Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

ZAMBAK

Učenik

(10)

• »ZAMBAK« je muško
  • »ZAMBAK« je autor ove teme

Datum registracije: 24.08.2002

• Poruku poslati

1

Subota, 31. Maj 2003

Ponasanje javnih licnosti u NP

[SIZE=2]Postovani prijatelji,

Kada se govori o problemima u Zdravstvenom centru u Novom Pazaru sve se svodi na direktora na jedno i prvo ime ove zdravstvene ustanove. Samo spominjanje Kasima Musica asocira na dogadjaj prije mjesec i nesto i naravno na SDP stranku Rasima Ljajica jer je prvi covjek Z. centra jedan od prvih ljudi ove politicke organizacije.
Clanove ovog foruma ste obavjestili da iznosi carsijske price. E pa uvazena gospodo s obzirom da je jos neko upucen u vezi zadnjih desavanja u vezi prvog covjeka novopazarskog zdravstva prenijet cu vam iskustva kao covjek iz medija bas u vezi zadnjeg nastupa nasih “humanista” iz Zdravstvenog centra.
Nasoj redakciji se obratio sin Emine Emrovic(63) s molbom da mu pomognemo jer je njegova majka pretucena od strane direktora Z. centra. Zajedno sa Eminom nama se obratila i njena kcerka Birsena-med. sestra koja je zaposlena u Z. centru u rentgen kabinetu. Po prici Emine (koja je kako smo i sami iz razgovora sa njom mogli da zakljucimo bez cula sluha) ona se obratila Kasimu Musicu s molbom da ne izbaci s posla njenu kcerku Birsenu jer im je to jedini izvor prihoda. Po rijecima Birsene s obzirom da je do tada radila na salteru dr. Nukovic koji je nacelnik odjeljenja gdje je rentgen kabinet nudio joj je 5% od svakog pacijenta kojeg posalje u njegovu privatnu ordinaciju. Nasta ona nije pristala i receno joj je da ce biti premestena sa tog radnog mjesta.
Emina je u kabinetu direktora Z. centra u prisustvu dr. Nukovica, dr. Resada Hajrovica, pravnice Z. centra molila i insistirala da njenu kcerku ne izbacuju sa radnog mjesta na sta je Kasim Music fizicki nasrnuo na nju, a zatim je ove fizicke poslove prepustio Esadu Ikicu radniku obezbjedjenja Z. centra koji ju je vukao kroz hodnik, a zatim je ostavio bespomocnu da lezi na podu.
Starica tvrdi da joj je pomogao neki covjek, a ona je onako izgruvana uspjela da pozove pomoc. Kasnije je uzela ljekarsko uvjerenje sa dijagnozom laksih povreda, a po rijecima njenog sina bice upotrebljeno na sudu.
Kada smo se obratili “optuzenim akterima” tj pokusali da dodjemo do Kasima Musica, ispred Z. centra u trenutku dok smo snimali zgradu Z. centra presreo nas je izvjesni Esad Ikic i na nase predstavljenje iz kojeg medija dolazimo odrzao nam lekciju sta smijemo i kako mozemo da snimamo, a uzgred smo razmijenili na njegov zahtjev brojeve licnih karata. Rekao nam je da su i starica i njena kcerka sizofrenici i uputio nas dr. Resku-neuropsihijatru koji to nije potvrdio i rekao nam da dodjemo sutra za zvanicnu izjavu.
U vezi gore navedene price jos nista nije objavljeno ni na jednom mediju ali ovaj slucaj ce po svoj prilici zavrsiti na sudu. Kako smo saznali od novopazarskih pravosudnih organa protiv prvog covjeka Z. centra u Novom Pazaru, dr. Kasima Musica vodi se nekoliko sporova i to za zloupotrebu sluzbenog polozaja.
Ne ulazeci u politicka i druga opredjeljenja pitam se KADA CE KONACNO DA SE STANE NA KRAJ OVAKVOM PONASANJU MA OD KOGA ONO DOLAZILO?!!!
Zar Hipokratova zakletva za vecinu ljekara ovdasnje zdravstvene institucije predstavlja korak kako da se postane bahat, surov i nadmen. Zar ljekari ne treba da budu primjer humanosti i dobrote svakom gradjaninu.
NASI LJEKARI IMAJU SVOJ LICNI CJENOVNIK, A BOLESNICI JEDAN DRUGOM PREPORUCUJU “BEZ PARA KOD TOGA NEMAS KUD” I “ DA BI DA OZDRAVIM D`O BI` MU JOS TOLIKO”
Ovo je cinjenica koje smo svi svjesni i dobro je znamo, a svaka carsijska prica(dje ima dima ima i vatre) ima svoj razlog i izvor naravno.
POSTOVANI GOSPODINE MUSICU KRAJNJE JE VRIJEME DA SE POPUT JEDNOG OD MINISTARA U SRBIJANSKOJ VLADI (DRAGAN VESELINOV) OKANETE CORAVA POSLA I DA CASNO I POSTENO NAPUSTITE SADASNJU POZICIJU I DA SE JAVNO IZVINITE SVIM GRADJANIMA NA DOSAD UCINJENOM.
NA VASEM MJESTU MORA DOCI NEKO KO JE SVOJIM DOSADASNJIM RADOM POKAZAO HUMANOST, POSTENJE, COVJEKOLJUBLJE I MORAL KOJEG VI NAZALOST NEMATE.
HVALA VAM!!!

[/SIZE] ?(
[SIZE=4][SIZE=3]"Interes (ma kakav on bio) je jedini motiv ljudskih postupaka"[/SIZE] [/SIZE]

ZAMBAK

Učenik

(10)

• »ZAMBAK« je muško

• Poruku poslati

2

Subota, 31. Maj 2003

Dokazi su tu

[SIZE=3]veliki[/SIZE]

Ako se pitate za dokaze i da li je ovo istina postoje snimci koji ce najvjerovatnije biti objavljeni i naravno ako uredjivacka politika medija u kojeg radim ne predizme nesto suprotno.

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

3

Subota, 31. Maj 2003

POŠTOVANI GOSPODINE ZAMBAK, BEZ OBZIRA ŠTO SE U VAŠEM POSTU GOVORI O JEDNOJ LIČNOSTI KOJA JE SASVIM SLUČAJNO U ZDRAVSTVENOJ STRUCI, OVO JE FORUM O ZDRAVLJU, A NE O PRESTUPNICINA U ZDRAVSTVENOJ PROFESIJI, PREMA TOME JA SADA NEĆU PREBACIVATI TEMU NA PRAVO MESTO, NEKA TO UČINI ADMINISTRATOR, ALI POVEDITE RAČUNA U BUDUĆE GDE OTVARATE NOVE TEME, NAROČITO AKO SE VEĆ O NJIMA GOVORILO.
UZ SRDAČNE SELAME I POZDRAVE,
MODERATOR FORUMA O ZDRAVLJU HADZIED.
Pozdrav :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

• Poruku poslati

4

Subota, 31. Maj 2003

Zamolio bih administratora da temu prenese u forum o dešavanjima u Novom Pazaru, jer su ovakvi slučaji od važnosti za grad, a baš nisu primereni u forumu o zdravlju.
Pozdrav

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

5

Subota, 31. Maj 2003

Tema prebacena u forum o Novom Pazaru.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

6

Subota, 31. Maj 2003

Selam alejkum Boshnjaci. Bash mi je drago da je neko decidno iznio podatke o ovom sluchaju da nebude da sam ja kao neki jedini koji je to spomenuo. Eto nadam se da su mnogi zadovoljni zbog ovoga. A taj isti chovjek o kojem se ovdje govori je jedan od "Poshtenih ljudi" stranke SDP (uzgred recheno). Allahimanet
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

7

Ponedjeljak, 02. Juni 2003

Kao buduci (ako Bog da) zdravstveni radnik, mogu najostrije da osudim gore pomenuti dogadjaj i pridruzim se pozivu ostalih upucenom nacelniku Zdravstvenog centra, dr Kasimu Musicu, u vezi moralnog cina podnosenja ostavke na funkciju koju obavlja! Taj dogadjaj je najgrublje krsenje svih mogucih kodeksa! Dosta nam je vise ovakvog bahatog ponasanja i upucujem zahvalnost ZAMBAKU sto je kao novinar ozvanicio ovu vijest! Takodje bih istog clana foruma zamolio da (ukoliko poseduje) objavi i vijest o slicnom dogadjaju (ili dogadjajima) koji su se zbili i u zgradi Opstine! Treba da se zna kakvi su sve ljudi na rukovodecim mestima u gradu, kako bi znali kako da postupimo jer je ipak volja naroda neprikosnovena...

pozdrav
Sit Hungry Doesn't Believe

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

8

Ponedjeljak, 02. Juni 2003

prvo:
nemo da je podnese (ostavku)
drugo, ja sam bio pokrenu onu temu tracevi iz np, tako da bi tu mogli iznosit sve one neproverene, a cesto istinite carsijske price. tako da vas cekam tamo.
ps. mislim da je to demokratski, iznositi svaku sumlju koja se tice rada i morala nekog pojedinca
malo za promenu

ZAMBAK

Učenik

(10)

• »ZAMBAK« je muško

• Poruku poslati

9

Utorak, 03. Juni 2003

OVDJE NEMA NEPROVJERENIH INFORMACIJA

DOKAZI SU JASNI JER IH IMA NA SNIMCIMA KOJI CE BITI OBJAVLJENI OVIH DANA
TRENUTNI NISAM U NP I TO JE JEDINI RAZLOG STO NISTE U SITUACIJI DA VIDITE >HUMANOST> NASEG DIREKTORA ZDR. CENTRA

HVALA
[SIZE=4][SIZE=3]"Interes (ma kakav on bio) je jedini motiv ljudskih postupaka"[/SIZE] [/SIZE]

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

10

Utorak, 03. Juni 2003

Pozdravljam cinjenicama pokrepljen istup, novog clana foruma. Samo mislim da bi bilo fino ako bi nam izbacio te snimke, da se onako licno i personalno uverimo. Uz duzno postovanje za sve sto si napiso, ali mislim da niko nije kriv dok se ne dokaze suprotno.

Nadam se da ces nas obavestavat o ovome. Pozdrav.

• »Sestovoboy« je muško

Datum registracije: 05.11.2002

• Poruku poslati

11

Srijeda, 04. Juni 2003

a cika Buco Bulic?

Svi pricaju samo o Kasimu, a niko ne pominje najvecu javnu licnost u gradu Suada Bulica- Buca?
Sta je sa njim, nije vas valjda strah?
Jes da covek mlati ali..

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

12

Srijeda, 04. Juni 2003

Cika Bulic je mlogo bolji od cika Rakonjca

Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

SNUPI

Početnik

(10)

• »SNUPI« je muško

Datum registracije: 15.01.2004

• Poruku poslati

13

Četvrtak, 15. Januar 2004

PONASANJE JAVNIH LICNOSTI U NP

Bre samo kudite ljude na javnim funkcijama. Zamislite kako bi ste se vi ponasali da ste na njihovim mestima. Ja cu nekog, za razliku od vas, da pohvalim. Onaj ko, svakako, zasluzuje pohvale jeste direktor Regionalne TV, Nazim Licina. Covek profesionalno radi svoj posao.

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

14

Nedjelja, 18. Januar 2004

Samo me zanima jesu li ovi clanovi foruma koji kude Kasima, clanovi stranke SDA? Znaci, neka se izjasne samo sa DA ili NE. To je sve sto bih zeleo da znam. Hvala.
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

15

Nije bitno koja je partija, SDA ili SDP vec je bitno da vec izvjesni Dr ima dvije ,tri afere iza sebe,a novi deo BOLNICE nije nimalo IZGRADIO a kamoli zavrshio!!!
Sve stoji kao prije njega!?A njegov GAZDA bio ministar TRI godine,i NISHTA!!!!?????
Hvala ALLahu,DROGA NE!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

• Poruku poslati

16

Trebalo je zadržati fotelju nakon svih onih afera, imalo je tu puno posla, tako da nije ni stigao da razmišlja o napretku zdravstvenog centra, koji je od dolaska Dr Kasima Mušića u sve jadnijem stanju, a da ne pominjemo interpersonalne i interkolegijalne odnose koje je on uspeo da baci na najniži mogući nivo, da bi lakše mogao da vlada...

Ali jedno je sigurno, da če njegovim skorašnjim odlaskom zdravstveni centra sigurno dobiti nekog stručnijeg, boljeg i vrednijeg direktora, koji će jednom povesti ovu instituciju u bolju budućnost...

Jedno sigurno ne znam, a to je koliko će da košta samo sad popravka svega onoiga, što se nije dovršilo, usled praznih obećanja i nesposobnosti Kasima Mušiča, a izloženo je već zubu vremena ( polomljeni prozori na najnižim spratovima internističkog bloka, i tome slično...) ;( ;( ;(

Bože sačuvaj, šta sve mi tolerišemo kao grad, ne vidimo da ovako nesposobni direktori upropašćavaju i ono što je ostalo iza ovih deset nesrećnih godina...

Pozdrav

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

17

Srijeda, 21. Januar 2004

Citirano

Orginalno od hadzied
Bože sačuvaj, šta sve mi tolerišemo kao grad, ne vidimo da ovako nesposobni [SIZE=4]direktori [/SIZE] upropašćavaju i ono što je ostalo iza ovih deset nesrećnih godina...

Slazem se apsolutno, narosito sa imenicom direktor napisanoj u MNOZINI! Dakle, mnogo je takvih...
Sit Hungry Doesn't Believe

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

18

Srijeda, 21. Januar 2004

Moram priznati da ovdje prvi put i cujem za ovu temu, i zaista sam jako iznenadjena, ne mogu da shvatim sta se desava u ovom nasem "jadnom" gradu. Ja jednostavno nemam reci za sve ovo, to je sve sto mogu prokomentarisati na ovu temu jer sam zatecena ovim.... :( ;( o|
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

ZAMBAK

Učenik

(10)

• »ZAMBAK« je muško

• Poruku poslati

19

Utorak, 17. Februar 2004

Neka je mir medju vama

Prema nezvanicnim informacijama aktuelni direktor Z. centra u Novom Pazaru dr. Kasim Music napustio je stranku Rasima Ljajica i postao clan G17 +. Kako je ranija pisala stampa izmedju predstavnika stranaka za koje se osnovano tvrdi da ce formirai republicku vladu G17+ bi trebalo da dobije ministarstvo zdravlja.
(o) :)) :)) :))

Kako pise danasnji Nacional, u komentaru jednog od vojnih analiticara odgovorajuci na tvrdnje direktora VBA da na prostoru sandzaka postoje sumnjive organizacije analiticar izmedju ostalog navodi da pored albanske postoji novopazarska mafija i da je njen vodja rodjeni brat Rasima Ljajica.

P. S.
S obzirom da se ime rodjenag brata Rasima Ljajica, Esada zvanog Kera spominje u medijima i stoga je stekao status "javne licnosti" nasao sam za pravo da o tome ovdje pisem. ;)

KOM: Nakon sto je Rasimov rodjeni brat razbio nos upravniku Okruznog zatvora koji je rodjeni brat doskorasnjem prvom Rasomovom sekretaru Kerovo ime je (doduse okolo-naokolo) pocelo je sve cesce da se spominje u medijima. Da li u ovom gradu citaju novine policajci, operativci, tuzioci i sudije. Ja mislim da bi radi naseg dobra trebali da im kazemo da radi "sevapa" malo "pogledaju oko sebe" jer ce im imena biti crna mrlja ovog grada i ovog naroda.

... :] :] :] de facto

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

20

Ponedjeljak, 18. Septembar 2006

Hajde usput da nabrojimo s kojim to sve poznatim javnim licnostima Novi Pazar raspolaze.

Trenutno mi na pamet padose: Muamer ef.Zukorlic , Suleman Ugljanin, Rasim Ljajic , (ove "sitne" politicare da ne brojimo koji su pripadnici odredjenih stranaka sem ove "glavne"), Zehnija Bulic,Tarik Imamovic,Emina i Mirsad Jahovic,Elma Sinanovic, Senad (besel tako?) Halilagic , vec spomenuti direktor Regionalne Licina , dekan Mevlud ef.Dudic ,direktor gimnazije Sukic ,direktor medrese Nedzad Hasanovic ...koga bre jos imamo poznatog...? :))
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Social bookmarks