Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško
  • »smeker« je autor ove teme

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 06. Mart 2006

Pocinje Paintball klub u Novom Pazaru

Paintball klub u Novom Pazaru

Po prvi put u javnost dajem informaciju da ce uskoro u Novom Pazaru poceti sa radom Paintball klub. Sredjena je potrebna dokumentacija, dobili smo resenje za rad i samo se ceka lepo vreme ...

Oprema je stigla i vec je isprobana nekoliko puta ...

Trenutno nam je na raspolaganju oprema za 22 ucesnika a pri kraju su radovi za dva velika terena ...

Da li ste upoznati sa Paintom, vasa iskustva, saveti, primedbe ...

Sve ce dobrodoci da budemo sto uspesniji i bolji.

citat iz predhodne teme:

PaZaRac

ja sam jednoom igro i zarazio se, nazalost nisam imao vise prilike da igram al ako do leta to u np bude uvedeno onda me eto odma

jel izabran vec teren ? jako bi bilo gore u borice il ipak u sred carsije ?

Odgovor:

Tereni su vec odredjeni i nalaze se u novopazarskoj banji. Postoje dva terena, jedan je suma i adaptirano je za uslove Paintballa a drugi teren je livada kroz koju tece potocic tako da ce uzivanje da bude do maksimuma jer smo vec igrali na tom terenu pre 10 dana i ljudi su se bacali u potocic i krili se po njemu samo da ih neko ne bi upucao ...
To nemoze da se opise, to mora da se dozivi ...

Uz ta dva terena u pripremi je i restoran koji ce biti zasticen od metkova a imace pogled na teren, svlacionice ...

Imali smo terene u centru grada ali nam nisu dozvolili jer je velika buka i svaka prijava bi nam pravila probleme ... A imamo u planu i nocne termine koji ne mogu da se realizuju u gradu ...

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

2

Kad pocinje s radom? Ja cu to da idem cim budem u Pazar i ako nadjem nekog da igra. Bice :D i ;( hehehhehee, nadam se da ce prvo bit uzrok drugome. hehehehe
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

3

Cekamo samo vreme da se poboljsa i krecemo sa radom ... Vec su u pripremi dogovori oko turnira izmedju banaka, drustvenih firmi i grupa gradjana. Do sada imamo 11 prijavljenih ekipa.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

4

Citirano

Orginalno od smeker
Vec su u pripremi dogovori oko turnira izmedju banaka, drustvenih firmi i grupa gradjana. Do sada imamo 11 prijavljenih ekipa.

Znaci,pocelo tafrenisanje.Nista,morate otvorit i jedan teren za obicne akademske gradjane,normalne ljude,koji bi da se malo zabave a da se pritom ne tafrenisu po ceo dan tamo.Kao sto je bilo sa travnatim terenom na Rekreacionom,kao sto je sa skijanjem,kao sto je sa svacim u Pazaru.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

5

Turnir se organizuje povodom otvaranja kluba a mnogo ljudi je zainteresovano za paintball, posebno oni koji su igrali ...

Moj predlog je da se sastavi jedna ekipa koja fe predstavljati forum?!

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

6

znaci ako budemo hteli da igramo nema sanse da se to rezervise dan ili dva unapred? Mora vec sad da se rezervise? Malo to sredite tamo.....
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

7

Citirano

Orginalno od Karakterna
znaci ako budemo hteli da igramo nema sanse da se to rezervise dan ili dva unapred? Mora vec sad da se rezervise? Malo to sredite tamo.....

O ovome ja pricam,tafrenisanje.Ne moze covek od od vidjenih da dodje kad hoce i igra. xx( ?(

p.s.Smeker-u,dobra ti ideja za ekipu sa foruma.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

8

Niste me dobro razumeli, turnir ce biti organizovan povodom otvaranja i trajace 2-3 dana a posle toga je otvoreno za sve ...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

9

Utorak, 21. Mart 2006

Sta bi sa ovim klubom smeker-u?
Zazivel to ili...?
Ja imadoh jedan predlog ali kasnije cu ga iznet...

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

10

Srijeda, 22. Mart 2006

Moze li neko da mi objasni shta je Paintball ustvari? Bash me interesuje, s obzirom na komentare koje chitam. Kad sam pitala jednog sugradjanina, chlana Foruma, samo mi se nasmejao i rekao da "nisam iz Pazara kad ne znam shta je Paintball". :D

Hvala unapred. ;)

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

11

Srijeda, 22. Mart 2006

To je ono kad se ljudi podijele u dvije grupe, jedni su recimo crveni, a drugi plavi i igraju se kao ono rata. Pištolji (ili neko drugo oružje) naravno nisu pravi, već iz njih kad opalite izlazi "metak" "ball" farbe "paint" i ako te pogodi ostavlja mrlju na tvojoj "uniformi" što pokazuje da si "ubijen" u igri.

Nadam se da si odgovorom zadovoljna, osim ako nisam skroz pobrko, možda je to nešto drugo. :D

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

12

Srijeda, 22. Mart 2006

haj bre ova spejin sve zna :P

a evo kako to izgleda u akciji :)
PaZaRaC je dodao/la ovu sliku:
  • tri2.jpg

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

13

Srijeda, 22. Mart 2006

E narode sto je ovo super (o)
Moze zenska ekipa sa foruma i muska ekipa sa foruma :D
Heheheh,sta mislite ko bi pobedio ?(
misli globalno-deluj lokalno

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

14

Srijeda, 22. Mart 2006

PAINTBOLL je taktička sportska igra iz žanra ekstremnih, koja predstavlja IMITACIJU kratkih vatrenih kontakata, na ogranicenom prostoru. Za takvu vrstu imitacije koristi se specijalni pneumatski "marker", iz kojeg se puca lopticama punim boje. Paintball je izvanredno jednostavna igra u svojoj osnovnoj formi. Grupa ljudi se naizmenično "lovi" i izbegava međusobno, sve dok jedna osoba ili ekipa ne trijumfuje nad drugom. Pobednik je koji prvi postigne cilj ili poslednji koji ostane u igri. Da, igra koristi sofisticiranu tehnologiju koja se konstantno razvija sa uvodenjem novih pribora i mehanizama za markirne pištolje. Odredeni ciljevi variraju zavisno od mašte dizajnera igre. Ali osnova igre ostaje ista. Bez obzira za koju verziju igre nađete da je najprivlačnija za vas, njena osnova je postojana. Šta je osnova arene? Odgovor je dvostruk.

Taske ja cekam da izneses predlog ...

teren je u pripremi i cim malo otopli krecemo ...

Evo kakve cemo markere (puske) koristiti ...
smeker je dodao/la ovu sliku:
  • Marker.jpg

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

15

Srijeda, 22. Mart 2006

Selam

Sto me zapaliste, zamirisa mi barut, hvata me neka cudna jeza, javljam se u ekipu foruma ali u avgustu, mogu biti i instruktor damama :D .
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

16

Srijeda, 22. Mart 2006

drago mi je da ce imati i instruktora ... :)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

17

Srijeda, 22. Mart 2006

Citirano

Orginalno od global [/I ]
Moze zenska ekipa sa foruma i muska ekipa sa foruma :D
Heheheh,sta mislite ko bi pobedio ?(

Verovatno bi zenska ekipa pobedila,jer mi nemamo srca da pucamo u vas,a vi dame bi jedva docekale da nas malo potkacite.

@Harunh: Ene ene ene,instruktor damama.Ti nas odmah izda(muskarce) :D

@Smeker: Iznecu predlog,ali malo kasnije...mada,ne verujem da ce se svidet onima za koje mislim da bi trebali otic na jednu partiju...a mozda i bi...

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

18

Srijeda, 22. Mart 2006

Iznesi Tahke konacno taj predlig :) Ovo je fantasticna stvar koja ako politicari, sportisti, i ostali ne mogu svrstava Pazar u red gradova sa lijepom ponudom zabavnih sadrzaja. Igrao sam jednom davno u Beogradu kad sam bio prva godina faksa i utisak je bio fantastican ali posle toga nisam vise ponovio iskustvo. Forum bi trebalo da iznajmi svoj termin i onda pravimo ekipe :) Ima da se farbamo....
Sit Hungry Doesn't Believe

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

19

Utorak, 28. Mart 2006

Ajde ako moze predlog za naziv Paintball kluba. Statut je zavrsen samo jos ime da mu damo i ako Bog da od 10 do 15 aprila ce biti svecano otvaranje.

Kandidati za ekipu sa foruma su: ???

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

20

Utorak, 28. Mart 2006

Moj prijedlog za ime: Pazarska farbara :)
Sit Hungry Doesn't Believe

Social bookmarks