Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško
  • »PaZaRaC« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

1

Srijeda, 12. Novembar 2003

PlayStation 2 and Friends.

Evo malo da otvorim ovu temu, mozda ima neko od vas koji se takodje igra sa ovom igrackom:)

Sto se tice igrica za Playstation 2 vecina njih izadje paralelno sa igricama za PC.

Za ljubitelje fudbala ili generelno Sportsgamesova mogu da preporucim FIFA 2004 od EA-Sports, juce sam je kupio (ahaa u prodavnicu kupio, ima i toga :D) i bio sam bas pozitivno iznenadjen, Grafika je super, pokreti igraca su skoro perfektni, sekvencije koje ponekad dodju kad se napravi Faul su takodje prilicno realisticne i zavise uvek do prekrsaja koji se napravi...

ocena od 1-5, ja bi dao 4.6

Hamo dalje, jedna poznata igra kod playstationa je GT3 - Grand Tourismo 3, po mojem misljenju jedna od realisticnih Auto simulacija koju sam ikad igro, pri raspolaganju stoji puno Auto modela, od Audija do Daihatsua :) jedino negativno je sto mora da se polaze vozacki da bi mogle da se voze razlicite trke...za to, obavezno potrebna memory card.

ocena od 1-5, pa tu nedje 4

I da ne zaboravim Ultimate Fighting, evo nekolko slika iz igre. Ocena od 1-5, ja dajem 5+ :D

Pozdraf...

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

2

S obzirom da se ubijam od PlayStationa mislim da su FIFA siccers shing .... totalno nerealno je sa jednim igracem preci sve zive na terenu,tribinama i na klupi i dati GOL .... (bar u izdanjima do sad) ..... Malo zastupljeniji ovamo kod nas u carsiji je KOnamijev Winning 11 !!!

Sto se voznje tice preporucujem F-1 (2002 zamisli)... perfektna grafika, staze identicne,ma perverzija ...... mana je jedino malo stariji sastav timova :) Moj adut je naravno La Scudeteria :)

Ne znam koliko uzivate u X-games ..... ako bilo ko u sebi ima volje za stvarima na granici za SLOMIT, nek proba Tony Hawk Pro-scater 4 ..... komentar je WOW sve ostalo su sitnice :D,jos ako uzmes u obzir da sam Boarder bio ko klinac onda o|

Jos jedna stvar u kojoj mogu da uzivam je Tennis :) ako mislis da si dobar .... Booyroom

..... bravo tip za temu .... svidja mi se a i nalozih se na ovaj Ultimate fight :) moram se potrudit malo izgleda ....
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

3

Za fifu imas pravo, al sad je stvarno tako da u ovaj deo 2004 se moze tesko prec cijela ekipa sa jednim igracem, jos ako napravis profi modus pa nema sanse ni 2 minuta da zadrzis loptu kod sebe, a kamoli da hi driblas. U ovoj verziji su takodje unijeli da sto duze igras igru tvoji igraci sve vise i vise finti znaju, isto jedan pozitivan aspekt ...

Tony Hawk je super, al mislim samo za one koji su bas pravi skejteri, cool je kad se igra u dvojku pa se oljesi jurke i zmurke po terenu:D

Tenis na ps2 jos nisam igro, koji bi preporucio? moj omiljeni tenis je bio Mario Tenis na gajm boj:D

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

4

Ja sam se zakivo na World Tennis tour 2002 ..... samo 4 igraca ali je perverzija koliko je realno .... !!!

A sto se tice Toni Hawka ..... wow ponovo,ja ti rekoh nekad sam bio border pa se ufuravam maximalno na threesixty i fazone :)) poskido sam skoro neke cheat's ..... da ne poverujes ..... Matrix efekti,ovo-ono .... mah .... ko zna sta je daska razumece me :)
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

5

Postovanje za Playstation 2. Sve najbolje. Ali, mislim da je PC najbolji za igrice. Jeste da PC nije konzola, al' najbolji je. A sto se tice konzola, sve pohvale za PS 2 i Nintendo Game Cube. 8)
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 13. Novembar 2003

@muki

pa i ja mislim da je PC najbolji za igrice, samo haj ti financiraj to kad svake godine moras da kupujes najnovije graficne karte da bi mogo da igras aktuelno igru sa najboljom rezolucijom i najvisoksijim detaljima, to je i bio jedan razlog zbog cega sam uzo PlayStation 2.

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

7

Četvrtak, 13. Novembar 2003

U pravu si Pazarac. Znas sta je jos bolje kod konzola? Djostici! Pa jos kad imaju "analog shock", uzivis se to sto moze :)
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

Social bookmarks