Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

161

Četvrtak, 03. Februar 2005

Pomoc,Zelja kako god zelite.Hocu ako je moguce da zatvorite Formula 1 zeleo boh da otvorim novu temu sa Anketom jer je nova godina.Pa mi odgovorite ovde ili porukom.

Sa postovanjem vas annonimus
" Bilen alemlere rahmettir "

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

162

Petak, 04. Februar 2005

A moze li se jos po neki Ismail dodat?

alBazari je dodao ovaj fajl:
  • smilies.rar (31,19 kB - 51 puta prikazano - zadnji put: 19. Juni 2017, 14:04)

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

163

Petak, 04. Februar 2005

Kad pročitaš roman OTAŠ samo će ti se kasti :D
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

164

Petak, 04. Februar 2005

Citirano

Orginalno od sans
Kad pročitaš roman OTAŠ samo će ti se kasti :D

:D

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

165

Ponedjeljak, 14. Mart 2005

Prosledjivanje datoteke nije uspelo! Molimo proverite unos!

Galjba se kod mene nesto pokaputilo ilj me ova Forum vise ne haje, ne mogu da firiknem nijednu sliku vise :rolleyes:

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

166

Citirano

Orginalno od PaZaRaC
Galjba se kod mene nesto pokaputilo ilj me ova Forum vise ne haje, ne mogu da firiknem nijednu sliku vise :rolleyes:

Care, samo promijeni ime (garant je vec neko tu sliku postirao pod istim imenom) i sve ce bit' OK.

Eki, tebe da forum ne haje...

Aj zivio mi ti
Giovanni

[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

167

Citirano

Orginalno od PaZaRaC

Evo nekih odgovora, koji mogu biti razlog...

Citirano

Orginalno od fingersbroken
Forum ne prima slike sa istim imenom. Promeni joj ime pa pokusaj ponovo.

Citirano

Jos jedna stvar: ako slike 'formatiras' u photoshopu pa je pri snimanju umanjis na nekih recimo 76KB ili tu negde blizu 80KB (sa ciljem da bude manje od max dozvoljenih 80) imaj na umu da je to procena photoshopa i da se ne poklapa bas sa onom kako je windows posle snimljenu posmatra, tj vidi (moguce zbog procesa pri snimanju ili zbog dosita razlicitog bit proracuna pojma nemam). Sliku dakle u photoshopu snimis na 76 a windows properties ti govori (kad provjeris) da ima preko 80 (moguce recimo 80.01 KB). Znaci moze bit i do toga. A za ime opet ne izbacuj mogucnost. Mozda si opet birala neko koje postoji ili neko koje je nekad postojalo... Forum sva imena izlgeda dobro pamti.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

168

Sta se desilo sa temom "Ko je online?". Opcija "Trazi" mi ne nudi odgovor na ovo pitanje? Odgovorite, treba mi ko 'leba. :)
Sit Hungry Doesn't Believe

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

169

Zahvaljujem.

Verovatno je u tome greska.

Probat cu sutra jopet ;)

170

Petak, 02. Septembar 2005

Ja sam da pitam zasto je tema Muftija sandzacki zatvorena?

Citirano

Originalno od Babbha :

Uostalom TO JE NJEGOVA VRLO PRIVATNA STVAR !

Ja bi sad i ovde najljubaznije zamolio sve koji su postovali u ovoj temi da se okanu Ogovaranja jer ovo to i jeste!

Covek nije ovde i dok pricamo o njemu zaista cinimo Ogovaranje a opet njegov je zivot njegova vrlo privatna stvar!

Da diskutujemo o njegovim delima koja se nas ticu e to bi mogao da postujem ali ovo zaista ne.

Njegov zivot - njegova stvar a posebno onaj deo koji je iza zidova njegove kuce. Pokazimo postovanje!

Covek je lice iz vere a po nasoj veri on na to shto je ucinio ima sva prava. Kako ce ko to tumaciti zaista je nevazno.

PS
Ne zvuce li muski komentari u ovoj temi kao malo ljobomorni?

Jeste Babbha, zenidba je privatna stvar, ali je muftija javna licnost i u neku ruku nas "Babo" pa time i mi njegova familija te nas se ipak tice sta nas "Babo" (vodja) radi? Ili ne smije to da nas se tice??

Pozdrav
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

171

Zanimlivo pinki: ja bas sa namerom da uvoj temi postavim isto pitanje se logovah kad vidim ti vec pitanje postavila :)

Elem, za babbhu, i za administraciju: Muftija nije ti i ja i clan neki foruma pa da pravo na privatnost i da radi sta hoce (a da mi to ne komentarisemo) ima. Zasto recimo ti kao clan G17 pozivas na otvorenu diskusiju o drugim javnim licnostima a kada se radi o ovoj javnoj licnosti stitis mu privatnost??? Otkud sad pa to.

Na forumu je bilo pravilo ovakvo: tema se zatvara ukoliko nema smisla ili ukoliko se granice normalnog diskutovanja ne postuju. Imali smo temu o Sulju, jel jesmo? Nije zatvorena da mu se zastiti privatnost vec zato sto su diskutanti predaleko otisli. Isti je slucaj i sa Rasimom. A vidis, ja sam imao nameru, i dobro bio krenuo, da temu vodim (bar da se mucim) tako da u njoj ne dodje do bilo kakvih ispada.

I zar nisi bio u stanju da bar na tren primetis da je posle duzeg vremena raja fino diskutovala. Misljenja su se razlikovala ali nije bilo medjusobnog nasrtanja. Zar to tebi nesto ne predstavlja.

Fino je igrati se dzon vejna i kauboja, znam ja da je tebi sve ovo zabava (posto vidim naisao ti cejf da se zadnje vrijeme na forumu zabavljas) al nije to lijepo kad se radi o tudjim zivcima. Prema svakom ko se javio ucinio si jednu nepravdu, a prema istini najvecu.

Jeste, hteo sam da pricamo o muftiji. Ne samo o zenidbi. Vec i o drugim njegovim djelotvornim sferama.. i politickim, i rektorskim, i carsijskim.. svima.. Il bi da mu se sacuva privatnost, a????
Sto se tice visezenstva, evo pokrenut cu novu temu u kojoj muftiju spominjat necemo vec cemo samo raspravljati tj misljenja iznositi o sad vec aktuelnoj temi.. Kad ti mozes da se pravis pametan mogu i ja da se pravim glup. Nije nikakav problem. Ali cemu sve to vodi? Ima li neko pravilo po kojem se forum sada vodi? Ako ima zelio bih da znam.. pa ako je vama samo bitna igra a onda eto vam pa se igrajte... igraj se i vanzemaljaca, i dobrocinitielja, i sportista i politicara, al nemoj da ocekujes da ti raja bude ozbiljna... Sad ispadosmo mi eto svi glupi. Trebo si i klintona onda da branis... :D

Bapko jedno je jasno: nismo svi isti i ne pripadaju nam iste stvari i ista merila. Nije pravda dati svima isto. Pravda je dati svima ono sto zasluzuju.

Mislim da bi administracija mogla ovim da se pozabavi, jer nesto trulo u drzavi danskoj. Admin na temu odgovori, a babbha mu je zatvori. Cak se ni stari obicaj dogovaranja oko takvih stvari ne postuje.

P.S. Ko je procito procito je, da ovo u jednom komadu (ili uopste) ovde da ostane, pored ovakvih uredjivaca to ne moze niko da garantuje.
mogu ja da se potpisem i bolje...

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

172

Raspravljalo se o mnogim javnim licnostima ali nikada o njihovim zenama.
Ozenio se covjek, Bog dz.s. je to dozvolio i sta tu ima da se filozofira?

173

Masis sustinu: ne pricamo mu o zeni (nigde nismo) vec o postupku. Eto necemo ni postupak vezat za njega, vec cemo postupak komentarisat nevezano za njega. Pokrenut cu temu, jer ne mogu se te tvrdnje tako lahko uzimati zdravo za gotovo kako ih ti iznosis, vec cemo to malo da uzmemo eto za temu razgovora. Na stranu muftija. O muftiji bih ja i o drugim postupcima. Cisto da se zna, sta mu je funkcija i kakvo mu mjesto po toj funkiciji pripada, a kakvo on zauzima. Al eto, ne moras da se sekiras (ili pak dokazujes lojalnost) tema nam je zatvorena. Svi cete dobit pohvalu kad se muftija vrati sa bracnog putovanja ;)

SaNdZak

Zlatna sredina

(23)

• »SaNdZak« je muško

Datum registracije: 01.11.2002

• Poruku poslati

174

Citirano

Orginalno od pink

Jeste Babbha, zenidba je privatna stvar, ali je muftija javna licnost i u neku ruku nas "Babo" pa time i mi njegova familija te nas se ipak tice sta nas "Babo" (vodja) radi? Ili ne smije to da nas se tice??

Pozdrav

Rekao bi rahmetli Alija Izetbegovic; "Imam averziju na oceve nacija" i "Nije svaki babo dobar babo" aludirajuci na Fikreta Abdica.

Sto se tice Muftije Sandzackog, on je babo svojoj djeci i predvodnik Islamske zajednice na nasim prostorima ni manje ni vise od toga.

