Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »ertan_bezistan« je zabranjen
  • »ertan_bezistan« je autor ove teme

Datum registracije: 10.04.2006

• Poruku poslati

1

Utorak, 11. April 2006

Politike mora biti na forumu

politika je sastavni deo zivota iako SDA ponovo vlada koalicija SDP+SRS+SZS mora da se pomiri da su umrli na politickoj sceni u SANDZAKU

boss_a

Početnik

(10)

• »boss_a« je muško

Datum registracije: 27.03.2006

• Poruku poslati

2

Utorak, 11. April 2006

Naravno da je politika sastavni dio života. Neko pametan kaza ako se ti ne baviš njom ona se bavi tobom.

Samo mi se nesviđa tvoja konstatacija poslije naslova.
Naime nemam ništa protiv ko je na vlasti ili ko će biti.
Neka bude onaj koji pobijedi na izborima (što su više pošteni izbori to bolja vlast). Nijedni izbori nisu 100% fer ni sa jedne strane svi se služe svim i svačim.
Ljudi se mijenjaju A NAROČITO POLITIČARI .
Jednom jedan naš allahrahmetile političar izjavi do podne mislim ovako od podne onako.

Sve ovo kazah u nadi da se ja i ti nećemo posvađati zbog politike. Rekao si (oprosti što ti ne persiram jer osjećam da smo bliski) da je politika sastavni dio života a ja bih dodao SAMO DIO a nikako cijeli život.
Nadam se da bez obzira ako drugačije mislim od tebe možemo sjesti i razgovarati kao ljudi (braća) nesvađati se samo razgovarati. Ne bacati razne koktele ja tebi ti meni i sve u krug optužujući jedan drugoga. A svima nam cilj isti. Samo put do tog cilja različit.

Krajnje bi vrijeme bilo da SULEJMAN UGLJANIN i RASIM LJAJIĆ zajedno izađu u čaršiju i sjednu popiju kahvu. Da pokazu svima koji se dobacuju raznim koktelima ili se mrze zato što drugačije misle, da se politika vodi razgovorem a nikako kako se sada vodi ja u klin ti u ploču.

Ukoliko nemaju snage za takvo što mislim da nisu uopšte vrijedni ni sposobni predstavljati narod Sandžaka.

A ja ću vrlo rado kahvu sa tobom popiti čim u Pazar dođem
boša

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

3

Utorak, 11. April 2006

Foruma ima mnogo na netu. Kome god ne odgovara to sto nema politike na ovom forumu sirok mu put... Idi brate na druge forume pa pisi o politici ...

Ja sam protiv politike na ovom forumu jer je politika zamalo razdvojila clanove po politickoj opredeljenosti a to nam nije cilj, vec nam je cilj da svi zajedno ucestvujemo i muhabetimo o pravim temama a ne o politici. Politikom se bave samo oni koji imaju VELIKI INTERES.

Sellam

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

4

Utorak, 11. April 2006

Citirano

Orginalno od ertan_bezistan
politika je sastavni deo zivota

Tacno,ali politicarima :)) :)) :))
" Bilen alemlere rahmettir "

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

5

Srijeda, 12. April 2006

Esselamu alejkum!

Mislim da se ovdje pretjerava kad je u pitanju politika. Politika je postala sastavni dio nasih zivota svidjelo se to nama ili ne. Moze se reci nuzno zlo. Ne mozemo se svi (i necemo) baviti politikom, ali je ne mozemo ni ignorisat. Posebno kad uzmemo u ozbir kakvi nas politicari vode.
A ovo sto jedan dio clanova foruma radi (i moderatori) je u najmanju ruku neprimjereno. Vi namjecete drugima svoju volju uz opravdanje da vas ne zanima politika. Jedan dio vas dolazi ovdje da bi razglabali o nekim nebitnim stvarima i ubijali vrijeme sa nekim temama od kojih nikakvog haira nema. To nekima smeta, ali opet to je vase pravo. Ali ja sad pitam jeli ovo "Otvoreni forum - Novi Pazar "? Posle zatvaranja Religije pa Politike nije sigurno. To sto administrator ne moze da nadje moderatore koji bi se brinuli o ovim forumima nije nikakav izgovor.
Ali na kraju se sve svodi na to da je ovo privatni forum i da gazda moze da radi sta hoce sa njim. I neka radi. Ali ako ovako nastavi zamolio bih ga da razmisli o promjeni naziva foruma jer mu ne odgovara.
Ovo je moje misljenje i molim vas da se ne ljutite.

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

6

Srijeda, 12. April 2006

Ja sam svoje misljenje vec iznijela na temi o zatvaranju politike.
Jos jednom podvalcim da sam protiv zatvaranja bilo kakve teme.Admin treba da da vise slobode forumasima i ako se neko prepucava neka pusti da se prepucava ,naravno samo da ne krsi pravila foruma.
Niti se javljam na temu politika niti na temu religija,ali mi je stvarno bezveze sto je zatvoreno.
Predlazem da se naziv foruma promjeni,jer on kao takav nikako ne moze biti OTVOREN,no ljutis...
Ako se tako nastavi ,bojim se da ce forum biti totalno zatvoren....
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

7

Srijeda, 12. April 2006

Zashto je pojedince ovdje strah od politike?
Vidite da ovo pochinje da lichi na dechiji forum,slichice,bajke,vicevi itd....
Ko ima ljepshu igrachku!!??
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

8

Srijeda, 12. April 2006

Citirano

Orginalno od Sandokan

Ja ovo shvatih da je i meni namjenjeno druze.... ?(
Bezveze ti to,neznam sta drugo da kazem...kad se vec javljas da kazes da ukidanje bilo kakve teme nije ok,sto ostale teme koje su kudikamo veselije i ljepse blatis???!!! :rolleyes:
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

9

Srijeda, 12. April 2006

Podforum Politika treba da ostane zatvoren, iz prostog razloga, jer dio forumasa ocito nije u stanju da ljudski diskutuje o politickim dogadjanjima.
Najmanje sta nam treba su virtuelne bombe i molotovljevi kokteli na forumu.
U ostalom na svakom forumu administrator ima pravo da ogranici o cemu se moze diskutovati, a o cemu ne.

Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

• »ertan_bezistan« je zabranjen
  • »ertan_bezistan« je autor ove teme

Datum registracije: 10.04.2006

• Poruku poslati

10

Srijeda, 12. April 2006

velika greska

selam za sandokana dobro pitanje je zasto se ovde neki plase politike?ja samo hocu da otvoreno nepristrasno pricamo o tome a ne kao neki ZA5LJAN koji mi je pretio i psovao zbog mog komentara ali ja mu obecavam da cu se potrudit da ga nadjem vec sam se cuo sa nihadom emrovicem urednikom ovog foruma tako da nista ne brine.A ostale teme ne sve ali vecina su bezveze i za malu decu tako da POLITIKE MORA BITI NA FORUMU jer nismo deca,a i mislim da je bolja tema nego OGAME onda forum podseca na obdaniste a mi to necemo...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

11

Srijeda, 12. April 2006

Citirano

Orginalno od galaksija

Citirano

Orginalno od Sandokan

Ja ovo shvatih da je i meni namjenjeno druze.... ?(
Bezveze ti to,neznam sta drugo da kazem...kad se vec javljas da kazes da ukidanje bilo kakve teme nije ok,sto ostale teme koje su kudikamo veselije i ljepse blatis???!!! :rolleyes:

Ako si se prepoznao-la..... ;(
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

12

Srijeda, 12. April 2006

Citirano

Buduci da vecina nasih politicara i sama nema neki visok nivo kulture, tesko je ocekivati da njihovi biraci imaju isti.

Buduci da se pod-forum o politici u poslednje vreme pretvorio u poligon najcrnje politicke propagande gde se ne preza ni od kakvog vida vredjanja, kako to vec neko rece "ovo je dno", primoran sam da isti zatvorim na neodredjeno vreme.

Licno nisam u stanju da isti moderiram zbog nedostatka slobodnog vremena, a svima koji su procitali kojekakve mizerije u forumu o politici se izvinjavam zbog neprijatnosti.

Ovo je komentar koji objasnjava zatvaranje pod-foruma o politici koji je objavljen u ovoj temi:

http://forum.novipazar.org/thread.php?th…ardid=59&page=1

Kamo srece da smo u stanju raspravljati o politici na jednom civilizovanom nivou, onda ne bi bilo razloga za zatvaranje tog pod-foruma, ali kao sto rekoh, kad to politicki vodje ovog naroda nisu u stanju, kako ocekivati tako nesto od njihovih biraca?

Kao sto rece vec neko, da li su nam potrebne virtuelne bombe i molatovljevi kokteli na forumu?
Ja mislim da nisu!

Buduci da ja kao odgovorni subjekat za ovo parce interneta, privatno sebi nikad ne bih dozvolio da se spustim na nivo odredjenih subjekata koji bi da lece svoje frustracije na forumu o politici, ne preostaje mi nista drugo nego da ovo mesto odrzim (sve dok postoji) na koliko toliko zavidnom nivou sto se tice nacina ophodjenja jednih prema drugim, kao i jezickog izrazavanja.

Kao sto sam nekoliko puta do sada rekao, onog momenta kad to vise ne budem u stanju, onda ovog Otvorenog foruma, nece vise ni biti.

Citirano

Originalno od ertan_bezistan

ja samo hocu da otvoreno nepristrasno pricamo o tome a ne kao neki ZA5LJAN koji mi je pretio i psovao zbog mog komentara ali ja mu obecavam da cu se potrudit da ga nadjem vec sam se cuo sa nihadom emrovicem urednikom ovog foruma tako da nista ne brine.

Izvini ertan_bezistan, ali ja se nesto ne secam da me je bilo ko pitao nesto slicno. Da me nisi nekim slucajem zamenio sa nekim drugim?
I kad bi me neko nesto slicno pitao, sigurno ne bi dobio nikakav odgovor, jer je privatnost posetilaca Otvorenog foruma, ipak najveci prioritet.

A tema da li je forum "Otvoren" ili "zatvoren" je vec X puta "sazvakana", tako da ne bih gubio mnogo vremena da to objasnjavam ponovo.

Otvorenost bih u ovom slucaju izjednacio sa demokratijom, a jasno je da se ni jedna demokratija ne moze odrzati bez jakih zakona i subjekata koji taj zakon sprovode.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks