Niste prijavljeni

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

81

Srijeda, 12. Septembar 2007

DOMU SLATKI GROBU 2

Mnogo su bili slatki i duhoviti. :)
Reef, ko vam radi scenario?
Je l' ona Dushanova izjava "Mogla si nekog ubit'" kad je Sandri flasha odletela skoro u publiku bila planirana ili spontana? :)

A Aida je zmaj-zena! (o)

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

82

Ja se evo od predstave smijem za one pomliječene i nepomliječene mantije :))
Sve čestitke Rifu i ekipi :)
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

83

Ja bih volela da ima sto vise predstava i mislim da bih isla na svaku a na one koje mi se mnogo svidjaju i po dva-tri puta ako treba
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

84

Jos jedna dobra predstava (o) (o) Svaka cast ;)

Citirano

Orginalno od Sting Lady
Je l' ona Dushanova izjava "Mogla si nekog ubit'" kad je Sandri flasha odletela skoro u publiku bila planirana ili spontana? :)

Mislim da je rekao: "Mogla si ga ubit" :D Ali nisam siguran. I na konto ovoga da dodam da je jedina mana bila to sto su se glumci malo slabije culi. Bio sam u 11-om redu, sto znaci ne tako daleko od pozornice, ali sam se ipak naprezao da bih cuo. Trebali bi oni koji vode Dom kulture da se malo potrude da obezbede nacin da se glumci bolje cuju.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško
  • »rifche_golup« je autor ove teme

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

85

Veliko Hvala svima koji su bili deo sinocnje igre ... Onako, najiskrenije, pravo ste bili inspiracija za mnoge detalje koji su legli veoma spontano na celu pricu ...

Mana necujnosti sale je ipak veliki problem , jer koliko smeta publici, jos toliko i vise smeta nama sa scene , jer se trosi ogromna snaga na stvar koja je najmanje glumacke prirode ... Daj Boze da ideja o novom pozoristu zazivi i sto pre ugleda svetlost "realizacije" (dana) ...

Fikice, pisali smo sami scenario , muziku smo takodje birali,pisali,pravili i pevali sami , scenografija je deo opet tog naseg rada, rezija je bila delo Aide Kozar i nas , tako da je ovo jos jedan u nizu "solo"napravljenih projekata ...

Hvala vam na podrsci koja je nesumnjivo velika, hvala na dobronamernim kritikama, i nadam se da cemo sto pre uzivati u pravom pozoristu ...

Dodjite u pozoriste ...
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

DoaDOGG

Početnik

(10)

• »DoaDOGG« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

86

ps i DoaDOGG je deo tima :D

Riifche :D hehe

PEACE broooda.

_AmRa-

Početnik

(10)

• »_AmRa-« je žensko

Datum registracije: 16.10.2007

• Poruku poslati

87

Nedjelja, 21. Oktobar 2007

Pozoriste... do sada sam iskreno gledala samo jednu pozorisnu predstavu kod nas... i to REKLAMOZDERE, i toliko mi se svidelo da sam stvarno plakala od smeha ;)
Ali kad bi svakodnevno imale pozorisne predstave, iskreno...mozda bih jednom nedeljno ili jednom u dve nedelje otisla da pogledam neku od tih predstava... posebno ako bi glumci bili dobri (za sad stvarno jesu i svaka im cast ;) ) i ako bi predstave bile zanimljive.

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

88

Nedjelja, 18. Novembar 2007

Nakon što sam se po ovom kijametu zaputila u Užice (za koje btw ne ide autobus direktno, nego se mora ići Pazar-Kraljevo, Kraljevo-Čačak, Čačak-Užice, dakle sa tri različita busa) i probijala se kroz snežne smetove da bih odgledala makar jednu predstavu na njihovom pozorišnom festivalu, a tek sam se vratila sa Sarajevskog MESSa, svi koji me znaju su me zvanično, jednoglasno proglasili za pravcatog pozorišnog manijaka ?(
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

• »SeljakIzCarsije« je muško

Datum registracije: 17.04.2007

• Poruku poslati

89

Ponedjeljak, 19. Novembar 2007

pa nije imalo šta da se vidi, ali boga mi ovih dana, huh, dobro razrađen scenario poznatog autora kreirali su novo pozorište u kući, mada sam se smrzavao dok sam gledao predstavu...
nepotreban komentar je uvijek neophodan!

• »linalena« je žensko

Datum registracije: 21.05.2007

• Poruku poslati

90

Ponedjeljak, 19. Novembar 2007

?

zna li neko kada je i koja je sledeca teatarska pretstava?
nisam bila u prolici da posetim Pazarski teatar a volela bih.
Ako vam deluje da je sve u redu....NESTO vam je promaklo....

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

91

Utorak, 20. Novembar 2007

Da, stvarno, kad li ce imati kakva predstava?

Uzeljela sam se pozoristu.... :(
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

92

Utorak, 20. Novembar 2007

Il sam presefila il treba da bude nesto krajem novembra. Ha Rife?

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

93

Nedjelja, 20. April 2008

Ukoliko bi mi se neka predstava bas mnogo svidela odgledao bih je vise puta. Naravno, sa odredjenom vremenskom distancom izmedju svakog gledanja. Mada mi se do sada, nikada nije desilo da istu predstavu gledam dva puta iz prostog razloga sto ima puno dobrih predstava koje nisam gledao, a koje bih voleo da vidim i ne mogu da stignem da repriziram one koje sam vec odgledao. U pozoriste idem bar jednom nedeljno, a neretko mi se desi da odem i dva, tri put. U poslednje vrijeme sam odgledao par baletskih predstava koje su mi se veoma svidele. Iako sam pre imao malo skeptican stav prema baletu (ka' i svaki Pazarac :P ) predstava "Zemlja" u Pozoristu na Terazijama i sinocna predstava Nacionalnog baleta iz Marseja u Sava Centru su potpuno promenile moje misljenje. Obe izvedbe su bile moderne sa odlicnom muzickom podlogom tako da je ugodjaj bio potpun. Posebno bih istakao Pozoriste na Terazijama koje je, po mom skromnom misljenju, posle renoviranja postalo najbolje pozoriste u Beogradu. Narodno Pozoriste je takodje lepo, ali i prilicno oronulu tako da bih predsnost dao Pozoristu na Terazijama. Ukoliko budete u prilici, obavezno odgledajte neku izvedbu na ovom pozoristu.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks