Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

1

Petak, 19. Mart 2010

Poklon za 1. rodjendan

Svi vi koji imate dobrih ideja i zdravog ste razmisljanja , bujrum pisite sta bi po vasem misljenju bio dobar poklon za vase dijete koje puni prvu godinu dana?

Istina je da deca u tom uzrastu ne realiziraju puno sta im se poklanja i da im je mnogo zanimljivije da se igraju sa sarenim papirima i kutijama u kojima su pokloni upakovani, nego sami pokloni, ali im ipak, po mom misljenju, treba nesto lijepo pokloniti.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Tufan

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 13.03.2008

• Poruku poslati

2

Petak, 19. Mart 2010

Ada 2 paketa pampersa i nista vise.
Poslusaj me i vidjeces, da ces od toga imat najvise hajira, mislim jok ti nego tvoja bebica :)
SDA 1990

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

3

Petak, 19. Mart 2010

Ovo sam video u neke serije, to moze da bude jedan od poklona. Kao napravite video snimak vasu porodicu majku, baba i ostale danas na rodjendan deteta, i tako neke stvari, i pokazete im za 10 godina, za 10 rodjendan npr :O .
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

4

Petak, 19. Mart 2010

Hvala vam to su dvije zanimljive ideje.

Tufane, u pravu si kad kazes da im treba nesto korisno poklonit, nego pamperse bebe dobijaju stalno i bez rodjendana, al eto moze i za rodjendan jedno specijalno pakovanje :)

@ Jahja o tome sam i ja razmisljala i moja bebica vec ima prvi "film" koji cu dopuniti snimcima ovih par meseci do rodjendana.

Mislim da su poklni tipa nakita zanimljivi samo za familiju i odrasle, jer deca bukvalno nemaju nista od toga.
Igracaka imaju dosta doduse u skladu sa uzrastom, ali koja bi im se igracka mogla pokloniti a da im je od korist i u narednim mesecima, mozda i godinama?
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Erbakan

Učenik

(0)

Datum registracije: 20.12.2002

• Poruku poslati

5

Subota, 20. Mart 2010

Stednu knjizicu. I jos napravis dauerauftrag tako da se lijepa suma skupi kad dijete bude trebalo da studira. Pa mu posle treba auto, knjige, garderoba... :)
Sve je ovo samo igra! Nema tog muftije koji je vrijedan Vasih zivaca

6

Subota, 20. Mart 2010

Hmm... isto lijepa ideja, ali ako to dijete vec ima od rodjenja, mora se nesto drugo smislit za prvi rodjus?

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

7

Subota, 20. Mart 2010

Kad toliko razmisljas sta ces da poklonis detetu za 1 rodjendan mogu misliti koliko ce ti trebati vremena i pomoci sa ovog foruma da kupis tom detetu nesto za 18 rodj. :))

Ne mogu da verujem oko cega se ti zamaras 8)
Pa valjda ti sama najbolje znas sta je tom detetu trenutno potrebno. Ali posto trazis pomoc evo i
Moj predlog uzmi iglje u ruke i ispljeti jedan vunjeni prsluk i carape da ne zebe... videlji bi veljki hajir pa to sve zavi u jedan sjajni papir pa ono masnice pa zgoda sahi ce bit unikat poklon ;)

8

Subota, 20. Mart 2010

Hvala Ajla na originalnom i unikatnom predlogu. Moja cerka puni u sred leta godinu dana, tako da joj ne trebaju pletene carape...

Tema je otvorena da bi koristila svima koji imaju decu, a eto trenutno razmisljaju sta sve lijepo mogu uraditi za njih, dakle nije samo za mene.
Ko zna, mozda nekad i shvatis.

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

9

Nedjelja, 21. Mart 2010

Tek u leto puni rodjendan 8) svaka ti cast kad ti toliko unapred razmisljas sta da poklonis, bas si kul mama.

Nego posto je u pitanju leto pa vunene stvari otpadaju kupi jedan ferari pa je za prvi rodj. provozaj bice ti kul ;)

10

Nedjelja, 21. Mart 2010

Ajla, sreco haj malo na svez vazduh, pronadji jednog svedskog sponzora da te malo provoza u besnim kolima i iskuliraj.

Ti ne moras da se kacis na sve sto ja napisem. Koliko paznje, ljubavi, vremena itd. ja svom detetu ukazujem, stvarno ne mora da te sekira osim ako nemas preca posla?

Idi svojim putem i uzivaj.

Ah, da, molim te da ne kvaris temu, ona je namenjena svima koji imaju decu koja pune prvi rodjendan, mozda nekad i tvoje dijete bude punilo prvi rodjendan, zato zaobidji ako nemas nista pametno reci, inace cu te prijaviti administratorima :).

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

11

Srijeda, 24. Mart 2010

Ja sam Hanici za prvi rodjendan pravila mevlud, cisto onako da se okupi moja i muzevljeva zenska rodbina, poslusa se nesto lijepo, onda se posluzi lijepim, pa muhabet i tako.

Uglavnom su joj donosile odjecu koja joj je pristala i bas je iskoristila ili pare.

Snimili smo sve lijepo tako da ce joj ostati snimak kad poraste da vidi kakva je bila kad je bila mala. :)

Inace, djeci za prvi rodjendan ne treba kupovati igracke jer ih izgostiraju i ni ne obrate nesto posebno paznju na njih. Mada i to zavisi kako koje....recimo Hana ne obraca paznju na plisane igracke ili lutke ali voli balon posebno u liku nekog crtanog junaka i posebno one balone puhane helijumom jer joj bjeze a njoj to zanimljivo.
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

12

Nedjelja, 28. Mart 2010

@Pink, zavisi da li zelis da joj kupis nesto sto je vredno, trajno ili prakticno? Ili sve ovo zajedno?! :D
Salim se malo...
Ja sam vise za varijantu prakticno-srednje vrednosti, ali da ostane za uspomenu.
Tako da je moj predlog mozda i skroman. Ja sam licno kupila veeeeeelikog medu, slatkog, sivog, koji ce joj ostati onako upakovan za uspomenu; neku igracku za njen uzrast, tipa ubacivanje razlicitih geometrijskih oblika u kucicu od puza, i sipmaticne, zlatne mindjusice (prave za devojcice, malo punjeno srce).
"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."

emina89

Početnik

(10)

• »emina89« je žensko

Datum registracije: 02.07.2013

• Poruku poslati

13

Utorak, 02. Juli 2013

nesto od garderobice, neka igrackica jer se deca tome najvise obraduju i pride i neki nakit tipa mindjuse da ostane ya uspomenu

Social bookmarks