P.S. Naravno i rektor Univerziteta u Novom Pazaru.

Jede Wahrheit braucht einen Mutigen der sie ausspricht!

moivre

Učenik

(10)

• »moivre« je muško

Datum registracije: 10.07.2005

• Poruku poslati

175

Babbha, Babbha...

Citirano

Mislim da bi administracija mogla ovim da se pozabavi, jer nesto trulo u drzavi danskoj. Admin na temu odgovori, a babbha mu je zatvori. Cak se ni stari obicaj dogovaranja oko takvih stvari ne postuje.

Nemoj bapko da se ljutis ali Pink i Fingers su u pravu. On je VRLO javna licnost i o njegovim postupcima, koji uzgredbudireceno, uticu na stav cele javnosti (bilo u zemlji ili van nje) prema nasem narodu, ima smisla diskutovati. A cini mi se da nije bilo neukusnih komentara. Islo se od pohvala do neslaganja a nikako nije bilo pljuvanja ili nedajboze vredjanja. Steta je sto su se svi uhvatili poslednjeg slucaja a imalo bi tu da se raspravlja o mnogim postupcima, i dobrim i manje dobrim. ;)
Na kraju krajeva tema se zvala "Muftija sandzacki" a ne "Druga zenidba". ;)
Mens sana in corpore sano!

176

Citirano

Orginalno od SaNdZak

Sto se tice Muftije Sandzackog, on je babo svojoj djeci i predvodnik Islamske zajednice na nasim prostorima ni manje ni vise od toga.

P.S. Naravno i rektor Univerziteta u Novom Pazaru.

Samo to i nista vise?
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

177

Gde je RESPECT !?

Sta je RESPECT !?

Ko je za RESPECT !?
" Bilen alemlere rahmettir "

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

178

Nedjelja, 04. Septembar 2005

SVE JE OVO SAMO IGRA !

Odakle poceti...

Evo odavle! MENI NE TREBAJU POHVALE OD MUFTIJE, NI OD SULJA NITI RASIMA. NE TREBAJU MI POENI NI TAMO NI OVDE NI BILO KUDA BILO KADA!

Nisam clan G17. Nisam Vishe.

Temu sam Uredno zatvorio jer je nastalo prepucavanje koje TI fingerse nisi ni skonto ni stigo da vidish jer sam imao u toku jedne noci preko 200 istih i slicnih priloga u toj istoj temi od nekoliko clanova! OVO NIJE MIRC! NI MSN, NI YAHOO ! Forum je poBogu ljudi da se razmene mishljenja... i ja to poshtujem. I dzelatovo mishljenje poshtujem i krvnikovo i mishljenje dushmanina. Svakoga ponaosob.

Da ne zvucim kao da se pravdam (ne pada mi na pamet), tema je zatvorena jer PRIVATNOSTI nemaju veze s time shto spominjete a privatnosti koje sam pobrisao iz iste teme ne bi ni da spominjem!

Ako nije istizah ja ne bi da dalje troshim slova i vreme na utipkavanje shto je neshto bilo.

Visezenstvo? OK. Imash tu temu otvorenu pa pitchi do mile volje u istoj.

Politika? Imash i tu temu, razgranatu do besvesti, pa lepo udri i pricaj nam o svemu shto kontash da je za znati.

Sam zaboravio neshto? Nisam.

8)

PS
Da budem egzaktan... u toku proshle noci sam pobrisao 172 priloga u kojima sam procitao reci: k****, p****, stoka, ***** mu je***, nab**** ja njega na kolac, fu***, cet****, balije, imena i prezimena ljudi koje znam i koje znate licno i tako dalje i tako dalje.
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

179

PA trebo si napisat to da znamo. Da je neko to video il cuo sigurno te nista ne bi pitao. Dobro je da si objasnio. Idemo daljse.

180

Citirano

Orginalno od Babbha

Temu sam Uredno zatvorio jer je nastalo prepucavanje ... jer sam imao u toku jedne noci preko 200 istih i slicnih priloga u toj istoj temi od nekoliko clanova! OVO NIJE MIRC! NI MSN, NI YAHOO ! Forum je poBogu ljudi da se razmene mishljenja... 8)

Da je barem nesto od ovoga stajalo u poslednjem postu iste teme sigurno da ne bih pitala o razlogu njenog zatvaranja. Slazem se forum nije chat, vec mesto za razmenu misljenja i dok sam ja bila online narod je lepo razmenjivao misljenja. I jos mislim da bi barem onima koji su spremni i voljni da fino jedni sa drugima diskutuju isto trebalo biti i omoguceno. Hvala.

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks