Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

nenaad

Početnik

(10)

• »nenaad« je muško
  • »nenaad« je autor ove teme

Datum registracije: 01.07.2008

• Poruku poslati

1

Utorak, 22. Juni 2010

Potrebno za otvaranje igraonice

Zdravo,

moze li mi neko reci sta je potrebno za otvaranje igraonice (zakonski)?

Pitao sam u Opstini Trstenik ali nisu htjeli da mi kazu ko je nadlezan za igraonice. U igraonicama u Trsteniku djecije bande terorisu posjetioce (deranje, psovanje, vrijedjanje, izrazavanje fizicke sile), zaposleni nece da zovu policiju ili da ih izbace pa me zanima kome da predam zalbu (uz policiju).

Hvala unaprijed!

Jelena81sn

Početnik

(10)

• »Jelena81sn« je žensko

Datum registracije: 19.04.2013

• Poruku poslati

2

Petak, 19. April 2013

Ako mislis na igraonicu gde ce roditelji da dovedu decu da se igraju, dok oni popiju pice ili da ih ostave.

To se otvara jako lako kao obican kafic dakle preduzenik. imas na sajtu apr.rs sve informacije. Prilikom otvaranja ti traze sifru kojom se pretezno bavis ti im kazes sta zelis i receti.

Drzavu puno ne zanima da li ces da imas klub za roditelje ili klub za decu. Mora samo da bude bezbedno i da se placa porez drzavi...

Za samu igraonicu nema nikakva posebna dozvola... Prijavis se kao pausalac i placas 10 - 15 000 drzavi mesecno tu su doprinosi, penzijsko i zdravstveno za tebe...

Social bookmarks