Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

1

Ponedjeljak, 17. Maj 2004

Pourquoi je pile überquert street ?

ZASTO JE PILE PRESLO ULICU ?

Verovatno vec postoji negde postirano, al ja ne mogah da nadjem te se usudih ovde da malo piskaram :)

CITELJICA: Da predje na drugu stranu.

PLATON: Za vise dobro

ARISTOTEL: U prirodi je piladi da prelaze cestu

KARL MARX: To je istorijska neizbjeznost

SADDAM HUSSEIN: To je bio izprovocirani cin pobune i sasvim opravdano smo ispustili 50 tona nervnog gasa na njega

HIPOKRAT: Zbog suvise ravnodsnosti u gusteraci

MARTIN LUTHER KING: Imam viziju svijeta u kojem ce sva pilad biti slobodna da prelaze ceste, a da se njihovi motivi ne dovode u pitanje

FOX MULDER: Vidjeli ste da prelazi svojim sopstvenim ocima. Koliko jos piladi mora prijeci cestu da bi vi povjerovali

RICHARD NIXON: Pile nije preslo cestu. Ponavljam pile NIJE preslo cestu.

MAKIJAVELI: Poenta je da je pile preslo cestu i to opravdava svaki motiv koji je imalo.

JERRY SEINFELD: Zasto iko prelazi cestu? Zasto se neko ne zapita na kraju krajeva zasto se pile uopste vrzmalo tuda!

FREUD: Sama cinjenica da vas interesuje zasto je pile preslo cestu, otkriva vasu seksualnu nesigurnost.

KARLOS VESTENDOP: To je jedini put koje pile moze preci uzimajuci u obzir Daytonski sporazum.

BILL GATES: Upravo smo izdali novi PileOffice2000, koji ne samo da ce prlaziti ceste nego ce lezati na vasim podacima i cuvati ih.

OLIVER STONE: Pitanje nije zasto je pile preslo cestu, nego ko je presao dok smo mi bili zaokupljeni piletom.

CHARLES DARWIN: To je bio logicni korak nakon silaska sa drveta.

ALBERT EINSTEIN: Da li je pile preslo cestu, ili se cesta pomijerala ispod pileta zavisi od vaseg polozaja u referentom sistemu.

BUDDHA: Postavljanjje tog pitanja negira nasu sopstvenu pilecu prirodu

ERNEST HEMINGWAY: Da umre.... Na kisi... Samo...

BILL CLINTON: Ja nisam imao nikakvu nemoralnu vezu sa tim piletom.

ISAK NEWTON: Pile koje se nalazi u stanju mirovanja ostace na jednom mijestu. Pile koje se krece u nekom referentnom sistemu prelazit ce ceste.

DARTH VADER: Zato sto nije moglo da odoli moci tamne strane.

KAPETAN KIRK: Ceste... Karajnje granice... Ovo su putnici USS Jajagera. Njihova petogodisnja misija je da otkriju nove civilizacije i da hrabro odu gdje ni jedno pile nikada nije otislo.

STALJIN: Ne interesuje me... Samo ga uhvatite... Trebaju mi jaja za omlet!!!

SALVADOR DALI: Riba.

RENE DEKART: Mislim! Dakle pile postoji!

GROUCHO MARX: Pile? Koje je poenta price? Zasto, ja sam imao ujaka koji je mislio da je pile. Ujna se zamalo razvela od njega, ali ipak, trebala su nam jaja.

KARL MARX 2: Da pobjegne od burzujeske borbe srednje klase.

CAESAR: Da dodje, da vidi, da pobijedi.

ADOLF HITLER: Htjelo je da pobjegne od gasne komore.

SCOTT: Zato sto je reklo "Beam me on the other side Scotty"

STA NAM KOMPJUTERI KAZU???

COBOL PILE 0001-PILE-PRELAZI IF NEMA-AUTA-NIGDJE THEN PERFORM

0010-PREDJI-CESTU VARYING STEPS FROM 1 BY 1 UNTIL NA-DRUGU-STRANU ELSE GO TO

0001-PILE-PRELAZI G3 mH PILE Prelazi ceste brze nego bilo koje Pentium pile.

INTEL PENTIUM PILE Pile je preslo cestu 4.9999978 puta.

MICROSOFT PILE (TM) Vec je na obje strane, i upravo je kupilo cestu.

OS/2 PILE Je preslo cestu u stilu prije par godina, ali to je bilo tako tiho da niko nije primjetio

WINDOWS 95 PILE Prelazak vidite na mnogo lijepih nacina i sa mnogo razlicitih likova, ali kada sve to skuhate... opet ima ukus istog pileta....

WINDOWS 98 PILE Uvijek ocekujte nesrecu dok prelazi.

WINDOWS 2000 PILE Ne smijem ni pomisliti....

pink je dodao/la ovu sliku:
  • pilence.jpg
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

2

Slika mi malo nije jasna :) malo mi vishe lichi na kokosh ... :)
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

3

hehe evo pileTINE :)
pink je dodao/la ovu sliku:
  • piletina.jpg
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

4

Evo šta o tome kažu hrvatski političari?

STIPE MESIĆ
Jer je u normalnoj demokratskoj državi normalno da pilići prelaze cestu ukoliko to žele. Ja sam se oduvijek borio za to.

IVICA RAČAN
Zato... da... bi... prešlo... na... drugu... stranu... No, šalu na stranu. To je uspjeh ove vlade. Mislim da je... bilo i krajnje vrijeme... da pile prijeđe... Na kraju krajeva... to je u interesu... sviju nas. To je... od... nas... zahtijevala i Europska unija.

RADOMIR ČAČIĆ
Za pile će biti sigurnije da ostane u novoizgrađenim stanovima s druge strane ceste kad za nekoliko dana pustimo promet.

ANTO ĐAPIĆ
Radi pilećeg paprikaša. Upufaj ga sad, upufaj ga sad!

ŽELJKA ANTUNOVIĆ
Odakle vam informacija da je pile prešlo cestu? To je trebala biti vojna tajna.

IVIĆ PAŠALIĆ
Sramota je da se takvo što dogodilo. To je ozbiljan problem. Mi ćemo pokušati vratiti pile.

BOŽO KOVAČEVIĆ
Uvjeravam vas da je kokošinjac bio bespravno izgrađen i da strojevi za rušenje nisu trebali preplašiti pile.

IVO SANADER
To je još jedan primjer nesposobnosti ove vlasti. To se nije moglo dogoditi prije trećeg siječnja.

ŠIME LUČIN
Prema našim saznanjima, radi se o piliću starom osam dana. Radimo sve kako bismo utvrdili zbog čega je prešlo cestu.

DRAŽEN BUDIŠA
Upozoravao sam da bi se to moglo dogoditi. Stav malog vijeća je da pilići mlađi od 10 dana ne bi smjeli prelaziti cestu bez pratnje starije peradi. To nije naša konačna odluka, ali mislim da ćemo ostvariti konsenzus.

MATE GRANIĆ
DC ne odobrava ovakav prelazak ceste, a ponove li se slični prelasci upozoravam da ću poduzeti neke radikalne poteze.

IVAN ARALICA
Bit će vam potpuno jasno pročitate li moj roman s ključem "Al hambra".

A i neki srpski

Aleksandar Vučić
Tzv."nezavisni" mediji su proširili strah, paniku i defetizam među pilićima, time što su javili da će ta strana ulice biti bombardovana.

Vojislav Šešelj:
Stvani plaćenici i domaći izdajnici su ga uplašili, pa je ono pvešlo ulicu.

Mira Markoviæ:
Da prisustvuje promociji moje nove knjige.

Vuk Draškoviæ:
Pile je krenulo da i Srbiji krene!

Vojislav Koštunica:
Ja nisam obavešten da se to desilo.

SANP-75

Početnik

(10)

• »SANP-75« je muško

Datum registracije: 26.04.2004

• Poruku poslati

5

STALJIN: Ne interesuje me... Samo ga uhvatite... Trebaju mi jaja za omlet!!!---->> jeli ovdje u pitanju pilje ilji kokoshka :D :D
Leben und leben lasen ;)

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

• Poruku poslati

6

Nebojsa Pavkovic:
Kretanje pilica po saobracajnicama nije u nasoj nadleznosti, sto je Ustav precizno regulisao.

Dusan Mihailovic:
Mi smo, oovaaaj... na vreme ukazivali, ovaaaj... da ce pile, ovaaj, preci, kao i zasto ce... ovaaaj preci, ali svakako je dobro, i mi se radujemo sto je, ovaaaj... to sada postalo, ovaaaj... opste prihvaceno.

Mladjan Dinkic:
Nas ekspertski tim upravo radi analizu o tome i vrlo rzo, vec za nekoliko meseci cemo izaci pred javnost sa rezultatima. Ali vec sada mogu da obecam da ce pilici neuporedivo brze i u znatno vecem broju prelaziti ulicu, nego sto je to do sada bilo. I to u oba smera!

Milo Djukanovic:
Nije htjelo biti pile dovijeka, da ga svako vece i starije kljuca, no se hrabro i samo uputilo u svijet.

Vladan Batic:
Ma kakvo pile, molim vas. Koga ono misli da prevari? To je obican prvrtac, ili preletac koji se prebacuje sa gubitnicka na pobednicku stranu. I nije ono jedno, takvij je danas mnogo, ali neka ne misle da ce se tako lako izvuci.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

7

Citirano

Orginalno od pink
hehe evo pileTINE :)

Pinki cudo se ona Alim ne javi ode, meni je ovo ocit DOKAZ
malo za promenu

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

8

Bajro Omeragić: Da bi glasalo za... ( i diže desnu ruku sa ispruženim svim prstima na šaci) uz široki osmeh ispod brčića

A što se pileTINE tiče... i Dokaza- čak i senka se slaže, vidi se odmah da je orginal
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

9

Citirano

Orginalno od pink
ZASTO JE PILE PRESLO ULICU ?

Mozda je zalutalo na farmu Koke Varazdin ili Perutnine Ptuj pa sabralo 2 i 2?

Ili

Mozda je Irfana Mensura vidjelo kako trazi statiste za film Erogena Zona po ko veli bolje put pod noge...
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

10

Zeljko Joksimovic : Piletu se islo za Tursku pa je, umislivsi da je "lane", ovih dana samo preslo ulicu.

SANP-75

Početnik

(10)

• »SANP-75« je muško

• Poruku poslati

11

Prelazi li to Pilje i Auto put? :D :D
Leben und leben lasen ;)

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

• Poruku poslati

12

forumsko pile

Sans:
Pile je prešlo na drugu stranu jer su mu na ovoj strani mnoge stvari bole oci .

hadzied:
Ja nisam član nijedne stranke ali mislim da je za prelazak pileta preko ulice zaslužna mudra politika naše lokalne vlasti.

gerilac:
Prvo moramo da definišemo šta je to u stvari pile a šta ulica. Kad se to zna ostali odgovori dođu sami. Eto toliko.

djordjerd:
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja svega u vezi pileta, i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

13

ja licno bi reko Hodi Mu Ga Znadi ?(
malo za promenu

SANP-75

Početnik

(10)

• »SANP-75« je muško

• Poruku poslati

14

Utorak, 18. Maj 2004

Sta bi s´tim piljetom i kako se zove to pilje? :D
Leben und leben lasen ;)

Mikov_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Mikov_sin« je muško

Datum registracije: 24.10.2002

• Poruku poslati

15

Utorak, 18. Maj 2004

zasto?

Pa i ja bi imao dosta odgovora na pitanje...
Al stvarno od milion, ne mogu ni jedan adekvatan da izaberem, i koji bi odgovarao svim clanovima.
Uostalom njegova posla..

[SIZE=3]
A HEAD
[/SIZE]

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

16

Utorak, 18. Maj 2004

Pauk: (On je to super objasnio, i razradio teoriju na visokom psihološko-filozofskom nivou- al ja, nažalost nisam ukapirao šta je hteo da kaže... uglavnom, oglasio se oko toga i filozofirao :D )
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

17

Srijeda, 19. Maj 2004

Gerilac: (on nesto rece, odluta od teme previse ali nas ubedi da je sve sto je rekao vezano za temu i za pile ali da mi to ne razumemo jer je on to pisao sustinski a ne formalno, a sa vecinom toga sto je on rekao ja se prvi ne slozih :) )
mogu ja da se potpisem i bolje...

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

18

Srijeda, 19. Maj 2004

Moram još ovde i posle gasim motor... :D

PaZaRaC:
Uplašilo se od zvuka mog motora ... BRRMMMM!

i ... bode mi oči

SANP-75

Početnik

(10)

• »SANP-75« je muško

• Poruku poslati

19

Srijeda, 19. Maj 2004

Ovo vam Pilje muke zadade:) trebo ga PaZaRaC zgazit s´motorom a ne uplasit :D :))
Leben und leben lasen ;)

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

20

Srijeda, 19. Maj 2004

Ako pilje ne bude slozilo perje tako da Sansu ne ubada oci,onda osta ovde,u suprotnom ce prelazivsi ulicu zavrsiti mozda u korpi za smece,ili eventualno u ringu ...
o| :rolleyes: (o) :] xx(
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Social bookmarks