Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

21

Nedjelja, 09. August 2009

"Blaž Kraljević je ubijen zbog zagovaranja ideje cjelovite BiH&qu

Na lokalitetu Varda, zapadno od Mostara, predstavnici Hrvatske stranke prava (HSP) Đapić-dr.Jurišić, te rodbina i prijatelji, odali su danas počast i položili vijence na spomen-obilježje Blažu Kraljeviću i osmerici pripadnika Hrvatskih oružanih snaga (HOS), koji su na današnji dan, 1992. godine, ubijeni iz zasjede. Kraljević je imao čin generala Armije BiH, i u tom trenutku bio je to najviši vojni čin koji je jedan Hrvat imao u BiH, istakli su danas njegovi saborci.
Majka jednog od ubijenih vojnika HOS-a, Marija Medić izjavila je da ni nakon 17 godina od ubistva, još se ne zna ko je ubio njenog sina. zato je za one koji nisu vidjeli dalje od nosa, naređeno im je da ubiju Blaža Kraljevića i njegove vojnike. Poslije toga je došlo do destabilizacije HOS-a", kazao je Jurišić.
Istaknuto je takođe da počinioci ovog ubistva do danas nisu procesuirani, a porodice ubijenih do danas nisu dobile nikakvu pomoć i podršku.
Nakon polaganja vijenaca na mjestu ubistva Blaža Kraljevića i osam pripadnika HOS-a, u ckrvi u Kruševu služena je sveta misa za poginule.

Nakon što je uvidjeo da HOS neće biti tako lahko rasformirati i nakon ubistva Blaža Kraljevića jer je u narodu bio veoma prihvaćen Tuđman je prodao i izdao svoje Hrvate iz HOS-a u Posavini poslavši ih planski i dogovoreno pravo u četničku zasjedu. Gubici HOS-a u posavini bili su veliki što je ujedno važi i za jedan od najvećih poraza Armij eBIH u proteklom ratu a što je Tuđman ujedno iskoristio za formiranje zločinačkog i genocidnog HVO-a. Zaista je tužno iz godine u godinu gledati godišnjice ubistva generala Kraljevića koje ne posjećuju samoprozvani STO POSTO ZAŠTITNICI BIH iz bošnjačkih političkih partija.
Na vatru odgovori vatrom !

• »Dr.Albieri« je muško

Datum registracije: 04.05.2009

• Poruku poslati

22

Četvrtak, 13. August 2009

Bar ta zaseda nije bila "chetnichka"...ili poput onih iz Sarajeva i tvoje rodne Tuzle,kad je jedan slican general nebosnjachke nacionalnosti Vladimir Divljak,naredjivao neke druge zasede... :(
"Ozeni me majko stara
lepom Fatom iz Pazara"

šatkar

Učenik

(10)

Datum registracije: 24.07.2008

• Poruku poslati

23

Jok, no je trebo da ih pusti da izađu iz grada, da se popnu na okolna brda pa onda uz rakiju i praziluk da im natenane „razvlače pamet“ po Mladićevom receptu. Kamo sreće da je imalo više V. Divljaka po Bosni.

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

• Poruku poslati

24

Citirano

Orginalno od Dr.Albieri
Bar ta zaseda nije bila "chetnichka"...ili poput onih iz Sarajeva i tvoje rodne Tuzle,kad je jedan slican general nebosnjachke nacionalnosti Vladimir Divljak,naredjivao neke druge zasede... :(

A da nije možda Jovan Divjak ?!

• »Dr.Albieri« je muško

• Poruku poslati

25

Hvala emir-RA na ispravci,ime mu je Jovan.
Napadi JNA,kasnije VRS, su bili veliko zlo. Ali ne smemo ni zaboraviti da su ulicama Sarajeva i drugih gradova Muzdahedini, svezane u lancima,vukli zarobljene srpske mladice ciju sudbinu ne smem ni da pretpostavim.Onima kojima je trebao rat bilo je dovoljno da bilo ko i sa bilo koje strane zapuca,pa da druga strana uzvrati,pa da se umesa na samom kraju rata svojom superiornom silom kako bi dobio ono sta mu trebalo.
"Ozeni me majko stara
lepom Fatom iz Pazara"

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

• Poruku poslati

26

Upravo zbog ljudi poput : Blaža Kraljevića, Željka Kneza, Stjepana Šibera, Dragana Vikića, Jovana Divjaka i mnogih mnogih drugih pokojnih i preživjelih patriota, dobitnika najvećih ratnih priznanja ZLATNI LJILJAN ne muslimanske vjeroispovijesti je karakter, i cilj borbe ARBIH neupitna - ma koliko se svim veliko srbima, veliko hrvatima i najradikalnijim bošnjacima ne sviđala ta činjenica što će gore spomenuti ljudi ući u historiju kao takvi i što će i u budućnosti baš ti Bosanci različitih vjeroispovijesti biti temelj Bosne i Hercegovine.

• »Dr.Albieri« je muško

• Poruku poslati

27

Nedjelja, 16. August 2009

Zna se ko Bosni i okolnim NATO satrapijama,ukljucujuci i Srbiju i Kosovo i Metohiju, udara korene.Njemu ne treba jedinstvo,razvijenost i zivotni standard EU,vec meso za njegovu drogu,prostituciju,trgovinu ljudima i organima,svih vera i nacionalnosti,koje ili cuvaju koze po Igmanu ili prodaju svoje meso na ulicama sirom Zapadne 'Hiperboreje".
"Ozeni me majko stara
lepom Fatom iz Pazara"

buco

Učenik

(10)

• »buco« je muško

Datum registracije: 06.07.2008

• Poruku poslati

28

Citirano

Orginalno od Dr.Albieri
Napadi JNA,kasnije VRS, su bili veliko zlo. Ali ne smemo ni zaboraviti da su ulicama Sarajeva i drugih gradova Muzdahedini, svezane u lancima,vukli zarobljene srpske mladice ciju sudbinu ne smem ni da pretpostavim.Onima kojima je trebao rat bilo je dovoljno da bilo ko i sa bilo koje strane zapuca,pa da druga strana uzvrati,pa da se umesa na samom kraju rata svojom superiornom silom kako bi dobio ono sta mu trebalo.

Šta može propaganda učiniti od čovjeka, to je čudo. Da ne vjruješ svojim očima, za četiri godine opsade Sarajeva, ja nisam vidio niti jednog mudžahedina, kakve ti lance pominješ i obmanjuješ javnost. Ako neznaš informacije, pitaj, rećićeti ljudi koji su preživjeli pakao, oni koji su sve to neposredno gledali. Znaš li ti "doktore" da je u Sarajevu ubijeno 15.000 ljudi od toga 1.500 djece. Pitaš se od koga, od strane zlikovaca, bezdušnika, Slobinih tobdžija i snajperista. Jeli ti to beogradska Bastilja isprala mozak, zar nemaš načina da dođeš do istine. Da se ne osvrćem na ostale tvoje komentare, oni su ogavni i primitivni.

Datum registracije: 12.03.2008

• Poruku poslati

29

Citirano

Orginalno od Dr.Albieri

klasicna relativizacija agresije i genocida.. :rolleyes:

(h)risto(s) djogo mozda neka rodbina ?
feminismus existiert nur, um hässliche frauen in die gesellschaft zu integrieren

• »Dr.Albieri« je muško

• Poruku poslati

30

Ponedjeljak, 17. August 2009

Ti buco i ti autonomasch,ja postujem vase pravo da iznosite svoje stavove i da imate svoje vidjenje stvari i misljenje,te morate razumeti i potrebu jednog primitivnog i neznam kako vec okarakterisanog "doktora" da ima i svoje.Srbi jesu ubijali muslimane ali su i muslimani ubijali Srbe,kao sto su se i sa Hrvatima oba pomenuta etnosa takodje ubijala,te se i muslimani ubijali medju sobom,ja ne sporim zlocine srpske strane,ali i smatram negiranje muslimanskih ili hrvatskih zlocina anticivilizacijskim i neljudskim.S'obzirom da niko od zaracenih nije dobio nista sem patnje i sarene laze o mitskim i spasonosnim evroatlantskim "integracijama" ja apelujem na ljude da izvuku pouku da nam se ne bi dogodila jos jedna Bosna,bilo gde na Balkanu,na nasu nesrecu i tudju korist.Ako je to uopste moguce...
"Ozeni me majko stara
lepom Fatom iz Pazara"

šatkar

Učenik

(10)

Datum registracije: 24.07.2008

• Poruku poslati

31

Utorak, 18. August 2009

A planovi o Velikoj Srbiji i Republika Šumska kao rezultat genocida nad bošnjačkim narodom, doktore? Da nije te „sitnice“ pa da i poverujemo u šarenu lažu o drekavcu iz tunela koju ti ovde prosipaš. „Krvave ruke teško se peru“! Probaj sa istinom, videćeš da ide ipak malo lakše.

Datum registracije: 12.03.2008

• Poruku poslati

32

Srijeda, 19. August 2009

Citirano

Orginalno od Dr.Albieri
Ti buco i ti autonomasch,ja postujem vase pravo da iznosite svoje stavove i da imate svoje vidjenje stvari i misljenje,te morate razumeti i potrebu jednog primitivnog i neznam kako vec okarakterisanog "doktora" da ima i svoje.Srbi jesu ubijali muslimane ali su i muslimani ubijali Srbe,kao sto su se i sa Hrvatima oba pomenuta etnosa takodje ubijala,te se i muslimani ubijali medju sobom,ja ne sporim zlocine srpske strane,ali i smatram negiranje muslimanskih ili hrvatskih zlocina anticivilizacijskim i neljudskim.S'obzirom da niko od zaracenih nije dobio nista sem patnje i sarene laze o mitskim i spasonosnim evroatlantskim "integracijama" ja apelujem na ljude da izvuku pouku da nam se ne bi dogodila jos jedna Bosna,bilo gde na Balkanu,na nasu nesrecu i tudju korist.Ako je to uopste moguce...

i u nürnbergu je samo jedan nacista priznao genocid :rolleyes:

dr dabicevci

p.s. ne pada snijeg da prekrije brijeg vec da svaka zvijerka pokaze svoj trag

feminismus existiert nur, um hässliche frauen in die gesellschaft zu integrieren

buco

Učenik

(10)

• »buco« je muško

Datum registracije: 06.07.2008

• Poruku poslati

33

Četvrtak, 20. August 2009

Citirano

Orginalno od Dr.Albieri

Za razliku od tebe ja baratam činjenicama, lični uvid svega što se dešavalo u BiH, a ti si slušao beogradsku bastilju koja želi sada prati ruke od genocida i zločina, relativizirajući genocid i zločine "mir, mir, niko nije kriv ili svi smo jednako krivi". Ti ostaj u tome ubjeđenju, slušaj i dalje beogradske gebelse i uživaj u rahatluku oko Kalemegdana, dok ne dođe na tebe red.

sijedi

Početnik

(10)

• »sijedi« je muško

Datum registracije: 14.02.2009

• Poruku poslati

34

Ponedjeljak, 14. Septembar 2009

Citirano

Orginalno od Dr.Albieri
Postujem Mandelbrotov stav,kao i stavove svih vas,ali smatram
da nista nije ni kratko ni jasno u nasem zajednickom stradanju od pre
15-20 godina.Amerikanci,tj. oni koji vladaju njima,su jedini koji nisu
izgubili nista a dobili su sve u tom Balkanskom paklu.Mislim da bi trebao
biti zadatak svih prisebnih ljudi svih nacionalnosti i veroispovesti da
izvuku pouku iz svega sto je bilo, kako nas ne bi opet ti isti gurali u
neke nove ratove zbog
njihovih baza i puteva droge i roblja iz Azije u Evropu.

Ko bi mogao nekog pametnog da gurne u rat?
Srbi su, to se vec vise pouta pokazalo, glupi, ludi, krvozedni, bezdusni, četnicko-koljacki narod, pun mrznje prema svemu sto je normalno. Od kada su nastali zapocinju ratove, u kojima ih puno strada, mozda isto koliko i oni nanesu stete napadnutima, ali opet hoce ratove. Uvijek okrivljuju druge, za svoje krivice. Kao i ovog rata koji suzapoceli " tudjom" krivicom.

Social bookmarks