Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

abfang

Učenik

(10)

• »abfang« je zabranjen
  • »abfang« je autor ove teme

Datum registracije: 23.06.2006

• Poruku poslati

1

Srijeda, 05. Juli 2006

Po kojem kriterijumu odabrati devojku?

Vidim E-B i PaZaRaC su poveli raspravu o devojkama :D

Pitanje za sve je da li biste zapoceli vezu sa devojkom za koju, provereno znate da je imala vec decka, sto podrazumeva da je vec bila ljubljena, grljena i sve te intimene razgovore koje imaju dvoje zaljubljenih.
Da li vam ta njena proslost pravi probleme ? Ovde E-B nije rec o seljacima, konzervativnim i njihovim stavovima, generalno posmatrano na stvar PaZaRaC je potpuno u pravu jer skoro da nema muskarca koji sebi ne postavi pitanje da li je devojka koja mu se dopada pre njega imala momka/decka ili ne? Pitanje je kako onda reagovati kad se dobije negativan odgovor da jeste bila sa nekim u vezu ?
Trebali zapoceti sa takvom devojkom onda vezu ? Pored svih tih predstava koje se iz podsvesti svakog muskarca budu kad se seti da je ona bila pre sa nekim?

Devojke mogu okrenuti ovo pitanje, bas bi bilo zanimljivo i njih cuti!

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

2

Srijeda, 05. Juli 2006

A da ti nije to fiklo da se zenis pa bi da ti kazemo kako da odaberes devojku?
Samo slusaj svoje srce i neces pogresiti.... ;)

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

3

Srijeda, 05. Juli 2006

Ma sto vise iskustva to bolje 8) Ionako coveku na kraju dosade devojke kojima je bas on prvi decko, jer se namuci da nauci devojku neke stvari a na kraju veza pukne i cura ode drugom decku, sad vec puna iskustva. Kazu i da prva ljubav zaborava nema, zato ako trazis devojku koja pre nije imala momka, postupaj sa njom kako prilici. Mislim da ima nesto u toj prvoj ljubavi, ali verovatno sa gledista cura... Ja sam zaboravio i prvu ljubav i mesto gde sam je upoznao ;)
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

4

Srijeda, 05. Juli 2006

A jesil ti, IrfanP, imao ikad neku devojku? Ako jesi, onda je samim time diskusija zavrsena. Ono sto covek sam ne nudi, nema pravo ni da zahteva.
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

5

Srijeda, 05. Juli 2006

Slazem se sa Hanumom. Muskarci cesto vole da su u vezi sa nekom koja nikada nije imala momka i to po pravilu oni koje nazivaju "zenskarosima". Meni licno ne predstavlja problem to da je moja devojka imala momka pre mene. Njen zivot sigurno nije poceo onda kada je mene upoznala i besmisleno je da postavljam ovakvu vrstu uslova.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

6

Srijeda, 05. Juli 2006

uh hanuma sto si ti osetljiva na ovu temu ...

Covek fino pita kako mi mislimo o tome, niti ima kakve sahteve nit nista ;)

Bez uvrede, al svako ko kaze da mu nebi bilo milo kad bi nasao neku devojku koja do tad nije imala nijednog momka taj laze, preko ovog bi se onda opet mogli vratit na onu temu zbog cega neki muskarci uzimaju sasvim mlade devojke za zenu, eto moglo bi se navest bas taj razlog jer je u tom slucaju mogicnost veca da ta devojke do tad nije imala nijednog momka.

Meni licno nebi smetalo kad bi moja devojka imala prijasnja iskustva, naravno da i u ovom ko i u drugim slucajevima uvek zavisi do toga o kojoj meri je rec ...

ajla

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

7

Srijeda, 05. Juli 2006

Pa naravno da ti ne bi smetalo Pazarac da budes sa devojkom koja je pre tebe imala momka zbog toga sto je danas vrlo tesko naci onu devojku koja nikada nije imala momka( nema ih ni 10% veruj mi).
A ono isto sto navodis da ako je devojka mladja veca verovatnoca da nije imala momka grdno se varate ;)
Znas sta ako je devojka POSTENA sama od sebe ona ce to biti i sa 15, 20 ili 30god. a ako nije dzabe vala sto je mladja.
A bolje je promeniti i nekolko momaka ali naci onog pravog(ali posebno isticem u tim vezama treba se ponasati u granicama normale da se razumemo), NEGO nadjes nekog momka koji ti bude prvi udas se za njega pa posle samoj sebi oci vadis i kazes
KUKU MAJKO STA URADIH... :)) :)) :))

8

Četvrtak, 06. Juli 2006

Citirano

Orginalno od ajla
NEGO nadjes nekog momka koji ti bude prvi udas se za njega pa posle samoj sebi oci vadis i kazes
KUKU MAJKO STA URADIH... :)) :)) :))

Ajla ko ti garantuje da posle 2-3 , 5-6 momaka neces naci jednog za kog ces se udat i posle sebi oci vadit i vikat : "KUKU MAJKO STA URADIH..." Meni to nije ni malo smijesno.

Inace pokretacu teme mogu rec da treba da trazi insana sa kojim moze zivot provesti, a ne insana kojem ce racunat neke plus i minus bodove.
Ako ti vec u startu ne mozes da zamislis zivot sa nekom devojkom koja je prije imala momka, onda ti je moj savet da ni ne pokusavas nista sa njom. Nit' muci sebe nit' nju, no trazi dalje.

Slazem se potpuno i sa HaNuMoM da ono sto covek sam nema i ne nudi ne moze od drugog da ocekuje ili zahteva.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

ajla

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

9

Četvrtak, 06. Juli 2006

U pravu si Pink ne moze to niko da garantuje ima ljudi koji su dugo god u braku pa na kraju iskrsne neki problem i rastave se.
Ali kad promenis malo momaka vidis ko je kakav i sama odlucis i odaberes kakav tip muskarca ti ogovara( mada nije ni to neko pravilo).
A kuku sto je pogano kad zablesis u prvog momka pa ti se cini da je on zlatan a on nije, cini ti se nema bolji a ono ima, pa te on vrti oko malog prsta a tebi se cini sve lijepo..... a sad hvala bogu svako ima svoje misljenje i kriterijume po kojima bira momka ili devojku ;)

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

10

Četvrtak, 06. Juli 2006

ahahah,moram da vam ispricam ovo.
moj tetak koji se pre godinu pensionisao i vratio se u np da zivi. dosao ovamo u posetu i prica ima par nekih komsinica sa kojima bi da me kupla.
fali mi jednu i tako mi prica da je mirna povucena nedirnuta(kao da on zna)... ja ga samo pogleda i priupitah ;sta hoces ti to da mi uvaljis nekog hadalja i nasmeja se.
od tad je malo ljut,vratio se za np :) do duse zvao me je jednom i spominjo mi je neku mladu udovicu.meni smesno,al' to su neka stara pravila.
pa mislim stvarno... iz dobre je kuce kaze :D

joj,ako se ovog leta ne ozenim necu nikad :)

jare

Početnik

(10)

• »jare« je muško
  • »jare« je zabranjen

Datum registracije: 01.06.2006

• Poruku poslati

11

Nedjelja, 09. Juli 2006

Meni je za sve kriterijum licni utisak... a jasta cu neg bit subjektivan :D

Elem, ni za sta ne pisem pluseve ni minuse nit sabiram nit oduzimam. Postoji neki unutrasnji kriterij kojem verujem a koji ne analiziram, vec ga jednostavno poslusam: svidja li mi se nesto/neko ili ne, i to je sve. U to je verovatno ukljucen i sud, i osecanje, i pogodnost, i zgodnost i sve sto taj utisak kreira. Bitno je da je utisak pozitivan, a kad je.. onda sam spreman na sve :)

P.S. ovakve teme su jako subjektivne, i cudno mi je da i u takvim temama se javi neko da druge u svoje ubedjuje ili pak drugima misljenje da preispituje. Svako ima svoje, i ima pravo na isto. Ako neko zeli da utice na tudje misljenje onda je najbolje da samo iznese svoje i to je to. Sve preko toga je pomalo i bezobrazno, a bezobrazluka od takvih osoba ovde po forumu bas dosta ima.. Opao je kvalitet od kad nema vecine starih clanova, i od kad je kolo povela ova neka novokomponnovana turbo folk ekipa (ciji se sastav cesto menja). Jos da nije par starih clanova (zbog kojih se i dolazi) onda bruka... ispadosmo ispod mediokriteta..

Samo primecujem.

nevidljivi

Zlatna sredina

(10)

• »nevidljivi« je muško

Datum registracije: 10.01.2006

• Poruku poslati

12

Nedjelja, 09. Juli 2006

samo da joj nije tesko da porani,namiri,opere,skuha,nahrani kokokoske,izvede ovce na pasu,da je vrijedna na njivu,pa za ostalo cemo lako.

admir pecanin - novi pazar sai baba
shirdi sai baba - sathya sai baba - novi pazar sai baba

ajla

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

13

Nedjelja, 09. Juli 2006

Ohoooooooooooo Nevidljivi ako neku takvu budes trazio nikad se ozenit neces :)) :)) :))
A kako jadane na njivu da radi da joj se nokti slome :))
Haj da rece da trazis neku sto ce kuckat samo po tastaturi pa mozda nadjes al brate mili ti tvoji zahtevi katasrofa teski o| :)) 8)

• »fahrudin« je muško

Datum registracije: 07.08.2003

• Poruku poslati

14

Četvrtak, 13. Juli 2006

islamski gledano nesmeta da se ozeni takva djevojka, pod uslovom da se pokajala za grijehe i promijenila na bolje al posto svi mi imamo neke svoje slabe tacke a ljubomora je jedna od najprimetljivijih onda je to kod mene malo teze izvodljivo tako da ono sto nemogu da pretrpim vec u startu okrenem ledja od toga a naravno da poljubac bi mogo nekako da pretrpim pa i drzanje za ruku pa i eventuaaaaaaaaaalno "pipanje" preko odece al sta nemogu da pretrpim to je pipanje polnih organa, seksualne predigre i da je djevojka vec "naceta" il "radila ono".

samo imam jedno pitanje za, nadimak vec zaboravi, osobu koja je malo gore vise pisala o nekom intelektualnom kicu koji je zavlado internetom, a pitanje kako objasnjavas vezu izmedju razvijenog ljudskog organizma, emancipovanog i skolovanog i njegovog praktikovanja ljubavi sa zivotinjama ili takvozvani "fetisizam" ? (ono mozda izgleda da pitanje nije u pravu temu)

selam svima
[SIZE=1]
Gospodaru moj,
Ne dopusti da me zavara uspjeh
Niti poraz baci u ocaj .
Podsjecaj me stalno
Da je neuspjeh iskusenje
Koje predhodi uspjehu.[/SIZE]

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

15

Petak, 14. Juli 2006

:D

ako ima b`ate miraz...

odmah chu da je ozhenim...

drugachije nikako :]
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

16

Petak, 14. Juli 2006

Ja mislim da je najbitnije da ima velike sise, za ostalo bi se izaslo na kraj
malo za promenu

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

17

Petak, 14. Juli 2006

:)) :)) :)) :))

ajla

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

18

Petak, 14. Juli 2006

o| o| o| o| xx(

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

19

Petak, 14. Juli 2006

Mislim da bi HADALJEV predlog trebalo promotriti, ali takodje mislim da ta mera dolazi negde iznutra :)
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

• »fahrudin« je muško

Datum registracije: 07.08.2003

• Poruku poslati

20

Subota, 15. Juli 2006

ovo vec prelazi u domen zatvorenih muskih razgovora prema tome ich no comment more 8)
[SIZE=1]
Gospodaru moj,
Ne dopusti da me zavara uspjeh
Niti poraz baci u ocaj .
Podsjecaj me stalno
Da je neuspjeh iskusenje
Koje predhodi uspjehu.[/SIZE]

Social bookmarks