Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen
  • »Abfangjäger« je autor ove teme

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

1

Subota, 13. Novembar 2004

Podrska

Ovde smo upuceni jedni na druge i kad je ocigledna ne pravda prema nekom mislim da moramo reagovati, mi "neutralni" Zbog toga pokrecem ovu temu kao podrsku Arhitetkinji Svi neostrasceni su pozvani ovde na temi bez da filozofiraju jednostavno kategoricno se izjasne dali treba ukinuti ban njoj ili ne.

Ja mislim DA treba.

Zaboravio sam da naglasim da svi oni sto su imali sporecenja sa njom neprebaju glasati makar bio taj glas snihodljivo da za nju jer nemogu iskljuciti kod njih ustogoljenost zato je po mojem misljenju objektivnije ako oni ne glasaju. Jos jednom nezelim da se diskutuje i siri razmerica izmedju onih sto su za i protiv zbog toga sam rekao jednoslozno da se odgovori sa da ili ne.
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

2

Subota, 13. Novembar 2004

Ja kad bih glasao,glasao bih za NE.
Ban je bio samo pitanje vremena.
Sajo supermen je(kakvih jos ima)stvarno super men.
Al' eto ja fala bogu ne hajem da glasam tako da cu precutet,kao pozeljeno... :]

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

3

Utorak, 16. Novembar 2004

Ene, ene, ene,... 8o

Sahi šta je ovo te je pola članstva banovano?

Ima li živo čeljade da se sa šnjim prozbori koja?

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

4

Utorak, 16. Novembar 2004

U statutu postoji jedna stavka koja kaze da posle donesenih odluka nema svrhe diskutovati. Iz tog razloga tema se zatvara.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks