Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

21

Ponedjeljak, 18. Septembar 2006

Pokretanje ove teme može biti jako nezgodno, jer će se neminovno početi raspravljati o lokalnoj politici, a znamo da je lokalna politika ovdje STROGO zabranjena zbog toga što diskutanti nisu u stanju da mirno i trezveno diskutuju o lokalnoj politici, a i ima masa nezgodnih dešavanja u Novom Pazaru, pa stoga bolje ne pokretati dok se malo ne slegne prašina.

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

22

E,Spain, hocu samo da mi pomognete da nabrojim imena poznatih javnih licnosti Novog Pazara. X( Sta politika?! E,postedi me politike molim te...politika nam pamet istjera!

Pala mi je na pamet mogucnost da napravim reporazu "ramazan u domu poznatih" pa bih zeljela da vidim kome bih smjela da se pojavim pred vratima. A on meni politika... X(

Nemoj da ti se pokecim sad! ;) :)

Pade mi jos na pamet rediteljica Aida Kozar , prorektor Internacionalnog Univerziteta Sait Kacapor , direktor zdravstvenog centra Djerlek ...novinar Enes Halilovic ...
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

23

Naravno da nisam mislio na tebe da si htjela pokrenuti političku temu, već će ova tvoja tema neminovno otići u tom smjeru, zbog toga je bolje nikako ne spominjati javne ličnosti trenutno, pogotovo one koje si ti pobrojala.

Ne zamjeri.

Hvala.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

24

Spain, haj spavaj pleasim te... o|

Fahrudin Smailovic-urednik Glasa Islama,
Sefket Krcic - predsjednik filozofa Srbije,
Ziba Dervishalitovic -"Damad"
Semiha Kacar- zastita ljudskih prava i sloboda,
Elvira Sehovic - voditeljica TV Jedinstva... :)
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

25

Spain burazeru, kad si se uclanio na forum jeli bila opcija: pocni sa dvije opomene? Sta'' ovo, ne vidim te godinu a ti sa te dvije opomene jos, ko po sirat cupriji. :)
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

26

Citirano

Orginalno od muhadzer
Spain burazeru, kad si se uclanio na forum jeli bila opcija: pocni sa dvije opomene? Sta'' ovo, ne vidim te godinu a ti sa te dvije opomene jos, ko po sirat cupriji. :)

:D Što bi reko naš narot: "Što k'o?" :) Meni su ti te Opomene izgleda suđene do kraja života. :) Nikom ne traju Opomene kao meni.

Altuna, nemoj se nervirati zbog mene, samo ti nastavi, jer nije moranje i poslušati šta ja govorim. Čak ne moraš ni čitati šta ja pišem. A ja se tebi još jednom izvinjavam ako sam te uznemirio. :O

Hvala.

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

27

Citirano

Orginalno od ZAMBAK
OVDJE NEMA NEPROVJERENIH INFORMACIJA

DOKAZI SU JASNI JER IH IMA NA SNIMCIMA KOJI CE BITI OBJAVLJENI OVIH DANA
TRENUTNI NISAM U NP I TO JE JEDINI RAZLOG STO NISTE U SITUACIJI DA VIDITE >HUMANOST> NASEG DIREKTORA ZDR. CENTRA

HVALA

Sta bi sa tim snimkom Zambace ?

Ocekujem od tebe kao objektivnog novinara da to objavis al nesto nisam siguran da si ga bilo gdje objavio ?

I + ti si javna licnost pa tako i tvoje ponasanje ovdje imamo pravo komentarisat.
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

28

Citirano

Orginalno od Altuna
Hajde usput da nabrojimo s kojim to sve poznatim javnim licnostima Novi Pazar raspolaze.

Trenutno mi na pamet padose: Muamer ef.Zukorlic , Suleman Ugljanin, Rasim Ljajic , (ove "sitne" politicare da ne brojimo koji su pripadnici odredjenih stranaka sem ove "glavne"), Zehnija Bulic,Tarik Imamovic,Emina i Mirsad Jahovic,Elma Sinanovic, Senad (besel tako?) Halilagic , vec spomenuti direktor Regionalne Licina , dekan Mevlud ef.Dudic ,direktor gimnazije Sukic ,direktor medrese Nedzad Hasanovic ...koga bre jos imamo poznatog...? :))

Da bi nabrajali poznate licnosti, potrebno je odrediti kriterijum za to.
Priznat ces da je to sejtanski posao, jer skoro da je nemoguce pobrojati poznate ljude, buduci da je svako manje ili vise poznat.

Medjutim ako zelis pobrojati javne licnosti, kojima se ova tema zapravo i treba baviti, onda je to mnogo laksa stvar. Dakle svako onaj cija je glavna delatnost u direktnoj vezi sa sirom ili uzom javnoscu je po meni javna licnost.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

29

Utorak, 19. Septembar 2006

Upravo tako.

Nastavljam:

Mevluda Melajac-knjizevnica...

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

30

Sada meni nije jasno .. .

... treba li u ovoj temi nabrajati javne licnosti ili govoriti o njihovom ponasanju?
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

31

Hajde da ih nabrojimo pa cemo im poslije ili nekad usput hvalit i kritikovat ponasanje...

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

32

Četvrtak, 21. Septembar 2006

Kad vec govorimo o javnim licnostima, sinoc sam na TV Jedinstvu vidjela spot za pjesmu Abita Hajrovica "Ramazan" koju je izveo sa horom momaka i pokrivenih djevojaka (vjerovatno se radi o horu iz Tutina). Prema nekim informacijama,Abit Hajrovic je prestao da snima pjesme uobicajenog karaktera za estradne umjetnike i rekao je da ce odsad snimati samo ilahije i pobozne pjesme. :O

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

33

Četvrtak, 21. Septembar 2006

i Nuro (Djuro) reko da vishe nece da za dzabe prica po carsiji ... od sutra 5 eur pesma ........
Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

saf

Učenik

(10)

Datum registracije: 18.12.2006

• Poruku poslati

34

Petak, 02. Februar 2007

ostale javne licnosti:

Muamer Zukorlic
Sulejman Ugljanin
Fevzija Muric
Tarik Imamovic
Kasim Zornic
Rase Starcanin
Camil Hubic
Muamer Nicevic
Mirsad Djerlek
...

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

35

Četvrtak, 12. April 2007

Citirano

Sefket Krcic - predsjednik filozofa Srbije

Altuna (i ostali forumasi) zanima me ako je neko upoznat s njegovim radom iz filozofije? Trazim na google ali nista posebno da nadjem... o|

Koja je njegova specilizacija iz filozofije? Srednjevjekovna filozofija? Moderna filozofija? Metafizika? Logika, etc...?

Profesor na univerzitetu? Publikacija ? Curriculum vitae ? ?(

siyah kalem

Zlatna sredina

(10)

• »siyah kalem« je muško

Datum registracije: 10.04.2007

• Poruku poslati

36

Četvrtak, 12. April 2007

Sam naslov teme nas neizbezno asocira na Novopazarsku politicku scenu.Nisam clan ni jedne partije tako da ce moj odgovor biti prilicno objektivan.
Situacija je po tom pitanju ocajna,jer su se pozicija dohvatili(i nikako da odu) osobe koje su odavno prestale da budu glas naroda i borci za neko bolje sutra.Umesto toga mi smo,od strane istih, svakodnevno bombardovani glupostima,vrijedjanjima
omalovazavanjima,svakojakim podlostima i prijetnjama...

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

37

Četvrtak, 12. April 2007

Ja sam ponosan sto sam iz Pazara uvek kad gledam Muftiju da gostuje na nekoj od jacih televizija.
On je ponos naseg grada i po mom misljenju najsposobniji i najpametniji covek.
Ostale necu da komentarisem,necu da ulazim u politiku jer je mrzim.
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

38

Četvrtak, 12. April 2007

Citirano

Orginalno od Ibn Masud

Citirano

Sefket Krcic - predsjednik filozofa Srbije

Altuna (i ostali forumasi) zanima me ako je neko upoznat s njegovim radom iz filozofije? Trazim na google ali nista posebno da nadjem... o|

Koja je njegova specilizacija iz filozofije? Srednjevjekovna filozofija? Moderna filozofija? Metafizika? Logika, etc...?

Profesor na univerzitetu? Publikacija ? Curriculum vitae ? ?(

Sto se tice Krcica znam da je do devedesetih godina, proslog vijeka :D , bio profesor na Filozofskom fakultetu i Niksicu.

Njegova specijalizacija je, ako se ne varam, Etika.

Trenutno je redovni profesor na Internacionalnom univerzitetu a predavao je Sociologiju dok je postojalo odeljenje DIF-a Univerziteta u Nisu u Zgradi za visoko skolstvo u Pazaru.

Da je predsjednik Filozofa Srbije ne znam ali znam da je jedini Bosnjak iz Srbije koji je clan PEN-a (Svjetsko udruzenje pisaca) u koji nije moguce da "odes i uclanis se" vec su potrebni neki posebi uslovi za koje ja ne znam koji su.

Sve ovo uzmi sa rezervom, osim ovog u vezi PEN-a, jer nista od ovog nisam proverio vec samo "cuo".

Ukoliko zelis da ostvaris kontakt sa njim javi mi se na private i dobices njegov broj telefona.
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

39

Četvrtak, 12. April 2007

Citirano

Orginalno od Tutinac

predavao je Sociologiju dok je postojalo odeljenje DIF-a Univerziteta u Nisu u Zgradi za visoko skolstvo u Pazaru.

Koliko mi se čini to odeljenje još uvek postoji,ako se i ja možda ne varam al' trebalo bi da postoji još uvek:O

A...što se tiče ponašanja javnih ličnosti u Pazaru...hm evo ,tamo ovamo opet se vratimo na čuvenu "trojicu veličanstvenih"...ja bih jako volela videt' kako se oni ponašaju kad se nađu na jednom mestu,u jednoj emisiji,jer koliko znam u poslednjih nekoliko godina te tri glavne " face" nikada nisu gostovale u jednoj istoj emisiji?Ispravite sad vi mene ako ja kojim slučajem nisam gledala tu emisiju?

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

40

Četvrtak, 12. April 2007

Zna se ko bi dominir'o.
Zucky, nikad se oni nisu sastali u jednoj emisiji, ta trojica velicanstvenih kako ti kazes.
Ponasanje javnih licnosti je za cistu dvojku, prosek im vade precasni muftija i Rasim, ovo ostalo..nule.
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

Social bookmarks