Niste prijavljeni

21

Nedjelja, 24. Oktobar 2004

Konacno da je neko nesto preduzeo.

P.S.Ostaje pitanje da li su bas svi zasluzili ban (PAUK_,Gerilac), ali ce nadam se malo mira doneti odgovor i pravo resenje.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

22

@xhaki: Ovo za 5.oktobar je bila metafora. :) Neko je prije mne pomenuo sablju. Nije bitno kako cemo ga nazvati, ali bitno jeste da se uspostavi red.

Ti naravno neces biti banovan, barem ne zbog ovog priloga, iako ja o tome i ne odlucujem. Nadam se da shvatas da uvek i o svemu moze da se razgovara ali se svi pokusaji politizacije i unistavanje Foruma moraju spreciti.

Posto se nas nekoliko slozismo da je Pauk zasluzio da bude prisutan ja predlazem da mu se ukine ban i pruzi jos jedna sansa. Za ostale vi vidite sta cete. Ali Pauk je stari!
Sit Hungry Doesn't Believe

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

23

Banovi traju kao i uobicajeno po mesec dana, a nekima ce ostati zauvek.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

24

Ponedjeljak, 25. Oktobar 2004

Citirano

Mislim da bi se mogli kontaktirat ovi navedeni clanovi i ukoluko izraze zelju da se vrate i da nastavimo nekim uljudnim tokom bez vredjanja i mrznje onda ne bi bilo lose

Složio bih se sa Bekšom, a da nebih ovde ponovo apsolvirao obvaj problem, jer sam to uradio u moderatorskom ćošetu, mislim da treba poraditi na onim predlozima... ;)

Pozdrav

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško
  • »hadalj« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

25

Petak, 29. Oktobar 2004

A zisto, sto ovi momci odose a da ne nacrtase Zvezdu
malo za promenu