja.
Koristite opciju za obradu priloga , koja je aktivna u gore navedenom periodu.

Ovo mi se pojavi pri pokusaju da ogovorim na post koji je Pink postavila na temi "Sta mislite o ovome".
Prilog nije moj, nego njen. :rolleyes:
Pazi koju igru igras.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

154

Ponedjeljak, 17. Januar 2005

Kiki, problem je sad odklonjen ;)
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

155

Nisam ni sumnjala. Hvala. :D
Pazi koju igru igras.

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

• Poruku poslati

156

Citirano

Citat: Orginalno od iMan-a Jel' može neko da mi kaže kako stavljate slike i kako navodite citate drugih u svoje priloge. Jednom mi je uspjelo ono oko ubacivanja citata, ni sama neznam kako, a sliku nemogu pa nemogu???

Citirano

Citat ces jednostavno dobiti ako si ulogovana i kliknes na dugme citat iznad priloga koji hoces da citiras ;onda se on pojavi uokviren i pocinje i svrsava sa

Citirano

- savjet ne brisi ovo vec samo ispod nastavi da pises sta zelis. Ovo za slike, pocetnicka greska raje je da kad izaberu sliku s svoga kompjutera (Browse dugme locirano ispod poruke koju pises kao ja sada) pritisnu puce "Proveri kako ce izgledati" i to cini da se izabrana slika mora ponovo izabrati inace se nece postirati.Ovo za slike, pocetnicka greska raje je da kad izaberu sliku s svoga kompjutera (Browse dugme locirano ispod poruke koju pises kao ja sada) pritisnu puce "Proveri kako ce izgledati" i to cini da se izabrana slika mora ponovo izabrati inace se nece postirati.

[SIZE=3]HVALA Giovanni! [/SIZE] Evo ovo sa citatom mi je uspjelo, a slika opeeettttt ;(
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

157

Citirano

Orginalno od iMan-a
... a slika opeeettttt ;(

Osim greske koju postovani Giovanni napomenu , neretko se desi da se zaboravi pripaziti na velicinu slike te ona bude veca nego sto je dozvoljeno ( 80 KB ) i samim time ne bude postirana. Valja pripaziti i na dozvoljenje tipove datoteka ( gif jpg jpeg bmp pdf png txt ace zip rar swf htm )

pozdrav
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

• Poruku poslati

158

Utorak, 18. Januar 2005

PINK, hvala ti! I tebi GIOVANNI...
konačno skontah kako se šalje ta slika...

159

Utorak, 18. Januar 2005

Nista za to , nego daj da vidimo sliku ;) .
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

• Poruku poslati

160

Utorak, 18. Januar 2005

Ada, eno ti u čestitke jedna bajramska...

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks