Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

61

Ponedjeljak, 09. Maj 2005

eto ti shta vi znate...cccc

da bre Tashke uozbilji se...gulit je prosperir`o u holandiji,tako i vanbasten...tako i ronaldo...

nemoj bit glup...

a FAHRO..i ti neshto znash o fudbalu!!!?
c c c ....joooooooooooooooooooj MIDJOOOOOOOOO dje ja i ti zivimo...

pa shta ako je Barosh dao gol...!??? o|

pa nije englez nego cheh...
pa shta ako je samo Djerar englez u liverpool-u!??? :))

ne kazhe se engleski fudbal ako igraju englezi...

nego se tako kazhe engleski nachin igranja,stil igranja...

daj bre uozbiljite se...

[SIZE=2]
Vrijeme je novac,a vrijeme je proshlo...
[/SIZE]
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

62

Johhny Hendrixe :)

ma ne znam stvarno toliko o futbalu - da se reci da znam da je lopta okrugla a mozda nesto malo vise - inace ne pratim futbal uopste, ali poslednjih nekoliko nedelja sam u kontaktu sa Englezima, koji obozavaju futbal, tako da sam "cuo" par stvari o Liverpool-u.

Eto.

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

63

Fahro, onaj nepostojeci gol Liverpoola protiv Chelsea nije "dao" o| Baros nego Luis Garcia.
A sto se fudbala tice niko ne moze sa Englezima, trenutno imam priliku da gledam utakmice engleske, spanske i njemacke lige, cak je i mec izmedju timova sa dna tabele u engleskoj ligi bolji i uzbudljiviji nego bilo koji u ostale dvije. Moze se isto reci da Englezi trenutno imaju najbolji nacionalni tim pa je realno da u Njemackoj 2006 osvoje kup.
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

64

Dobro kad kazes... :) Pocetkom sledeceg meseca cu imati priliku da engleski futbal vidim "live" - valjda cu imati i vremena...

Samo ne znam da li cu imati sa cim da uporedim, zato sto je poslednja "live" utakmica koju sam video bila FK NP sa nekim (ko zna kim) pre odprilike 20 godina :))

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

65

Citirano

Orginalno od Johhny
da bre Tashke uozbilji se...gulit je prosperir`o u holandiji,tako i vanbasten...tako i ronaldo...

nemoj bit glup..
ne kazhe se engleski fudbal ako igraju englezi...

nego se tako kazhe engleski nachin igranja,stil igranja..

U pravu si,u pravu. :)) :)) Pa oni su najlepse trenutke svoje karijere doziveli u Milanu i po mnogim strucnjacima,to je najbolja ekipa Milana svih vremena!
I sto se tice stila,oni vise ne igraju Engleskim stilom,pogotovu odkako ih je Benitez preuzeo,pa gde ce luis Garsija i Cavi Alonso i Morijentes da igraju Engleskim stilom?nemij ti bit glup ;)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Peppa

Učenik

(10)

• »Peppa« je muško
  • »Peppa« je autor ove teme

Datum registracije: 02.03.2005

• Poruku poslati

66

Utorak, 10. Maj 2005

Citirano

Orginalno od Tashke
U pravu si,u pravu. :)) :)) Pa oni su najlepse trenutke svoje karijere doziveli u Milanu i po mnogim strucnjacima,to je najbolja ekipa Milana svih vremena!
I sto se tice stila,oni vise ne igraju Engleskim stilom,pogotovu odkako ih je Benitez preuzeo,pa gde ce luis Garsija i Cavi Alonso i Morijentes da igraju Engleskim stilom?nemij ti bit glup ;)

Kako hoce usta pravo :D
Bez engleza nema igre!
Mada-svako svoje mishljenje,
tako i ti svoje,ali zivot pravi
velike promene ;)
A evo ti neki podaci o fudbalu
cisto da pocnesh nesto da uchish!
Selam!
O fudbalu!
-Fudbalski teren je dimenzija: od 100 do 110m duzina i od 64 do 75m sirina
-Teren je podeljen linijom na dva jednaka dela a srediste terena - centar je oivicen kruznom linijom precnika 9,10m.
-Sirina gola (razmak medju stativama) je 7,32m a visina gola (precke) je 2,44m
-Golmanski prostor je dimenzija 5,5m sa 18,32m
-Kazneni prostor ima dimenzije 16,50m (sesnaesterac) sa 40,32m
-Tacka za izvodjenje penala je na 11m od linije gola (jedanaesterac)
-Fudbalska lopta je obima od 68 do 70cm i tezine od 410 do 450 grama
U L T R A - A Z Z U R R O

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

67

Utorak, 10. Maj 2005

Mislim da Milan sada ima vece sanse za osvajanje LS obzirom da su gotovo sigurno izgubili sanse za odbranu titule u Italiji ,tako da ce sve karte bacit na Ligu Sampiona.

AC Milan odrekao se “domaćih” dresova u finalu Lige šampiona, u kojem će 25. maja igrati sa Liverpulom u Istanbulu.

Žreb u Nionu odlučio je da domaćin finala bude Milan i da time dobija pravo igranja u svojim “crveno-crnim” dresovima. "Rosoneri" su se tog prava odrekli i odlučili da igraju u belim dresovima.

U finalu LŠ 2003. godine u kojem su savladali torinski Juventus, Milan je nosio bele dresove i ovoga puta želeli su da u istim bojama izađu na dvoboj Liverpulu.

Peppa:ne kvari temu prethodnim postom,nego brate otvori temu pa udri sa skidanjem pravila sa neta i bacaj ih u tu novootvorenu ;) we selam
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • Maldini.jpg
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Peppa

Učenik

(10)

• »Peppa« je muško
  • »Peppa« je autor ove teme

Datum registracije: 02.03.2005

• Poruku poslati

68

Petak, 27. Maj 2005

Englezi......

YOU NEVER WALK ALONE....

Kaze himna Liverpolovih navijaca,
koji su inache Englezi,itd...
Nije me bilo dugo,jer sam cekao da vidim
THE END za zabare!
:D :D :D :D
i da vam pravo kazem,
BASH SE DOBRO OSECAM! 8)
(jadniMilan ni jedan trifej ove godine o| )
Vidimo se dogodine :klanja:
U L T R A - A Z Z U R R O

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

69

Petak, 27. Maj 2005

midjo...

heh...
reko ja Boga mi

Liverpool dobija ligu shampiona!!!

dosta im je dao fore 3-0,,

dao im da se izigraju i to je to...na kraju POBEDA

[SIZE=4][SIZE=2]Liverpool Forever [/SIZE] [/SIZE]

[SIZE=2]
Vrijeme je novac,a vrijeme je proshlo...
[/SIZE]
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

70

Petak, 27. Maj 2005

Moj komsija inace jedan od celnih ljudi u FK Novi Pazar , znajuci da dobro igram fudbal me je uvek, gde god me vidi, nikad ne prepustajuci priliku da mi kaze "budalo" mogao si da igras za Liverpool jer je to bio njegov vec tada, pre 10 godina, najomiljeni klub. Prvi put me je za vreme gledanja utakmice, podrmala savest. Drugi bi sigurno na taku priliku zastali i pitali, pa gde je ta covek, a ja sam je jednostavno propustio. Ali nema veze bice moj komsija radostan i samo zbog toga sto je Liverpool pobedio i bez mene. :D

Nikad lepsu u takmicu nisam gledao nesudjenog tima a gledamo sam ih puno jer me interesovalo koji je to tim za koji bih mogao eventualno igrati. :D
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

71

Srijeda, 10. August 2005

Chovjek koji vidi ptice u vodi,vidi i ribe na grani...

ove godine che liga shampiona da bude ponovo jaka...

takmiche se najvechi klubovi iz najjachih liga...ponovo:D

a moj favorit ove godine je Barselona...

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks