Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Pravnica

Zlatna sredina

(10)

• »Pravnica« je žensko
  • »Pravnica« je zabranjen
  • »Pravnica« je autor ove teme

Datum registracije: 17.03.2005

• Poruku poslati

1

Utorak, 25. Oktobar 2005

Poverenje

Jos jedno iskustvo. Povjeris osobi nesto jer joj moras to reci, inace bi se razisli vasi putevi a nezelis da se razidju. Mislis sve je ok. Pa i izgleda sve da je ok i da ide svojim nekim putem. A onda..bangggggg! Udarac u glavu.
Vidis da je osoba samo cekala svoju minutu da ti prebaci to sto si joj u povjerenju rekla. Sta ima gore nego iskoristeno povjerenje? Ili sta ima gore nego osobe koje stecene informacije koriste da bi te uvrijedili - svijesno ili nesvijesno?

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

2

Utorak, 25. Oktobar 2005

Prije svega treba paziti u koga se "ima poverenja". Nekad izgleda da je osoba kojoj zelis reci nesto poverljivo ona prava, ali danas smo svi dobri glumci, tako da bolje 300 puta razmisli pa onda poveri.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

3

Srijeda, 26. Oktobar 2005

Zavisi sta zelis da poveris nekoj osobi.Naravno ima nekih stvari koje ostaju za porodicu i koje nisu u taj rang da ih poveris nekom da bi dobio njegovu naklonost t.j da ti i dalje ostane drug.Ali ako insistira da mu poverim neku Familijarnu "stvar" grdno ze zeznuo!!!!!
" Bilen alemlere rahmettir "

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

4

Srijeda, 31. Maj 2006

Nazalost, ne radi se samo o onome shto se izrekne. Makar kod nas ne fali pricha "rekla-kazala". Daleko je gore kada neko delima izneveri tvoje poverenje...
Negde sam vec rekla da dosta zavisi od toga kako procenimo osobu. Ako nekoga precenimo, lakshe ce nas zaboleti neki njegov postupak... Ako nam taj neko nije bitan, skoro da je nebitno da li ce nas izigrati.

Ja sam, ochigledno, u poslednje vreme toliko losha sa procenom ljudi, da je to neverovatno. Deshava mi se da ljudi za koje sam mogla garantovati kao za sebe (shto, nadam se, vishe necu dozvoliti) uchine neverovatne stvari posle kojih to poverenje nestaje u potpunosti. (Ne govorim o emotivnim vezama)

E, kad se to desi sa nekim koga iskreno volite, ko god bio, onda to boli...

. . .

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

5

Srijeda, 31. Maj 2006

povjerenje koje imash
povjerenje koje dajesh
povjerenje koje pruzhash ispod ruke
idesh dalje
na pochetku bjeshe shtos
ne shljivim te ni za grosh
al se ti krechi bolje
pobrini se za nas dvoje
vidi se
chisti je zrak
s druge strane restoran
u njem sto moderan
dodje mi da vrisnem

hej
jebote ja
za tebe nisu vjeshala
cicija
u tebi chuchi i pochiva...

...ah povjerenje;)
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

6

Srijeda, 31. Maj 2006

Ja sam po ovome jako zeznuta..... :D
Salim se.....
Ovakva sam:
Ne volim da mi se ljudi povjeravaju (i ako cuvam mnogo tajni) iz razloga sto se plasim da necu doci u iskusenje da odam te iste tajne.....
Ne volim da se povjeravam ljudima iz razloga sto mogu doci u iskusenje da ih nekome odaju....
Veoma sam tajnovita pa mnogima djelujem misticna.....zbog toga mnoge zanima moj `misteriozni ` zivot,a nemaju od koga da saznaju da je taj zivot sasvim obican zivot...do duse ispunjen nekim finim sadrzajem :)
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

7

Srijeda, 31. Maj 2006

Opaaa, još jedna tema u kojoj čovjek može sebe veličati i hvaliti, baš super. :)

Evo ja sam na primjer, osoba od potpunog povjerenja, nema šanse da iznevjerim, ta opcija kod mene ne postoji. :D

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

8

Srijeda, 31. Maj 2006

Citirano

Orginalno od Spain
Opaaa, još jedna tema u kojoj čovjek može sebe veličati i hvaliti, baš super. :)

Evo ja sam na primjer, osoba od potpunog povjerenja, nema šanse da iznevjerim, ta opcija kod mene ne postoji. :D

Hvala.

Odlicno!!!!
Spaine sinoc sam ubila nekog tipa koji me mnogo iznervirao :D
Dokaz (tj.pistolj) sakrila sam iza ormara u hodniku......
Nadam se da nikome neces reci..... 8o
Hvala :]
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

9

Srijeda, 31. Maj 2006

U neke ljude nemam ni malo povjerenja mada me nikada nisu iznevjerili.

Stalno prosipaju gluposti i u tome nisu nikada iznevjerili moja ocekivanja.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

10

Srijeda, 31. Maj 2006

Sto se tice poveravanja kod mene je to vrlo uzak krug ljudi kojima se poveravam a to su samo moji roditelji u koje imam 100% poverenje i znam da me nikada nece izdati. I pored njih se nikad nikom ne poveravam daleko zlo bilo i tako nikad niko nije uspeo da izneveri moje poverenje. A sto se tice onih koji se meni povere ne zloupotrebljavam to nikad jer na taj nacin bih samu sebe ponizila i izgubila sebi drage osobe. ;)

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

11

Srijeda, 31. Maj 2006

E, kod mene se bore dve strane. Jedna je moja radoznalost, jer bi volela da znam svaku tajnu do najmanjeg detalja, a druga je ona da se plasim iskusenja da bi to nekom dalje rekla.
Evo jednog laganog primera: kad se moja najbolja drugarica verila, odma me zvala i rekla. Taj isti dan dosla je kod mene druga drugarica, s kojom smo isto tako super i bar deset puta sam dosla u iskusenje da joj kazem za veridbu prve, ali ipak sam izdrzala da ne kazem, jer kad su neke velike vesti u pitanju, svako voli da kaze sam.

Nisam mnogo poverljiva osoba, trebam vremena da nekome ukazem poverenje. A stvarno ne razumem osobe, koje te vide jednom ili dvaput, pa pocnu da ti pricaju neke stvari, koje bi ja licno poverila samo najboljem drustvu i najuzi porodici, mozda cak ni toliko osobama ne (npr. samo najboljoj drugarici, a ostalom drustvu ne).
Najgore je kad znas nesto, a drugi te pitaju o tome, pa ne mozes da kazes istinu i svesno lazes.

Na zivce mi idu ljudi koji kad imaju koristi od tebe, poveravaju ti tudje tajne. Ili kad osoba pocne da prica svasta o osobi, s kojom je do juce bila stalno u kontaktu.

Ipak ja necu sve najbolje o sebi, ko sto kaze Spain, jer moze biti da je neko izgubio poverenje o mene, kao i ja u nekoga, samo sto sad ne mogu da se setim konkretnog primera - ne volim da pamtim lose stvari.

Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

12

Četvrtak, 01. Juni 2006

Citirano

Orginalno od Karakterna
E, kod mene se bore dve strane. Jedna je moja radoznalost, jer bi volela da znam svaku tajnu do najmanjeg detalja, a druga je ona da se plasim iskusenja da bi to nekom dalje rekla.

Nista licno !!!

Po ovom sto si napisala dolazim do zakljucka da nisi sigurna u sebe i da si Labilna licnost.Mozda i gresim ko zna...............?!

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

13

Četvrtak, 01. Juni 2006

Ne bi rekla. Cvrsto stojim iza svojih stalista, labilna mogu biti samo dok nisam sigurna u neku stvar. Uz tajnu dolazi iskusenje otkrivanja te tajne i toga se plasim, zato bi vise volela da mi se ne poveravaju tajne, ali kako sam previse radoznala ipak se vecinom slucaja opredeljujem za drugu mogucnost, znaci da saznam tajnu i onda to krijem, krijem dok ta osoba sama ne otkrije istinu. Dosad sam imala srece da ne dolazim u prejako iskusenje; ako se nesto spomene bas u vezi toga, samo mi prodje kroz misli sta je istina i kako bi volela da je ipak svi znaju, ali i dalje sutim; my lips are sealed :)

Iako u poslednje vreme kad neko nesto hoce da mi kaze, kazem: "ako mislis da ne bi bilo dobro za mene ili tebe da to znam, onda mi nemoj reci"......ili kad neko kaze: "Ne znam dal da ti kazem." "Onda mi nemoj reci." Iako imam utisak da je ljudima posle toga jos lakse reci.

I, annonimuse, nemoj pisati "nista licno", kad je to upuceno licno meni, a i tvoje je licno misljenje. :D Ne poznajem te toliko, a ni ti mene, da bi me tvoje pozitivno ili negativno misljenje dotaklo.
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

14

Četvrtak, 01. Juni 2006

Da bi se lopta spustila na zemlju,ja kazem sledece:

SELLAM

Ocigledno je da te je dotaklo.Ali ja sam pogresio sto sam razmisljao pisajuci.

Samo cu ti reci ovo:Na Poverenje treba da gledas kao na SVETINJU,jer kad ti se neko Poveri ocigledno je video da ti vredis za njegovo poverenje!!!!Toliko od mene...............kao sto rece ti:my lips are sealed :D ;)

Sellam i svako dobro ;)

• »ScOrPiOnIcAa_« je žensko

Datum registracije: 28.01.2006

• Poruku poslati

15

Četvrtak, 01. Juni 2006

poverenje je cudna stvar mozes ga dat svakom al kad osoba te iznjeveri onda se to zauvek izgubi, izbrise i nema to
Bicemo Do Sudnjega dana

Social bookmarks