Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen
  • »bux_ludvig_np« je autor ove teme

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

1

Petak, 30. Mart 2007

Poginuo Jusuf Barcic

Barčić podlegao povredama
Nedugo nakon današnje vijesti o saobraćajnoj nesreći nezvaničnog vođe bosanskih vehabija, uslijedila je i vijest o tome kako je dotični preminuo oko 20h na Univerzitetskom kliničkom centru u Tuzli, usljed teške povrede glave koju je zadobio prilikom nereće.

Ovo su bile zvanične vijesti sa Dnevnika Federalne televizije.

Još uvijek su nepoznate sve relevantne činjenice oko ovog slučaja, za koji se sumnja da je bio pokušaj samoubistva. Očekuju se zvanične izjave policije i izvještaj balističara koji rade na slučaju.

Izvor vijesti: FTV
bux_ludvig_np je dodao/la ovu sliku:
  • jusuf barcic.jpg
Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

Ahmed

Učenik

(10)

Datum registracije: 26.07.2006

• Poruku poslati

2

Subota, 31. Mart 2007

Esselamu alejkum.Molim ALLAHA s.w.t. da sejhu podari DZennet.Sto se tice komentara da je u pitanju samoubistvo to je samo nastavak napada kojima je bio izlozen poslednjih meseci.Policijski zvanicnici su izjavili da nema nikakvih indicija da je u pitanju samoubistvo.

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

3

Subota, 31. Mart 2007

Nek' mu Allah dz.š. podari šta je zaslužio...nedavno sam ovog,sad već rahmetli čoveka videla prvi put...da mi Allah oprosti-uplašila sam se od njega...

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

Ahmed

Učenik

(10)

Datum registracije: 26.07.2006

• Poruku poslati

4

Subota, 31. Mart 2007

esselamu alejkum.jusuf barcic je bio hafiz Kur'ana i doktor islamskih nauka.zivot je posvetio pozivanju u Allahovu vjeru.mozda je za nasu sredinu bio neobican jer je i izgledom hteo da sledi Poslanika a.s..mozda se ti ne bi uplasila da je izgledao ko bekam ili zeljko joksimovic...

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

5

Subota, 31. Mart 2007

Inna lillahi we inna ilejhi radzi'un !

Nek mu Dragi Allah podari mjesto u Dzennetu, amin!
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

Bosniaco

Zlatna sredina

(10)

• »Bosniaco« je muško

Datum registracije: 30.12.2003

• Poruku poslati

6

Subota, 31. Mart 2007

Jusuf Barcic

Upravo tako, neka mu dragi Allah da sta je zasluzio, a bio je krenuo da dijeli bosnjacki narod!

Muhammed_Alim

Zlatna sredina

(10)

• »Muhammed_Alim« je muško

Datum registracije: 29.03.2004

• Poruku poslati

7

Subota, 31. Mart 2007

Da mu Allah podari Dzennetu-l-Firdews i njegove najvise deredze :) A bojim se da onima koji na njega napadaju Allah ne objavi rat.

PS: Bosniaco, ne lupetaj, on veze nema sa onim budalama sto su isle po brdima, i njih su se svi "vehabije" odrekli odavno.
„Moguce“ upita „Nemoguce“: Gdje zivis? Rece: U snovima nesposobnih.

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

Datum registracije: 12.03.2007

• Poruku poslati

8

Subota, 31. Mart 2007

Ljudi, ostavite covjeka na miru, bio je kakav je bio, radio je sta je radio, sada je pred Allahovim sudom koji sudi pravedno, ako hoce i kome hoce Allah ce oprostiti grijehe, a koga hoce kaznit ce. Uzdrzite se od komentara jer mi niti uvodimo u dzennet niti u dzehennem. okrenimo se nasem halu i nasim problemima.
"Velikim Bogom se kunemo, robovi biti necemo!"

Muhammed_Alim

Zlatna sredina

(10)

• »Muhammed_Alim« je muško

Datum registracije: 29.03.2004

• Poruku poslati

9

Subota, 31. Mart 2007

Bio je, inshaAllah, Allahov evlija, i preselio u petak, sto je lijep znak. Po cijeli dan je ucio Kur'an, zikrio i govorio o islamu, za sto je i bio proganjan. Zabiljezeni su i njegovi mnogobrojni kerameti, Allah da mu Dzennet podari...
„Moguce“ upita „Nemoguce“: Gdje zivis? Rece: U snovima nesposobnih.

Samir_007

Početnik

(10)

• »Samir_007« je muško

Datum registracije: 08.10.2004

• Poruku poslati

10

Nedjelja, 01. April 2007

Allahu pripada konacan sud

Esselamu alejke Jusufe Barcicu.

