Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

41

Četvrtak, 20. Maj 2004

...i napravit birijan :D

ili jufke.
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

42

Srijeda, 09. Novembar 2005

Galaksija: Piletu je krenulo na dobro jer je mene ugledalo na drugoj strani te je preslo ulicu kako bi me bolje sacuvalo.

Spain: Pile prelazi ulicu. Ne valja mu to. Nije mu to lijepo. :D
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

43

Četvrtak, 10. Novembar 2005

Pa jeste, ene ti njega dje je naslo da prelazi ulicu. Mislim, moze ono prelazit ulicu, niko mu ne brani, ali nije mu to lijepo. :))
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

44

Citirano

Orginalno od pink
Galaksija: Piletu je krenulo na dobro jer je mene ugledalo na drugoj strani te je preslo ulicu kako bi me bolje sacuvalo.

Spain: Pile prelazi ulicu. Ne valja mu to. Nije mu to lijepo. :D

???
Nisam skuzila zasto ovo meni???Nisam uopce bila ukljucena u ovu temu...pojasni mi.
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

45

Jesi li procitala temu od pocetka? Kao sto si mogla primetiti mnogi su se pokusali nasaliti tako sto su napisali odgovor koji nedvosmisleno karakterise neku osobu na forumu, sto po stilu pisanja sto po sadrzaju postova na forumu. I tako ja pokusah tebe i Spaina da okarakterisem. Ne znam da li mi je uspelo?
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

46

Sto se mene tice uspjela si 100%. :D

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

47

Šta se zapravo desilo...

Piletu sam ja rekao da pređe ulicu i ono me je poslušalo bez pogovora...
Sad se postavlja pitanje: zašto sam mu rekao da pređe ulicu?

Ta ulica razdvaja dve susedne opštine, a u opštini X (na čijoj se teritoriji pile nalazilo pre prelaska) doneli su odluku o uništavanju živine zbog pojave ptičijeg gripa. Opština Y (s druge strane ulice) još uvek nije donela tu odluku, pa je jedini način piletu da preživi bio da pređe preko te famozne ulice. E sad, niko ne prelazi ulicu tek onako, bez povoda, te je onda pile kao fol krenulo ka Galaksiji...

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

48

Pile je bilo slijepo. I bilo mu je lijepo na suncanoj strani ulice. Druzilo se sa drugim piladima i imalo lijepe sanse da progleda. Jedno drugo pile koje je mislilo da sve zna i da sve moze krene preko ulice. Jadno slijepo pile konta progledace ako krene za njim. I na pola puta ovog prvog pregazi auto. Jadno pile sad ne zna vise kud ce. Luta izmedju dvije strane ulice. Dok i njega auto ne zgazi. Ili dok ne progleda.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

49

Šta sve neće čovek ovde čut!!! Od zdravog i normalnog pileta još i slijepca napraviše!!!

Hair inšAllah, i za pile i za ulicu, i za one s jedne i za one s druge strane, a i za one koji su na ulici i misle da se drže srednjeg puta, jer formalno sredina ulice i jeste obilježena bijelom trakom, nekad isprekidanom, a nekad Boga mi i punom...

A gde je u cijeloj toj priči pješački prijelaz, a gde semafor,
X(
:]
xx(
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

50

Jos ako uzmemo u obzir da je to pile poginulo na pola puta, tj. na sredini puta, onda se je za nadati da je to pile za nesto dobro poginulo, insallah. :)

Velika je stvar poginuti na sredini puta. :)

U svakom sluacju, hair, insallah. :)

Zivili vi nime! :))
tj. Cheers! :))

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

51

Galaksija:Ne mora svako pile preci ulicu,ova pilka je dosla ODOZDO ili ODOZGO zavisi kako gledas.Neka bude ODOZGO ljepse zvuci.Iduci tako putem nabasala je na jednu malu kasabu.Odlucila je da se zadrzi dan-dva u toj kasabici ,da malkice odmori I popije kafu.
Poslije nekog vremena nastavila je dalje svoj put I naletila je na metropolu sa bljestavim sjajem..puno ljudi…tako zivopisno,sareno….ma krasno,prekrasno.Tu se smjestila u hotel A kategorije I veoma joj je lijepo.

Pink:Pilka sa karakterom kad predje ulicu I jednom kaze `NE vise se ne vracam na tu stranu,a kamoli da kazem PIJU-PIJU primite me natrag`,vise se I ne vraca na tu stranu ulice,ali ona pilka koja nema karaktera uvijek ce pogaziti svoj stav I sebe I uvijek ce se iznova vracati ,jer ce preko puta uvijek u svojim ocima vidjeti sjaj koji dolazi sa druge strane.

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

52

Auh, Galaksijo, ne preostaje mi nista drugo, doli da samo gledam sta radis i cudim ti se. Nemoj ovo radit, ne valja, ali eto, hajd kako hoces. :(

Hvala.

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

53

Citirano

Orginalno od Spain
Auh, Galaksijo, ne preostaje mi nista drugo, doli da samo gledam sta radis i cudim ti se. Nemoj ovo radit, ne valja, ali eto, hajd kako hoces. :(

Hvala.

Hej mirotvorac (unprofor) :D veoma je lijepo sto to zboris,slazem se s tobom. :]
Da,da,da,(klimam glavom) i ja se sad cudim sta sam sve pisala.Sram me bilo :O

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

54

Mislis, Plavi Sljemovi. :))

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

55

Citirano

Orginalno od Spain
Mislis, Plavi Sljemovi. :))

:)) Da...ili popularno sto se kod nas zvalo:Strumpfovi :))

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

56

Hehehe. Ti mene podsjecas onda na onog macka Azraela. :))

°thats_me°

Zlatna sredina

(10)

• »°thats_me°« je žensko

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

57

thats_me:

to pile mora da je zenskog roda i htelo je preci ulicu jer mu.. tj. joj je dojadila diskriminacija sa strane muskih piladi :D htela je dokazat muskima da to ona moze i sama ...nije htela da se pomiri sa tim sto su joj svi govorili da treba ostati ciejlog zivota samo na jednoj strani ulice... jer ono sta joj Bog ne zabranjuje.. ne zeli da joj drugi zabranjuju... zato je hrabro isla, bojeci se samo Allaha dz.s. ... boreci se za zenska prava :)) :P :D .. bla bla bla :D

:)) :D 8) :D
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne mozes probiti ni brda u visinu dostici, sve je to ruzno, Gospodaru tvome mrsko. (Al-Isra)

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

58

°thats_me°@:
ovo tvoje mi se bas dopalo! :D

ed:
Kako ja nezvanicno saznajem, ovo pile je bilo i u Sjenici i Tutinu, a u Pazaru je doslo da se tajno sastane sa opstinskim funkcionerima. Razlog ove iznenadne posjete nije poznat, te stoga,neka je svako protefsiri kako mu je merak . :D

HaNuMa_78:
Ovo pile je iznenada osetilo negatvne vibracije na strani na kojoj je bilo. Pa je resilo da se kloni takvih stvari. A veoma je moguce i to da je pile culo na suprotnoj strani pesmu Suze-Edo Majkaa, pa je bilo pevise radoznalo i resilo da vidi ko to peva.

Fahro:
Ne znam kako mi se desilo da bas u trenutku kad je pile prelazilo ulicu ja naidjoh al bez foto-aparata!

meryma:
Pile je videlo mene i mog brata na suprotnoj strani kako polazimo na jezero. Evo, Tashke i Phikret mogu to da potvrde!

PaZaRaC:
Da je to pile izgledalo ovako http://sheendigital.com/alba/ , ne bi mu se desilo to sto se desilo!

"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

59

Ovo :

Citirano

Orginalno od galaksija

jer ce preko puta uvijek u svojim ocima vidjeti sjaj koji dolazi sa druge strane.

"Sjaj" galaksije. 8)

... komentarisem.

Ostatak : ignorisem.

°thats_me°

Zlatna sredina

(10)

• »°thats_me°« je žensko

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

60

Citirano

Orginalno od iMan-a

PaZaRaC:
Da je to pile izgledalo ovako http://sheendigital.com/alba/ , ne bi mu se desilo to sto se desilo!

(o)
Allah dz.s. te nagradio svim dobrim, bas sam se slatko ismijala :D soooo true hahaha :D :D :D :)) i da nisi spomenula nick brata pazarca.. iako nisam tooooliko aktivna na forumu isprve bih pogodila da mislis na njega :D

selamim hehe
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne mozes probiti ni brda u visinu dostici, sve je to ruzno, Gospodaru tvome mrsko. (Al-Isra)

Social bookmarks