Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

901

Nedjelja, 18. Novembar 2007

Ljudi da vas pitam u tim obracunima i guzvama jel ko video mozda Zukorlica ili Ugljanina da predvode te ljude.

Kolko ja znam oni se nigde ne pojavljuju nego svoje zackoljice resavaju preko ledja svojih poverenika i podajnika.

Pa zar vam i dalje nije jasno da glavni akteri sede mirno u svojim foteljama pokusavajuci da ih jos vise ugriju i ucvrste.

Zalosno je sto ce se toliki narod pobit i nece se doci do resenja nikakvoga sve dok se dva glavna aktera ne dogovore a to vec godinama traje.

A ljudi kao Adem zilkic I Hasip i ostala raja su samo novi pioni u toj igri.

Ako se nastavi sa raspravom ko je kriv a ko prav opet cemo svi izgubiti a samo ce srbija imati koristi od toga razbijenu islamsku zajednicu ljudi koji su zbog nista izmedju sebe zavadjeni a tako nam malo treba da budemo slozni i kompaktni.

Sve me ovo podseca na dugogodisnji rat izmedju Iraka I Irana gde su obe drzave izgubile a Amerika dobila.

Sa hajirom nek je...
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

• »Efendija-CH« je muško

Datum registracije: 28.03.2005

• Poruku poslati

902

Juskos brate,generalno mi Bosnjaci smo jako cudan narod! Vidis,i tebi iz te fotelje na kojoj sjedis za svojim PC-om je tako lako napisat tvoj post i postirat ga ovdje i lako ti je napisat da i ugljanin i Zukorlic ugrijavaju svoje fotelje,a primjera radi,nenudis nista bolje,nepredlazes nikoga ko ce iskreno i svjesno sprovoditi ideju SDA rahmetli Izetbegovica, a niti nepredlazes boljeg,sposobnijeg,intelektualnijeg,svjesnijeg,stabilnijeg Alima od Muftije Zukorlica koji ce voditi Islamsku Zajednicu! LAKO je nama posmatrati stanje i desavanja u nasem dragom nam Sandzaku,a rijetko se ko upita,DALI JE LAKO MUFTIJI!!!? za ovog drugog i nezelim govorit! mada mu nije lako,jer njemu jadovu je ovo zadnja sansa kako bi ostao na vlasti a i samo vidimo da nebira sredstva za to!
Ja bih samo volio kad bi svaki Musliman Sandzaklija ISKRENO i SVJESNO analiziro BNVS/SDA i ugljanina i Islamsku Zajednicu i Muftiju,od 1990 pa do danas ali ISKRENO,pa onda neka sam za sebe svrsta ondje gdje ga osjecaj upucuje...
* O Gospodaru moj,ucini da samo Tebi robujem,da sve sto radim samo u Tvoje ime bude,obaspi me Tvojim Rahmetom... * :klanja:

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

903

U 13:00 na TV Avala u emisiji "Pogled sa Avale" gostuje glavni muftija u Srbiji Muamer ef. Zukorlic.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

• »muhasibi« je muško

Datum registracije: 20.09.2007

• Poruku poslati

904

Kad je repriza?Zna li neko?
"Jucer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe."

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

905

Repriza je nocas u 00:00. Nadam se da ce neko snimiti celu emisiju i postaviti je online zbog ljudi koji nisu bili u prilici da je odledaju. A mislim da je vredi odgledati, jer je ovo bio jedan od muftijinih najboljih nastupa.

Pre svega zbog toga sto se za bar 90% pitanja voditelja moze reci da su bila provokativna. Sto ja ne kritikujem, vec hvalim. Smatram da su novinari u Srbiji (a pogotovu u Novom Pazaru) poltronski nastrojeni prema svakom gostu i da im je vecina pitanja tipa: "A da li je tacno da ste vi dobar, posten i iskren covek?". Mnogi politicari u Srbiji (a posebno u Sandzaku) ne idu u emisije gde im se unapred ne posalju sva pitanja, pa onda skupa sa celim clanstvom stranke smisljaju odgovore na ta pitanja. A za svako pitanje koje izlazi sa spiska padaju u nesvest i napadaju voditelja zbog toga sto se drznuo da postavi pitanje koje mu nije poslato mesec dana unapred. Danasnja emisija je pokazala da i emisija sa provokativnim pitanjima moze doneti odlican nastup gostu. Naravno ako gost na svojoj strani ima cinjenice. Po mom skromnom misljenju, muftija je imao odlican nastup, jer je dobro odgovorio na sva pitanja, a uz to je i spomenuo sve bitne momente u vezi pokusaja razbijanja IZ.

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

• Poruku poslati

906

Prvi korak u resavanju problema je da se trenutno stane sa fizickim obracunavanjem.

Da se Dve zavadjene strane dovedu za isti sto i nateraju se da se dogovore.

Efendija u ovoj situaciji kada bi se pojavila neka treca struja kao sto mi govoris da predlozim nekog ko je pametniji svesniji i obrazovaniji bi bio samo korak ka jos vecem razdoru izmedju bosnjaka sto nam nikako ne treba nemamo mi tolko luksuza i nema nas toliko da se mozemo razjedinjavat i rasparcavat.

Poenta je u tome da dve strane jedna koja je politicka opcija i druga koja je verska opcija imaju pretenziju da politicari bi voleli da budu i politicari i hodze a hodze bi da budu i hodze i politicari da se oni pitaju za sve i da oni upravljaju parama koje se slivaju u njihove kase. Pored toga radi se i o tome o drzanju vlasti u rukama i taj osecaj da moze da upravlja cijelim narodom u tom kraju ima razaraju umove i rasplamsavaju njihove strasti za vlascu.

Znaci da ga mnogo ne duzim i ne filozofiram a mogao bih jos dosta toga napisati.
Bitno je da se ove dve struje dogovore izmedju sebe da priznaju jedni druge i da pomire svoje dzemate i da naprave preraspodelu funkcija i odgovornosti.

To je sada primarni korak a kasnije ako se pokazu da mogu dobro funkcionisati kao tim neka nastave a ako ne odrade nista dobro za ovaj narod onda ce im narod dati odgovor na izborima ili ce trazit neke nove hodze koji ce im klanjat namaze i obavljati sve verske funkcije.

Mislim da sam dosta bio jasan a vidim i dalje da dosta ljudi tvrdoglavo hoce da raspravlja ko je prvo a ko je drugi zapoceo ovu krizu.

Kao da nam cvetaju ruze na sve strane zivimo u izobilju narod ima velke plate pa ljudi pobesneli od azginluka te im trebaju ovakve neprimerne trzavice da se malo razdrmaju.

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

907

Citirano

Orginalno od juskos
Prvi korak u resavanju problema je da se trenutno stane sa fizickim obracunavanjem.

Ovdje nema obracunavanja. Imas agresore i branitelje.

Citirano

Znaci da ga mnogo ne duzim i ne filozofiram a mogao bih jos dosta toga napisati.
Bitno je da se ove dve struje dogovore izmedju sebe da priznaju jedni druge i da pomire svoje dzemate i da naprave preraspodelu funkcija i odgovornosti.

Stvarno previse filozofiras. Izjednacavas nesto sto se ne moze izjednaciti. Na jednoj strani imas Sulja koji preko Zilkica i ostalih napada IZ-e (agresor), na drugoj imas muftiju Muamera ef. Zukorlica i dzematlije (branitelji).
Jedini izlaz iz ove situacije jeste da se agresor povuce na prvobitne polozaje (prije izbijanja krize) i tek onda mozemo da razgovaramo na miru.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

908

Sad gledah reginalnu nedeljnu hroniku.
Smijesniji su od Top liste nadrealista. Oni su bili sarkasticni al ovi su jaci.

Sto me posebno "odusevi" vidoh pecat "rijaset" . Mjesec i umesto zvijezde Srbija. :)) :)) ;( o| o|

E to ni u top listu nije moglo da se pojavi.

Ona se drugi zali sto je pogodjen pijeskom.
A sve su utvrdili. Imaju dvesta sudskih vestaka. Sve ono sto ef rece, plus su utvrili da je pucano levom rukom, i da je pokusan atentat na Hasiba.

Muftija danas na Avalu. Stvarno zasluzuje da nam bude vodja.
Cito sam tekst u blic o Pazaru. Bruka. Intervijuisu momke koji sami kazu da u dzamiju ulaze samo na bajram i od njih traze da im obijasne situaciju.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško
  • »Jastreb« je autor ove teme

Datum registracije: 12.03.2007

• Poruku poslati

909

e, jahja, nemoj se sekirat, to su stare metode koje je ugljanin naslijedio od svojih politickih mentora. znamo sta je rts pola sata pred pad milosevica pricao,covjek misli nikad jaci nije bio, a ako hoces jos malo da se nasmijes preporucujem ti u devet sati intervju sa ljiderom.
a za blic, i takvi ti momci vide u cemu je stvar.
"Velikim Bogom se kunemo, robovi biti necemo!"

basam

Početnik

(10)

Datum registracije: 09.10.2007

• Poruku poslati

910

Citirano

Orginalno od juskos

Da se Dve zavadjene strane dovedu za isti sto i nateraju se da se dogovore.

Efendija u ovoj situaciji kada bi se pojavila neka treca struja kao sto mi govoris da predlozim nekog ko je pametniji svesniji i obrazovaniji bi bio samo korak ka jos vecem razdoru izmedju bosnjaka sto nam nikako ne treba nemamo mi tolko luksuza i nema nas toliko da se mozemo razjedinjavat i rasparcavat.

Poenta je u tome da dve strane jedna koja je politicka opcija i druga koja je verska opcija imaju pretenziju da politicari bi voleli da budu i politicari i hodze a hodze bi da budu i hodze i politicari da se oni pitaju za sve i da oni upravljaju parama koje se slivaju u njihove kase. Pored toga radi se i o tome o drzanju vlasti u rukama i taj osecaj da moze da upravlja cijelim narodom u tom kraju ima razaraju umove i rasplamsavaju njihove strasti za vlascu.

To je sada primarni korak a kasnije ako se pokazu da mogu dobro funkcionisati kao tim neka nastave a ako ne odrade nista dobro za ovaj narod onda ce im narod dati odgovor na izborima ili ce trazit neke nove hodze koji ce im klanjat namaze i obavljati sve verske funkcije.

Mislim da sam dosta bio jasan a vidim i dalje da dosta ljudi tvrdoglavo hoce da raspravlja ko je prvo a ko je drugi zapoceo ovu krizu.

Kao da nam cvetaju ruze na sve strane zivimo u izobilju narod ima velke plate pa ljudi pobesneli od azginluka te im trebaju ovakve neprimerne trzavice da se malo razdrmaju.

A što ne bi prijatelju,ako zaista boraviš u Turskoj,preporučio predsjedniku Erdoganu da sjedne za sto sa kurdskim pobunjenicima,bratski se dogovore i podijele funkcije-i riješena stvar.
Očigledna je tvoja neukost i pristrasnost.Takvi komentari su zaista nepodnošljivi poslije ovakvih divljačkih,ogoljenih,primitivnih i bezobraznih napada i nastupa i komentara i prijedloga ove grupe političkih profitera i bandita oko Sulejmana Ugljanina.

Ovdje posla sa Zilkićem,Suljevićem i ostalima imaju samo disciplinski organi Islamske zajednice,a sa Ugljaninovom bandom pravosudni organi - ako ima države.

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško
  • »Jastreb« je autor ove teme

Datum registracije: 12.03.2007

• Poruku poslati

911

evo i sad ugljanin prica kako je ovaj potez vlade prava stvar, sad bi i on pristao da priznaju jedan drugoga, reko bi covjek to nikad nikome nije hilu mislio. dokle licemjerstvo ovog covjeka dopire, subhanallah.
a uz intervju sam pomalo gledao i seriju na PINKu Premijer, slicno je bilo.
"Velikim Bogom se kunemo, robovi biti necemo!"