Nemam sta reci za ovog naseg velikog muslimana,za mene je on bio jedan Allahov rob koji je u praksi sproveo ono sto ima u kjnigama,a sto mnogi od nas nemozemo(ili necemo)zbog raznih razloga ili ti zabluda.
Prica se i cuo sam da je imao kerameta i takodje cvrsto vjerujem da je bio Allahovom dozvolom Evlija.Jer u neke stvari sam se i sam osvjedocio,hvala Allahu dz.s.

Da mu Allah podari sve deredze dzennetske i da zasija svjetlo Istine jos jace na nasim prostorima...Amin
Teraj burko o| cmook

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

11

Nedjelja, 01. April 2007

Citirano

Orginalno od Bosniaco
Upravo tako, neka mu dragi Allah da sta je zasluzio, a bio je krenuo da dijeli bosnjacki narod!

Svi koji se pitaju da li gresis sa ovakom izjavom, moje misljenje, u to sam i ubedje, je da gresis ! Prosto, svaki put se iznova iznedanim sklonoscu ljudi da isticu necije, navodne "crne tacke". Naravno ako se zadas, jasno je, posto na svetu ne postoji bezgresnika, da ces to ako samo zelis kod savakog i naci, ali je svakako pogresno, po mojem misljenju, davati necemu dimenzije koje takve realno nijesu.
Istina Jusuf je bio malo drugaci ali to drugaci ne znaci da je nista gori, cak naprotiv, bio je uspesan, i on je time postao najbolji primerak za ispravnost one narodne: da ce ti narod sve oprostiti ali tvoj uspeh nece nikad !
Gledao sam ga jedonom na TV-u i Muhamed_Alim govori pravo, nema on nikakve veze sa vehabijama koje pokusavaju da dele bosnjacki narod- covek je jasno i nedvosmisleno rekao da nije vehabija.
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen
  • »bux_ludvig_np« je autor ove teme

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

12

Nedjelja, 01. April 2007

Rahmetli Sejh Jusuf je imao cast da je bio Korektor KUR'ANA koje smo mi u Sandzaku a i u Bisni dobijali kao Hediju....

Svi koji gibete na njega treba da znaju da ne MESO ULEME OTROVNO

Inna lillahi we inna ilejhi radzi'un......

:klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja:
Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

13

Nedjelja, 01. April 2007

Pa naravno da niko od nas smrtnika ne zna ko će i gde-zato sam i rekla da mu Allah dragi podari šta je zaslužio-jer samo on zna šta je čija nagrada ili kazna.
To da l' bih se ja više očarala Bekamom :rolleyes: otkud ti to znaš??Đe nađe baš njega da navodiš?
Mogao si nekog muslimana da navedeš,možda bih se više očarala recimo...Muhamedom Jusuf-Spahićem
;)
Hele nejse,svakom po zasluzi,al' hajd' da ostavimo sad mrtvog čoveka!
Da sam administartor zatvorila bih sad ovu temu-dosta smo "oplakali " čoveka!

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

14

Nedjelja, 01. April 2007

Citirano

Orginalno od zucky_85
Pa naravno da niko od nas smrtnika ne zna ko će i gde-zato sam i rekla da mu Allah dragi podari šta je zaslužio-jer samo on zna šta je čija nagrada ili kazna.
To da l' bih se ja više očarala Bekamom :rolleyes: otkud ti to znaš??Đe nađe baš njega da navodiš?
Mogao si nekog muslimana da navedeš,možda bih se više očarala recimo...Muhamedom Jusuf-Spahićem
;)
Hele nejse,svakom po zasluzi,al' hajd' da ostavimo sad mrtvog čoveka!
Da sam administartor zatvorila bih sad ovu temu-dosta smo "oplakali " čoveka!

Slazem se..
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

15

Nedjelja, 01. April 2007

Citirano

Orginalno od bux_ludvig_np
imao cast da je bio Korektor KUR'ANA koje smo mi u Sandzaku a i u Bisni dobijali kao Hediju....

Buxe, halali, a šta znači to ,,Korektor KU'RANA''?
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

• Poruku poslati

16

Nedjelja, 01. April 2007

Nemoj mi rec' da je ovaj korektor Kur'ana ?On nesto da popravlja ?
DA MOGU...

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

17

Nedjelja, 01. April 2007

Citirano

Nemoj mi rec' da je ovaj korektor Kur'ana ?On nesto da popravlja ?

Nije lijepo ismijavat covjeka koji je duplo stariji od tebe i kojem se danas klanja dzenaza.

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

• Poruku poslati

18

Nedjelja, 01. April 2007

Ne ismijavam nikog na svijetu,samo se pitam da l' je moguce da neko daje sebi za pravo da izmenjuje takvu knjigu??
DA MOGU...

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

Datum registracije: 12.03.2007

• Poruku poslati

19

Nedjelja, 01. April 2007

Gospodo, budite precizni u izrazavanju. on nije korektor kur'ana vec korektor prijevoda koji je uradio Besim Korkut.
"Velikim Bogom se kunemo, robovi biti necemo!"

Social bookmarks