Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško
  • »alBazari« je autor ove teme

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 13. Maj 2004

Poruka

Film "Pod zastavom Muhammeda" ("Poruka") konacno možemo pogledati i na DivX.

Da li neko ima još neki igrani film sa islamskom tematikom. Na amazon.com se mogu naći filmovi na DVD. Možda bi neko od ucesnika foruma koji se nalaze na Zapadu to mogo da izripuje.

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 13. Maj 2004

Imao sam prilike pogledati ovaj film sa DVD-a. snimakje odlican ali mi se cini da nesto sa tonom nije u redu. Na video snimku (VHS) su tonovi cini mi se prirodniji, autenticniji, cisti ... imas li i ti taj utisak.

Mene bi interesovao film Omer Muhtar - Pustinjski lav na DVD. Film je izvanredan i takodje baziran na istinitim dogadjajima. A i glavne uloge su povjerene istm glumcima kao u "Poruci" (kod nas poznatiji kao "Pod zastavom Muhammeda a.s.").

Inace, "The Message"je svojevremno bio ukljucen u trku za oskara za najbolju muziku ali nije dobio to priznanje. Po glasovima bio je na drugom mjestu.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Revolucija

Početnik

(10)

• »Revolucija« je muško

Datum registracije: 30.04.2004

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 13. Maj 2004

gde ima da se kupi divX Pod zastavom Muhameda,dajte neke informacije.

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 13. Maj 2004

Citirano

Orginalno od ed
Imao sam prilike pogledati ovaj film sa DVD-a. snimakje odlican ali mi se cini da nesto sa tonom nije u redu. Na video snimku (VHS) su tonovi cini mi se prirodniji, autenticniji, cisti ... imas li i ti taj utisak.

Na početku filma sam pomislio da mi se pričinjava, ali onda sam vidio da ima nešto.

Izgleda da su tehničari pretjerali sa nekim efektima.
Vjerovatno su pokušali da naprave razliku između tona dok gledamo govornika, i dok gledamo lika koji sluša.

Citirano

Orginalno od ed
Mene bi interesovao film Omer Muhtar - Pustinjski lav na DVD. Film je izvanredan i takodje baziran na istinitim dogadjajima. A i glavne uloge su povjerene istm glumcima kao u "Poruci" (kod nas poznatiji kao "Pod zastavom Muhammeda a.s.").

Pa mislim da to tebi ne predstavlja problem s obzirom da si u Njemačkoj. Ako se dokopaš i još nekih DVD izdanja mogao bi to da kompresuješ i da nam pošalješ ovamo.

Selam.

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

• Poruku poslati

5

Nedjelja, 27. August 2006

Intervju sa rediteljom filma Pod zastavom Muhammeda (Poruka), rahmetli Mustafom Akkadom.

Mustafa Akkad sa Entoni Kvinom

Social bookmarks