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

912

Na pitanje 'Kako komentarišete ocene da Vlada Srbije snosi veliki deo odgovornosti za tenzije u Novom Pazaru?' sutrasnji 'Danas' donosi sledece odgovore:

Citirano

Mujo Muković
narodni poslanik i potpredsednik Sandžačke demokratske partije

Jedan deo Vlade Srbije, okupljen oko DSS, još prilikom uvođenja prinudne uprave u Novom Pazaru stavio se na stranu Sulejmana Ugljanina i njegove stranke. Sva ova dešavanja u Sandžaku generišu i organizuju upravo Ugljanin i ljudi iz njegove stranke. Vernici koji su se navodno molili u Novom Pazaru došli su organizovano iz drugih opština kako bi izvršili pritisak na legalnu Islamsku zajednicu u Srbiji. Saopštenje iz Ministarstva vera takođe ide u prilog razbijanju jedinstva unutar Islamske zajednice u Srbiji. Muslimanski vernici su već dali podršku legalnim predstavnicima Islamske zajednice u Srbiji, a nadam se da će i deo Vlade uvideti da je na pogrešnom putu i da će onemogućiti ovakav uticaj Sulejmana Ugljanina i njegove stranke.

Esad Džudžević
funkcioner Liste za Sandžak i potpredsednik Skupštine Srbije

Odgovornost Vlade je u tome da mora da deluje u funkciji prevencije ovakvih događaja. Mi smo na vreme upozoravali da bi se nešto slično moglo dogoditi. Država i Ministarstvo vera bi trebalo da doprinose dijalogu i jedinstvu Islamske zajednice u Srbiji. Policija bi takođe morala da sprečava nasilje i omogući vernicima da na miru obavljaju svoje verske obrede.

Mirko Đorđević
sociolog religije

Događaji u Novom Pazaru dobili su tok koji se i očekivao - žalostan. Sve to rezultat je nerazumne politike države, posebno Ministarstva vera. Nadležno ministarstvo i kabinet Vlade Srbije podsticali su podelu unutar Islamske zajednice u Srbiji, koja je neutemeljena i političke je prirode. S jedne strane su strukture moći koje podržavaju Sulejmana Ugljanina, dok se na drugoj strani nalaze oni koji su uz Rasima Ljajića. Posledica toga jeste događaj koji stvara tenziju i nestabilnost ne samo u Sandžaku, već u čitavoj državi, što nikome nije u interesu. Najlogičnije i 'najblaže' rešenje sada je ostavka ministra vera. Tako bi se napravio prostor za dijalog dve struje u okviru Islamske zajednice koji bi morao da bude u skladu s njihovom tradicijom.

Ninoslav Krstić
predsednik Fonda za bezbednost i demokratiju

Mislim da je odgovornost države velika, najviše zbog toga što se otvoreno meša u verska pitanja, na način koji je i zakonski nedozvoljen. Kada je pokušala da Islamsku versku zajednicu veže za Beograd, država je načinila prvi negativan korak u podelama koje su nastale unutar Islamske zajednice. U Sandžaku imamo dve političke struje, što država vešto koristi, a rezultat su događaji slični ovom u Novom Pazaru.

Mislim da odgovori, iako kratki, na najbolji nacin opisuju aktuelna desavanja oko IZ. To se posebno odnosi na odgovore Mirka Djordjevica i Ninoslava Krstica. Iz odgovora pomenute gopode jasno se vidi da se ni Srbima ne svidja ideja da se centar IZ prebacuje u Beograd. Ocigledno je da je i pravoslavcima jasno da bi takva IZ bila vestacka tvorevina uskog kruga ljudi i da kao takva nikako ne bi mogla biti ni faktor prosperiteta, ni faktor stabilnosti muslimana u Srbiji. Medjutim, ono sto nije jasno je kako da pogubnost ovakvog koncept IZ uvidjaju ljudi koji nisu muslimani, a ne uvidjaju ljudi oko Zilkica. Ili mozda uvidjaju, ali zatvaraju oci zbog sitnih ovodunjaluckih interesa.

• »Kako_bilo« je muško

Datum registracije: 06.10.2007

• Poruku poslati

913

Ponedjeljak, 19. Novembar 2007

NOVI PAZAR- Istražni sudija Okružnog suda u Novom Pazaru Ćamil Hubić rekao je da su u sukobu dveju suprodstavljenih grupa muslimanskih vernika povređeni policajci Jasmin Duštinac i Miladin Simonović i dvojica građana Ersan Biševac i Nazim Desničanin. Hubić je rekao da su ispred Altun-alem džamije oštećena dva vozila, a da su kamere za video nadzor džamije zabeležile događaj ispred ovog verskog objekta, kao i u njenom dvorištu.

da li ove kamere snimaju i preko dana.
nije mi jasno zasto da priznaju jedne druge , kad mogu lepo da sednu i dogovore se i da imamo kao i uvek jednu IZ.ovde se rasim lepo izvukao dobacuje nesto preko meha,munira fetka itd... zasto kao predsednik i ministar ne obidje malo nas kraj i vidi kakva je situacija a ne samo sa televizije da skuplja informacije .

tip-top

Početnik

(10)

• »tip-top« je zabranjen

Datum registracije: 13.11.2007

• Poruku poslati

914

Drzava radi i podrzava koga hoce ali ima jedna stara :Nicija nije do zore gorela.Na glas Amerike prije dva dana KAZU:ZA SVE JE KRIVA BIA, KOJA JE ZAVADILA BOSNJAKE I HOCE DA INSTALIRA KVAZI IZ. SA ZILKICEM.Tako hvala ALLAHU Dz.S. pitanje Sandzaka je INTERNACIONALIZOVANO I ZAPAD IMA POVERENJE U MUFTIJU MUAMER EF.pa bilo kako bilo ON JE FAKTOR ,moze ljider sada da trazi "mir"i skuplja poljiticke poene dzaba mu...USKORO CEMO DOCEKATI I MI PETI OKTOBAR.(A ZA HODZICA IMA I DRUGI SUD VECNI SUD)

exit

Početnik

(10)

• »exit« je muško

Datum registracije: 12.11.2007

• Poruku poslati

915

tebi je taj hodzic nocna mora? :D :D :D

no, molio bih `vernike` efendije zukorlica da postave i snimke sa ostalih kamera. da se vidi zaista sta se radilo u haremu altun alem dzamije i ko je pucao. ne mogu da verujem da postoji kamera 1,2,5, 7, a da nema 3, 4, 6?

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

916

Citirano

Orginalno od tip-top
Drzava radi i podrzava koga hoce ali ima jedna stara :Nicija nije do zore gorela.Na glas Amerike prije dva dana KAZU:ZA SVE JE KRIVA BIA, KOJA JE ZAVADILA BOSNJAKE I HOCE DA INSTALIRA KVAZI IZ. SA ZILKICEM.Tako hvala ALLAHU Dz.S. pitanje Sandzaka je INTERNACIONALIZOVANO I ZAPAD IMA POVERENJE U MUFTIJU MUAMER EF.pa bilo kako bilo ON JE FAKTOR ,moze ljider sada da trazi "mir"i skuplja poljiticke poene dzaba mu...USKORO CEMO DOCEKATI I MI PETI OKTOBAR.(A ZA HODZICA IMA I DRUGI SUD VECNI SUD)

Neko ko ima ultra-nacionalisticko obelezje " BOZKURT " lepo je ovo sastavio :D

A sta imam reci za ova desavanja u PAzaru.Je samo,lepa slika nema sta!!!
" Bilen alemlere rahmettir "

tip-top

Početnik

(10)

• »tip-top« je zabranjen

Datum registracije: 13.11.2007

• Poruku poslati

917

Ma imaju svedoci,zna se cije su kuce u blizini pa nije niko glup.Bice on Ugljaninu nocna mora.Bar 50 poziva je u policiju bilo za njega i nista .Sta ce on iz Sjenice ovde na dzumu .Posto nam je jos iz Sjenice scenarij poznat sa OBUVENOM POLICIJOM PA U DZAMIJU da bije muslimane tako i sada samo propali su kod nas.Zna se u ciju je kucu dolazio ,sto je dolazio,kada je dolazio.CUVENA RECENICA IZ SJENICKE DZAMIJE KOJA JE BILA TADA ODZVANJA JOS .RECE m.makic: DRZI IH MIRSO.Ali moj exit umesto da se ogradite od budale da osudite i njega i one UGLJANINOVE VERNIKE STO PSUJU ALLAHA subhanehu teala vi ih jos branite svrstava te se sa njima.Da svi vi akobogda budete pod isti bajrak i sa Makicem,Jusufspahicem,Kurtanovicem i naravno fikrom ...Amin preslo mi od KURTANA OD NJEGA SE OSIFATIH

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

918

Citirano

Orginalno od exit
tebi je taj hodzic nocna mora? :D :D :D

Nije ta budala nikom nocna mora. A imace on nocne more i bice on nocna mora Sulju kad se dokaze da je on puco...

Citirano

no, molio bih `vernike` efendije zukorlica da postave i snimke sa ostalih kamera. da se vidi zaista sta se radilo u haremu altun alem dzamije i ko je pucao. ne mogu da verujem da postoji kamera 1,2,5, 7, a da nema 3, 4, 6?

Kakva je svrha pokazivati slijepcima bilo sta. Vi ste zaslijepljenji mrznjom prema svakome ko je protiv Slobodana Ugljanina.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

919

Radio 100+

Citirano

NOVI PAZAR- Zamenik šefa misije OEBS-a Entoni Pahigijan tokom današnje posete Novom Pazaru sastao se sa predstavnicima političkih partija, lokalne samouprave, Islamske zajednice u Srbiji, kao i sa lokalnim novinarima. On je nakon sastanka sa Glavnim muftijom Muamerom Zukorlićem rekao da će OEBS u narednom periodu naročitu pažnju posvetiti problemu trgovine ljudima, oružjem i drogom. On je pozvao mlade da zajedno izgrade stabilniju budućnost na ovim prostorima. „ Zahvaljujem se Zukorliću što je danas podelio svoje stavove i što će nam pružiti punu podršku u radu“, rekao je Pahigijan. Glavni muftija Islamske zajednice u Srbiji Muamer Zukorlić rekao je novinarima da je zameniku šefa misije OEBS-a izneo nezadovoljstvo sa radom tužilaštva i pojedinih sudija, zbog korupcije i delovanja u skladu sa poltičkim stavovima lokalne samouprave. “Istakao sam i neslaganje sa lokalnom samoupravom, naročito njihovo nepoštovanje autonomsnosti Islamske zajednice, kao i o neophodnosti medijske deboklade, jer je poznato da ovde postoji medijski monopol”, rekao je Zukorlić. Pahigijan je danas ocenio da je princip slobode medija veoma bitan. On je, nakon sastanka sa lokalnim novinarima, rekao da su mediji jedan od najbitnijih stubova demokratije u savremenom društvu. “Narod ima pravo da preko medija dobije prave informacije, a novinari treba da ima pristup svim institucijama u ovom gradu, bez obzira da li je to Opština, Zdravstveni centar ili Islamska zajednica”, rekao je Pahigijan za Sto plus. On je, osim sa novinarima, tokom dana razgovarao sa predstavnicima političkih partija, lokalne samouprave, Islamske zajednice u Srbiji i sa predstavnicima sudstva.

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

• Poruku poslati

920

Basame svaka ti cast vidim da si napravio epohu u matematici cim si poceo i uspeo da saberes babe i zabe.

Isto kao sto pokusa da mi reknes sta treba da reknem Erdoğanu kako bi da on rijesi kurdski problem.

Roote masallah ti bilo
ako hoces da bas ucestvujes u ovom dijalogu prekini da dajes bespotrebne i bezvredne komentare nego napisi nesto ljudski da ti vidimo logiku razmisljanja.

Ja se ljudi povlacim iz ovog dijaloga jer ne vidim neku konstruktivnu atmosferu koja bi bar na ovom forumu doprinela da se ljudi usaglase dogovre ili da bar nauce da govore jedni sa drugima.

Kao sto sam i u prvom mom postu na ovu temu rekao Na Zalost jos mnogo ce vode raskom proci dok se nas narod osamosvijesti pocne razmisljati nacinom koji ce mu donijeti dobro a ne razdor i zlo.

Kome je stalo da se svadja i raspravlja u ime ljudi koji se bore za svoje stolice bujrum neka nastave.

3 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

3 Gostiju

Social bookmarks